Fyzioterapie MK

(8 názorů)

Fyzioterapie MK

Pod Všemi svatými 432/22

301 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Centrum Fyzioterapie MK je nestátní zdravotnické zařízení, nacházející se v centru Plzně. Našim posláním je pomáhat našim klientům zbavit se akutních či chronických bolestí pohybového aparátu s využitím nejmodernějších fyzioterapeutických metod a našich zkušeností.

Hlavním cílem naší práce je pomoci klientům uvědomit si, že neexistuje jeden konkrétní cvik nebo zázračná technika, která je zbaví bolesti a potíží jako mávnutím kouzelného proutku. Na základě komplexního vyšetření Vám pomůžeme porozumět vašemu problému a společně najít jeho řešení.

Naše nabídka

Zabýváme se komplexní léčbou dospělých a dětí od dvou let věku. Specializujeme se také podologii a výrobu individuálních stélek.

Naše vybavení

• Viscerální terapie
  • Kondiční masáž
  • Kinesio-taping

Nemoci

• Akutní a chronické bolesti zad
  • Poúrazové/pooperační stavy

• klinika

Fotografie

Š
    Lékař: Mgr. Michaela Spilková Kontrola děti

Nejlepší paní fyzioterapeutka, milá, profesionální a hlavně ví co dělá. Mám porovnání s více fyzioterapeuty a tady naprostá spokojenost. Kompletní vyšetření, odhalení problému a správně zvolené cvičení, které přináší efekt. Jsme nadmíru spokojeni a doporučujeme.

Lékař: PhDr. Kristýna Schwarzová Kontrola dospělý

Super profesionální přístup vždy odcházím jako jiný člověk.
    Mužů jen doporučit.
    Parkování možné přímo u ordinace.

Lékař: PhDr. Kristýna Schwarzová fyzioterapeutické konzultace

U slečny Schwarzové jsem absolvoval pooperační rehabilitace a byl jsem nadmíru spokojen. Rehabilitace provádí ve vlastní moderní ordinaci s příjemným prostředím. Narozdíl od fyzioterapie přes pojišťovnu zde cílená společná aktivní spolupráce fyzioterapeuta s pacientem pomůže o mnoho více než přiložení elektrod či magnetů. Úlevou od bolestí člověk znovu nalézá radost z pohybu a chuť do života. Individuální přístup a dostatek času na vaši péči hledejte zde.

Lékař: PhDr. Kristýna Schwarzová Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Skvělý empatický přístup, důkladné vyšetření a následná terapie s okamžitým efektem. Doporučuji a budu se těšit na další návštěvu!

Lékař: PhDr. Kristýna Schwarzová Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Profesionální jednání, snaha o nalezení příčiny problému a následná edukace cvičení na doma. Již po první návštěvě pocit úlevy od bolestí krční páteře. Mohu vřele doporučit!

Lékař: Mgr. Michaela Spilková Kontrola děti

Naprostá spokojenost, odbornost, trpělivost, individuální přístup. Zlepšování stavu hovoří za vše, neměnili bychom.

Lékař: Mgr. Michaela Spilková Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Můj problém: bolesti zad a disbalance lopatek, ramenou. Oba problémy progresivně řešeny s viditelnými výsledky.

Paní Spilková je velice příjemná, ochotná a zajít právě za ní bylo pro mě správné rozhodnutí.

Lékař: Mgr. Michaela Spilková Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Logické vysvětlení problému , ukázka zlepšení podpořena technologickými náhledy, jednoduchá cvičení , celková spokojenost

Mgr. Michaela Spilková

Děkuji za zpětnou vazbu!