Diagnostik Ostrava

• Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická ordinace Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Diagnostik, Psycholog, Dětsk… ý psycholog Více

1 názor

„K paní magistře Odstrčilové jsem začala chodit před několika dny a jsem překvapená, jak mi to pomáhá. Nečekala jsem, že mi někdo může pomoci, ale paní magistra je velmi příjemná a používá úžasné terapeutické metody. Moc doporučuji Více

Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická poradna Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Diagnostik, Psycholog, Dětsk… ý psycholog Více

1 názor

„Oceňuji schopnost empatie vůči klientovi. Paní doktorka skutečně naslouchá a snaží se o nadhled. Jsem spokojený. Doporučuji. Více

Hlavní 784, Albrechtice Mapa

Psychologická ordinace Albrechtice - JS Communication s.r.o.

• Diagnostik, Genetik, Gynekol… og, Kardiolog, Psycholog Více

Dr. Martínka 1291/7, Ostrava Mapa

FETMED - Centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

• „Vždy usměvává,stačí objednání telefonický.příjemná a velký odborník

Br. Veverkových 2874, Karviná Mapa

Odborný lékař radiodiagnostika

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Diagnostik, Praktický lékař

„Je to velmi ochatný a dobrý lékař.

Tyršova 2346, Karviná Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Diagnostik, Alergolog, Chiru… rg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Pan primář je na správném místě, je velký odborník a skvělý člověk. Nemocnice na něj může být právem hrdá. Moc Vám pane doktore děkuji za Vaši odbornou pomoc a Vaš lidský přístup. Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Radiodiagnostické oddělení

• Diagnostik, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Diabetolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Praktický lékař, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař Více

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.

• Alešova 1/591, Bohumín Mapa

Střelniční 19/267, Český Těšín Mapa

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Slezská urologie s.r.o., urologie, RDG

• Diagnostik, Chirurg, Diabeto… log, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plastický chirurg, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ostatní, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• „Paní primářka Vymětalová je velmi příjemná a empatická lékařka. Chci ji poděkovat za kvalitní péči a její citlivý a zároveň profesionální přístup k pacientovi. V průběhu léčby mi velmi pomohla, takže mohu jen a jen doporučit. Více

Havanská 4a/6145, Ostrava Mapa

Centrum pro nemoci prsu, Silesia Medical s.r.o., mamograf, sonograf,

• Diagnostik, Alergolog, Chiru… rg, Diabetolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

• Diagnostik, Anesteziolog, In… ternista, Kardiolog, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Urolog, Pediatr Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Přístup Paní Doktorky k lidem nádherně voní člověčinou. Kéž by bylo více takových lékařů. Klaním se a děkuji, že jste. Více

Odborný lékař radiodiagnost., sonograf

• „velmi dobrá lékařka,vstřícná,milá a hlavně chytrá.Doporučuji včem maminkám,které mají potíže s dětmiˇ.

Odborný lékař radiodiagnostika