Josef Swaczyna, chirurg Český Těšín

MUDr. Josef Swaczyna

Uložit

Chirurg Více

8 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Odborný lékař chirurgie
Jablunkovská 837/8, Český Těšín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

ROCHE VLAD. MAM SVOJE ROKY......JAK SE ŘIKA..77...A S LÉKAŘI MAM BOHATÉ ZKUŠENOSTI
A MOHU ŘICÍ ŽE MUDr SWACZYNA JE LOGICKY MYSICI ČLOVĚK S VELKOU INTELIGENCI A MEDICINAJE JEN JEDNA S MOŽNOSTI KDE JI UPLATNIT.

Z
Ověřený profil

Nevím, kde paní "Markéta" byla - v jejím komentáři je sposta fatktických informací, které nejsou pravdivé: hovoří o sestrách a já vím, že pan doktor má již léta pouze jednu usměvavou zdr.sestru.Také již nepracuje v nemocnici, ale provozuje soukromou ambulantní praxi. Z toho usuzuji, že paní byla zřejmě úplně někde jinde... Já mám pouze pozitivní zkušenost s panem doktorem.Vždy rychlé ošetření, bez čekání, k jádru problému. Často jeho znalosti a zkušenosti přesahují obor chirurgie, např. je výborný při řešení akutních bolestí zad, kdy jsem se fakt nemohla pohnout...Vřele doporučuji!

Ověřený profil

Velmi dobrý chirurg.Byl jsem u něho operovat zámenko.Perfektní.

Ověřený profil

Tento lékař je profesionál ve svém oboru a neznamená to že musí pochlebovat pacientu,který si myslí,že je nějaká vyšší kapacita né v oboru lekařství,je to sverázný člověk,který nemá rád dlouhé řeší o ničem,dovolují si to tvrdit proto,že ho znám od raného dětství.Vím,že když je tře,tak není mu zatěžko přijet i v noci k pacientovi.Gert

Ověřený profil

Tohle je ta nejhorší chirurgická ambulance na světě!!!!!!!! 1.jsou tam tak neschopní a nepříjemní že už to víc ani nejde 2.doktor jen klábosí a ani se na vás nepodívá a ošetřuje vás nepříjemná sestra co si neodpustí do vás rypat a posmívat se vám a vašemu neštěstí a další sestra píše na stroji vše co klábosí doktor 3.tady vás odpálkujou a ani vám nikdy s ničím nepomůžou a nakonec budete muset zajet do jiného města ... a nehodnotte mi prosím můj komentář...já sem tam byla hodně krát,když sem třeba měla zlomenou ruku a oni mi tu ruku jen prohlídly a že s ní nic nemám,tak sem jela do jiného města a tam mi tu ruku daly do sádry... jindy sem měla zánět močového měchýře a tam se mě zeptaly jestly sem neměla anální sex a další takové nesmysly než aby mě pořádně vyšetřily,né anální sex sem nikdy neměla !!! a jak tam byl přítel vytahovat stehy s nohy po autonehodě,tak taky říkal že tam do něho rypaly a že byl moc šikovný že se mu to stalo apodobně...jestly chcete tak já vám můžu vše doložit,mám doma lékařské nálezy...aspon všichni uvěří že mám pravdu. Být po mojem tak tu nemocnici spálím na úhel a všechny doktori zbavím licencí.Však i na vás dojde doktůrci a hnusně nepříjemné sestry...i na vás dojde boží mlejn !!!!!!!za své činy a neschopnost a hnusné chování budete odměněni tak jak vám náleží !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Pokud máte opravdu problém a chcete se vyhnout šarlatánům, navštivte tohoto doktora, který opravdu léčí a odstraňuje příčinu problému. Rovněž se u tohoto pana doktora nečeká díky skvělé organizaci práce. Vřele doporučuji všem.

velmi dobry chirurg
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Kvalita

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti