Zobrazit lékaře

Patrného 191

551 01, Jaroměř, královéhradecký

• Martin Správka

Psychiatr, MUDr.

• V dětství mi velmi pomohl a zbavil mě problémů, které se mnou vlekly už dlouhou dobu a s kterými mi nebyla předešlá doktorka schopna pomoci. Má/měl vždy vstřícný přístup a je podle mého názoru člověkem na svém místě. Škoda jen, že ve zdravotnicví není tolik lidí jako on.

• A

Vstřícný,snaží se pomoci dětem i rodičům.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Helena Lukášová

Neurolog, MUDr.

• Paní doktorku velice ráda doporučuji a patří jí veliký dík,mému synovi moc moc pomohla je to paní na svém místě a ktomu moc milá a příjemná a sestřička také.

• Výborná odborná lékařka,vyslechne,doporučí,pomůže.Tesařová Zuzana

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Karel Kalfus

Zubař, MUDr.

• N

Vynikajici prostredi, vyborny lekar, uzasna sestricka, perfektni pristup i pro ty, kdo se boji zubare. Rychla akce, bez bolesti. Velmi vstricny pristup k objednani.

• zkušený lékař, neměl jsem problém, vše mi vysvětlil, hezké prostředí

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jitka Hamáková

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Často k ní nechodím, ale za šestnáct let co ji znám, si na ni stěžovat nemohu. Pravidelné prevence i řešení nastalých problémů je u ní samozřejmostí. Nejsem hypochodr a lékaře zbytečně nevyhledávám, a o tom to je.

• Empatická paní doktorka, která komunikuje s pacienty (což není bohužel ještě u všech lékařů samozřejmostí) a nepodceňuje ani nezlehčuje žádné příznaky. Trocha čekání v čekárně za to jistě stojí!

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Zdeněk Prokeš

Ostatní, MUDr.

• F

Chtěla bych reagovat na článek o přístupu lékařů a sester v předešlém článku. Všechno co paní napsala je pravda. Bohužel se nám stalo to samé. Těšili jsme se jak babi stráví pár chvil v kruhu těch co ji mají rádi. Babi byla po totální endoprotéze na LDN pouze na rozchození (po poradě s ortopedy). Ti dotyční na LDN brali pouze to rozchození. Kašel, chřipka to je nezajímalo. Babi kašlala měsíc a nevím jestli pán primář dal fonendoskop do uší, nebo jej nosil jen kolem krku jako ozdobu. Odběry- sedimentace, CRP nepřicházelo v úvahu. Dali nám babi v takovém stavu, že jsme druhý den volali RZP. Diagnoza byla oboustranný těžký zápal plic s celkovým selháváním. Babi 4. den zemřela na interně v Náchodě. Závěr: Sama jsem pár let zdravotní sestra a spoléhala jsem na lékaře a sestry. Bohužel jsem se spletla a mrzí mě to. Starý člověk je starý člověk. Sloužím zdraví lidu a to na LDN v Jaroměři neznají.

• Jindřich Valenta

Internista, Praktický Lékař,

• P

Vzhledem k tomu, že u mého otce, kterého léčil téměř rok na hemoroidy, nepoznal rakovinu konečníku, ani ho neposlal na žádné vyšetření, a se slovy, jak otec vypadá dobře, když zhubnul !!!!! ho léčil detralexem,nemůžu než o něm napsat, že bych k němu nikdy nešla a jeho přístup je familierní a neprofesionální. Nač jsou specializovaná pracoviště, když se na ně pacienti včas nedostanou? Tuto otázku by si měl pan doktor položit a nehrát si na všemocného, jenž rozumí všemu a vyléčí všechno.

• M

Osobně pana doktora neznám,ale na moji žádost mi sestavil kůru z čínské mediciny pri léčbě rakoviny a moc mi to pomohlo.Nebylo mi špatně při chemoterapiích a nějak moc snadno jsem se z toho dostala.Moje onkoložka nad tím kroutila hlavou.Nález po roce-nula.Doporučuju

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Jan Pivec

Otorinolaryngolog, Internista,

• C

Dneska jsem ho měl tu čest poznat a navštívit. Musím říct, že je to Pan Doktor. Je pohodový, hodný, milý a vždycky vám řekne, co ted bude dělat a jestli to bude bolet apod. Byl jsem unešen a nad míru spokojen. Jediné malinkaté mínus, je za zastaralou ordinaci, ale to nehraje žádnou roli 5/5. Po dlouhé době Doktor ke kterému bych se nebál vracet.

• Není špatný lékař, jen je u nás jen dva dny v týdnu a moc lidí. A vytknout se dá že, co vstoupíte do ordinace už sestřička natahuje ruku pro 30Kč.

• Pavel Kuna

Praktický Lékař, Prof. MUDr.

• Č

Nemohu se smířit s negativním hodnocením pana doktora Kuny.Mrzí mě to .Je to užasný člověk,milý ,vstřícný a samozřejmě velice pečlivý.Pana doktore moc Vám děkujeme celá moje rodina.

• P

Pan doktor umí podat ruku a psát do počítače pěkně barevně ale nepozná chřipku. Je to jeden z nejhorších doktorů tady. Dcera by se uplatnila jinde a nemusela by se stydět.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Haňka Josef

Zubař, MUDr.

• D

Pan doktor nyní pracuje v Praze. Velice laskavý k pacientovi a pracuje rychle, zručně a "bezbolestně". Byla jsem velmi překvapená, jak snadno a rychle vyřešil problém, o kterém moje zubařka tvrdila, že nejde vyřešit. Vynikající lékař i člověk.

• je to dobry doktor ale uz v jaromeri neordinuje nevite nekdo kde ted ordinuje??

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Vlasta Pšeničková

Oční Lékař, MUDr.

• C

Dne 24.6.2013 jsem navštívila paní doktorku. Byla jsem moc spokojená s příjemným vystupováním paní doktorky i sestřičky. Obě měly velkou trpělivost a vše potřebné mi vysvětlily k mé spokojenosti.
      Opravdu velice kladně hodnotím jejich přístup k pacientovi. Mnohokrát děkuji a přeji krásné léto. Jana C.

• S

K paní doktorce chodím dlouhá léta a jsem s ní naprosto spokojená. K některým zdejším kritikům: U mnoha očních vad a onemocnění opravdu není jednoduché najít řešení, které by pacienta uspokojilo. Ono ani to předepsání brýlí není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Jako člověk s komplikovaným astigmatismem vím, o čem mluvím. Napsat pro mě ideální brýle je prakticky nemožné a ty nejschůdnější mi vždy napsala paní doktorka. Nemluvím o chronických vadách a problémech, se kterými opravdu často nejde nic dělat. Ano, mělo by to být pacientovi vysvětleno, ale na to při tom náporu skutečně často není čas. Apropos: Ta plná čekárna, na kterou si zde několik lidí stěžuje, tam je proto, že paní doktorka je tak mizerná a nikdo k ní nechce chodit, že ano?:-)) Ano, je to tam jak na běžícím páse, ale co jiného asi mají dělat? Nechat nás v čekárně čekat o hodinu déle, aby vyšetření mohlo trvat déle? Nebo spěchat, aby bylo uspokojeno více lidí? A arogantní podle mě paní doktorka není k nikomu, kdo by si to nezasloužil... Ono by možná někdy neškodilo se zamyslet, než začnete kritizovat...

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře