Dr.

Volodymyr Kachmar

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

10 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 25 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, estetiky a precizní řemeslné práce.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: zubní vyšetření

Pan doktor je úžasnej. Jela jsem tam se strachem, ale tak hodného, mileho, sympatického zubaře jsem ještě neviděla. Ikdyz vím, že mě čeká trhání, tak se na další návštěvu i těším.

• V
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Pan Kachmar je šikovný, ochotný a vstřícný. Rychle vyřešil můj problém s bílou plombou od jiného zubáře, která měla špatnou výšku. Všem doporučuji. Není čeho se bát!

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: jiné místoSlužby: ošetření zubního kazu

Velmi sikovny lekar a 100% profesionalny pristup. Zatial najlepsia skusenost, ake som v zubarskom kresle mala:-)

• J
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: endodoncie

Julie K.
    Touto cestou bych chtěla panu doktoru Kachmarovi ještě jednou nesmírně poděkovat za jeho vysoce profesionální, ale taktéž velice empatický a hluboce lidský přístup. V důsledku své fobie ze zubařů jsem velmi zanedbala prevenci stavu svých zubů a pana doktora kontaktovala s akutním problémem zralým k endodontickému ošetření - poté, co jsem dvacet let nebyla u zubaře, ve velmi zuboženém psychickém stavu. Pan doktor Kachmar mě nejen obratem přijal k okamžitému řešení, ale ošetření kořenových kanálků (šestky vlevo dole), jemuž věnoval velkou péči, proběhlo pod jeho rukama od počátku až do konce (!!!) naprosto bezbolestně (!!!). Nemohla jsem tomuto zázraku ani uvěřit. Pan doktor mě upozorňoval na skutečnost, že po odeznění anestezie mě zub bude cca dva dny zřejmě trochu pobolívat. "Post-operační" pocity v zubu popsal s naprostou přesností tak, jak jsem je později vnímala. I tyto vjemy však byly z hlediska bolesti zcela zanedbatelné. Po odeznění anestezie ošetřený zub v průběhu noci "trnul", avšak již den po zázkroku o tomto zubu téměř vůbec nevím. Tato skutečnost svědčí o velké zručnosti pana doktora. Patří mu můj velký dík a rovněž omluva za mou depresi a hysterii ve chvílích, kdy mě trpělivě přesvědčoval o tom, že zákrok provede zcela bezbolestně. Vše, co mi o zákroku a o následném stavu věcí řekl, bezvýhradně platilo. Ráda bych tento fakt zdůraznila, neboť vím, jaké jsem sama měla před zákrokem obavy a jaké pochybnosti mě ve vztahu k reflexím ostatních pacientů pana doktora provázely (...). V průběhu komplikovaného endodontického zázkroku v péči pana doktora Kachmara jsem skutečně nepocítila vůbec žádnou (!!!) bolest. Ještě jednou Vám pane doktore nesmírně děkuji. PS: Můj dík patří rovněž Vašemu asistentovi.

Umístění: NovaStom s.r.o.

Navštívila som pána zubára prvýkrát s bolesťou a panickým strachom zo zubárov. Od bolesti mi pomohol, ošetril koreňové kanáliky úplne bezbolestne a estetický výsledok je na 1*. A čo je hlavné, voči môjmu strachu prejavil obrovskú empatiu a pôsobí neskutočne vyrovnaným a upokojivým dojmom. Jeho ľudský prístup sa s mojím predchádzajúcim zubárom nedá ani porovnať. Je to precízny profesionál, ktorého odporúčam všetkými desiatimi.

Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Velmi příjemný a šikovný doktor. Ještě v den objednání mi pomohl od akutní bolesti kořenových kanálků - naprosto perfektní a bezbolestné ošetření, což bych u tohoto zákroku fakt nečekal. Takže za mě palec hore! :-)

• K
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Dekuji Panu doktorovi, ktery me v bolestech vzal hned v 7:30. Za anastezii na vic a setrne osetreni bolaveho zubu. Byl moc mily, empaticky k me bolesti. Za me super!

• A
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: dentální hygiena

Dnes jsem po velkem vahani poprve navstivila pana doktora. I pres ukoncenou pracovni dobu mi udelal nadstandartni osetreni zubu a zkonzultoval aktualni stav mych zubu a navrhl nekolik alternativ jak resit momentalni stav. Velmi vstricny, ochotny a hlavne empaticky a chapavy. Po predeslych zkusenostech velmi prijemna zmena. Vrele doporucuji! Alexandra

• L
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Pán doktor,je skvělý odborník a lidský člověk,jeho přístup k pacientkám je příkladný Děkuji pane doktore.

Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Pán Dr. Kachmar mi veľmi pomohol pri akútnej bolesti a zobral ma hneď v ten deň ako som volala, dokonca vo večerných hodinách. Je veľmi ochotný, svedomitý a profesionálny. Som spokojná a vďačná za jeho príkladný prístup lekára k pacientovi.

Dotazy od pacientů (19)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv.
    Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, estetiky a precizní řemeslné práce. Vážím si důvěry pacientů a proto je jejich spokojenost mým nejvyšším kritériem.
    Pro každého pacienta, připravují minimálně dva léčebných plany, a spolu probíráme ten, jaky podle představ pacienta je výhodnější. Estetický, finanční budć funkční.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
  • Člen DentalXp