Psychiatr Jaroměř

• Psychiatr, Psychoterapeut

„Paní doktorka mi neskutečně pomohla v těžké životní situaci (jak farmakoterapií, tak psychoterapií), teď už se vídáme jednou za čas, není to naštěstí potřeba. Je to profesionálka a má můj velký obdiv a vděk. Více

Špitálská 149/7, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická ambulance Elenio s.r.o.

Špitálská 149/7, Hradec Králové Mapa

Psychoterapeutické centrum Hradec Králové

• „Výborná lékařka, moc mi pomohla a i sestřička je skvělá! Doporučuji vřele! Opravdu pomůže kdykoliv!

třída Karla IV. 834/4, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a mám z toho dobrý pocit - vnímala co říkám a myslím, že mě chápe. Je důležité, aby vám lékař sednul. Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „MUDr. Podzimková je jednak skvělý člověk a vynikající odborník, kdyby nebyla tak už jsem dávno........, naprosto s přehledem mě vrátila do normálního života, díky Více

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• „Pan doktor je dobrý. Viděl mi do duše a přesně věděl okamžitě, jak to se mnou je i když jsem mu nic pořádně neřekla. Je pravda, že citlivky rozbrečí. Mě rozbrečel dost, ale pomohl mi. Můžete si myslet, že je arogantní a jeho řeči jsou občas brutální. Je to docela pravda, ale zároveň je to dobrý vtipálek a je velice inteligentní. Řekne vám upřímně pravdu a to snad chcete, ne? Řekne vám vše, co slyšet potřebujete i když to nemusí být hezký. Je velice intuitivní a ví přesně co a jak. Určitě vám ho doporučuju. Taky mi odhalil ADD, což mi měli zjistit už když jsem nastupovala do školy. Hlavně teď pro rodiče. Když začne být “hnusný” na vaše dítě a to dítě začne plakat, tak hned nebuďte na pana doktora naštvaní. On ví co dělá. Potřebuje z dětí vytáhnout reakce. Chápu, není příjemný na to koukat, ale udělá vše proto aby vám/vašim dětem pomohl. Opravdu jediný “problém” byla ta brutální upřímnost, ale bez ní by to asi ani nešlo. Více

Nezvalova 852, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - dětský psychiatr

• „Paní doktorka velmi profesionální, empatická a nápomocna. Vlastní diagnózu nezmiňuji, pochopite, ale dva předchozí lékaři neporadili si. Kdo hledá řešeni svých psychiatric problemů, správné misto. Více

Palackého 27, Náchod Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „Výborná lékařka, dala mi "dohromady" mamku, teď pomáhá i mě. Velmi příjemná paní, empatická, její klid je až nakažlivý, po každé návštěvě se člověku opravdu uleví. Ochotná poradit i se záležitostmi, které by jí mohly být ukradené, protože se netýkají přímo léčby poruchy. Více

třída SNP 636, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojený! Velmi milá, příjemná, vždy ráda pomůže, poradí a vyslechne! Můžu jen doporučit! Luboš, 16 let Více

třída Edvarda Beneše 577/86, Hradec Králové Mapa

Dětská psychiatrie

• „Já na paní doktorku Kozákovou nemůžu nechat dopustit. na vyšetření k ní se pokaždé těším. Paní doktorka je velice milá a příjemná. Když potřebuju rychle s něčím poradit, napíšu ji email a vůbec ji to nevadí ( narozdíl od té bývalé, ke které jsem chodil). Dokáže nejprve poradit co dělat přírodní cestou a pak teprve, když nic nezabíra, napíše léky. Vše dokáže poradit a vysvětlit. Zeptá se i na jiné věci, co se stalo v mezi období, než jsme se opět setkali, dokáže povzbudit pacienta ( u předchozí lékařky tohle možné nebylo - chtěla vědět jen co ji zajimalo ale ostatní věci ji nezajímali). Takže já za sebe paní doktorku doporučuji :) Více

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem Mapa

RIAPS - psychiatrická ordinace

• „Profesionální přístup. Silná osobnost. Naučil mě pracovat s úzkostí. Vyléčil mi somatizace. Pomohl s depresí. Docházel jsem do denního stacionáře 3 týdny. Nyní studuji. Vřele doporučuji a děkuji mu. Více

Sokolská 58, Hradec Králové Mapa

Psychiatrická klinika LFHK a FNHK

• Psychiatr, Chirurg, Dermatol… og, Diagnostik, Gynekolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Sexuolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Jeronýmova 750/1, Hradec Králové Mapa

Poliklinika I Ulrichovo náměstí

• „Velmi výborná paní doktorka, citlivý přístup. Vždy dobře poradí ,pomůže.Snaží se přizpůsobit i léky dle vašich zdravotních obtíží. Doporučuji. Více

• „Super . Díky.

K Sokolovně 309, Hradec Králové Mapa

GERMED-PSY, s.r.o.

• „Je odborník na slovo vzatý!!!!! Skvělý člověk!!!!

třída SNP 636, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• Psychiatr, Chirurg, Dermatol… og, Diabetolog, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Veverkova 1631/5, Hradec Králové Mapa

Riegrovo náměstí 914, Hradec Králové Mapa

MEDIKA Hradec Králové, s.r.o.

• Psychiatr, Dermatolog, Inter… nista, Neurolog, Oční lékař, Ostatní, Praktický lékař, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Poliklinika Jaroměř

• „Byl to úžasný člověk, který mi hodně pomohl. A teď hledám nového lékaře, který by mi pomohl. Helena

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• „V dětství mi velmi pomohl a zbavil mě problémů, které se mnou vlekly už dlouhou dobu a s kterými mi nebyla předešlá doktorka schopna pomoci. Má/měl vždy vstřícný přístup a je podle mého názoru člověkem na svém místě. Škoda jen, že ve zdravotnicví není tolik lidí jako on. Více