Onkolog Ostrava

• Onkolog, Gastroenterolog, Ch… irurg Více

„Pan doktor nemá konkurenci. Je to skvělý odborník, stejně tak skvělý má přístup k pacientovi. Nic pro něj není problém. Nedokáži slovy vyjádřit poděkování a vděčnost za to, že si mě v loňském roce vzal do své péče. Děkuji pane doktore. Kulichová Hana Více

Hlavní třída 1196/27, Ostrava - Poruba, 70800, Ostrava Mapa

Odborný lékař chirurgie, gastroenterochirurg,onkochirurg, koloproktolog

• „Velmi dobrý lékař. Spolehlivý, svědomitý a ví co má dělat. Kéžby bylo více takových lékařů. Když rakovina tak jen k panu MUDr. Matějčkovi. S ním jsem absolvoval 5 operací, před každou mě hodně psychicky podržel, přivedl na jiné myšlenky a dokázal pěkně vysvětlit co bude dál nasledovat. nedám na pana doktora dopustit. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• Onkolog, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Onkolog, Chirurg, Dermatolog… , Gynekolog, Oční lékař, Plastický chirurg, Pediatr Více

Smetanovo náměstí 7, Ostrava Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• Onkolog, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Děkuji panu doktorovi Rychtrovi za mou peči .Je to člověk na svém místě ,má pěkny přístup k pacientům .Už dva roky se u pana doktora léčím ,pane doktore velky dík . Strzalková Božena Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• „Nikdy v životě jsem nepotkala lidštějsího a hodnějšího pana doktora. Byla jsem zrovna v 8. měsíci těhotenství, když mě vylekala zatvrdlinka v prsu. Sestřička, na první pohled velmi rázná, ale na druhý také neobyčejně lidská a vstřícná, mě objednala k panu doktorovi snad za týden. Pan doktor byl neskutečně milý, pečlivě mě prohmatal a pro jistotu poslal na ultrazvuk, rovněž za týden (podotýkám, že v Ostravě jsem vždy čekala na vyšetření ultrazvukem cca 2 měsíce). Vyšetření prováděl rovněž on, díkybohu bylo vše v pořádku (a doufám, že i do budoucna bude), vše, co viděl, mi podrobně vysvětloval a ještě se zajímal o miminko. Kéž by bylo takových lékařů více!!! Více

Hluboká 1117, Hlučín Mapa

Odborný lékař onkologie

Nádražní 426, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař onkologie

• Onkolog, Anesteziolog, Diagn… ostik, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortoped, Urolog, Pediatr Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• Onkolog, Pediatr

„Nejlepší lékař

Smetanovo náměstí 7, Ostrava Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• Onkolog, Diagnostik

1 názor

„K paní doktorce chodím osmnáct roků a musím napsat jen slova chvály. V tomto lékařském oboru je velmi mnoho závažných diagnóz a proto jen více takových lékařů. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Onkolog, Internista

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• Zalužanského1192/15,Ostrava-Vítkovice, Ostrava Mapa

onkologická ambulance,nemocnice Vítkovice