Psychiatr Trutnov

• „Paní doktorka velmi profesionální, empatická a nápomocna. Vlastní diagnózu nezmiňuji, pochopite, ale dva předchozí lékaři neporadili si. Kdo hledá řešeni svých psychiatric problemů, správné misto. Více

Palackého 27, Náchod Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• „Paní doktorka je pro mě ten nejhodnější a nejlaskavější člověk, kterého znám. Kdybych si mohla vybrat rodiče, chtěla bych jí za maminku. Hrozně moc mi pomáhá, moc mě podporuje, a i když bych se občas chtěla utopit, tak mi to nedovolí, pořád mě nutí plavat. A to musím uznat, že to se mnou vůbec není lehké. Neodsuzuje, vždycky najde vlídná slova, vždycky. Kdyby takových lidí jako ona bylo víc, bylo by na světě vážně dobře. Více

Náchodská 359, Trutnov Mapa

RIAPS - psychiatrická ordinace

• „Já na paní doktorku Kozákovou nemůžu nechat dopustit. na vyšetření k ní se pokaždé těším. Paní doktorka je velice milá a příjemná. Když potřebuju rychle s něčím poradit, napíšu ji email a vůbec ji to nevadí ( narozdíl od té bývalé, ke které jsem chodil). Dokáže nejprve poradit co dělat přírodní cestou a pak teprve, když nic nezabíra, napíše léky. Vše dokáže poradit a vysvětlit. Zeptá se i na jiné věci, co se stalo v mezi období, než jsme se opět setkali, dokáže povzbudit pacienta ( u předchozí lékařky tohle možné nebylo - chtěla vědět jen co ji zajimalo ale ostatní věci ji nezajímali). Takže já za sebe paní doktorku doporučuji :) Více

Preslova 449, Dvůr Králové nad Labem Mapa

RIAPS - psychiatrická ordinace

• „Úžasná lidská bytost, kéž by byli takoví všichni!, Paní doktorka má úžasná a opravdu příjemný empatický přístup. Lze jí říct opravdu cokoliv, s ničím Vás neodbyde. Více

Železničářská 506, Trutnov Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Myslim si, že paní doktorka křivková je v tomhle oboru jedničkou.Byl jsem u ni sice jen dvakrat ale s mou zkušeností, kdy jsem obešel plno všelijakych doktorů si troufám říct, e poznám jaký ten dotyčný je.paní doktorka se mě na všechno vyptávala a řádně zapsala.Někdo řekne nojo psychiatr cpe do člověka jen samé prášky a zavíra do lečeben. Ale není to tak.Spíš můj doktor mě furt vyhrožoval s práškama, který bych bral do konce života ale paní doktorka mi řekla, že já prášky brát nemusím.Paní doktorka je prostě number one! A vřele všem doporučuji Více

Palackého 201, Trutnov Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Je to lékař na svém místě, se svými pacienty to umí, dokáže vždy dobře poradit, dobře se s ním povídá, je velmi milý, ochotný, usměvavý, prostě skvělý lékař, jak má být :-) Ráda na konzultace s ním vzpomínám :-)Dokáže rozesmát i pobavit, podpořit a umí si dělat srandu i sám ze sebe, takových doktorů je málo, važme si jich! :-)) Více

Hálkova 432, Náchod Mapa

Ordinace pro dítě a rodinu-dětská a dorostová psychiatrie

Elišky Krásnohorské 672, Náchod Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - psychiatrie

• „Je to velmi dobrý lékař a muzu velice doporučit Jsem zpokojena.

PSYCHOMEDICA s.r.o. - psychiatrie

• Psychiatr