Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

PŘIJMÁME POHOTOVOST ! BĚHĚM DNEŠNÍ KARANTINY V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie ...

• zubní kaz

od 700 kč

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

NovaStom s.r.o.

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Péče v ordinaci vždycky na nejvyšším úrovni! Všechno proběhlo bez bolesti, mužů jenom doporučit pana doktora Kachmara a jeho kolegy jako odborníky a profesionálové. Vzdy co jsem byla hezké a slušné chování celého personálu. Jsem naprosto spokojena s Vámi. Děkuji moc za práce kterou děláte a všem doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Preventivní prohlídka trvala zhruba minutu, kdy se pan doktor pouze zběžně podíval do úst. Pouze vzal do ruky zrcátko a velice rychle projel chrup - nejsem si zcela jist, zda zkontroloval opravdu všechny zuby ze všech stran. Pan doktor ani nemá v ordinaci rentgen, na který mě poslal o patro níže a potom ho mám jenom donést a opět odejít - bez vysvětlení, bez domluvení co a jak dál. Tím skončila celá preventivní prohlídka. Smlouvu s OZP má (reaguji na předchozí komentář), dokonce na mě vykázal několik zákroků, které nevykonal! Doporučuji zjistit si, jakou péči vykázal u vaší zdravotní pojišťovny - abyste se nedivili, jako já.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. Jiný

Naprosto profesionální přístup škoda že nemá smlouvu s OZP. Zuby léčí a velice pečlivý pristup.Absolutne nemám co vytknout.Trhali mi 8 a následně jsem potřeboval péči. Dekuji

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Pán doctor velice příjemný, vstřícný. Vše důkladně vysvětlil a navrhnul řešení me situace( zánět kořene zubů pod můstkem). Bohužel zub už nejde zachránit. Řeseni- zubní implant. Pán doctor opravdu mistr svého oborů. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Opravdu moc se bojím zubařů, ovšem musím říci, že k panu doktorovi budu nadále docházet, protože je bezbolestné, pečlivé, ohleduplné ošetření s minimálním nepohodlým.
Příjemná ordinace a příjemní ordinující.
Ceny jsou přijatelné vzhledem k výsledku a k provedené práci.
Velmi doporučuji všem, kteří se bojí zubařů a i přes to chtějí mít krásné a zdravé zuby!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. Hledala jsem noveho zubaře

Pan doktor byl velmi milý a po prvním vyšetření mi vysvětlil všechny možnosti, ceny a čas léčení mých zubů. Moc se mi líbil jeho přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. dentální hygiena

Bol som objednaný na dentálnu hygienu, po príchode do ambulancie mi pán doktor oznámil, že on už dentálnu hygienu nevykonáva a musí ma preobjednať ku kolegyni, čiže zbytočné voľno v práci a cesta. Mal som pocit, že jediné čo pána doktora zaujíma je ako zarobiť peniaze na fazetkách, ktoré mi ponúka pri každej návšteve. Táto návšteva u pána doktora Kachmara bola moja posledná.

Dr. Volodymyr Kachmar

Dobrý den, děkuji za váše hodnocení. I když pravdě řečeno mě trosku zklamalo. Pokusím se, tady to vysvětlit.
Dentální hygienu u nás provádí Dentální Hygienistka. A to z toho důvodu, že je opravdu šikovná. A odborník, který děla úzký počet věci každý den, děla je lip, než člověk co děla všechno. Já se věnuji, právě léčení. Stihnout všechno bohužel nemůžu.

Když jste se k nám obrátil poprvé, měl jste zájem právě o fazetky. A posle komplexního vyšetření, já jsem podtvrdil že, pro opravu vaše problémy dá se použit i fazetky. Posle toho, přišel jste za rok a udělali jsme preventivní prohlídku. Zeptal jsem se vás , jestli furt chcete řešit ten problém. Já vás nenutil do léčení, a nedělám to nikdy. Ale moje povinnost je oznamovat pacienty o problémech co mají a nabízet varianty léčení. Vy vždy můžete je buď odsouhlasit nebo odmítnut. Děkuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. dentální hygiena

S provedenou dentální hygienou jsem byl spokojený.
Připomínku mám však k ceníku zde uvedenému, uvádíte ceny od 550/30min., ale v zásadě zde žádná činnost dentální hygieny takto nestojí. Cena je 1500.

Děkuji jv

Dr. Volodymyr Kachmar

Dobrý den, děkuji za vaše hodnocení.
Pro nás je hlavně aby pacient byl spokojen. Podle vašich slov, tento účel jsme splnili.
Cena za výkon záleží od různých variantů ošetření, a vždy se nabízí pacientů před léčením.
Tento výkon obsahoval: hluboké ultrazvukové odstranění kamene, Kavo AirFlow pískovani, fluoridace zubu, konzultace ohledně dentálních pomůcek a domácí hygieny, kde jsme vybrali vám mezizubni kartáček a probrali o správném čištění zubku aby se netvořil tolik plak a kamen.
Děkuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Příjemný pan zubař, žádná komplikace :). Kdyby vrtal, možná bych nebyl nak spokojený. Bezproblémová komunikace

Umístění: NovaStom s.r.o.

Pana doktora Kachmara velmi doporučuji! Přátelský a zároveň profesionální přístup. Extrakce zubu a čištění lůžka se zánětem absolutně bez bolesti. Panu doktorovi jsem moc vděčný. Ze zubařů jsem měl vždy velký strach a špatné zkušenosti, pan Kachmar mi ukázal opak a těším se na další návštěvu, tentokrát beze strachu a s absolutní důvěrou. Děkuji! :)

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

• zubní kaz

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více