Volodymyr Kachmar, zubař Praha

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 100 kč

od 650 kč

od 700 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Zatím moje první návštěva, pan doktor i sestřička byli velice příjemní, všechno mi bylo pečlivě vysvětleno a doporučeno. RTG během první návštěvy pro zjištění stavu celého chrupu taky chválím

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Byla jsem dnes u doktora na čištění kanálků. Měla jsem velký zánět a hrozný strach z bolesti, ode dneška už absolutně žádný strach nemám. Nic mě nebolelo, pan doktor se mockrát zeptal, zda bolí. Necítila jsem nic. Za měsíc pokračujeme a já jsem naprosto klidná.
Moc díky za bezbolestný úkon.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Cítila jsem se maximálně v pohodě.. na to že se bojím zubaře. Jen cenově to nedávám.. víc nevím. Bohužel.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

1 návštěva, ale pan doktor se snaží vše vysvětlit a vypadá rozumně. Uvidím, jak budou vypadat další objednané termíny.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Ješte nemám žádnou zkusenost,byl jsem u lékaře poprve,jako nový pacient,tak nemůžu zatím nic konkrétně říci. Ale myslím,ze by to melo být vše vporadku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je velmi milý, vše vysvětlí a jeho práce je naprosto bezchybná. Už delší dobu mi dává zuby dopořádku a vždy odcházím s dobrým pocitem. Ceny jsou standardní jako jinde v Praze. Už bych neměnil a vřele doporučuji. A poslední neméně důležitá věc...nebolí to.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Skvelý a odborný pristup, s prvou návštevou som bola veľmi spokojná. Všetko mi bolo jasne vysvetlené a ja som odchádzala s dobrým pocitom.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. implantáty

Ochota a vstřícnost zdravotnického personálu a pana doktora.
nevím, co bych ještě
dodala ke spokojenosti

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Nemám žádné výtky. Lékař byl milý. Zkontroloval mi zdá mám zdravý chrup. Domluva termínu je snazší než u mého předchozího lékaře.

X
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

navsteva dobry jen ze plomby bile si nemuzu dovolit chtela jsem ty hrazene je to drahe musim nekoho jineho najit kdo mi je tam udela je mi lito jinak si zatim nemuzu stěžovat

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

• Zubní kaz

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více