Onkolog Pardubice

• „Pan doktor Šťastný je opravdu profesionál, vděčím mu za léčbu a výborně odvedenou operaci bez jizvy, jeho pověst v našem kraji mluví za vše a já mu vděčím za záchranu života. Je to neskutečný profesionál, odborník, ale hlavně i člověk s lidským přístupem k pacientce a k tak intimní věci jako jsou ženská prsa a jejich onemocnění. Přeji mu hodně zdraví a ještě mnoho let v praxi, jelikož je to lékař s velkým L. Smekám před jeho péčí a znalostmi. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové

• „Velice milý lékař, který vše lidsky vysvětlí. Věří, že víra léčí, proto vše řekne popravdě, ale zbytečně nestraší.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Onkolog, Chirurg, Diagnostik… , Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Ortoped, Zubař Více

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• Onkolog, Alergolog, Anestezi… olog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Onkolog, Anesteziolog, Chiru… rg, Dermatolog Více

• Onkolog, Internista

„Hodně dobrá MuDr.... lidský přístup..... naslouchá..... moc mi pomohla .... Jitka Horáková Pardubice

Multiscan Radiologické centrum Pardubice

• Onkolog, Chirurg, Dermatolog… , Neurolog, Psychiatr, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Pardubická krajská nemocnice

• „KVALITNÍ LÉKAŘ,DOPORUČUJI

Václavská 570, Chrudim Mapa

Multiscan s.r.o. - AKO Chrudim

• Onkolog, Internista

1 názor

„Velmi erudovaný lékař s lidským přístupem k pacientovi. Přešel jsem k panu doktorovi z Onkologie na Bulovce, kde si moc nevěděli rady. Mohu jen doporučit. Více

• Onkolog

Pardubická krajská nemocnice