KINEOS fyziocenturm s.r.o.

Alej Svobody 56

323 00 , Plzeň , plzeňský

Kontaktní údaje +420 72...

Naše nabídka

Kineos fyziocentrum je zařízení ambulantní fyzioterapie, které se psecializuje na diagnostiku a terapii bolestivých stavů pohybového aparátu, diagnostiku a terapii plosky nohy.

Naše vybavení

• Redcord therapy
  • DNS dle prof. Koláře
  • funkční trénink
  • terapie gastroesophageálního refluxu GERD
  • mobilizace a techniky měkkých tkání

Nemoci

• Bolesti zad akutní i chronické stavy
  • Bolesti kloubů
  • Poúrazové stavy, stavy po ASK operaci kolene, ramene
  • Gastroesophageální reflux
  • Bolesti nohou (ostruha, plantární fasciitida)
  • vbořený palec (hallux valgus)

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

Návštěva proběhla skvěle. Líbí se mi jak přístup, tak vysvětlení. Cviky, které pan Mráz doporučil pomáhají (pokud je člověk opravdu cvičí). Takže za mne naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

Velice děkuji za profesionální,vstřícný a příjemný přístup. Těším se na další návštěvu. Vřele doporučuji všem kdo potřebují péči fyzioterapeuta.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Tomáš Mráz fyzioterapie

V důsledku sedavého zaměstnání jsem začala mít bolesti křížové a bederní páteře, které vyústily v opakující se, velmi bolestivé, blokace SI kloubu. Nepomohly rehabilitace, ani jiné metody. Po půl roce docházení k panu Mrázovi a pravidelném cvičení doporučených jednoduchých cviků se můj stav velmi výrazně zlepšil a obtíže téměř vymizely. Pan Mráz mi opravdu pomohl, moc děkuji a ráda doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Darina Husťaková fyzioterapie

Výborná komunikace, snaha pomoci. Empatie. Přátelské prostředí. Každý cvik názorně ukázán. Určitě doporučuji.

Lékař: Tomáš Mráz DĚTI - Podologie/podiatrie

Přístup a odbornost pana Mráze pomáhá mým dětem řešit problémy (vpadlé kotníky, skolióza zad) aktivním cvičením a ne jen dát dětem do bot vložky a říci jim ať chodí rovně jako to udělali mnozí ortopedi a fyzioterapeuti, které jsme navštěvovali před ním. Moc děkujeme!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Bc. Darina Husťaková fyzioterapie

Profesionální a citlivý přístup, rychlá identifikace problému a způsobu jeho odstranění. Znatelná úleva a zlepšení hybnosti už po první hodině terapie. Opravdu to funguje. Prostě super!!