Asymetrie těla Plzeň

Jakého specialistu hledáte?
  • Fyzioterapeut

„Návštěva proběhla skvěle. Líbí se mi jak přístup, tak vysvětlení. Cviky, které pan Mráz doporučil pomáhají (pokud je člověk opravdu cvičí). Takže za mne naprostá spokojenost. Více

Alej Svobody 56, Plzeň Mapa

KINEOS fyziocenturm s.r.o.

DOSPĚLÍ - Podologie/podiatrie

800 Kč

• „Výborná komunikace, snaha pomoci. Empatie. Přátelské prostředí. Každý cvik názorně ukázán. Určitě doporučuji.

Alej Svobody 56, Plzeň Mapa

KINEOS fyziocenturm s.r.o.

Fyzioterapie

800 Kč

• „Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Votíkové za skvělý přístup a ochotu. Přítel si zlomil loket a po sundání sádry jej má velmi zatuhlý a má problémy s rukou hýbat. Jelikož rád sportuje, znamenala by pro něj omezená hybnost ruky veliký problém. Sháněli jsme tedy rychle fyzioterapeuta, který by mu pomohl s rozcvičováním. Paní Votíková zareagovala takřka obratem, přestože byl víkend a i přes velmi plný rozvrh nám její kolegyně (paní Švarcová) byla ochotná mimo pracovní dobu poskytnout konzultaci a pomoci nám. Velice milé, ochotné, pozitivní jednání od obou, skvělý přístup i prostředí, prostě můžeme hodnotit jen a jen kladně! Moc děkujeme a rozhodně rádi všem doporučujeme. Více

Sladová 7, Plzeň Mapa

BeFit fyzioterapie Barbora Votíková

Cvičení

od 400 kč

• Fyzioterapeut

„Vynikající profesionální přístup, úleva už po první návštěvě. Šárka vše dobře vysvětlí a ukáže cviky, jak bolestem předcházet. Doporučuji. Více

Kollárova 24, Plzeň Mapa

Šárka Langa Fyzio

1 názor

„Pan Knaizl má z mého pohledu mnohem více znalostí než většina lékařů u kterých jsem byl..a také zlaté ruce. Pomohl již mě se zády, i členům rodiny a kolegům. Vždy ví co je třeba a kam sáhnout. Nyní se u něj rehabilituji po fraktuře nohy a každá návštěva je neuvěřitelný posun vpřed. Slušný a velmi příjemný člověk..je fajn chodit k někomu, kdo se v problematice vyzná na takové úrovni, vysvětlí a vyléčí. Velmi doporučuji!!! Více

K Řece 14, Plzeň Mapa

Fyzioterapie Martin Knaizl