Fyzioterapeut Brno

• Fyzioterapeut, Ostatní

„Na návštěvu jsem šla se synem - ani ne 2,5 roku. Paní Kamila k synovi přistupovala velmi trpělivě, hravě. Celkově velmi flexibilně. Vysvětlila příčiny, současný stav a dala praktická doporučení - znovu formou hry :) Děkujeme Vám. Alena Více

Fyzio Centrum Brno

900 Kč

• „U slecny Elisky je skvele, ze ma o cloveka uprimny zajem, vypta se ho velmi profesionalne na veskere informace, ktere potrebuje pro lecbu. Chodim k ni jiz pres rok, a nemuzu si ji vynachvalit. Vzdy vse ochotne a s usmevem vysvetli, ukaze, klidne i vickrat. Zaroven cloveka motivuje i k tomu, aby cvicil i doma. Konkretne mi pomaha s bolesti hlavy, a s poranenym ramenem a kotnikem. Nezbyva nez ji doporucit vsema deseti. Více

od 750 kč

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„Paní magistra je vždy velice usměvavá, pohodová a trpělivá. Na skupinovém cvičení Zdravá záda dokáže vytvořit velice příjemnou atmosféru. S Fyzio Balance mám jen ty nejlepší zkušenosti, doporučuji! :) Více

Běžný termín

850 Kč

• Fyzioterapeut, Dietolog, Dia… gnostik Více

„Pan Zrubek je nejenom odborník, ale i talent a příjemný člověk. Odstranil můj dlouhodobý problém s natažením svalu mezi krkem a lopatkou a stačilo na to jít k němu pouze jednou na 90 minut. Problém do cca týdne zmizel úplně. Využití jeho zázračných služeb považuji za jednu ze svých nejlepších investic. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Fyzioterapie v praxi

• „Velmi dobrá zkušenost. Navzdory mládí paní fyzioterapeutky, celostní náhled na problém, včetně práce s jizvou. Oproti předchozí návštěvě u jiného terapeuta jsem měla skutečně dojem, že jsem v dobrých rukou! Velmi doporučuji a děkuji. Více

Vranovská 19, Brno Mapa

ordinace

700 Kč

• „Paní magistru bych charakterizovala jako krásnou, mladou, milou a velice schopnou. Přišla jsem za ní kvůli problémům s horními zády a krkem. Prozatím jsem u ní byla jen jednou, ale pomohla od největší bolesti, vysvětlila problém a poradila cviky na doma. Je vidět, že paní magistra je člověk na správném místě, kterého jeho práce baví. Více

RehabSmile

• „Pana Šenkýře mohu doporučit. Oceňuji profesionalitu, individuální přístup a neuvěřitelnou vnímavost k potřebám a založení klienta. Byla jsem zklamaná, když jsem se dozvěděla o jeho odchodu ze Zlína do Brna. Protože s ním mám pouze ty nejlepší zkušenosti, jsem v případě akutní potřeby rozhodnutá dojíždět do Brna. Budu moc ráda, pokud si najde čas a přijme mě třeba i „jako samoplátce“. Vyzkoušela jsem několik fyzioterapeutů a pouze on mi dokázal pomoci a mých dlouhodobějších potíží se „zablokovanými rameny“ mě úplně zbavit. Vzhledem k mému založení a postoji, mi maximálně vyhovoval jeho přístup. Přestože mi určité cviky, tak jako všichni ostatní doporučil, nespoléhal ani v nejmenším na mou aktivitu, ale sám vždy zvolil účinné řešení a mě obdivuhodně rychle dokázal zcela zbavit mých potíží. Vždy se mu podařilo postupně vše úplně uvolnit a odblokovat prakticky bez mé účasti nebo úsilí. Cvičení a pohybu jsem se vždy úspěšně vyhýbala. Přesto mě nabídka na účast a zapojení se do „kruhového tréninku“, který vedl, oslovila a mohu všem doporučit. Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• Fyzioterapeut, Dentální hygi… enistka, hygienista, Dermatolog, Zubař Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• Fyzioterapeut, Diagnostik

„V roce 2014 jsem ve 47 letech prodělala velmi těžkou mozkovou příhodu. Byla jsem ochrnutá na polovinu těla, špatně jsem chodila a měla velké problémy s orientací. Po měsíci v nemocnici a pobytu v lázních jsem začala ve velmi špatném stavu chodit k Mgr. Hřebíčkové na Vojtovu metodu pro dospělé. Od začátku se snažila napravit můj postoj a zbavit mne z toho plynoucích bolestí. Dlouho jsem k ní docházela i dojížděla na různá její pracoviště, protože jsem pochopila, že je odborník na svém místě a nejvíc mi pomáhá. Zbavila mne bolestí ramene, se kterými mají lidé po ochrnutí velké problémy a nemohou se jich zbavit. Je obětavá, snaží se pacientovi maximálně vyhovět a navíc je velmi milá a přívětivá. Více

