Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zhotovení korunky - metalokeramika od • od 5 000 kč +5 Více

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od • od 7 000 kč

Zavedení zubních implantátů od • od 11 000 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 11 000 kč

od 5 000 kč

od 7 000 kč

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Jako vždy perfektní péče. Ochota, vstřícnost a plno úsměvů od personálu. Ulomený kus zubu opraven na výbornou, velká spokojenost.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

S paní doktorkou jsem spokojená, je velmi ochotná a milá, totéž platí o sestřičce. Její služby doporučuji.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Profesionální a současně vlídny přístup. Velmi dobře vybavená ordinace, nové metody a odborná zdatnost.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Naprosto profesionální přístup, snaha vyjít vstříc, vždy pozitivně naladěná paní doktorka i sestra.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Příjemné zachazeni, se snahou vzdy pomoci! Pani doktorka je velmi tolerantni k ufňukanym pacientum,. Děkuji!

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Spokojenost, pí. MDDr. Bacová je usměvavá, rychlá a profesionálka, Oprava jedničky perfektní. Ceny jsou sice trochu vyšší, výsledek však stojí za to, pí. Bacovou doporučuji

Umístění: KissDent, s.r.o. zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

Navsteva jako vzdy probehla bez problemu, pani doktorka mila, vse vysvetli, uklidni, vse provadi bezbolestne.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Vždy se těším na další návštěvu. Velmi dobrý- nadstandardní přístup k pacientům a s ním spojená péče o jejich krásný a zdravý úsměv. Děkuji

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Zubařů jsem se vždy bála, ( taky podle toho můj chrup vypadá)ale paní doktorka je naprosto špičková a lidská. A sestřička je též skvělá. Doporučuji

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Vstřícné, milé chování, profesionalni pristup pi. Doktorky i sestry. Rychlost vyřízení záležitosti.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog