Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Vodičkova 729/11, Praha

1 500 Kč

Jak na duši - terapeutický institut

Terapii i koučování vnímám jako příležitost pro změnu, možnost dosáhnout větší spokojenosti a stability. S klienty pracuji integrativně, respektuji je...

Ukončené školy

• Integrativní psychoterapeutický výcvik - Skálův institut
  • Neuroleadership Academy
  • Karlova Univerzita

• psychoterapie

Fotografie

Filmy

Účty sociálních médií

Paní Nikol je velmi milá, empatická a pozorná. Oceňuji její profesionalitu a vážím si nasazení a času, který každému sezení věnuje. Terapie mě posouvá, vnímám její přínos. Mohu jen a jen doporučit a Nikol moc děkuji!

Nikol Němec

Já vám také moc děkuji a těší mě, že terapii vnímáte jako prospěšnou. :)

Veľmi empatická a milá. Vždy má trefné otázky vďaka ktorím dokážeme ísť naozaj do hĺbky a nájsť odpovede. Cítim ako ma každé sedenie posúva ďalej a rozhodne to nie je strata času.

Nikol Němec

Zuzko, jsem moc ráda, že je terapie pro vás přínosná. Moc děkuji za doporučení.

Paní Nikol je zázrak a terapeut na svém místě. Neskutečně profesionální přístup, je velmi milá, naslouchá, nesoudí a opravdu skvěle poradí. Velmi si vážím jejich služeb a mohu doporučit každému člověku.

Nikol Němec

Lucie, moc vám děkuji za tak milou zpětnou vazbu. Vážím si vašich slov.

Umístění: Jak na duši - terapeutický institut individuální psychoterapie

Velmi oceňuji přístup paní terapeutky a atmosféru důvěry, kterou dokáže vytvořit. Dokáže také kombinovat různé techniky, které navedou k řešení problému. Jsem velmi spokojená, vnímám přínos terapie a Nikol mohu jedině doporučit.

Nikol Němec

Moc děkuji za vaše doporučení. :)

Umístění: Terapie Nikol Němec Individuální psychoterapie (50 minut)

Nikol je úžasný člověk. Na terapie jsem chodil s radostí. Prvý raz v životě jsem zažil co je to skutečné přijetí, trpělivost, pokoj a vypočutí.
Děkuji Nikol.

Nikol Němec

Michale, moc děkuji za zpětnou vazbu. Těší mě, že jste se v terapii cítil dobře. :)

Umístění: Terapie Nikol Němec Individuální psychoterapie (50 minut)

Vlastně mám docela dost zkušeností s terapií a nikdy jsem nebyl úplně spokojený. Buď jsem po čase neviděl dostatečný přínos nebo jsem se na sezení prostě netěšil. S Nikol je to jinak – potkávat se s ní je radost a přitom mi doopravdy pomohla.

Nikol Němec

Moc Vám děkuji, těší mě vaše spokojenost s terapií :)

Umístění: Terapie Nikol Němec koučování

Nejvíce oceňuji celkovou atmosféru našich sezení, empatii a focus na moje potřeby. Na začátku jsme věnovali dostatek času reflexi a hledání skutečných problémů které řeším. Následně mě skrz ty správné otázky a tu správnou motivaci dovedla k plánu, který jsem schopný dodržovat a díky tomu být lepší a mít se lépe.

Nikol Němec

Děkuji Jakube, jsem ráda, že pro vás naše sezení byla přínosná.