Psychiatr Dobřany

• „Za mě super odborná a empatická paní doktorka moc mi pomáhá a příjemně se s paní doktorkou povídá. Neměnila bych

Pod tratí 833, Blovice Mapa

psychiatrická ambulance MUDr. Markéta Regentová

• „Pani doktorka je strašně fajn. Je kvalitní doktorka a taky kvalitní člověk. Přátelsky s váma jedná a pozorně naslouchá. Roubová Ľubica Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• Psychiatr, Gynekolog, Neurol… og, Oční lékař Více

Skrétova 47, Plzeň Mapa

MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

• „Paní doktorka je super,moc mi pomohla. Má velmi lidský přístup,je to člověk kterému na první pohled věříte...

Slovanská 27, Plzeň Mapa

Privátní psychiatrie, psychoterapie

• „Nejlepší paní doktorka! Má pochopení, vyslechne, poradí, pomůže. Umí uklidnit. Je moc hodná. Snaží se opravdu pomoci. Více

Jablonského 34, Plzeň Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Příjemný, milý, snaží se vždy najít co nejvíce optimální řešení. Rozhodně do vás léky "necpe" a nechává vám volnou ruku. Více

Smrková 23, Plzeň Mapa

MUDr.Jiří Bláhovec-psychiatrie a dětská psychiatrie

• „Mudr .Eva Soukupová u které jsem se léčila 9 let mě doslova zachránila život a nastavila včas správnou léčbu je velmi empatická .Její přístup je perfektní .Všem kdo hledá doporučuji v její ordinaci naleznete bezbečí a budete odcházet spokojeni . Paní doktorce děkuji za všechno .Taušová Michaela Více

Pod Záhorskem 19, Plzeň Mapa

Psychiatrická praxe

• „Vynikající psychiatr,par excellence!!Že je pan doktor občas vulgární patří ke koloritu skupinové terapie.Nemůže se jen usmívat a hladit něčí vlásky,nebo ručku.On léčí nemocné lidské duše,kde je občas nutné krapet vybočit z konceptu,zejména,když tím tnete do živého.Ten,kdo si myslí opak,je zbytečně vztahovačný.Mě osobně též nedávno léčil,byli jsme s ním všichni spokojeni až natolik,že jsme jej s jedním kolegou(pacientem)překřtili na doktora Galéna lidských duší.Dr.Galén v podání Hugo Haase má tedy svého následovníka.Mockrát Vám pane doktore děkuji,moc jste mě pomohl.Některé věci již změnit nemohu,ale uvědomuji si je a některým mohu předcházet.Už nebudu oním jelimanem,jakým jsem býval. Ještě jednou vřelé díky,bylo mi ctí Vás poznat!!!Váš bývalý pacient Petr. Více

Alej Svobody 80, Plzeň Mapa

• „Paní doktorka je absolutní špička ve svém oboru. Vždy mi vyšla vstříc, je neuvěřitelně ochotná. Je vidět, že má svou práci ráda a vykonává ji svědomitě. Co se týče léčby - naprosto spolehlivá a pečlivá lékařka. Mohu jen doporučit! Více

Smrková 23A, Plzeň Mapa

Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie

• „Odborník, který mi velmi pomáhá. Jsem u něj už stráááášně dlouho. Velice si vážím jeho přístupu a empatii.

Kaznějovská 45, Plzeň Mapa

Psychiatrická ordinace

• „Je mi 30 a dotor se mě ujal ca před 5ti lety kvůli úzkostem a depresím. Naprosto změnil kvalitu mého života k lepšímu. Je to špičková kapacita světové známosti, ač chápu, že pro některé ženy může působit různě. Mně zcela zmenil léčbu, a to k lepšímu. Je na něm vidět, že to je opravdu kapacita a můžu ho jako psychiatra pouze doporučit. Více

Klatovská tř. 89, Plzeň Mapa

Ambulance psychiatrická a sexuologická

• „Chodila jsem k p.doktorce dlouho,ale bohužel jsme museli hledat nového lékaře, když p.doktorka se přestěhovala do Rokycan a naše pojišťovna ji dospělé nehradí návštěvy ????.Moc je milá a ochotná,rádi vzpomínáme. Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

FN Plzeň - Psychiatrická klinika

• „Paní doktorka je hodná, příjemná, se zájmem o klienta. Vyslechne, najde vhodnou léčbu a opravdu pomůže. Když k ní jedu, tak ráda. Více

Bezručova 9, Plzeň Mapa

• „Krásný dobrý den, ráda přidávám svůj názor, lékařů i lékařek jsem v oboru poznala již několik, není jich mnoho, které bych s čistým svědomím a ráda doporučila dál. Paní doktorku Smolovou znám krátce, přesto mám pocit, jako když se známe dlouho... tak zlehka, nenásilně, nenápadně a velmi profesionálně a zároveň lidsky na mě zapůsobila. A za to jí patří můj velký dík: Díky Bohu, že jsem Vás, paní doktorko, potkala :-) Těším se na příští návštěvu a přeji vše dobré :-) V.M. Více

Purkyňova 21, Plzeň Mapa

Psychiatrická ambulance - lékař nepřijímá nové pacienty

• „Paní dr Bornová je vynikající lékařka a hlavně profesionál.Rozumí své práci a léčí kéž by byli všichni lékaři její profese jako ona.Zachránila mojí dceři život a tím i mě.Nikdy jí nepřestanu a hlavně moje dcera být vděčná.Vrátila mou dceru do života moc moc děkuju Daniela Více

Plzeň Mapa

• „Čekací doba je otřesná, ale jinak v pořádku. Myslím, že paní doktorka by potřebovala poradce v oblasti organizování a plánování. Více

Náměsti Republiky 3, Plzeň Mapa

Psychiatrická ordinace

• Psychiatr, Chirurg, Internis… ta, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Psychiatr, Dětský psycholog,…  Psycholog Více

Zábělská 43, Plzeň Mapa

Regionální institut duševního zdraví

• „velmi dobra doktorka moc mi pomohla moc dekuji

Lékařský dům, Plzeňská 200, Třemošná Mapa

Psychiatrická ordinace

• Psychiatr, Chirurg, Diagnost… ik, Internista, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Pediatr Více

Terezie Brzkové 942/15, Plzeň Mapa

Zdravotní středisko Skvrňany Plzeň