Orlí 30, Brno-střed, Brno
MUDr. František Rolinek, s.r.o.

Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity jsem ukončil v roce 2002 s následnou předatestační praxí ve fakultní nemocnici. Tuto praxi jsme zakončil atest...

• Vnitřní nemoci

• všeobecný praktický lékař

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

100%. Jinak nelze hodnotit pana doktora i sestřičku. Takto má fungovat ordinace praktického lékaře.! Hodnotím a cením na maximum. Děkuji za přijetí do ordinace.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Pan doktor je profesional na svem miste, vzdy pacienta dukladne vyslechne a hleda nejlepsi mozne reseni. Dale ocenuji peclive provadene preventivni prohlidky.

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Pan MUDr. František Rolínek je empatický, ohleduplný a vysoce kvalifikovaný lékař. Pracuje systematicky a snaží se vždy najít nejlepší řešení pro pacienta. Jsem velmi rád, že jsem u něj spolu s mnoha rodinnými příslušníky registrován.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Lékař je moc milý, je z mála můj oblíbený doktor, který je i pohledově sympatický, milý a příjemný. Zajímá se o moje zdraví a vyhoví mi, když něco potřebuji. Děkuji za Vaší péči a prodloužený život.

Š
Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Jiný

Na pana doktora jsem narazil náhodou, když mě potkala bolest v krku. S jeho přístupem jsem naprosto spokojený a velmi si vážím toho, jak umí člověku naslouchat a dobře poradit, rozhodně by se neztratil jako psycholog. Oceňuji také to, že člověku necpe zbytečně antibiotika a zajímá se o příčinu problému. U žádného jiného doktora jsem se s takovým přístupem nesetkal, proto moc nechápu negativní komentáře, ale jak už to bývá, tak se nelze zavděčit všem. :-)

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o. Pravidelná prohlídka

S panem doktorem jsem měl jen dobrou zkušenost. Párkrát jsem řešil akutní problémy, potřeboval předepsat léky, doporučit do nemocnice atd. Vždy bylo vše bez problémů, pak doktor se choval velmi přátelsky a slušně, ale zároveň mi odborně poradil ohledně očkování, doporučení atd. Rozhodně doporučuji!

Umístění: MUDr. František Rolinek, s.r.o.

K panu doktorovi chodím já i dcera ,jsem chronicky nemocna a mam víc diagnoz, ale s tak příjemnym lékařem jsem se dosud nesetkala, nasloucha, poradi, a pokud sam nemuže pomoci pošle na specialni vyšetřeni, jak pan doktor tak jeho sestřicka jsou 100% ,pan doktor se nedivá jen na nemoc ale hleda přiciny vzniku,pro mě a dceru je to PAN DOKTOR

Ak mate nestandardny zdravotny problem, hladajte dalej.

Pan doktor je velmi mily a prijemny clovek, ktory je pravdepodobne (aj podla komentarov) idealny pre liecenie nadchy a teploty. Akonahle mate ale zdravotny problem ktory nevyriesi Coldrex odporucam hladat dalej. Katastrofalny diagnostik.

Navstivil som pana doktora asi 4 krat, s viacerymi zdravotnymi problemami. Pri kazdej navsteve (pre ktoru ma 30 minutove casove okno) si 15 minut zapisuje vsetko do pocitaca, co by bolo v pohode, keby ste mu to nemuseli pri kazdej dalsej navsteve od slova do slova zopakovat znovu, ako keby ste sa rozpravali s niekym kto Vas v zivote nevidel, ani o Vas nepocul.

Prisiel som za nim s dlhotrvajucimi zazivacimi problemami (skoro vobec nechodim na velku potrebu). Po asi troch otazkach a odpovediach (ktore obsahovali informaciu o tom ze som 2 mesiace jedol stravu, ktora nemusela byt zdravotne bezpecna), dosiel k zaveru ze problem je psychologicky, a odporucil mi viac chodit a zdravo sa stravovat. Fajn.
Prisiel som o mesiac znovu, radu som posluchol, nic sa nezlepsilo. Poslal ma na roentgen creva. Spytal som sa ho, ci sa potrebujem vyprazdnit, pred vysetrenim. Povedal ze nie. Staci nejest rano. Vysetrenie nic nenaslo, pretoze som mal plne creva.
Oprava, vysetrenie objavilo nadmernu plynatost, co moze naznacovat vsetko od nekrozy az po rakovinu. Predpisal mi volno predajne lieky na plynatost. Genialne. Odmietol ma odporucit na gastroentrologiu.

