Psychiatr Pardubice

• „Výborná lékařka, moc mi pomohla a i sestřička je skvělá! Doporučuji vřele! Opravdu pomůže kdykoliv!

Smilova 405, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• „Výborná lékařka,vždy pomůže. Za mně jednička. Příjemné prostředí i sestřička. Dlouho se nečeká. Prostě super.

Smilova 405, Pardubice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• „Paní doktorka je skvělá. Empatická, což u lékaře v tomtom oboru je to základní podle mého. Vyslechne, poradí, dokáže uklidnit a povzbudit. Velice mi pomohla. Všem doporučuji Více

Bratranců Veverkových 1030, Pardubice Mapa

Centrum psychiatrické péče s.r.o

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojený! Velmi milá, příjemná, vždy ráda pomůže, poradí a vyslechne! Můžu jen doporučit! Luboš, 16 let Více

třída Edvarda Beneše 577/86, Hradec Králové Mapa

Dětská psychiatrie

• Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Nemocnince Pardubice, Psychiatrické oddělení

• „K paní doktorce docházím přes 20 let. Nemůžu řict než: super, bomba, úžas. Moc ji děkuji za její profesionalní, ale zároveň velmi lidský přístup. Více

17.listopadu 400, Pardubice Mapa

Sam.ord.lékaře spec.-psychiatrie

• „Mohu s jistotou říci, že nebýt paní doktorky, možná bych mezi vámi nebyla. Klidný, profesionální a lidský přístup, který mě vrátil do plnohodnotného života. Plně jí důvěřuji, 10 let její péče si velice cením, přeji všem pacientům takového lékaře! Více

Poliklinika Chrudim

• „myslím si, že doktorka je po lidské stránce dobrý člověk, snažící se pomoci všem nemocným lidem, ale léky nepomůžou každému, ve srovnání s jiným psychiatry, kam jsem docházel, ji hodnotím jako dobrou doktorku, nemůže však činit zázraky Více

Poliklinika Chrudim

• „Profesionální přístup. Silná osobnost. Naučil mě pracovat s úzkostí. Vyléčil mi somatizace. Pomohl s depresí. Docházel jsem do denního stacionáře 3 týdny. Nyní studuji. Vřele doporučuji a děkuji mu. Více

Sokolská 58, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická klinika LFHK a FNHK

• „Paní doktorka je jedna z nejlepších. Jsem s ní velice spokojena a přeji jí vše dobré, hlavně radostné a zdravé děti. Jedině ona mě totiž dokáže povzbudit a postavit do latě. Děkuji Vám. Vážení , pokud se vám nelíbí poplatky , máte možnost volby, nezappomínejte! Více

Bratranců Veverkových 1030, Pardubice Mapa

Centrum psychiatrické péče s.r.o.

• Psychiatr, Alergolog, Diabet… olog, Diagnostik, Internista, Neurolog, Ortoped, Praktický lékař, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Poliklinika Chrudim

• Psychiatr, Alergolog, Aneste… ziolog, Chirurg, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• „Super . Díky.

náměstí Jana Pernera 217, Pardubice Mapa

GERMED-PSY, s.r.o.

K Sokolovně 309, Hradec Králové Mapa

GERMED-PSY, s.r.o.

• „Byl to úžasný člověk, který mi hodně pomohl. A teď hledám nového lékaře, který by mi pomohl. Helena

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• „No, tak já si nemohu stěžovat, teoreticky. Chodíme k paní doktorce s osmi letou dcerou, která má ADHD, už 2 roky. Paní doktorka je sympatická, akční, profesionální, ale na druhou stranu je velice netolerantní. Zajímá ji hlavně vše kolem školy, o takové ty vnitřní pocity a trápení se vůbec nezajímá. A hlavně se nedá zadržet její kulometná palba slov, což mi hodně začíná vadit, jelikož nemám šanci cokoliv říct. Jako by ani mé postřehy a otázky nebyly důležité. Někdy mám pocit, jako by ke mě přistupovala jako k hloupému dítěti :-) Za ty dva roky nám paní doktorka ani nijak nepomohla vlastně. Každopádně hledám pro dceru jiného psychiatra, který bude vládnout empatií a nejen nezastavitelnou pusou. A to nemyslím ve zlém. Více

Poliklinika Chrudim

• „Moje zkušenost je taková, že se pacientovi věnuje, snaží se mu pomoci, jak je možné. Poradí i v praktických situacích. Jsem s ním velmi spokojená, zatím nejvíc ze všech psychiatrů, s kterými jsem byla v kontaktu. Více

Čs. armády 492, Chrudim Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• Psychiatr, Chirurg, Dermatol… og, Neurolog, Onkolog, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

Pardubická krajská nemocnice

• „S pacientem se sice paní doktorka moc nebaví a raději píše léky, ale jinak je milá a vždy se aspoň zeptá, jak se cítím a co bych potřeboval, ppřp. změnit léky, nebo tak. Vždycky, když jsem od p. doktorky něco potřeboval, ochotně mi vyhověla, např.: nástup do léčebny, docházky k psychologovi atp. Umí vyjít vstříc na přání pacienta. Takže můžu doporučit. LZ. Více

Turkova (Geriatrické centrum) 785, Týniště nad Orlicí Mapa

Psychiatrická ambulance