Mgr. Jitka Chalupníčková

přijímá nové pacienty

Psychoterapeut Více

4 názor
Odhadovaná doba odpovědi:
 • Mgr. Jitka Chalupníčková
  Mgr. Jitka Chalupníčková
  Národní 339/11, Praha

  Je možné uplatnit příspěvky na terapie od jednotlivých pojišťoven: VZP ČPZP ZPMV ZPŠ RBP

 • Adresa

  Moje cesta
  Národní 339/11, Praha 1, Praha


  Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

  Soukromý pacient (bez pojištění)

  Všeobecná zdravotní pojišťovna

  Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


  Přijímám: dospělí, děti od 16 let
  Hotovost, Bankovní převod


  Služby a ceník služeb

  Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

  Nejčastěji hledané služby


  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta


  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta

  Ostatní služby


  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta  Národní 339/11, Praha

  1 200 Kč

  Moje cesta

  Zkušenosti

  O mně

  Jsem nezávislá terapeutka, matka, která celý život sbírá zkušenosti, díky kterým poznává svět v jeho kladných i stinných stránkách a učí se z nich. Ne...

  Více


  Ukončené školy

  • Pražská vysoká škola Psycho-sociálních studií

  Specializace

  • psychoterapie

  Certifikáty


  Fotografie

  4 názor pacienta

  Obecné skóre

  Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
  A
  Umístění: Moje cesta psychologické poradenství

  Terapie u paní Chalupníčkové od začátku měla a nadále má velký pozitivní vliv na můj život a poskytuje mi bezpečné místo, kde mohu mluvit o sobě a svých pocitech a vím, že naleznu nejen porozumění, ale dozvím se také, jak své problémy v sobě postupně zpracovávat a řešit. Velice oceňuji zejména fakt, že ke mně přistupovala vždy velmi citlivě a chápavě a pomohla mi k tomu, abych si sama uvědomila, na čem musím zapracovat a jak to mám udělat. Díky paní Chalupníčkové jsem v sobě začala zpracovávat spoustu věcí, které mě už delší dobu trápily, což mi velmi pomohlo k tomu, abych se v životě měla šanci posunout dál. Rozhodně bych ji jako terapeutku všem doporučila.

  R
  Ověřený profil
  Umístění: Moje cesta psychoterapie

  Můžu jedině doporučit. Díky velmi citlivému přístupu paní Chalupníčkové jsem dokázala mluvit otevřeně o svých problémech, které ze začátku vypadaly nevyřešitelně. Postupně mi pomáhala najít přijatelné vysvětlení a řešení jednotlivých situací. Teď se cítím jako kdybych začala znovu žít, mnohem víc důvěřuji svým pocitům a už jsem relativně v klidu zvládla pár krizovek. Mám z toho velkou radost, moc moc děkuji a těším se na další setkání.
  Zázemí velmi příjemné v centru, vždy přesně na čas, komunikace skvělá, způsob platby přes fakturu převodem na účet. Jsem ráda, že jsem mohla čerpat příspěvek od VZP. Je těžké najít psychoterapeuta, který má volno, má smlouvu s pojišťovnou a sedí vám.

  K
  Ověřený profil
  Umístění: Moje cesta individuální psychoterapie

  K pani Chalupnickove jsem zacala dochazet pred dvema lety s akutnimy problemy, kdy jsem v zivote nevedela kudy kam. Na rozdil od jinych terapeutu jsem v pani Chalupnickove ziskala rychle jistotu, ze mohu otevrit jakekoliv tema a budeme schopny na nem efektivne zapracovat. Nic nejde vyresit za den, ale diky pani Chalupnickove jsem casem ziskala sebejistotu, nove myslenky a podarilo se nam dostat do hloubky k puvodnim zdrojum mych problemu a diky jejim metodam jsem dnes schopna problemove situace resit naprosto jinak a lepe.
  Pani Chalupnickova mi vysla naprosto vstric, ikdyz jsem se odstehovala do zahranici a terapie jsme zvladaly i online s casovym posunem. V dnesni dobe mame terapie uz jen jednou za cas, takove udrzovaci, ale vim, ze se na pani Chalupnickovou mohu kdykoliv obratit a k pripadnemu novemu problemu spolecne najdeme cestu a reseni. Velice dekuji za skvelou peci, empatii a podporu!


  L
  Ověřený profil
  Umístění: Moje cesta Individuální psychoterapie (50 minut)

  Navštěvuju Jitku Chalupníčkovou už dva roky a musím říct, že po předchozích zkušenostech se třemi různými terapeuty, kteří mi nedokázali účinně pomoci, pro mě Jitka přinesla zásadní obrat. Její přístup je empatický a praktický, naučila mě, jak se vyrovnat s nepříjemnými emocemi a ukázala mi, že se nemusím za vše trestat.

  Mé schopnosti zvládat stres a sociální úzkost se díky ní výrazně zlepšily. Z akutních problémů na začátku jsme přešli k pravidelným schůzkám jednou za 14 dní, kde se věnujeme aktuálním tématům, které mě zrovna trápí a které mám zájem řešit. Paní Chalupníčková je navíc velmi flexibilní, kombinujeme online terapii s osobním setkáním v její příjemné ordinaci v centru Prahy, kde si navíc můžu vždy dát dobrou kávu :)

  Byla jsem vždy velmi spokojená a cením si toho zejména teď, kdy procházím velmi náročným životním obdobím. Paní Jitku Chalupníčkovou doporučuji všem, kteří hledají profesionálního a empatického psychoterapeuta.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu