Pardubická krajská nemocnice

530 03 , Pardubice , pardubický

• Lukáš Sákra

Chirurg, MUDr.

• O

Velmi příjemný člověk, naprosto profesionální a přesto hluboce lidský odborník, primář a přesto na první pohled u podřizených oblibený a zároveň respektovaný. Náročnou břišní laparoskopickou opraci mně provedl na jedničku. Kéž by byla takových většina. Jako Pražák jsem se nakonec rozhodl pro operaci v Pardubicích a blahořečím si.

• M

Vynikající lékař s lidským přístupem a dle toho, co mohu posoudit, tak disponuje i vysokým odborným potenciálem. Pomohl mi vyřešit dosti závažné zdravotní problémy a vřele ho všem doporučuji. Prostě obborník na svém místě a kéž by bylo ještě více takových! Plně též musím souhlasit s "D" ohledně kouzla osobnosti.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Abdulbaset Hafuda

Urolog, MUDr.

• Z

MUDr. Hafuda mne před lety léčil v Náchodě, na záněty moč. cest. Bolesti, záněty, soustavná krev v moči.Léčil, ale nevyléčil. V roce 2010 jsem se přestěhovala, mojí uroložkou se stala, MUDr. Hlavová ve Vysokém Mýtě. Okamžitě stěry, operace, léky a já jsem již 4 roky fit.

• Lucie Burýšková

Psychiatr, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místo

Milá, ale nekompetentní lékařka, která svým pacientům absolutně nerozumí, nevyzná se v lidech a předpíše bez jakékoliv diagnózy léky. Pacientovi bezoztyšně vysadí benzodiazepiny aniž by se obtěžovala dodržovat obvyklý postup, což je vysazovat je postupně. Pokud chcete skutečně pomoct, obrátil bych se na jiného psychiatra.