Volodymyr Kachmar, zubař Praha

28 objednaných návštěv během 30 dní

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti od 14 let
Kreditní karta, Hotovost

V dnešní době více a více stává dúležitý estetický vzhled. Stejně to plati i pro úsměv. Stomatologie pro mě představuje dokonalé spojení medicíny, es...

• Zubní kaz
  • Skřípání zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

Ukončené školy

• Státní medičná Univerzita Lvov 2007

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 1 100 kč

od 4 500 kč

od 650 kč

od 700 kč

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jeli jsme za panem doktorem až z Jindřichova Hradce a jsem ráda, že jsme se tak rozhodli. Pan doktor je velice příjemný, vše vysvětlí, na všechny otázky trpělivě odpoví. Doporučuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jsem naprosto spokojená. Vstupní vyšetření, žádné čekání krásná ordinace. Pan doktor i sestřička byli velmi milí a ochotní, vše mi bylo dostatečně vysvětleno. Je znát, že svou práci má rád a pacient ho zajímá. Po dlouhé době jsem měla fajn pocit, že jsem v dobrých rukou.
Děkuji. Super :) Doporučuji.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Jsem moc spokojena. Doktor je moc dobry. Vsechno probehlo uplne v poradku. Dekuji moc za vysetreni a pomoc!

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Hodný, vstřícný a empatický. Pan doktor vše ochotně vysvětlil a probral možnosti léčby. Zatím jsem se nesetkala s takovým přístupem.

Umístění: jiné místo Jiný

Nikdy som sa nestretla s lepším lekárom vo všeobecnosti, top pán zubár, všetko vysvetlí, je trpezlivý, niekoľkokrát sa opýta, či je všetko v poriadku a ci nič nebolí. Veľmi empatický, má moju plnú dôveru. Som rada, že som sa zverila do rúk práve pánovi Dr. Kachmarovi, nenachádzam slov v tom pozitívnom úmysle. Bude mať so mnou veľa prace, ale velmi sa teším z tejto starostlivosti. Každá návšteva je pre mňa príjemným zážitkom už od vstupu na recepciu. Vybavenie ordinácie a komplet personál bez chyby.

Umístění: NovaStom s.r.o. zubní vyšetření

Pan doktor je milý usměvavý a chápavý, byla jsem u něj s mojí 90letou matkou a projevil velkou trpělivost.

Umístění: NovaStom s.r.o. preventivní prohlídky

Pan doktor příjemný,nevyřešil se můj problém.. kvůli kterému jsem tam šla .navržena mi léčba,pro mě finančně neúnosná ,

Umístění: NovaStom s.r.o. endodontické konzultace

Pan doktor je velmi laskavý a ohleduplný. Vysvětlil mi podrobně můj zubní problém i možnosti násl. extrakce a další předpokládaná ošetření.
Má moji velkou důvěru.

Umístění: NovaStom s.r.o. Jiný

Pan doktor mi jako jediný byl ochotný pomoci při akutním problému i přesto, že jsem nebyla jeho pacientka. Vše mi vysvětlil a popravdě řekl, že zub se nedá zachránit i přesto, že v Plzni mi ho chtěli zkusit léčit za desítky tisíc. Extrakce zubu proběhla rychle a bezbolestně. Moc si vážím šikovnosti, ochoty a milého chování jak u pana doktora, tak u sestřičky. Ráda budu dojíždět z Plzně. Velké díky.

Umístění: NovaStom s.r.o. Jiný

Dnes trhání 2 zubů (8. a 7.) téměř bez bolesti. Pan doktor vše velice dobře vysvětlí a dělá vše pro to, aby nic nebolelo!

19 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, poslední dobou mě bolela dolní stolička (zub byl citlivý na studené, ale bolest nebyla moc velká), na zubu byla poměrně velká amalgámová plomba. Paní zubařka mě plombu odstranila (bylo to celkem bolestivé, nepříjemné a dlouhé) a dala novou amalgámovou plombu (bílou mi dát nechtěla), rentgen předtím neudělala. Teď je to zhruba měsíc po tomto zákroku a zub opět pobolívá a je citlivý na studené. Zajímalo by mě, jestli byste tento postup schvalovali a prosím o doporučení, co bych nyní měla se zubem udělat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jednalo se o kazu pod plombou, s důvodu toho že nepouživala se žadna isolace během zakroku (kofferdam) a tim padem pod plombu se dostali sliny a bakterie. Ted je velmi důležitě výčistit kaz co mate, pomoci caries-detectoru. A udělat normalní fotokompozitní plombu. Plus k tomu Amg plomby s 2019 budou zakazany za toxické účinky na organizm. Mužete se objednat na konzultace, a rad vám ještě jednou vše výsvětlím.

Dr. Volodymyr Kachmar

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na koľko výjde u Vás celokeramicka korunka? Ďakujem

Dobrý den, já použivam na ruzné úseky chrupu, ruzné keramcké materialy. Bud¨ vice estetické (Empress), nebo vice funkční (E-max). Taký je duležitě vědět jaký to je zub, jak zničený (Overlay, korunka). A ještě několik věci. Nelze totiž použivat stejný material na všechno. A proto i cena se pohybuje. Ale většinou, je to kolem 6000kč.

• Zubní kaz

Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Finalista na M.Vision Academy - Mezinárodní turanje s estetické stomatologii (2016)
  • Finalista na HL StudyClub (2015)
  • Člen ITI - Světová skupina pro implantology
Zobrazit více