Adresa

Nemocnice s poliklinikou Havířov
Dělnická 1132/24, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

po 5letech velkých bolestí v bederní paáteři, mě neuroložka poslala k MUDr. Nytrovi.
Pan doktor nechal udelat MR a doporučil nejprve konzervativní léčbu. Vzhledem ke zhoršení stavu mě po roce operoval. Bederní páteř nebolí a cit v noze se obnovuje. Pan doktor je nejen profesionál, ale má velmi empatický přístup...je velmi lidský a přátelský. Moc dekuji a doporučuji

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan doktor je úžasný,ale horší je se tam dovolat,je to nadlidský výkon, volala jsem tam sedm krát a nedovolala,sestra mi to zvedla a položila,a zbytečně mi to bralo kredit

J
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan Doktor Nytra mi operoval karpální tunel na pravé ruce již před 22 lety ve FN k mé velké spokojenosti. Teď přišla na řadu levá ruka, byla jsem velmi ráda, že pan doktor operuje v Havířově. Opět jsem se setkala s laskavým lékařem i ostatním zdrav. Personalem. Moc všem děkuji.


R
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Jako tesar pracujici a platici zdravotni pojisteni po 16 let v Anglii jsem se marne po 5 let obracel na tamni zdravotni system o pomoc s bolestmi v oblast krcni patere. Sedativa a steroidove injekce byly jedinou ‘lecbou’, jez se mi dostalo.
Proto jsem se rozhodl vyhledat lekarskou pomoc v Ceske Republice, kde jsem chodil na vysetreni k MUDr. Nytrovi do nemocnice v Havirove. Diky tomuto vynikajicimu neurochirurgovi mi byla rychla stanovene diagnoza a doporucena urgentni operace v polske nemocnici CMR Bielso-Biala.
Operace, pri niz mi byla MUDr. Nytrou poskozena plotenka vyjmuta a nahrazena implantatem, probehla uspesne a po 3 dnech jem byl z nemocnice propusten a mohl jsem zapocat doporucenou 3-tydenni rehabilitacni lecbu v BRC Celadna.
Dnes 2 mesice po operaci jsem zpatky v Anglii, kde se mohu opet venovat svemu povolani tesare a vratit se take k mym oblibenym sportovnim aktivitam. Rad bych proto touto cestou podekoval panu doktorovi za jeho navyse odborny a zaroven velice pratelsky pristup, jehoz si velice vazim.
Za nas pacienty bych jen dodal, ze nezbyva, nez doufat, ze se MUDr. Nytrovi podari jeho zkusenosti predat dale a vychovat tak co nejvice nastupcu jeho kvalit.


N
Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší lékař, se kterým jsem se za svůj život setkal. Odborník na svém místě, on nepatří ke špičce ve svém oboru, on je ten vrchol - špička oboru neurochirurgie. Kdyby bylo takových lékařů více, jak by na tomto světě bylo krásně. Děkuji pane doktore za svou péči o mé zdraví, opravdu si toho vážím a všude jenom doporučuji.


V
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan doktor Nytra,je jeden z nejkrásnějších lidí,které jsem kdy potkala.. Operoval mi krční páteř. Po 2 letech trápení a bolestí,okamžitá úleva. V Opavě se mnou vyrazili dveře. Nikdy panu doktorovi nepřestanu být vděčná za pomoc.. Kéž by takových andělů bylo víc.. Z celého srdce děkuju pane doktore.. Veronika Láryšová


Ověřený profil
Umístění: jiné místo operace ploténky L 4/5

Pan doktor mě provedl ve dne 19.11.2015 operaci bederní meziobratlové ploténky L4/5.Vše proběhlo skvěle a s výborným úspěchem. Jako doktor je totální profesionál se zlatýma rukama, velkým srdcem a nadlidským přístupem k pacientovi . Při své práci je znát ,že se snaží vydat ze sebe maximum. Tímto panu doktorovi velmi pěkně chci poděkovat, za vše co pro mne udělal.Milan Kroča.


M
Ověřený profil

Vážení a milí,je tomu už 9 let, co mi pan Mudr.Tomáš Nytra operoval obě ruce,/karp.tunel/.Od te doby mne ruce netrápí,slouží bez problémů,a všem operaci vřele doporučuji.Ještě jednou moc děkuji pane doktore,jste nejen úžasný člověk, ale i skvělý odborník a specialista!!! S úctou.Marta Szamaránszká, Karvina.


Ověřený profil

J.Volný 25.102015
Před 3měsící mi provedl pan dr Nytra operaci pravé ruky /karpální tunel/
Dnes po třech měsících jsem zbaven všech předešlých obtíží a ruka je opět v naprostém pořádku
Pane doktore děkují Vám


N
Ověřený profil

Pan doktor je člověkem na svém místě. Převyšuje v této době ostatní svým velmi příjemným vystupováním, je lidský, přátelský, má srdce na pravém místě. Ikdyž jsem u něj byla jen na konzultaci, velmi si vážím jeho profesionality a přístupu k pacientovi. U mně je prostě NEJ. Naděžda Krejčí


Došlo k chybě, zkuste to znovu