Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Endodontické konzultace • 100 Kč +8 Více

Estetická stomatologie • od 700 kč

Fazety (Veneers) • od 6 000 kč

Implantáty • od 5 500 kč

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• Zubní kaz

od 700 kč

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. Jiný

Byla jsem u pana doktora s mym tatinkem-84 let. Pan doktor je velice sikovny a trpelivy. Vse nejdrive podrobne vysvetlil. Absolvovali jsme nekolik navstev ( otisky, zkousky..) Vzdy jsme byli nadmiru spokojeni. V ordinaci vladne prijemna atmosfera.Tatinkovi dnes pan doktor nasadil opravdu krasne a kvalitni zuby, ze kterych mame ohromnou radost. Pana doktora mohu jen doporucit. Je profesional na spravnem miste. Sama jsem se po teto zkusenosti take objednala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Bezbolestné, odstranění kazu a to jsem se dost bál, hlavně plomby co doktor má,nejsou vubec videt a vymodeluje vam cely zub, ze nepoznate rozdil od toho kde plomba neni

Názor přidán dne 19.08.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Очень хороший, квалифицированный доктор, все рассказал, проконсультировал, буду дальше к нему обращаться

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

pan doktor je melmi šikovný vše mi řekl co bude dělat neměl jsem problém ho pochopit i sestřička je příjemná, v ordinaci se cítím dobře určitě se těším na další návštěvu u pana doktora

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

První návštěva u pana doktora, mám z návštěvy dobrý pocit, vše mi podrobně vysvětlil a již se těším, jak mi dá zoubky do pořádku.

Umístění: NovaStom s.r.o. estetická stomatologie

Jsem velice spokojená, vzali mne při akutním případě a zároveň mi pan doktor zachránil většinu zubů. Vše proběhlo víceméně bezbolestně a výsledek je perfektní. Vytvořen keramický overlay a je k nerozeznání od pravého zubů. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. keramické korunky

Pan doktor je velmi příjemný a při ošetření je vidět že již hodně umí i když je mladý. Konečně se nebojím chodit k zubaři. Budu mít pěkně zuby. Ačkoliv jsem chodila celý život na prevenci mám zuby špatné a pak doktor mi se je snaží opravit. Moc mu děkuji

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan doktor byl moc milý, příjemný a pozorný. Na vstupní prohlídce věnoval mě dost času a všechno podrobné vysvětlil. Našel mě termín co nejdříve a ošetření proběhlo bezbolestně a hlavně kvalitně. Určitě doporučují

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Péče v ordinaci vždycky na nejvyšším úrovni! Všechno proběhlo bez bolesti, mužů jenom doporučit pana doktora Kachmara a jeho kolegy jako odborníky a profesionálové. Vzdy co jsem byla hezké a slušné chování celého personálu. Jsem naprosto spokojena s Vámi. Děkuji moc za práce kterou děláte a všem doporučuji.

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

• Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

Dr. Volodymyr Kachmar

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více