Dělnická 1132/24, Havířov
Nemocnice s poliklinikou Havířov (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo operace ploténky L 4/5

Pan doktor mě provedl ve dne 19.11.2015 operaci bederní meziobratlové ploténky L4/5.Vše proběhlo skvěle a s výborným úspěchem. Jako doktor je totální profesionál se zlatýma rukama, velkým srdcem a nadlidským přístupem k pacientovi . Při své práci je znát ,že se snaží vydat ze sebe maximum. Tímto panu doktorovi velmi pěkně chci poděkovat, za vše co pro mne udělal.Milan Kroča.

Vážení a milí,je tomu už 9 let, co mi pan Mudr.Tomáš Nytra operoval obě ruce,/karp.tunel/.Od te doby mne ruce netrápí,slouží bez problémů,a všem operaci vřele doporučuji.Ještě jednou moc děkuji pane doktore,jste nejen úžasný člověk, ale i skvělý odborník a specialista!!! S úctou.Marta Szamaránszká, Karvina.

J.Volný 25.102015
Před 3měsící mi provedl pan dr Nytra operaci pravé ruky /karpální tunel/
Dnes po třech měsících jsem zbaven všech předešlých obtíží a ruka je opět v naprostém pořádku
Pane doktore děkují Vám

Pan doktor je člověkem na svém místě. Převyšuje v této době ostatní svým velmi příjemným vystupováním, je lidský, přátelský, má srdce na pravém místě. Ikdyž jsem u něj byla jen na konzultaci, velmi si vážím jeho profesionality a přístupu k pacientovi. U mně je prostě NEJ. Naděžda Krejčí

úžasný člověk a specialista světové úrovně.

Chci touto cestou poděkovat dr.Tomáši Nytrovi za operaci pravé ruky, je to odborník , také je velmi vstřícný a laskavý ke každému kdo pomoc potřebuje. Ještě jednou děkuji Jaroslav Rakouský

Neznám větší osobnost než je pan doktor Tomáš Nytra. Jeho zásluhou mi byly zachráněny prsty na pravé ruce. Zjistil, že docházi k postupnému odumírání nervů a tak při následné operaci dokázal vše zachránit. Tento problém nedokázal před ním diagnostikovat žádný lékař. DÍKY PANE DOKTORE.

Kéž by takových lékařů bylo více. Jsem nadmíru spokojená s přístupem, jednáním a výkonem. Moc děkuji.

Jedním slovem VELKÝ ODBORNÍK VE SVÉ PROFESI..moji operaci krční páteře před pěti lety zvládnul velmi dobře a za to mu moci děkuji.

G

Můj dík patří tomuto lékaři,podpořil mě ,pomohl mi.Jeho přístup přesvědčil moji zbabělost, a já po zákroku v Praze na gama noži se zase usmívám na svět.Děkuji pacientka.