Implantáty Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Paní doktorka je pečlivá a šikovná, za mě velká spokojenost. Plomba vůbec není vidět a je perfektně zabroušená podle tvaru zubu. Více

Na Poříčním právu 376/1, Praha Mapa

HOLISTIC DENTAL AND PHYSIO CENTRE s.r.o.

• „První návštěvas pozitivním dojmem. Pan doktor detailně popsal obsah problémů a možnosti řešení. S návštěvou jsem spokojená. Doporučuji! Více

Šustova 2, Praha Mapa

Novastom S.R.O.

od 7 500 kč

• „Dnes první návštěva u pana doktora,velmi spokojená ta podrobné vysvětlení léčby dráždí, ale kvalitní

Šustova 1930/2, Praha Mapa

NovaStom s.r.o.

od 5 500 kč

• „Výborná zubařka. Velice milá, šikovná, pečlivá. Vše vysvětlí a vyřeší. Jednoduchý způsob online rezervace. Doporučuji. Více

Těšnov 1163/5, Praha Mapa

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

25 000 Kč

• „Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji. Více

V Holešovičkách 1154/33, Praha Mapa

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

od 14 000 kč

• „pan doktor mi opravyl zub je sikovny. Hezky zub hezky hodny pan doktor i sestricka je mlada moc mila.

Na Zátorách 613/8, Praha Mapa

Oleksii Bezkhmelnytsyn

14 900 Kč

• „Zatím jsem byl jen na vstupní prohlídce a rentgenu, ale i tak musím říci, že jsem v šoku. Pan Dr. Bilous mi úplně změnil pohled na profesi “zubař”. Můj předchozí zubař dělal povolání z donucení a s nechutí. Kdežto tady jde vidět, že to pana doktora baví a je to zároveň jeho koníček. Naprostá dokonalost. Více

Vršovická 64, Praha Mapa

CLINIC+

od 16 206 kč

• „Včera jsem navštívila poprvé Smile Centrum, na základě dobrých referencí pana doktora Klanovetse. Byl velmi empatický a milý. Ale hlavně mi jako doposud jediný lékař navrhl možnosti úpravy a zachování předních zubů, které jsou postiženy parodontosou. Zajistil mi konzultaci s lékařkou z ortodoncie. Po resumé budeme pokračovat v léčbě. Zatím jsem tedy velmi spokojená. Více

Lublaňská 1015/13, Praha Mapa

Smile Centrum

od 17 000 kč

• „Byla jsem behem svatku na ošetření s velmi bolestivým zubem . Na klinice me objednali hned na druhy den.Pan doktor i sestřička velice příjemní.Bezbolestne ošetřeny kanálky pod mikroskopem a behem dvou návštěv problem vyřešen. Více

Dělnická 8, Praha Mapa

Dentální centrum Rosmarin

• „Byla jsem perfektně ošetřena v ambulabci pana doktora Musila-čistění zubních kanálků. Pan doktor i jeho sestřička byli velice profesionální a nepředstavuji si lepší přístup. Moje obavy z výkonu byly zbytečné. Mnohikrát děkuji Astrid T Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

MDDr. Jakub Musil

• „Paní doktorka je velice příjemná a milá. Její práce je profesionální a přístup ke mě byl velmi citlivý a každý zákrok byl naprosto bezbolestný. Během zákroku se zajímá o mé pohodlí. V klimatizované ordinaci hrála vždy příjemná hudba. Paní doktorku mohu všem doporučit. :-) Více

Hostinského 7, Praha Mapa

ProMag Dental

od 17 000 kč

• „Vždy jsem měla hrůzu že zubaře a po smrti předešlého zubaře, který už věděl jak na mě,jsem dlouho hledala nového, až jsem narazila na pana doktora Dušečkina. A pan doktor je přímo anděl. Přicházíte do ordinace se strachem a odcházíte s úsměvem. Pan doktor je totiž velmi empatický, usměvavý, vše vysvětlí a uklidní. Nemohla jsem si najít lepšího. Je prostě skvělý. A sestřička taky. Více

Bašteckého 2542/16, Praha 13 Mapa

Declin s.r.o.