Fyzio Balance

• „Míše nikdy nepřestanu být vděčná! Nejenže zachránila pohyblivost ramene mému tatínkovi, ale pomohla mi zmírnit moje problémy s nohama, které jsem neúspěšně řešila s mnoha doktory více než půl roku. Přistupuje k problému komplexně, má neskutečný přehled a je taky moc milá. Naprosto upřímně, fyzioterapie s Míšou je jedna z hlavních motivací opět ze zahraničí přijet na nějakou dobu zpátky do Česka a zase se se zdravotními komplikacemi přiblížit trochu tomu fyziologickému fungování. Míša je opravdu člověk na svém místě a já bych si moc přála, aby takových specialistů pobíhalo po světě víc :) Více

Botanická 53a, Brno Mapa

Fyzioterapie Fit and Tasty s.r.o.

• „Profesionální přístup, okamžitá orientace v problému. Hned po první návštěvě můj stav se zlepšil. Rozhodně doporučuji. Více

FyzioBalance

Funkční trénink

od 600 kč

• „Každý se vyptává, co v jaké ruce a kdy držíte, každý řeší vaše zaměstnání a je to jak když někdo věští... tohle bylo po 3 fyzioterapeutech poprvé, kdy jsem zjistil při jakém konkrétním pohybu co bolí a jak to zkusit vyřešit BEZ operace. Díky moc... Více

ProCare Fyzio

Funkční trénink

700 Kč

• „Skvělá a erudová specialistka, fyzioterapii zvládá výborně. Moc mi pomohla, hybnost operované ruky se výrazně po 5 návštěvách zlepšila. má můj velký vděk vřele doporučuji Více

750 Kč

• „Souhlasně se připojuji k předcházejícímu hodnocení. To, že náš syn začal rehabilitovat zrovna u slečny Pašové, byla náhoda. S postupem času si ale stále častěji uvědomuji, jaké to bylo štěstí. Vnímá synovi možnosti a její přístup je vždy na hraně možného. Pro mě osobně je i bonusem, že si u našeho svéhlavého dospívající mláděte uměla sjednat autoritu. Více

Viniční 1, Brno Mapa

Sport.Medica, s.r.o.

Fyzioterapeutická konzultace

od 500 kč

• „Paní magistra je jednoduše skvělá - perfektně mi vždy uvolní záda, trpělivě vysvětluje cviky a po každé návštěvě se cítím jako znovuzrozená. Terapie ušitá na míru mi účinně pomáhá proti dlouhodobé bolesti zad. Výhodou je také příhodná lokalita ordinace a příjemné prostředí. Doporučuji! :) Více

180 Kč

• „Byla jsem včera se sedmiletou dcerou poprvé. Fantastický přístup k dceři, podrobné vysvětlení problému a jak řešit, které cviky cvičit. Dcera byla nadšená a já taky. Mohu jen doporučit. Více

Merhautova 142, zvonek ortopedie, Brno Mapa

Ortopedická ordinace Orto-poul

800 Kč

• „Skvělá odbornice, velmi pečlivá, současně velmi příjemná. Moc mi pomohla, přesto k ní budu pro jistotu docházet i nadále. Investice do zdraví poměr cena/výkon úžasný. Více

Palackého třída 162, Brno Mapa

Prophysio

600 Kč

• „Po celou dobu léčby se mi věnovala na 100%. Pokrok se ukázal už po třetí návštěvě. Účinnost cviků se projevila na konci, kdy jsem schopen opět fungovat naplno. Po celou dobu profesionální přístup. Více

Trávníky 804/31, Brno Mapa

Fyziospot Mgr. Jolana Černá

150 Kč

• „Paní Levíčková mně úžasně pomohla. Zbavila mně silných bolestí zad, kdy jsem ani nemohla spát. Moc na ní i po letech s vděčností vzpomínám. Více

Metodějova 4, Brno Mapa

D.I.C. s.r.o. - rehabilitace

• „Velmi milý a profesionální přístup. Paní doktorka nám vše logicky vysvětlila, ukázala a dala doporučení na různé cviky a možná následná vyšetření. Byli jsme velice spokojeni a doporučujeme její ordinaci. Více

Kurská 2, Brno Mapa

Rehabilitační ordinace