Volodymyr Kachmar, zubař Praha

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 100 kč

od 4 500 kč

od 650 kč

od 700 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

S názory, podle kterých jsem si vybrala tuto ordinaci, musím naprosto souhlasit. Pan doktor byl příjemný, vstřícný, vysvětlil mi řešení mých problémů a nastínil finanční situaci i dobu léčby. Přestože bude mít se mnou dost práce, věřím, že i já budu mít jednou úsměv jako celebrity z časopisů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

První návštěva: prohlídka na minutu přesně, pan doktor velmi příjemný, vše vysvětlil. Rentgen přímo v budově, jen 5 min. čekání. Zatím velká spokojenost.

Umístění: NovaStom s.r.o. endodontické konzultace

Dnes první návštěva u pana doktora,velmi spokojená ta podrobné vysvětlení léčby dráždí, ale kvalitní

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Dnes první návštěva. Kvůli strachu před návštěvou Neurol (-: Naprostá pohoda, RTG, vysvětlení všeho podrobně, včetně cen a možnosti řešení. Za mě zatím super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Byla to moje prvni navsteva v teto ordinaci u pana doktora Kachmara. Rychla prohlidka, kratke popsani stavu meho chrupu z toho, co videl (zatim bez RTG). Vypada to, ze bude mit se mnou asi hodne prace. Dostal jsem zadanku na RTG a termin na dalsi navstevu. Prijemna atmosfera.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Příjemný pan doktor,který mi vysvětlil, jak bude postupovat ppri ošetření,.Sestrička milá.Zatím jsem po rentgenu,uvidím dalsí návštěvu. Bauerová Jana

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Zatím moje první návštěva, pan doktor i sestřička byli velice příjemní, všechno mi bylo pečlivě vysvětleno a doporučeno. RTG během první návštěvy pro zjištění stavu celého chrupu taky chválím

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Byla jsem dnes u doktora na čištění kanálků. Měla jsem velký zánět a hrozný strach z bolesti, ode dneška už absolutně žádný strach nemám. Nic mě nebolelo, pan doktor se mockrát zeptal, zda bolí. Necítila jsem nic. Za měsíc pokračujeme a já jsem naprosto klidná.
Moc díky za bezbolestný úkon.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Cítila jsem se maximálně v pohodě.. na to že se bojím zubaře. Jen cenově to nedávám.. víc nevím. Bohužel.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

1 návštěva, ale pan doktor se snaží vše vysvětlit a vypadá rozumně. Uvidím, jak budou vypadat další objednané termíny.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

• Zubní kaz

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více