MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

(45 názorů)

Společnost MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, poskytující specializovanou lékařskou péči Více

MEDIKA-CENTRUM spol. s r.o - EUROCLINICUM a.s.

Skrétova 47

30100, Plzeň, plzeňský

• Drahomíra Trojánková

Neurolog, MUDr.

• Velmi starostlivá, zkušená a hodná doktorka. Chodil jsem k ní přes 20 let se stuhlou krční páteří a velmi mi pomohla.
      Všem můžu jen doporučit. Jan N.

• M

Otřesné chování paní doktorky. Byla jsem k ní poslaná z chirurgie, dívala se na mě jako na blázna, proč tam vůbec lezu. Když jsem jí řekla, že jsem v noci zvracela, tak mi řekla, že asi budu teda těhotná, pak do mě chvíli mlátila kladívkem, řekla mi, že mám blokaci levé strany páteře, tak ať si doma lehnu a někdo mi podá čaj. (mám vyhřezlou plotýnku, skoliozu a napřimenou krční páteř). Napsala mi algifen a poslala pryč. Absolutně mě znechutila, neměla sebemenší snahu člověku pomoct, natož být třeba milá. Nikdy více

• Martina Reichlová

Gynekolog, MUDr.

• G

S paní doktorkou Reichlovou jsem velice spokojená!! Moc příjemné a profesionální jednání, neměnila bych!!! Také sestřičky jsou moc fajn, což je prostě paráda :)

• M

Velmi výborný a milý přístup.. jsem na 100% spokojená.. Mila, ochotna a vzdy poradi. Neměnila bych za žádnou cenu!

Podívejte se na všechny názory (31) na lékaře

• Dana Holečková

Gynekolog, MUDr.

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka Holečková je moc sympatická a vtipná a když ji vidím , tak mě vždycky opustí stres. :) další pozitivum vidím i v rychlosti vyšetrení které mi zabralo tak 7 minut. To však může někomu vadit - působí to na něj možná dojmem "odfláklé práce " . Já ale pani doktorce věřím a mohu doporučit.

• Š
      Umístění: OrdinaceSlužby: dlouhodobé gynekologické problémy

Paní doktorka je sice hodná, má lidský uvolněný přístup, ale pokud máte dlouhodobé záněty, jako jsem měla já, tak nedoporučuji. Chodila jsem k ní asi od března do července, každý měsíc se mi vracely gynekologické záněty i přes dodržování všech možných zásad. Kromě května jsem u ní byla každý měsíc. Paní doktorka bohužel léčí i dlouhodobé gynekologické záněty pouze pohledem. Nepřijde jí vůbec divné, že se vracíte každý měsíc se stejnými příznaky. Kultivaci či mikrobiologický rozbor neudělala ani jednou. I když jsem jí o to žádala, poprvé při prvním problému na mé první návštěvě a po druhé v červnu. Bylo mi řečeno, že kultivace či mikrobiologický rozbor je zbytečný. V překladu to znamená „zbytečný“ pro pacienta a „drahý“ pro lékaře. Jenže v těchto případech paní doktorka šetří opravdu na špatném místě. Stále jen předepisovala různé čípky a masti od oka. Musela jsem kvůli svému zdraví přejít k jiné lékařce, ta neváhala a udělala na první návštěvě kultivaci a zjistila bakterii, na kterou se už musela nasadit celková širokospektrá antibiotika Furolin. Takže paní doktorce vděčím za půlroční trápení, kvůli necílené léčbě na konkrétní druh bakterie a vděčím za úplně rozhozenou imunitu v této oblasti.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře