KINEOS fyziocenturm s.r.o.

Alej Svobody 56

323 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje +420 72...

Naše nabídka

Kineos fyziocentrum je zařízení ambulantní fyzioterapie, které se psecializuje na diagnostiku a terapii bolestivých stavů pohybového aparátu, diagnostiku a terapii plosky nohy.

Naše vybavení

• Redcord therapy
  • DNS dle prof. Koláře
  • funkční trénink
  • terapie gastroesophageálního refluxu GERD
  • mobilizace a techniky měkkých tkání

Nemoci

• Bolesti zad akutní i chronické stavy
  • Bolesti kloubů
  • Poúrazové stavy, stavy po ASK operaci kolene, ramene
  • Gastroesophageální reflux
  • Bolesti nohou (ostruha, plantární fasciitida)
  • vbořený palec (hallux valgus)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

jsem spokojen, probrali jsme nejen diagnozu, ale i vzájemné sportovní aktivity, tj. aktivní VHT, ferratové lezení a zimní aktivity

Lékař: Bc. Darina Husťaková fyzioterapie

Darina mi skvele pomohla, poradila a uklidnila me. Ihned se mi ulevilo. Darina je profesional s usmevem na tvari, skvele se s ni komunikuje a jeji znalosti a zkusenosti mi moc pomahaji. Moc dekuji

Lékař: Bc. Darina Husťaková fyzioterapie

100% spokojenost se vším. Vse podrobně popsáno. Noha pořádně "promačkána" a protažena. Cviky na doma vysvětleny. Paní je moc milá.

Lékař: Bc. Darina Husťaková fyzioterapie

Přátelsky a profesionální přístup a hlavně po dlouhé době se mi ulevilo od bolesti. Příjemné prostředí vysvětlení léčby .

Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

Pan Mráz má skvělý přístup se snahou pomoci a vše dokáže perfektně vysvětlit. Prostě profík, kterému moc děkuji a všem doporučuji.

Lékař: Bc. Darina Husťaková fyzioterapie

Profesionální přístup, příjemné vystupování, pomoc od bolesti po první návštěvě, rady ohledně cvičení v domácím prostředí.

Lékař: Tomáš Mráz DĚTI - Podologie/podiatrie

První návštěva, vše podrobně vysvětleno, nabídnuty možnosti nápravy potíží. Výborná komunikace s dcerou.

Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

Perfektní individuální přístup, 100% snaha pomoci, pravidelná terapie, funkční systém na objednání.

Lékař: Tomáš Mráz DOSPĚLÍ - Podologie/podiatrie

Třičtvrtě hodiny před vyšetřením, přišla SMS s žádostí, ať přijdu později a nečekám za dveřmi.
    Vyslechl si, co mi trápí. Vyšetřil a vysvětlil, kde je a kde není problém. Dostala jsem doporučení, co dělat, aby bolest ustoupila.
    Super přístup a jednání.

Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

Na pana Mráze jsem měla pozitivní ohlasy od kolegyň, byla jsem zde zatím poprvé, ale byl skvělý a těším se na další návštěvu.