Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bělení zubů

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

X
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

navsteva dobry jen ze plomby bile si nemuzu dovolit chtela jsem ty hrazene je to drahe musim nekoho jineho najit kdo mi je tam udela je mi lito jinak si zatim nemuzu stěžovat

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pan doktor se mi profesionálně věnoval, vysvětlil mi proč mám tento druh problému a šetrně mě ošetřil. Jdu za týden na další zákrok a s klidným vědomím. Moc děkuji : )

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Zatím to byla první návštěva,bylo mi vše vysvětleno, objednaná na rentgen a další termín návštěvy na zbavení zubního kamene

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Všechno bylo naprosto skvěle: rychle a kvalitně. Pán doktor a jeho asistentka jsou dobrým týmem . Fungují jako švýcarské hodinky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Navsteva lekare z důvodu preventivni prohlidky. Vše s peclivosti vysvetleno a domluvena dalsi lecba. Dobry pocit z pristupu lekare i sestricky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor je moc hodný vse vysvetli a potom pracuje.Je to Pan doktor na pravém místě.Muzu doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Velmi příjemný lékař se snahou pomoci a s ohledem na můj strach z vyšetření. Ráda bych k němu postupně převedla i děti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. endodontické konzultace

Příjemný a profesionální přístup, dočasnost a skvělá komunikace, vřele doporučuji. Děkuji panu zubaři že mi všechno vysvětlil.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Zatím první návštěva, nemám co vytknout. Vypadá to na pravidelnou docházku. Dobrá dostupnost, dobré ceny

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Milé chování pana doktora a sestřičky, z první vstupní prohlidky mám velice dobrý pocit. Pan doktor před léčbou mě poslal na rentgen, aby mi mohl co nejlépe ošetřit zuby a kazy.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

Dr. Volodymyr Kachmar

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více