Služby

O nás

Centrum Fyzioterapie MK je nestátní zdravotnické zařízení, nacházející se v centru Plzně. Našim posláním je pomáhat našim klientům zbavit se akutních či chronických bolestí pohybového aparátu s využitím nejmodernějších fyzioterapeutických metod a našich zkušeností.

OBJEDNÁNÍ
V případě jakýchkoliv potíží s online objednáním nás prosím kontaktujte na tel. čísle:+420 603 220 640, případně prostřednictvím mailu: info@fyziomk.cz.
Přečtěte si více

Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (105)

Mgr. Michaela Spilková DĚTI - Podologie/podiatrie

Od začátku do konce naší návštěvy bylo vše naprosto skvělé.
    Slečna Michaela je profesionální a zároveň lidská.
    Vše bylo srozumitelně vysvětleno a ukázáno. Chování k dětem je také výborné, syn byl úplně v pohodě a díky milému přístupu nádherně spolupracoval.

PhDr. Kristýna Schwarzová Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Můj názor na vyšetření je, že jsem spokojený a rád bych do budoucna dorazil zas. Vše bylo krásně vysvětleno, cviky, které mi byly dány jsou skvělé. Jsem velice spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Michaela Spilková Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Profesionální přístup, příjemné prostředí a velice šikovná paní fyzioterapeutka byla jsem moc spokojená.

PhDr. Kristýna Schwarzová Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Odešla jsem z ordinace jako jiný člověk. Lehká, nic mě nebolí. Tuhle sáhne, tuhle zmáčkne a bolesti a problémy jsou pryč. Moc jí děkuji.

PhDr. Kristýna Schwarzová DĚTI - Podologie/podiatrie

Moc děkuji za velkou trpělivost (vyšetření malého dítěte). Vše na jedničku. Moc děkuji.

PhDr. Kristýna Schwarzová Kontrola dospělý

S návštěvou fyzioterapie jsem naprosto spokojená. Navštěvuji ji opakovaně a vždy mi pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Michaela Spilková Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Jsme naprostá spokojeni Skvělý přístup, vše krásně vysvětleno

Mgr. Michaela Spilková Kontrola děti

Fantastický, profesionální přístup a ochota pomoci s perfektními cviky a návodem jak na to

PhDr. Kristýna Schwarzová fyzioterapeutické konzultace

Mám vyzkoušeno hodně fyzioterapeutů a už jsem neměl zájem zkoušet další!musím říct,že u p.Schwarzové jsem se cítil v profi rukách a snažila se najít příčinu a také jí vyřešit!Což ze zkušeností jinde vím,že rozmasírujou a za pár dní mám stejný problém jak předtím jelikož můj postoj v práci je špátný..Takže opravdu doporučuji!

PhDr. Kristýna Schwarzová fyzioterapeutické konzultace

Profesionální přístup, empatie, úsměv.Po návštěvě jsem se cítila lépe na těle i na duši