Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • od 1 200 kč

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč +6 Více

Dentální hygiena • od 1 200 kč

Zhotovení korunky - metalokeramika od • od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od • od 7 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

Fotografie

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Jak pani zubarka, tak i sestricka jsou skvele! Zakrok byl rychle a dobre proveden bez jakekoliv znamky bolesti; moderni ordinace.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Preventivní prohlídka

Rychlé, ale podrobné vyšetření; paní doktorka mi vše vysvětlila a na rozdíl od kolegů z jiných ordinací se ani nesnažila vnutit mi nepotřebné zákroky. Ceny za ošetření jsou přijatelné i pro obyčejného člověka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Prevence, zubní ošetření

Hledala jsem zubní pomoc. Můj zubař měl až tříměsíční objednací lhůtu a tak dlouho jsem si nemohla čekat. Zubařka mi byla doporučena jiným zubařem, který měl již plno. Jsem maximálně spokojená, milá, vstřícná, vše mi vysvětlila. Za mne jednička s hvězdičkou. Teď už jenom vše přežít a pak chodit na pravidelné kontroly.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Byla jsem u paní zubařky Bacové poprvé, zdála se mi milá a hodná. Nejdříve mi poměrně rychle prohlédla ústní dutinu (u jiných zubařů jsem byla zvyklá na delší prohlídky, ale asi to není potřeba), poté se mnou podrobně probrala rentgenový snímek mých zubů včetně mezizubních prostor. Naštěstí bylo vše v pořádku, takže nebylo třeba nic dalšího řešit. Celá návštěva trvala asi 15 minut.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Odstranění kazu a dostavba zubu

Už jsem se po druhy navštívil Pani Doktorku, byl jsem překvapen tím že v průběhu léčení mě informovali skoro každý krok, pani doktorka a její asistenka.
Jinak anestezie jsem dostal a zub je hezký opraven.
Jsem spokojeny.
Marek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídka

Paní doktorka je milá vstřícná, vždy při vstupu podá ruku. Jedná jako profesionál a když mám dotazy, vždy je ráda zodpoví a navrhne vhodné řešení, proto doporučuji.
Již v minulosti mi dělala zákrok, kde jsem se obávala výsledku, vše dopadlo dobře a vše drží na svém místě i po 3 letech.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 pravidelna prohlidka

Pravidelna zubni prohlidka (vcetne rentgenu) probehla v poradku a na cas. Pani doktorka i sestra jsou prijemne a netrva to zbytecne dlouho. Spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Příjemná a velmi jemná lékařka s empatickým přístupem k pacientovi. Vždy profesionální přístup, chodíme k ní celá rodina.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka je šikovná, rychlá a má empatický přístup k pacientovi. Jsem opravdu spokojená. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Moc dekuji za to, jaka je. Myslim, ze diky ni prekonam strach ze zubaru. Mila, rika, co dela, co se chysta delat, pta se, zda je vse v poradku...

Ošetření zubního kazu

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Preventivní prohlídka

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Odstranění kazu a dostavba zubu

Jinak anestezie jsem dostal a zub je hezký opraven.
Jsem spokojeny.
Marek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídka

Umístění: Stomatologie Ječná 1 pravidelna prohlidka

Š

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie