Adres

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Hotovost
271 91.....
774 84.....

Estetická stomatologie (od 700 kč)

Bělení zubů (od 1 100 kč)

Keramické korunky (od 4 500 kč) + 8 Více

Implantáty (od 5 500 kč)

Dentální hygiena (od 550 kč)

Ošetření kořenových kanálků (od 650 kč)

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• zubní kaz
  • skřípání zubů
  • onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Umístění: NovaStom s.r.o. prohlídka

Hledala jsem zubaře..v blízkosti bydliště a dostupnosti online objednávání. U mé dlouholeté lékařky, kterou nerada opouštím, mě odradily dlouhé objednávací termíny a čekání...našla jsem si tedy výše zmíněného lékaře..první dojem výborný...jsem spokojena...už při první návštěvě ordinace jsem byla nadšená...díky...

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou dobu jsem nemohla najít kvalitního zubního lékaře, který by byl nejen velmi profesionální, ale jeho ošetření by mě vůbec nebolelo a u pana doktora Kachmara jsem ovšem takto skvělého zubaře našla. Konkrétně jsem u něj podstoupila čištění kořenových kanálků a necítila jsem absolutně žádnou bolest, za to velice děkuji a už nikdy nechci jít k žádnému jinému zubaři. Panu doktorovi moc děkuji za veškerou péči, ochotu a trpělivost se mnou. Takže mohu doporučit každému, kdo má panický strach z bolesti a z návštěvy zubaře, po návštěvě u pana doktora budete k zubaři chodit už v naprostém klidu a s úsměvem :) K. Ž.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky, čištění kořenových kanálků

Měla jsem velké štěstí, že jsem k panu Kachmaru objednala. Pan doktor ma velmi profesionální a pečlivý přístup, s pacienty vždycky předem konzultije postup léčení a všechno dobře vysvětli. Během práce vždycky ptá jestli něco bolí. Mužů jen doporučit pana doktora. A určitě přijdu ještě, pokud budu mít jakékoliv problém. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Záměrně píši až po druhé návštěvě u pana doktora Kachmara (první návštěva se nesla v duchu úvodního vyšetření, RTG, popisu léčebného postupu).

Ve druhé návštěvě proběhl vlastní výkon - čištění kořenových kanálků (7 nahoře) a provizorní uzávěr před definitivním řešením (overlay).

Musím vyzdvihnout přístup pana doktora, opravdu, velmi sympatický, milý, empatický lékař, který Vás léčí snad i jen svým úsměvem :-).

Přicházel jsem s velkými obavami, neboť předchozí velmi špatná zkušenost u jiné lékařky vedla k tomu, že jsem několik let nenavštívil zubního lékaře, až problém mě donutil situaci řešit a volba padla právě na pana doktora Kachmara (říkal jsem si, zkusím a uvidím).

Rozhodně nelituji. Pan doktor je opravdu pozorný, během výkonu se několikrát zeptal, jestli mě nic nebolí (například z kraje výkonu, jsem při nasazování kofrdamu ještě pociťoval lehkou bolestivost v ošetřovaném zubu, ihned nasazování přerušil a okamžitě připíchnul anestezii, takže to byl jediný lehce nepříjemný zážitek, který se vyskytl - nasazování kofrdamu.

Dál už výkon probíhal zcela bezbolestně - žádné nepříjemné pocity ani při opracovávání zubu - a to včetně čištění kanálků.

Ani jsem nevěřil, že výkon u zubaře může probíhat bezbolestně.

K celkem bude nutné v mém případě řešit postupně 6 zubů (z toho 2 extrakce) a až bude toto vše za námi, velice rád budu k panu doktorovi docházet i na prevence (tentokrát už je nezanedbám, neboť jsem zjistil, že u pana doktora Kachmara se opravdu není třeba bát nějakých bolestivých či jinak nepříjemných vjemů).

Jednoznačně doporučuji, berte všemi deseti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Protože mám dobrou zkušenost s portálem ZnamyLekar, použil jsem ho i tentokrát k objednani k zubaři. Pana doktora jsem si vybral podle vzdálenosti od mého bydliště, podle zdejšího hodnocení a podle časových možností při objednání přes Internet (objednávka ze dne na den). Pan doktor splnil moje očekávání, vystupuje mile a profesionálně. Kvalifikovaně mi zodpověděl moje dotazy a nabídl další péči. Jsem rád, že jsem si vybral zrovna jeho.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Pán doktor meškal 15min do práce. Utvrdil ma, že je nevyhnutné aby mi vyčistil kanáliky a spravil korunku pri vypadnutej vyplni. Nakoľko som sa rozhodla, že si to premyslim, aplikoval mi nejakú bielu vložku/sadru, ktorá podľa jeho slov mala vydržat až 10dni. Na druhý deň mi táto vložka za 400kc vypadla. Určite je empaticky a jednoduchšie prípady dokáže osetrit, ale myslím si, že má málo skúseností. Veľmi neodporúčam.

Umístění: NovaStom s.r.o. bolest zubu

Je mi víc než 60 let a celý život bojuju se strachem jít k zubaři. Za svůj život jsem navštívila nespočet zubařů, ale až nyní v zoufalé bolesti, odmítnuta minimálně na 7 místech i přes bolest, jsem našla nejlepší zubaře co jsem kdy potkala. Pan doktor Kachmar mě zařídil ošetření v Nova Stom u svého kolegy ještě ten samý den a to musel několik pacientů přeobjednat.
Zub mi vytrhli aniž bych cítila bolest a jejich úžasný přístup, ochota všech i sestřičky mě doslova šokovala. S tak vstřícným a milým kolektivem jsem se nikdy nesetkala. Proto jsem ani neváhala a svěřila jim svůj chrup, který mi během měsíce dávaji dohromady po letech zanedbané péče. Dnes mám asi 8 nových krásných zubů
a budeme dále pokračovat. Už nikdy bych nešla jinam.
Děkuji , děkuji, děkuji....., již nikdy nechci jiné zubaře než pana doktora Gontara a Kachmara z NovaStom.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor je úžasnej. Jela jsem tam se strachem, ale tak hodného, mileho, sympatického zubaře jsem ještě neviděla. Ikdyz vím, že mě čeká trhání, tak se na další návštěvu i těším.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Pan Kachmar je šikovný, ochotný a vstřícný. Rychle vyřešil můj problém s bílou plombou od jiného zubáře, která měla špatnou výšku. Všem doporučuji. Není čeho se bát!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Velmi sikovny lekar a 100% profesionalny pristup. Zatial najlepsia skusenost, ake som v zubarskom kresle mala:-)

Ošetření kořenových kanálků

Umístění: NovaStom s.r.o. prohlídka

Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky, čištění kořenových kanálků

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření zubního kazu

Ani jsem nevěřil, že výkon u zubaře může probíhat bezbolestně.

Jednoznačně doporučuji, berte všemi deseti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: NovaStom s.r.o. ošetření kořenových kanálků

Umístění: NovaStom s.r.o. bolest zubu

a budeme dále pokračovat. Už nikdy bych nešla jinam.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

badge-likeCreated with Sketch.

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více