• „Za svůj život jsem vystřídala několik stomatologů - od studentů stomatologie až po řekněme "zkušené" lékaře v důchodovém věku. Nyní jsem 3x navštívila MUDr. Olšovského a vždy nevycházím z údivu - jeho klidný, naprosto profesionální přístup, moderní technologie, o kterých jsem ani netušila že existují, bezbolestnost jeho zásahů, obrovská zručnost ..., mohla bych pokračovat ve výčtu kvalit, ale to bych citovala ostatní pacienty. Prostě zázrak - škoda jenom, že (zatím) nelze naklonovat a že jsem ho nenavštívila dříve! Majka Více

Branická 34, Praha Mapa

Doktor OLS

od 23 000 kč

• „S návštěvou u Paní zubařky Olgy jsem velice spokojen . Byl jsem zde po třetí a vždy se rád vracím .Mají čisté prostředí a profesionální přístup. Paní Olga je velice milá a je vidět , že je odborník ve svém oboru. Za mě perfektní volba zubaře v Praze. Jsem rád , ze mohu být její pacient . Více

Krakovska 7, Praha Mapa

Ideal Smile s.r.o.

Dentální hygiena

od 1 500 kč

• „Pan doktor Doležal je skvělý zubař, špičkový ortodontista a velmi příjemný člověk. Vše vysvětlí, dívá se na řešení problému komplexně a snaží se pacientovi maximálně vyhovět. Pan doktor mi krásně srovnal spodní zuby. Nikdy mě nic nebolelo. Všem doporučuji!!! Děkuji moc, Eva Pelánová. Více

Jordana Jovkova 3253/5, Praha Mapa

LK Medical s.r.o.

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Mám panické a úzkostné stavy i jenom při pomyšlení na jakýkoliv zubařský zákrok. Pan doktor mě dokáže vždycky uklidnit. Dnes mě přijal s akutním problémem i přesto, že jsem tři roky nebyla na prevenci, a vytáhl mi bezbolestně osmičku i když jsem stropila hroznou scénu a řvala jsem jak malé děcko. Je velmi empatický a trpělivý. A nové prostory kliniky jsou parádní! Více

Petrské nám. 1, Praha Mapa

Denticio clinic Praha

od 22 000 kč

• „Domnívám se, že pan doktor je velký odborník, který má zájem o pacienty a snaží se odvádět pouze kvalitní práci. V této ordinaci nelze najít nadřazenost, neochotu, lhostejnost k pacientovi. Pan doktor působí skromně (přestože je jistě špičkový odborník), přistupuje na dialog s pacientem ohledně daného problému, vysvětlí způsob ošetření apod. Profesionální, ale současně lidský přístup, jak ze strany lékaře, tak i sestřičky, které je velmi příjemná. Je velký problém najít kvalitního zubního lékaře a já mám to štěstí, že jsem ho našla. Kéž by bylo takových lékařů více! Více

Jeseniova 1151/55, Praha Mapa

Řízekdent, spol. s r.o.

• „Pana Khalvatiho jsem vyhledal při bolesti stoličky před cca 4 roky, po ošetření kořenů stoličky naprosto bez problémů. Doporučuji pro profesionální přístup! Více

Zborovska 62/96, Praha Mapa

STYLEdent

• Zubař, Chirurg

„U pana doktora Doneva jsem byla několikrát a s různými potížemi. Vždy jsem se setkala se skvělým a profesionálním přístupem, vtipem, rodinnou a přátelskou atmosférou a skvělým výsledkem. S péčí jsem velice spokojená a pocit, který ze sebe teď po půlroční péči mám, za to opravdu stojí Více

Klimentská 20, Praha Mapa

MALO CLINIC Prague

• Zubař, Parodontolog

„Pan doktor Jurčenko je velice precizní a ohleduplný stomatochirurg, přičemž se nebojí a zvládá i náročné chirurgické zásahy, jako je resekce kořene u podebrané stoličky nebo oprava rozsáhlé výplně. U jednoho zubu jsem záchranu sám vzdal. Pan doktor mě podrobně seznámil s průběhem voperovaní implantátu, soubor operací a kontrol jsem podstoupil a nyní mi již roky implantát bez problémů slouží. Více

Trojická 1910/7, Praha Mapa

KVALIDENT s.r.o.