NovaStom s.r.o. (mapa)

Keramické korunky • od 4 500 kč +8 Více

Implantáty • od 5 500 kč

Dentální hygiena • od 550 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 650 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Měla jsem velice pozitivni pocit po návštěvě tohoto doktora. Moc přátelský přístup, příjemné chování. Cenově mi to také přišlo docela férově. Pana doktora můžu jen doporučit, a určitě přístě se zase objednám k tomoto specialistovi.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pán Doktor je velice profesionálny, šikovný a ústretový. Keď som mala v období Vianoc zánet kanáliku na zube, okamžite mi našiel termíny aby moj problém vyriešil ešte pred Vianocami, v ten týždeň som bola u neho každý deň koli bolesti vždy ma okamžite prijal aj vo večerných hodinách problém sme nakoniec vyriešili. Je sympatické, že je ambulancia otvorená každý deň až do večera a dokonca bol druhý doktor prítomný aj cez vianočné sviatky. Čo je v akútnych prípadoch ideálne. Čo sa týka práce pána doktora je velice precízny, bezbolesné zákroky čo je pre mňa najdoležitejšie. Určite odporúčam .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. záchovná stomatologie

Pan doktor je mladý, což pro mne znamená, že používá nejnovější technologie, postupy a materiály. Je velmi šikovný a pečlivý a trpělivý. Předělával mi uvolněnou korunku, která se mi u předchozího lékaře 3x uvolnila. Pan doktor mi vysvětlil, že použité materiály nejsou vhodné a udělal vše dle svých postupů. Předchozí lékař měl práci za půl hodiny, pan doktor Kačmar 1,5 hodiny. Tak věřím, že se pečlivost zúročí. Jak to dopadne, uvidíme, ale věřím, že dobře. Pana doktora doporučuji. Jan

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Super! Pán doktor mal na mňa čas hneď v ten istý deň, výborná práca, bezbolestné, veľmi profesionálne. Určite sa rada vrátim. Rozhodne odporúčam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Prvni návštěva. Spokojenost. Prijemne jednani. A doufam ,ze najde i pro mne vhodne reseni. Takze jeste napisu nazor kompletni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi profesionální a milý. Vysvětlil mi jaké mám možnosti jak z estetické stránky tak finanční. Rozhodně k němu budu chodit i nadále a věřím, že budu mít zuby opět v pořádku.

Umístění: NovaStom s.r.o.

Z navstevy u doktora Kachmara jsem byl moc spokojen. Opravdu preju sobe, aby kazdy doktor mel takovy lidsky a empaticky pristup. Doktor Kachmar Vas na zacatku uvita s usmevem, zepta se na vsechno, jde videt, ze mu zalezi. Doporucuji moc kazdemu! Doktor mluvi taky anglicky.

Umístění: NovaStom s.r.o. prohlídka

Hledala jsem zubaře..v blízkosti bydliště a dostupnosti online objednávání. U mé dlouholeté lékařky, kterou nerada opouštím, mě odradily dlouhé objednávací termíny a čekání...našla jsem si tedy výše zmíněného lékaře..první dojem výborný...jsem spokojena...už při první návštěvě ordinace jsem byla nadšená...díky...

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou dobu jsem nemohla najít kvalitního zubního lékaře, který by byl nejen velmi profesionální, ale jeho ošetření by mě vůbec nebolelo a u pana doktora Kachmara jsem ovšem takto skvělého zubaře našla. Konkrétně jsem u něj podstoupila čištění kořenových kanálků a necítila jsem absolutně žádnou bolest, za to velice děkuji a už nikdy nechci jít k žádnému jinému zubaři. Panu doktorovi moc děkuji za veškerou péči, ochotu a trpělivost se mnou. Takže mohu doporučit každému, kdo má panický strach z bolesti a z návštěvy zubaře, po návštěvě u pana doktora budete k zubaři chodit už v naprostém klidu a s úsměvem :) K. Ž.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky, čištění kořenových kanálků

Měla jsem velké štěstí, že jsem k panu Kachmaru objednala. Pan doktor ma velmi profesionální a pečlivý přístup, s pacienty vždycky předem konzultije postup léčení a všechno dobře vysvětli. Během práce vždycky ptá jestli něco bolí. Mužů jen doporučit pana doktora. A určitě přijdu ještě, pokud budu mít jakékoliv problém. Děkuji!

Estetická stomatologie

Umístění: NovaStom s.r.o. prohlídka

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky, čištění kořenových kanálků

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

Dr. Volodymyr Kachmar

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více