Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Mgr. Kristýna Choutková

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V rámci studia mě oslovovala témata z oblasti poradenství...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • psychosomatika

Stáže

• 2016 - 2017 Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Denní stacionář pro adolescenty
  • 2016 Psychiatrická nemocnice Bohnice
  • 2014 SOS centrum Diakonie
Zobrazit více

Byla jsem naprosto spokojená s péčí,kterou mi pani Kristýnka věnovala. Profesionálni přístup. Pomohla mi se zbavit mého strachu. Nasměrovala mě správným směrem. Díky Kristýnce se cítím lépe. Určitě mohu jenom doporučuji.

Umístění: Mgr. Kristýna Choutková Individuální psychoterapie (50 minut)

Dobře vedená terapie, snaha pomoci a pochopit moje myšlení a pocity, příjemné, že jsem viděla, že se nad tím co říkám zamýšlí, mnoho AHA momentů