Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.
Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o. Jiný

Pan doktor mi velice odborně, jemně, citlivě, ošetřoval vyléčil pořezané šlachy na prstech levé ruky. Děkuji, děkuji

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o. Vykloubené rameno

Přišel jsem s vykloubeným ramenem, převzal jsi mě celkem mladý doktor a snažil se jej se sestrou nahodit. I přes veškerou snahu to nešlo. Proto zavolal doktora Hassana, který nejen, že mě uklidnil, ale po chvíli rameno nahodil! Byl vtipný, příjemný a působil naprosto profesionálně!

S tímto lékařem mám špatnou zkušenost. Choval se velmi neprofesionálně a arogantně. Poté co mě ošetřil si sedl za stůl a chtěl abych mu řekl při jaké příležitosti se mi úraz stal. Během celé doby měl položenou hlavu na stole. Připadal jsem si jak kdybych byl nějaký odpad. Poté jsem šel na zákrok do jiné nemocnice, kde jsem zjistil, že Pan Hasan Azis mi do lékařské zprávy napsal latinsky místo pravého kolene levé. Myslím si, že je to dost velká chyba nepoznat levou a pravou. Nejsem typ člověka co píše recenze, ale tohle mě opravdu rozčílilo a že nikdy do této nemocnice nepůjdu.

Nemám ve zvyku psát někde něco anonymně, proto se představím, protože nemám mít z čeho strach ani se nemám za co stydět. Jmenuji se Lumír Leškanič. Mám rozrostlou bradavici na plosce levé nohy. Domácí léčba různými přípravky, které jsou běžně dostupné v lékárnách nezabrala. Moje obv. lékařka MUDr. Kandrnálová, když viděla tuto bradavici, ihned řekla, že to už je "na nůž". Napsala mi tady doporučení na chir. ambulanci. Dnes ráno jsem tedy navštívil chir. ambulanci v NsP Havířov, kde mě ošetřoval p. doktor Hasan. Toho v první řadě zajímalo, jak to, že je moje doporučení tak staré z listopadu 2015. Arogantně se mě zeptal, jak dlouho má toto doporučení. Já jsem mu odpověděl, že pokud umí číst, tak si přečetl, že je z listopadu 2015, Zeptal se mě, proč s tím jdu až teď. Odpověděl jsem, že pracuji. Na to mi pan doktor odpověděl, že taky pracuje. Asi jsem mu zpočátku nepřipadal jako osoba na dostatečné úrovni, aby se mnou jednal slušně. Jakmile jsem mu na jeho dotaz, kde pracuji odpověděl, ihned se styl jeho komunikace změnil. Po této konverzaci na vysoké úrovni se doktor blížil k jádru věci, kdy mi řekl, ať tu bradavici ukážu. Po letmém shlédnutí okamžitě stanovil diagnózu, že to vůbec není na chirurgický zákrok, že si to mám poléčit doma nebo si s tím mám zajít na kožní. Neměl jsem zájem dále se pouštět s tímto doktorem do komunikace na vysoké úrovni, vzal jsem jeho odbornou zprávu a odebral jsem se z ordinace ven, kde jsem zavolal do nemocnice v Karviné, popsal jsem svou situaci i vyšetření p. doktora Hasana. Příjmová sestra mi řekla, že ať klidně přijedu, že se na to podívají, a že takové zákroky dělají běžně. Jel jsem tedy do nemocnice Karviná, kde na chirurgické ambulanci velice příjemná mladá a krásná p. doktorka MUDr. Veronika Suralová po shlédnutí bradavice ihned sdělila, že chirurgický zákrok v tomto případě je naprosto opodstatněný a ihned mě objednala na zákrok. To máme názor dvou lékařů- jednoho renomovaného obvodního lékaře s vysokou markou profesionality a jednoho specialisty - chirurga, kdy jejich názor na stejnou věc je naprosto odlišný od názoru p. doktora Hasana. Tak tady něco musí být špatně. A jak už tady zaznělo, taky to, bohužel, zdaleka není moje a nejen moje první špatná zkušenost s Havířovskou nemocnicí. V každém případě je to škoda. Je to cenná zkušenost pro všechny, kdo narazí na tohoto p. doktora, aby se nespoléhali na jeho diagnózu a vyhledali ošetření jinde, protože po dnešní zkušenosti věřím, že kdekoliv jinde se jim dostane profesionální péče a budou příjemně překvapeni..

Včera jsem jela do nemocnice se šílenou bolestí, myslím si, ze se jedna o obsces. Pres bolest me nedokázal vyšetřit a řekl mi, ze tam nic neni a ze pokud se to nezlepší do konce tydne, tak mam přijít znova a ze me uspi a vyšetří. Toto jednání mi nepřijde v pořádku, mam bolesti, ze nemůžu ani spát a proto, ze se lékaři nechce udělat důkladné vyšetření, tak riskuju své zdraví. Není to moje první špatná zkušenost z Havirovskou nemocnici obecně. Zítra pojedu raději na fakultku

Třikrát v životě jsem v průběhu 23 let na tohoto doktora narazil v Havířovské nemocnici a třikrát s ním byl problém. Je sním špatná komunikace. Podle mého názoru chce co nejdříve pacienta propustit z nemocnice aby se uvolnila postel, jestli má pacient problémy ho moc nezajímá.

Pan doktor je mlčenlivý,ale to patří asi k jeho osobě a místu odkud pochází.Já na něj můžu psát jen pozitivně.Dcera si vykloubila prst v r.2002 a tak jsme s ročním prckem letěli na pohotovost.Pan doktor nás hned vzal a dal nám papír na rtg.Tam nemusím ani popisovat,že sestry měly velkou poradu jak co uvařit a co děti atd.Docela mě to vytáčelo,že tam sedíme zbytečně.Seděli jsme tam cca 15minut a v tom pan doktor otevřel dveře a ptal se zda už máme rtg.Jsem mu řekla,že čekáme,tak jak se rozešel,vletěl k těm sestrám a seřval je tam a právem.No a hned to šlo........rtg.bylo hned a do deseti domů jsme jeli domů s dlažkou na ruce.S dcerou jednal velmi profesionálně a bylo vidět,že s ním ráda spolupracuje.Takže já mám zkušenost dobrou.

S panem doktorem jsem byla spokojena. Jednal se mnou opravdu jemně v porovnání s jinými lékaři v nemocnici.

S panem doktorem mám dobré zkušenosti. Několikrát mě ošetřoval a vždy byl ochotný, milý a pečlivý.

S tímto lékařem mám vždy pouze špatné zkušenosti, pokud přijdete v nočních hodinách a jste jediní v čekárně, stejně musíte počkat, až se pan doktor dodívá na televizi, pokud přijdete na objednání jiného lékaře, odmítne Vás ošetřit se sdělením, ať si Vás ošetří ten, který si Vás objednal, je velmi arogantní a neumí jednat s pacienty, připadá mi, že jej jeho práce nebaví a pacienti jsou pro něj přítěží. Shrnuto MUDr. Cvach II. Nakonec to došlo tak daleko, že jsem si raději zajel do nemocnice s poliklinikou v Ostravě-Porubě, kde mají přístup k pacientům vskutku profesionální a způsob léčby se opravdu nedá srovnat.