Estetická stomatologie Ostrava

Jakého specialistu hledáte?
  • „Byla jsem v minulých letech v péči už asi 5ti zubařů. Nikdo nebyl jako p. Dr. Silova. Profesně ani lidsky. Pracovitá, rychlá, pečlivá, zkušená, vzdělaná. Neorientuje se na finance ale na pacienta, vše dělá a navrhuje s ohledem na něj, jeho zuby, prospěch, nikoli její vlastní. Neslyšela jsem o jiném zubaři, který by v dnešní době nevybíral poplatky za amalgámove plomby. Nula Kč u ní. Platím jen za bílé plomby. Nikoli za injekce, cementy dočasné apod. Vzala k sobě celou moji rodinu (2dospeli, 2 děti). Máme ji rádi. Jezdíme 2x ročně na prevenci všichni 4za sebou a je vystaráno. Když je něco akutního, zavoláme a můžeme přijít ráno (akutní případy). Čekací doby u p. Dr. Jsou nejkratší, jaké jsem kdy zažila. Přesně na čas objednání anebo max.do 15 minut od času objednání. Při akutním případě to také není dlouho. Zůstaneme u ní, i když se přestěhujeme do vzdáleného města. Více

Hladnovská 2078/20, Ostrava Mapa

Ordinace zubního lékaře

• „Nedávno jsem byla na svůj první zákrok, byla jsem u Pána Hrtuse, a nemůžu si vynachválit. Za odvedenou práci si sice připlatíte, ale stojí to za to. Navíc při mé fóbii ze zubařů, mi pán zubař ukázal že není třeba se vůbec ničeho bát. Zákrok byl naprosto bezbolestný. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „K panu doktorovi chodím celý život a neměnil bych. Vždy profesionální ošetření a vstřícné a milé jednání jak pana doktora tak jeho sestřičky. Mohu všem jen vřele doporučit... Více

Hotelový dům EDĚ Dětmarovice, Karviná Mapa

Praktický lékař stomatolog s laboratoří

• „K paní doktorce chodím už snad 20let a lepšího stomatologa jsem si nemohla vybrat.Spolu se sestřičkou tvoří naprosto skvělý a profi tým.Jsem opravdu šťastná,že chodím právě k nim. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Praktický lékař stomatolog