MUDr. František Rolinek, s.r.o.
Orlí 30, Brno-střed, Brno

Nejčastěji hledané služby

Orlí 30, Brno

MUDr. František Rolinek, s.r.o.

Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity jsem ukončil v roce 2002 s následnou předatestační praxí ve fakultní nemocnici. Tuto praxi jsme zakončil atest...

Léčené nemoci

• Vnitřní nemoci

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Běžný termín

Co dodat. člověk na svém místě. 100% profesionál a fajn člověk. Jsem mu vděčný za pomoc a kvalitní péči o zdraví.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Pan doktor je co se týká, diagnostiky naprostá katastrofa.

MUDr. František Rolínek

Dobrý den, jsem velmi otevřen Vašemu diagnostickému postupu. I když na tomto místě a v tento čas si již nepamatuji o co šlo. Každopádně, pokud si diagnostikujete svůj zdravotní problém již není třeba navštěvovat ordinaci a zkoušet, zda-li nedojdeme ke stejnému diagnostickému závěru. Velmi rád se u Vás přiučím novým diagnostickým, popř. i novým léčebným postupům. Samozřejmě budu rád, když uvedete i případný zdroj a studijní materiál. Velmi rád si u Vás vzdělání doplním.
S pozdravem

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Pan doktor je skutečně profesionál. Na pacienta má vždy dostatek času a dokáže opravdu poradit a zahájit potřebnou léčbu. Pacientem pana doktora jsem několik let a mohu jen doporučit.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

100%. Jinak nelze hodnotit pana doktora i sestřičku. Takto má fungovat ordinace praktického lékaře.! Hodnotím a cením na maximum. Děkuji za přijetí do ordinace.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Pan doktor je profesional na svem miste, vzdy pacienta dukladne vyslechne a hleda nejlepsi mozne reseni. Dale ocenuji peclive provadene preventivni prohlidky.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Pan MUDr. František Rolínek je empatický, ohleduplný a vysoce kvalifikovaný lékař. Pracuje systematicky a snaží se vždy najít nejlepší řešení pro pacienta. Jsem velmi rád, že jsem u něj spolu s mnoha rodinnými příslušníky registrován.

Pan Lékař je moc milý, je z mála můj oblíbený doktor, který je i pohledově sympatický, milý a příjemný. Zajímá se o moje zdraví a vyhoví mi, když něco potřebuji. Děkuji za Vaší péči a prodloužený život.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Na pana doktora jsem narazil náhodou, když mě potkala bolest v krku. S jeho přístupem jsem naprosto spokojený a velmi si vážím toho, jak umí člověku naslouchat a dobře poradit, rozhodně by se neztratil jako psycholog. Oceňuji také to, že člověku necpe zbytečně antibiotika a zajímá se o příčinu problému. U žádného jiného doktora jsem se s takovým přístupem nesetkal, proto moc nechápu negativní komentáře, ale jak už to bývá, tak se nelze zavděčit všem. :-)

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Pravidelná prohlídka

S panem doktorem jsem měl jen dobrou zkušenost. Párkrát jsem řešil akutní problémy, potřeboval předepsat léky, doporučit do nemocnice atd. Vždy bylo vše bez problémů, pak doktor se choval velmi přátelsky a slušně, ale zároveň mi odborně poradil ohledně očkování, doporučení atd. Rozhodně doporučuji!

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o.

K panu doktorovi chodím já i dcera ,jsem chronicky nemocna a mam víc diagnoz, ale s tak příjemnym lékařem jsem se dosud nesetkala, nasloucha, poradi, a pokud sam nemuže pomoci pošle na specialni vyšetřeni, jak pan doktor tak jeho sestřicka jsou 100% ,pan doktor se nedivá jen na nemoc ale hleda přiciny vzniku,pro mě a dceru je to PAN DOKTOR

180 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, v dubnu jdu pro tlakovy Holter na 24 hodin skrz vysoky tlak. Jak to vlastne funguje? Na internetu jsem toho moc nedohledala. Jak casto to meri? Jak se pri tom chovat, aby to namerilo co nejnizsi hodnoty?
A od jakych cisel se da brat tlak jako vysoky/nebezpecny.

Dobrý den. Důležité budou informace od toho, kdo Vám bude přístroj nasazovat - ten informuje jak se chovat, až se bude manžeta nafukovat, jaký záznam si vést (napři činnosti během dne, pohybová aktivita, odpočinek, spánek....). Většinou probíhá měření den a noc . tj 24 hodin denně. pak přístroj vrátíte. Lékař stáhne hodnoty do svého sw a vyhodnotí jej - zda-li máte vysoký krevní TK, nebo jen hraniční hodnoty (v obou případech pomůže změna životnímu stylu - tak se často vyvarujete nasazení léků). A nebo bude tlak v pořádku - to je ta nejlepší varianta z uvedených. Tedy dávejte pozor na informace jak Vám budou TK Holter dávat. S pozdravem

MUDr. František Rolínek

Dnes, 7.4.2024 jsem se zúčastnil přednáškového kurzu v dobře větrané místnosti s přibližně 11 lidmi, takže nebyla přeplněná. Seděl jsem na židli v průvanu přibližně v 9:20. Náhle jsem začal intenzivně zívat a potit se na horní části těla. Začali mi mravenčit horní končetiny a měl jsem pocit závratě. Po chvilce jsem měl pocit, že slyším přednášející hůře jakoby v šumu. Hodně jsem pil vodu. Závratě se zhoršily, tak jsem raději odešel na toaletu abych se nepozvracel. Na WC jsem patrně ztratil vědomí, protože si vybavuji rozostřené vidění a probral jsem se o chvilku později na zemi. Epilepsii nemám a to ani v rodinné anamnéze. Dehydratován jsem nebyl, vypil jsem do 9:00 přibližně 1,5 vody. Snídal jsem zcela běžně. Je tato ztráta vědomí nějak vážná?

Dobrý den - tento kolaps (synkopa) bývá nezávažného původu a spíše hrozí poranění při následném, pádu. Kolapsu předchází Vámi popisované záležitosti a situace. Jde o tzv. nervově zprostředkovanou synkopu. Prevencí jsou přestávky při dlouhé přednášce/ jednání, pohyb a dostatečně pít.
Pokud by se Vám záležitost opakovala, pak bude jistě vhodné došetření (kardiolog a neurolog). S pozdravem