Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Centrum Fyzioterapie MK je nestátní zdravotnické zařízení, nacházející se v centru Plzně. Našim posláním je pomáhat našim klientům zbavit se akutních či chronických bolestí pohybového aparátu s využitím nejmodernějších fyzioterapeutických metod a našich zkušeností.

OBJEDNÁNÍ
V případě jakýchkoliv potíží s online objednáním nás prosím kontaktujte na tel. čísle:+420 603 220 640, případně prostřednictvím mailu: info@fyziomk.cz.
Přečtěte si více

Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (100)

PhDr. Kristýna Schwarzová Kontrola dospělý

S návštěvou fyzioterapie jsem naprosto spokojená. Navštěvuji ji opakovaně a vždy mi pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Mgr. Michaela Spilková Vstupní vyšetření fyzioterapie (děti/dospělí)

Jsme naprostá spokojeni Skvělý přístup, vše krásně vysvětleno

Mgr. Michaela Spilková Kontrola děti

Fantastický, profesionální přístup a ochota pomoci s perfektními cviky a návodem jak na to

PhDr. Kristýna Schwarzová fyzioterapeutické konzultace

Mám vyzkoušeno hodně fyzioterapeutů a už jsem neměl zájem zkoušet další!musím říct,že u p.Schwarzové jsem se cítil v profi rukách a snažila se najít příčinu a také jí vyřešit!Což ze zkušeností jinde vím,že rozmasírujou a za pár dní mám stejný problém jak předtím jelikož můj postoj v práci je špátný..Takže opravdu doporučuji!

PhDr. Kristýna Schwarzová fyzioterapeutické konzultace

Profesionální přístup, empatie, úsměv.Po návštěvě jsem se cítila lépe na těle i na duši

Mgr. Michaela Spilková Kontrola děti

Vstřícné jednání, domluva s dítětem, komunikace na jedničku.

PhDr. Kristýna Schwarzová Kontrola dospělý

Skvely profi pristup a prijemne jednání, vysoka odbornost

PhDr. Kristýna Schwarzová Fyzioterapie dospělých/dětí vstupní vyšetření

Velice milá a hlavně ví, co dělá a umí pomoci.

Mgr. Michaela Spilková Kontrola dospělý

Vřele doporučuji! Profesionalita, milý přístup a člověk odchází s pocitem, že když bude chtít může svoje potíže překonat! Důvěra v doktora je pro mě na prvním místě a ve Fyzio MK se vždy utvrzuji v tom že lékařům můžeme důvěřovat jenom si musime zvolit ty správné!

Mgr. Michaela Spilková Kontrola dospělý

Byla jsem velice spokojená,paní mgr.je velice příjemná a vše podrobně vysvětlí .