Dr.

Volodymyr Kachmar

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

6 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 19 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, estetiky a precizní řemeslné práce.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

Umístění: NovaStom s.r.o.

Navštívila som pána zubára prvýkrát s bolesťou a panickým strachom zo zubárov. Od bolesti mi pomohol, ošetril koreňové kanáliky úplne bezbolestne a estetický výsledok je na 1*. A čo je hlavné, voči môjmu strachu prejavil obrovskú empatiu a pôsobí neskutočne vyrovnaným a upokojivým dojmom. Jeho ľudský prístup sa s mojím predchádzajúcim zubárom nedá ani porovnať. Je to precízny profesionál, ktorého odporúčam všetkými desiatimi.

Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Velmi příjemný a šikovný doktor. Ještě v den objednání mi pomohl od akutní bolesti kořenových kanálků - naprosto perfektní a bezbolestné ošetření, což bych u tohoto zákroku fakt nečekal. Takže za mě palec hore! :-)

• K
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Dekuji Panu doktorovi, ktery me v bolestech vzal hned v 7:30. Za anastezii na vic a setrne osetreni bolaveho zubu. Byl moc mily, empaticky k me bolesti. Za me super!

• A
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: dentální hygiena

Dnes jsem po velkem vahani poprve navstivila pana doktora. I pres ukoncenou pracovni dobu mi udelal nadstandartni osetreni zubu a zkonzultoval aktualni stav mych zubu a navrhl nekolik alternativ jak resit momentalni stav. Velmi vstricny, ochotny a hlavne empaticky a chapavy. Po predeslych zkusenostech velmi prijemna zmena. Vrele doporucuji! Alexandra

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

Pán doktor,je skvělý odborník a lidský člověk,jeho přístup k pacientkám je příkladný Děkuji pane doktore.

Umístění: NovaStom s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Pán Dr. Kachmar mi veľmi pomohol pri akútnej bolesti a zobral ma hneď v ten deň ako som volala, dokonca vo večerných hodinách. Je veľmi ochotný, svedomitý a profesionálny. Som spokojná a vďačná za jeho príkladný prístup lekára k pacientovi.

Dotazy od pacientů (19)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv.
    Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, estetiky a precizní řemeslné práce. Vážím si důvěry pacientů a proto je jejich spokojenost mým nejvyšším kritériem.
    Pro každého pacienta, připravují minimálně dva léčebných plany, a spolu probíráme ten, jaky podle představ pacienta je výhodnější. Estetický, finanční budć funkční.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
  • Člen DentalXp