přijímá nové pacienty

Od 4 500 Kč

Od 650 Kč

Od 700 Kč

NovaStom s.r.o.

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv.
Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicí...

Ukončené školy

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Angličtina

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více

Účty sociálních médií

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Vše proběhlo k mé spokojenosti , příjemné prostředí.Pan zubař a jeho asistentka pracují velmi profesionální . Můžu jen doporučit.

Umístění: NovaStom s.r.o. bělení zubů

Pán doktor byl velice příjemný a vše jasně vysvětlil.

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Lékař měl profesionální přístup a věnoval mi dostatek času

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor i sestra byli milí a vstřícní. Pan doktor vše podrobně vysvětlil a odpovídal s trpělivostí i na mé velmi laické otázky :-)

C
Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Příjemný lékař, výborná komunikace, vysvětlení následného ošetření

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Lékař se bohužel nedostavil do ordinace na Chodově, čekala jsem zhruba hodinu. Přála bych, aby si pan doktor hlídal své objednané pacienty a pokud ví, že již v této ordinaci nepracuje, ať vymaže chybnou informaci nebo aspoň své pacienty na to upozorní. Není to slušné a není to fér vůči lidem, kteří Vám důvěřují. Neodpovídá na zprávy a je mu to zjevně lhostejné, proto nevidím žádný důvod prominout takovéhle chování. Děkuji za pochopení :)

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

It was my first appointment there, and the Doctor was nice and carefully explained what needs to be done, as well as the cost, which in my opinion is fair.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Vše na jedničku, bezproblémová komunikace, doporučuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Klidný, empatický přístup. Jednalo se o první návštěvu. Spokojenost.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Byla jsem spokojena. Nemám zatím žádné výhrady. Ošetření mě teprve čeká

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.