Prisiel som za nim tiez s poruchanou sankou, ktora pravidelne vyskakuje, a obcas sa zablokuje na jednej strane. Povedal mi na to, ze sa to nijak neriesi, a musim sa s tym naucit zit. Citujem: "Neotvarat prilis usta, nerobit lateralne pohyby."
Ak je toto pravda, opustam tuto krajinu, aj kontinent. V Amerike to uz opravovat vedia.

A do tretice, prisiel som za nim s atypickou depresiou, ktora sa javila skor ako problem s motivaciou nez akymsi nestastim. Predpisal mi standardne antidepresiva, mali zacat posobit po dvoch tyzdnoch. Dobre. Bral som ich mesiac, nezabrali. Prisiel som za nim znovu. Namiesto toho aby sme skusili alternativne depresiva (o ktorych pravdepodobne ani nevie ze existuju), s inym mechanizmom, mi zvysil davku. Po mesiaci, depresiva stale nezabrali. Znovu som uz nebol.

No a posledny klinec do rakvy, bolo nove pracovisko. Dnes som tam planoval ist, presunut si kartu zo stareho pracoviska. Na ceste do noveho pracoviska ma skoro natiahlo, zo smradu v prepojovacej chodbe (pochopite ked pojdete). Povedal som si, ze to asi hovori za vsetko.

Dakujem za nic. Hladam dalej, este nemam chut zomriet.

Vážený pane Viktore,
nezbývá Vám tedy už nic jiné, než zkusit zdravotní systém v Americe.

Jsem s panem doktorem nadmíru spokojená. Byla to nejlepší volba doktora v Brně a měla jsem šťestí, že jsem ho našla! Pan doktor by byl jistě dobrý psycholog, neboť naslouchá, je empatický a snaží se lidem pomáhat.

Dobrý den,
pokud jsem mohl alespoň trochu přispět k řešení Vašich problémů, tak jsme tomu jenom rád. Nyní ordinuji na nové adrese v Brně: Orlí 30 (budova Pošty). S pozdravem a přáním pěkného jara F. Rolinek

K panu doktorovi jsem se čerstvě přehlásila. Musím uznat, že má velmi empatické cítění a dá se s ním bavit o čemkoli. Líbí se mi styl léčení příčin a ne pouze zbavení těla následků.

MUDr. František Rolínek

Dobrý den, pokud známe příčinu nemoci a také máme účinnou léčbu - je možné nemocného potíží zbavit, nebo je alespoň zmírnit. U mnoha stavů a poruch však tuto příčinu neznáme a neznáme ani účinnou léčbu.... a do všeho ještě vstupuje psychický stav daného jedince. Všichni někam patříme, žijeme s ostatními lidmi, A každý člověk své potíže také prožívá jinak.
Přeji Vám pěkné letní dny F. Rolinek

491 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den mam dotaz mam ošetřujiciho lekaře v brně ale bydlim momentalne v pardubicich a mela sem mit 25 plastickou operaci v narkoze a onemocnela sem na klinice po me chteji potvrzeni o nemoci poradite mi kde ho ziskat nejde o neschopenku pouze potvrzeni pro kliniku

I klinika plastické chirurgie je zdravotní zařízení a proto Vám vydají potvrzení o nemoci (o vyšetření) - nebo vystaví i pracovní neschopnost.
PN vystavuje v Česku každý lékař. Jsou jen dvě výjímky - pohotovost a záchranka.
S pozdravem

Dobrý den.
Mám různé boláky na penisu. Zajímá mě o co se jedná. Jen mi nelze vložit obrázek.. Vypadá to jako by to bylo spálené.
Díky

Dobrý den, to co popisujete by mohl být herpes - takové puchýřky, kde kryt je často strhlý a bolí to. Lokálně prosím vyzkoušejte herpesin/ Zovirax krém. ři nelepšení se je vhodná kontrola i u praktického lékaře. Nemoc je snadno přenosná při sexu. S pozdravem

• Vnitřní nemoci

• všeobecný praktický lékař