Nemocnice s poliklinikou Havířov
Dělnická 1132/24, Havířov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

po 5letech velkých bolestí v bederní paáteři, mě neuroložka poslala k MUDr. Nytrovi.
Pan doktor nechal udelat MR a doporučil nejprve konzervativní léčbu. Vzhledem ke zhoršení stavu mě po roce operoval. Bederní páteř nebolí a cit v noze se obnovuje. Pan doktor je nejen profesionál, ale má velmi empatický přístup...je velmi lidský a přátelský. Moc dekuji a doporučuji

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan doktor je úžasný,ale horší je se tam dovolat,je to nadlidský výkon, volala jsem tam sedm krát a nedovolala,sestra mi to zvedla a položila,a zbytečně mi to bralo kredit

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan Doktor Nytra mi operoval karpální tunel na pravé ruce již před 22 lety ve FN k mé velké spokojenosti. Teď přišla na řadu levá ruka, byla jsem velmi ráda, že pan doktor operuje v Havířově. Opět jsem se setkala s laskavým lékařem i ostatním zdrav. Personalem. Moc všem děkuji.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Jako tesar pracujici a platici zdravotni pojisteni po 16 let v Anglii jsem se marne po 5 let obracel na tamni zdravotni system o pomoc s bolestmi v oblast krcni patere. Sedativa a steroidove injekce byly jedinou ‘lecbou’, jez se mi dostalo.
Proto jsem se rozhodl vyhledat lekarskou pomoc v Ceske Republice, kde jsem chodil na vysetreni k MUDr. Nytrovi do nemocnice v Havirove. Diky tomuto vynikajicimu neurochirurgovi mi byla rychla stanovene diagnoza a doporucena urgentni operace v polske nemocnici CMR Bielso-Biala.
Operace, pri niz mi byla MUDr. Nytrou poskozena plotenka vyjmuta a nahrazena implantatem, probehla uspesne a po 3 dnech jem byl z nemocnice propusten a mohl jsem zapocat doporucenou 3-tydenni rehabilitacni lecbu v BRC Celadna.
Dnes 2 mesice po operaci jsem zpatky v Anglii, kde se mohu opet venovat svemu povolani tesare a vratit se take k mym oblibenym sportovnim aktivitam. Rad bych proto touto cestou podekoval panu doktorovi za jeho navyse odborny a zaroven velice pratelsky pristup, jehoz si velice vazim.
Za nas pacienty bych jen dodal, ze nezbyva, nez doufat, ze se MUDr. Nytrovi podari jeho zkusenosti predat dale a vychovat tak co nejvice nastupcu jeho kvalit.

Nejlepší lékař, se kterým jsem se za svůj život setkal. Odborník na svém místě, on nepatří ke špičce ve svém oboru, on je ten vrchol - špička oboru neurochirurgie. Kdyby bylo takových lékařů více, jak by na tomto světě bylo krásně. Děkuji pane doktore za svou péči o mé zdraví, opravdu si toho vážím a všude jenom doporučuji.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan doktor Nytra,je jeden z nejkrásnějších lidí,které jsem kdy potkala.. Operoval mi krční páteř. Po 2 letech trápení a bolestí,okamžitá úleva. V Opavě se mnou vyrazili dveře. Nikdy panu doktorovi nepřestanu být vděčná za pomoc.. Kéž by takových andělů bylo víc.. Z celého srdce děkuju pane doktore.. Veronika Láryšová

Umístění: jiné místo operace ploténky L 4/5

Pan doktor mě provedl ve dne 19.11.2015 operaci bederní meziobratlové ploténky L4/5.Vše proběhlo skvěle a s výborným úspěchem. Jako doktor je totální profesionál se zlatýma rukama, velkým srdcem a nadlidským přístupem k pacientovi . Při své práci je znát ,že se snaží vydat ze sebe maximum. Tímto panu doktorovi velmi pěkně chci poděkovat, za vše co pro mne udělal.Milan Kroča.

Vážení a milí,je tomu už 9 let, co mi pan Mudr.Tomáš Nytra operoval obě ruce,/karp.tunel/.Od te doby mne ruce netrápí,slouží bez problémů,a všem operaci vřele doporučuji.Ještě jednou moc děkuji pane doktore,jste nejen úžasný člověk, ale i skvělý odborník a specialista!!! S úctou.Marta Szamaránszká, Karvina.

J.Volný 25.102015
Před 3měsící mi provedl pan dr Nytra operaci pravé ruky /karpální tunel/
Dnes po třech měsících jsem zbaven všech předešlých obtíží a ruka je opět v naprostém pořádku
Pane doktore děkují Vám

Pan doktor je člověkem na svém místě. Převyšuje v této době ostatní svým velmi příjemným vystupováním, je lidský, přátelský, má srdce na pravém místě. Ikdyž jsem u něj byla jen na konzultaci, velmi si vážím jeho profesionality a přístupu k pacientovi. U mně je prostě NEJ. Naděžda Krejčí