Volodymyr Kachmar, zubař Praha

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv.
Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicí...

• Zubní kaz

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 100 kč

od 4 500 kč

od 650 kč

od 700 kč

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Preventivní prohlídka a vysvětlen další postup, vše v pořádku.
Profesionální přístup, příjemná ordinace.

Umístění: NovaStom s.r.o. Jiný

S návštěvou v této ordinaci jsem byl velice spokojen. Příjemné prostředí, profesionální a lidský přístup. Ošetření proběhlo bezbolestně. Mohu jen doporučit a jsem ráda, že jsem narazil na takového profesionála. Krásný den

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Preventivní prohlídka byla rychlá, pan doktor vše vysvětlil a nabídl možnosti dalšího postupu. Spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Ošetření kanálků proběhlo profesionálně,
bezbolestné.Byla jsem seznámena s průběhem výkonu.Nemám výhrady.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jeli jsme za panem doktorem až z Jindřichova Hradce a jsem ráda, že jsme se tak rozhodli. Pan doktor je velice příjemný, vše vysvětlí, na všechny otázky trpělivě odpoví. Doporučuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jsem naprosto spokojená. Vstupní vyšetření, žádné čekání krásná ordinace. Pan doktor i sestřička byli velmi milí a ochotní, vše mi bylo dostatečně vysvětleno. Je znát, že svou práci má rád a pacient ho zajímá. Po dlouhé době jsem měla fajn pocit, že jsem v dobrých rukou.
Děkuji. Super :) Doporučuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jsem moc spokojena. Doktor je moc dobry. Vsechno probehlo uplne v poradku. Dekuji moc za vysetreni a pomoc!

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Hodný, vstřícný a empatický. Pan doktor vše ochotně vysvětlil a probral možnosti léčby. Zatím jsem se nesetkala s takovým přístupem.

Umístění: jiné místo Jiný

Nikdy som sa nestretla s lepším lekárom vo všeobecnosti, top pán zubár, všetko vysvetlí, je trpezlivý, niekoľkokrát sa opýta, či je všetko v poriadku a ci nič nebolí. Veľmi empatický, má moju plnú dôveru. Som rada, že som sa zverila do rúk práve pánovi Dr. Kachmarovi, nenachádzam slov v tom pozitívnom úmysle. Bude mať so mnou veľa prace, ale velmi sa teším z tejto starostlivosti. Každá návšteva je pre mňa príjemným zážitkom už od vstupu na recepciu. Vybavenie ordinácie a komplet personál bez chyby.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor je milý usměvavý a chápavý, byla jsem u něj s mojí 90letou matkou a projevil velkou trpělivost.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

Dr. Volodymyr Kachmar

Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicí...

• Zubní kaz

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Angličtina

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více