NovaStom s.r.o. (mapa)

Keramické korunky • od 4 500 kč +8 Více

Implantáty • od 5 500 kč

Dentální hygiena • od 550 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 650 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. záchovná stomatologie

Pan doktor je mladý, což pro mne znamená, že používá nejnovější technologie, postupy a materiály. Je velmi šikovný a pečlivý a trpělivý. Předělával mi uvolněnou korunku, která se mi u předchozího lékaře 3x uvolnila. Pan doktor mi vysvětlil, že použité materiály nejsou vhodné a udělal vše dle svých postupů. Předchozí lékař měl práci za půl hodiny, pan doktor Kačmar 1,5 hodiny. Tak věřím, že se pečlivost zúročí. Jak to dopadne, uvidíme, ale věřím, že dobře. Pana doktora doporučuji. Jan

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Super! Pán doktor mal na mňa čas hneď v ten istý deň, výborná práca, bezbolestné, veľmi profesionálne. Určite sa rada vrátim. Rozhodne odporúčam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Prvni návštěva. Spokojenost. Prijemne jednani. A doufam ,ze najde i pro mne vhodne reseni. Takze jeste napisu nazor kompletni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi profesionální a milý. Vysvětlil mi jaké mám možnosti jak z estetické stránky tak finanční. Rozhodně k němu budu chodit i nadále a věřím, že budu mít zuby opět v pořádku.

Umístění: NovaStom s.r.o.

Z navstevy u doktora Kachmara jsem byl moc spokojen. Opravdu preju sobe, aby kazdy doktor mel takovy lidsky a empaticky pristup. Doktor Kachmar Vas na zacatku uvita s usmevem, zepta se na vsechno, jde videt, ze mu zalezi. Doporucuji moc kazdemu! Doktor mluvi taky anglicky.

Umístění: NovaStom s.r.o. prohlídka

Hledala jsem zubaře..v blízkosti bydliště a dostupnosti online objednávání. U mé dlouholeté lékařky, kterou nerada opouštím, mě odradily dlouhé objednávací termíny a čekání...našla jsem si tedy výše zmíněného lékaře..první dojem výborný...jsem spokojena...už při první návštěvě ordinace jsem byla nadšená...díky...

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou dobu jsem nemohla najít kvalitního zubního lékaře, který by byl nejen velmi profesionální, ale jeho ošetření by mě vůbec nebolelo a u pana doktora Kachmara jsem ovšem takto skvělého zubaře našla. Konkrétně jsem u něj podstoupila čištění kořenových kanálků a necítila jsem absolutně žádnou bolest, za to velice děkuji a už nikdy nechci jít k žádnému jinému zubaři. Panu doktorovi moc děkuji za veškerou péči, ochotu a trpělivost se mnou. Takže mohu doporučit každému, kdo má panický strach z bolesti a z návštěvy zubaře, po návštěvě u pana doktora budete k zubaři chodit už v naprostém klidu a s úsměvem :) K. Ž.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky, čištění kořenových kanálků

Měla jsem velké štěstí, že jsem k panu Kachmaru objednala. Pan doktor ma velmi profesionální a pečlivý přístup, s pacienty vždycky předem konzultije postup léčení a všechno dobře vysvětli. Během práce vždycky ptá jestli něco bolí. Mužů jen doporučit pana doktora. A určitě přijdu ještě, pokud budu mít jakékoliv problém. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Záměrně píši až po druhé návštěvě u pana doktora Kachmara (první návštěva se nesla v duchu úvodního vyšetření, RTG, popisu léčebného postupu).

Ve druhé návštěvě proběhl vlastní výkon - čištění kořenových kanálků (7 nahoře) a provizorní uzávěr před definitivním řešením (overlay).

Musím vyzdvihnout přístup pana doktora, opravdu, velmi sympatický, milý, empatický lékař, který Vás léčí snad i jen svým úsměvem :-).

Přicházel jsem s velkými obavami, neboť předchozí velmi špatná zkušenost u jiné lékařky vedla k tomu, že jsem několik let nenavštívil zubního lékaře, až problém mě donutil situaci řešit a volba padla právě na pana doktora Kachmara (říkal jsem si, zkusím a uvidím).

Rozhodně nelituji. Pan doktor je opravdu pozorný, během výkonu se několikrát zeptal, jestli mě nic nebolí (například z kraje výkonu, jsem při nasazování kofrdamu ještě pociťoval lehkou bolestivost v ošetřovaném zubu, ihned nasazování přerušil a okamžitě připíchnul anestezii, takže to byl jediný lehce nepříjemný zážitek, který se vyskytl - nasazování kofrdamu.

Dál už výkon probíhal zcela bezbolestně - žádné nepříjemné pocity ani při opracovávání zubu - a to včetně čištění kanálků.

Ani jsem nevěřil, že výkon u zubaře může probíhat bezbolestně.

K celkem bude nutné v mém případě řešit postupně 6 zubů (z toho 2 extrakce) a až bude toto vše za námi, velice rád budu k panu doktorovi docházet i na prevence (tentokrát už je nezanedbám, neboť jsem zjistil, že u pana doktora Kachmara se opravdu není třeba bát nějakých bolestivých či jinak nepříjemných vjemů).

Jednoznačně doporučuji, berte všemi deseti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Protože mám dobrou zkušenost s portálem ZnamyLekar, použil jsem ho i tentokrát k objednani k zubaři. Pana doktora jsem si vybral podle vzdálenosti od mého bydliště, podle zdejšího hodnocení a podle časových možností při objednání přes Internet (objednávka ze dne na den). Pan doktor splnil moje očekávání, vystupuje mile a profesionálně. Kvalifikovaně mi zodpověděl moje dotazy a nabídl další péči. Jsem rád, že jsem si vybral zrovna jeho.

Estetická stomatologie

Umístění: NovaStom s.r.o. prohlídka

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky, čištění kořenových kanálků

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Ani jsem nevěřil, že výkon u zubaře může probíhat bezbolestně.

Jednoznačně doporučuji, berte všemi deseti.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

Dr. Volodymyr Kachmar

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více