NovaStom s.r.o. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 14 let
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
271 91.....
776 73.....

Bělení zubů • od 1 100 kč

Dentální hygiena • od 550 kč

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• zubní kaz

od 700 kč

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. Vytržení zubu moudrosti

Dnes jsem byla u pana doktora na trhání zubu moudrosti. Pan doktor byl velice milý, pečlivý a vše mi vysvětlil před zákrokem, čímž mě uklidnil. Následně začal umrtvovat dáseň. Citlivě a stále se ptal zda nic nebolí, jestli je vše v pořádku a hned reagoval na sebemenší nepohodlí. Až když jsem nic necítila, zub začal vyndavat. Na závěr mě poučil jak se o ránu starat. Celý den jsem byla v pohodě a jen jsem cítila minimálně to, že se něco v ústech dělalo :-). Jediné co cítím je doznívající anestezie. Za mě velká spokojenost jak s přístupem pana doktora, tak s odvedenou prací.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jsem velice spokojená se zubní péčí, která se mi dostává u pana doktora Kachmara. Dlouho jsem v Praze hledala zubaře, měla jsem velice negativní zkušenosti s bývalou ošetřující lékařkou a měla jsem velký strach ze zubního ošetření. Pan doktor je velice příjemný člověk a co se týče ošetření velice precizní a vždy se snaží, aby to nebolelo. Podstoupila jsem u něj několik zákroků, některé byly složitější a vždy téměř bezbolestné. S panem doktorem se lze vždy na všem domluvit, nabízí několik variant řešení a vše konzultuje s pacientem. Pracuje s ním v ordinaci i milá paní sestřička. Návštěva je tedy vždy příjemná. Ceny zákroků mi nepřijdou přehnané, vzhledem k preciznímu ošetření jsou velice přijatelné. Určitě bych neměnila, povedlo se mu dát mi zuby pěkně do pořádku a jsem s výsledkem nadmíru spokojená. Vřele doporučuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. Akutní problem se zuby

Jsem maximálně spokojena se službami a hlavně přístupem pana doktora. Díky němu zmizel můj komplex z úsměvu, kdy jsem si úsměv zakryvala dlani. Nyní se muzu usmívat a nestydet se za své zuby. Vřele doporučuji!!!

Umístění: NovaStom s.r.o. Cavity treatment.

He has been very helpful, honest and reassuring right from the very first time i went to see him and he has tried to be as gentle as possible when working on my teeth.

He can speak English very well, is honest about prices and is happy to explain all the procedures step by step which i found very helpful.

I have already recomended him to a friend.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Měla jsem velice pozitivni pocit po návštěvě tohoto doktora. Moc přátelský přístup, příjemné chování. Cenově mi to také přišlo docela férově. Pana doktora můžu jen doporučit, a určitě přístě se zase objednám k tomoto specialistovi.
Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pán Doktor je velice profesionálny, šikovný a ústretový. Keď som mala v období Vianoc zánet kanáliku na zube, okamžite mi našiel termíny aby moj problém vyriešil ešte pred Vianocami, v ten týždeň som bola u neho každý deň koli bolesti vždy ma okamžite prijal aj vo večerných hodinách problém sme nakoniec vyriešili. Je sympatické, že je ambulancia otvorená každý deň až do večera a dokonca bol druhý doktor prítomný aj cez vianočné sviatky. Čo je v akútnych prípadoch ideálne. Čo sa týka práce pána doktora je velice precízny, bezbolesné zákroky čo je pre mňa najdoležitejšie. Určite odporúčam .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. záchovná stomatologie

Pan doktor je mladý, což pro mne znamená, že používá nejnovější technologie, postupy a materiály. Je velmi šikovný a pečlivý a trpělivý. Předělával mi uvolněnou korunku, která se mi u předchozího lékaře 3x uvolnila. Pan doktor mi vysvětlil, že použité materiály nejsou vhodné a udělal vše dle svých postupů. Předchozí lékař měl práci za půl hodiny, pan doktor Kačmar 1,5 hodiny. Tak věřím, že se pečlivost zúročí. Jak to dopadne, uvidíme, ale věřím, že dobře. Pana doktora doporučuji. Jan

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Super! Pán doktor mal na mňa čas hneď v ten istý deň, výborná práca, bezbolestné, veľmi profesionálne. Určite sa rada vrátim. Rozhodne odporúčam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Prvni návštěva. Spokojenost. Prijemne jednani. A doufam ,ze najde i pro mne vhodne reseni. Takze jeste napisu nazor kompletni.

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi profesionální a milý. Vysvětlil mi jaké mám možnosti jak z estetické stránky tak finanční. Rozhodně k němu budu chodit i nadále a věřím, že budu mít zuby opět v pořádku.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

Dr. Volodymyr Kachmar

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více