přijímá nové pacienty

Bankovní převod, Hotovost, Kreditní karta

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet:
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Od 3 000 Kč

6 000 Kč

3 000 Kč

Ukončené školy

• Národní lékařská univerzita O.O.Bohomolcja (Kyjev,Ukrajina) , rok promoce 2013
  • Osvědčení o úznání zahraničního vysokoškolského vzdělání a kvalifikace v studijním programu Zubní lékařství v České republice - Univerzita Karlova 2023

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Fakultní Thomayerova nemocnice , stomatologické oddělení 2021

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Ukrajinština,
  • Ruština

Umístění: Apostolydent s.r.o. Běžný termín

celozivotne najlepsi zazitok u zubara, pani doktorka je uzasny profik!

Umístění: Apostolydent s.r.o. vstupní vyšetření

Paní doktorka je velice milâ, pečlivá a podrobně vysvětluje a ukazuje, co přesně dělá. Netlačí na žádné úkony, vše si lze v klidu promyslet a naplánovat.

Umístění: Apostolydent s.r.o. vstupní vyšetření

Bola som z prvej návštevy značne nervózna, ale pani doktorka bola veľmi empatická, trpezlivá a každý krok liečby mi podrobne vysvetlila. Ceny sú vyššie, ale pani doktorka rozhodne vie, čo robí, do ničoho pacienta netlačí, vysvetlí svoj odborný názor a nechá pacienta, aby si sám rozmyslel ako chce postupovať. Zatiaľ som s prístupom maximálne spokojná.

Umístění: Apostolydent s.r.o. diagnostické vyšetření

Velmi milá paní doktorka. Potřebovala jsem pomoc v době dovolené své zubní lékařky. Velice vstřícně mne přijala.

Umístění: Apostolydent s.r.o. vstupní vyšetření

Děkuji za vyšetření a pomoc.
Hezký den, Tomas Hanzlik

Umístění: Ludana s.r.o.

Samozřejmě, вот ваш отзыв на чешском языке:

---

Paní doktorka je opravdový profesionál ve svém oboru. Pracuje velmi přesně a pečlivě, a vždy vysvětlí každý krok, který bude následovat. Snaží se maximálně pomoci a poradit. Navíc, aby se pacienti nebáli, dává jim plyšového zajíčka. Doporučuji všem, kteří hledají zubního lékaře s lidským přístupem a vysokou odborností.

Umístění: Ludana s.r.o.

Velká spokojenost. Paní doktorka je skvělá, vše vždy vysvětlí, ukáže a bezbolestně ošetří.

Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

Citlivý a individuální přístup, absolutně bez bolesti, vysvětlení následné péče,

Umístění: Ludana s.r.o. vstupní vyšetření

První setkání pozitivní. Vyšetření kompletní. Nechybí rtg na začátek.

Umístění: Ludana s.r.o.

Jsem velmi spokojena. A máma hezky a zdravý úsměv.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

ráda bych se zeptala, zda má blížící se menstruace vliv na lokální anestezii u zubaře.
Byla jsem na zákroku (oprava zubu a vytrhnutí osmičky) a anestezie v podstatě nefungovala. Musela jsem mít 3 doplnění - nevím jak to jinak nazvat. Dávka, která mi běžně umrtví polovinu úst najednou nefungovala. Den po návštěvě začala menstruace.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Menstruace nemá vlív na na lokální anestezie u zubáře , může mít vlív individuální snašenlivost Vášého organismu .

Dr. Tetiana Vashchuk

trápí mě zažloutlé plomby na zubech. V minulosti jsem měla špatnou dentální hygienu a mám i na předních zubech výplně, které postupem času změnily barvu. Nyní bych ráda zainvestovala a dala zuby do pořádku. Prosím jaké je nejvhodnější řešení? Musí se plomby komplet vyměnit, nebo by pomohla např. přímá kompozitní fazeta( výplň?) Je tu nějaký lékař v okolí Brna, na kterého se můžu obrátit?

Děkuji

Dobrý den.
Občas stačí jenom vyměnít staré plomby na nové , občas je nutný udělat fazéty/korunky, je to individuální. Můžu Vám nabídnout nášé služby v Praze,pokud Vám nevádí dojíždět.