Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 1132/24, Havířov
Nemocnice s poliklinikou Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov Jiný

Pan doktor Nytra,je jeden z nejkrásnějších lidí,které jsem kdy potkala.. Operoval mi krční páteř. Po 2 letech trápení a bolestí,okamžitá úleva. V Opavě se mnou vyrazili dveře. Nikdy panu doktorovi nepřestanu být vděčná za pomoc.. Kéž by takových andělů bylo víc.. Z celého srdce děkuju pane doktore.. Veronika Láryšová


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo operace ploténky L 4/5

Pan doktor mě provedl ve dne 19.11.2015 operaci bederní meziobratlové ploténky L4/5.Vše proběhlo skvěle a s výborným úspěchem. Jako doktor je totální profesionál se zlatýma rukama, velkým srdcem a nadlidským přístupem k pacientovi . Při své práci je znát ,že se snaží vydat ze sebe maximum. Tímto panu doktorovi velmi pěkně chci poděkovat, za vše co pro mne udělal.Milan Kroča.


M
Ověřeny pacient

Vážení a milí,je tomu už 9 let, co mi pan Mudr.Tomáš Nytra operoval obě ruce,/karp.tunel/.Od te doby mne ruce netrápí,slouží bez problémů,a všem operaci vřele doporučuji.Ještě jednou moc děkuji pane doktore,jste nejen úžasný člověk, ale i skvělý odborník a specialista!!! S úctou.Marta Szamaránszká, Karvina.


Ověřeny pacient

J.Volný 25.102015
Před 3měsící mi provedl pan dr Nytra operaci pravé ruky /karpální tunel/
Dnes po třech měsících jsem zbaven všech předešlých obtíží a ruka je opět v naprostém pořádku
Pane doktore děkují Vám


N
Ověřeny pacient

Pan doktor je člověkem na svém místě. Převyšuje v této době ostatní svým velmi příjemným vystupováním, je lidský, přátelský, má srdce na pravém místě. Ikdyž jsem u něj byla jen na konzultaci, velmi si vážím jeho profesionality a přístupu k pacientovi. U mně je prostě NEJ. Naděžda Krejčí


K
Ověřeny pacient

úžasný člověk a specialista světové úrovně.


R
Ověřeny pacient

Chci touto cestou poděkovat dr.Tomáši Nytrovi za operaci pravé ruky, je to odborník , také je velmi vstřícný a laskavý ke každému kdo pomoc potřebuje. Ještě jednou děkuji Jaroslav Rakouský


R
Ověřeny pacient

Neznám větší osobnost než je pan doktor Tomáš Nytra. Jeho zásluhou mi byly zachráněny prsty na pravé ruce. Zjistil, že docházi k postupnému odumírání nervů a tak při následné operaci dokázal vše zachránit. Tento problém nedokázal před ním diagnostikovat žádný lékař. DÍKY PANE DOKTORE.


M
Ověřeny pacient

Kéž by takových lékařů bylo více. Jsem nadmíru spokojená s přístupem, jednáním a výkonem. Moc děkuji.


J

Jedním slovem VELKÝ ODBORNÍK VE SVÉ PROFESI..moji operaci krční páteře před pěti lety zvládnul velmi dobře a za to mu moci děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti