Fyzioterapeut Plzeň

• Fyzioterapeut

„Naprostá spokojenost,podrobné vysvětlení řešení problému.Není co vytknout.Nebojím se p. Tomáše vřele doporučit svým známým. Více

DOSPĚLÍ - Podologie/podiatrie

800 Kč

• „Výborná komunikace, snaha pomoci. Empatie. Přátelské prostředí. Každý cvik názorně ukázán. Určitě doporučuji.

Fyzioterapie

800 Kč

• „Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Votíkové za skvělý přístup a ochotu. Přítel si zlomil loket a po sundání sádry jej má velmi zatuhlý a má problémy s rukou hýbat. Jelikož rád sportuje, znamenala by pro něj omezená hybnost ruky veliký problém. Sháněli jsme tedy rychle fyzioterapeuta, který by mu pomohl s rozcvičováním. Paní Votíková zareagovala takřka obratem, přestože byl víkend a i přes velmi plný rozvrh nám její kolegyně (paní Švarcová) byla ochotná mimo pracovní dobu poskytnout konzultaci a pomoci nám. Velice milé, ochotné, pozitivní jednání od obou, skvělý přístup i prostředí, prostě můžeme hodnotit jen a jen kladně! Moc děkujeme a rozhodně rádi všem doporučujeme. Více

Sladová 7, Plzeň Mapa

BeFit fyzioterapie Barbora Votíková

Cvičení

od 400 kč

• Fyzioterapeut

„Vynikající profesionální přístup, úleva už po první návštěvě. Šárka vše dobře vysvětlí a ukáže cviky, jak bolestem předcházet. Doporučuji. Více

Kollárova 24, Plzeň Mapa

Šárka Langa Fyzio

• Fyzioterapeut, Rehabilitační…  lékař Více

• Fyzioterapeut, Internista

„Nejlepší rehabilitace, se kterými jsem se kdy setkala. Jsou zde samé odbornice, jak paní doktorka, tak sestřičky. Děkuji za odblokování a celkovou péči. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Rehabilitační ordinace

1 názor

„Velmi ochotný a odborník na svém místě. Již po druhé návštěvě cítím změnu k lepšímu. Vřele doporučuji!!!

Jablonského 34, Plzeň Mapa

Rehabilitační pracoviště

Fyzioterapeutické konzultace

250 Kč

• „Hrozně moc mi pomohl, myslím, že opravdu ví, co dělá a dělá to skvěle! Vřele všem doporučuji!

Parková 11/1205, Plzeň Mapa

SPORTFYZIO, fyzioterapie a RHC

1 názor

„Pan Knaizl má z mého pohledu mnohem více znalostí než většina lékařů u kterých jsem byl..a také zlaté ruce. Pomohl již mě se zády, i členům rodiny a kolegům. Vždy ví co je třeba a kam sáhnout. Nyní se u něj rehabilituji po fraktuře nohy a každá návštěva je neuvěřitelný posun vpřed. Slušný a velmi příjemný člověk..je fajn chodit k někomu, kdo se v problematice vyzná na takové úrovni, vysvětlí a vyléčí. Velmi doporučuji!!! Více

K Řece 14, Plzeň Mapa

Fyzioterapie Martin Knaizl

• „Nejlepší fyzioterapeut v Plzni, chodí k němu všichni z naší rodiny, kteří mají potíže s pohybovým aparátem , Ještě se nestalo že by někomu nepomohl. Více

Plaska 66 A, Plzeň Mapa

Praxe rehabilitační a fyzioterapeutic.

Klatovská tř. 7, Plzeň Mapa

Praxe rehabilitační a fyzioterapeutic.

• Fyzioterapeut

„Nejlepší fyzioterapeut, kterého jsem zatím poznala. Vždycky mi pomohl, když už si jiní nevěděli rady.

Karlovarská 22, Plzeň Mapa

Pracoviště fyzioterapie

• Fyzioterapeut

„Z mnou dříve navštěvovaných rehabilitací má nejlepší výsledky (páteř). Rovněž další dvě fyzioterapeutky v jeho ordinaci vědí, kam sáhnout. Pro mne jednička. Více

alej Svobody 55, Plzeň Mapa

Rehabilitační zařízení

• Fyzioterapeut, Neurolog

„Po úrazu kolena jsem byla vyšetřena p. MUDr.I Kresovou, kterou jsem si vybrala. Paní doktorka koleno citlivě vyšetřila a stanovila průběh rehabilitace. Už dlouho jsem se nesetkala s tak laskavým přístupem, získala jsem mnoho užitečných rad a její rehabilitační tým mě doslova postavil na nohy. Děkuji vám všem, budu doporučovat! Dana Valdmanová. Více

Sokolovská 1116/77, Plzeň Mapa

Foniatrie

• „Pan doktor je velice vstřícný a milý. Nikdy jsem se nesetkal s problémem ohledně jeho diagnózy. RHB sestřičky jsou milé, vstřícné..jsou jako kadeřnice, rády si s vámi popovídají. Nemám nic proti. Na každé rehabilitace jsem strávil minimálně 20 minut v tělocvičně..a zhruba stejný čas na všech ostatních stanovištích..Je to hlavně o přístupu léčeného. Chovej se slušně a vstřícně a oplatí se ti to. Více

Štefánikovo nám. 1, Plzeň Mapa

Rehabilitační odd., Zimní stadion

• Fyzioterapeut, Ortoped

1 názor

„Zatím jsme neměli tu čest ze strany opečování naší tělesné schránky,ale jako dodavatelé zdravotnického materiálu můžeme p.Nehonského jenom doporučit.Je velice příjemný. Více

Rubešova 8, Plzeň Mapa

Josef Nehonský - ortopedie a protetika

• „Nevím, jestli nejlepší na světě, tak hodnotím jako velmi dobrá. Když poslouchám její rady, tak je to ok a záda nebolí. Více

Zelinářská 4, Plzeň Mapa

Pracoviště fyzioterapie

1 názor

„Díky této rehabilitační sestře jsem mohla fungovat alespon na půl.Moc mi pomohla a já ji tímto mockrát děkuji za velkou pomoc.Milá a ochotná opravdu pomoci a nezáleží ji na penězích,ale na tom,aby mohla pomoci.Ještě jednou díky za vše co jste pro mě udělala. Více

Francouzská tř. 4, Plzeň Mapa

Lymfoterapie a rekondice

• „Paní doktorka Mentlová je odborník na svém místě. Vděčím ji za to, že mne zbavila bolestí při výhřezu ploténky aniž bych musela podstoupit operaci s nejistou prognózou. A je to již 17 let! Personál je velice kvalitní. Mohu jen doporučit. Více

Americká tř. 3, Plzeň Mapa

Preventivní a léčebná rehabilitace

• Fyzioterapeut, Chirurg, Diag… nostik, Internista, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Pediatr Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň