Všeobecná zdravotní pojišťovna

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • od 1 200 kč +5 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Zavedení zubních implantátů od • od 11 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 5 000 kč

od 7 000 kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Obava byla velká ale mýlela jsem se paní doktorka a sestřička byli perfektní velice mile děkuji strašně moc a budu se těšit na další návštěvu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Super paní doktorka,vtipná,skvělá komunikace a dobře i pořadí,můžu jenom doporučit všem.i když se já sám bojím zubaře

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou moc příjemné a empatické, za mě perfektní obě dvě. Přístup na jedničku, ordinace naprosto v pořádku, péče výborná, rady k vám s dcerou chodíme a hlavně už se ani já zubaře nebojím....

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Velmi příjemná sestra i doktorka, vše mě bylo vysvětleno při výkonu i před ním. Hezká čistá ordinace a zaujalo mě celkem svižné tempo. Vřele doporučuji

Ž
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Bohužel já tak pozitivní hodnocení paní doktorce dát nemohu. Je sice velmi milá a přátelská včetně sestřičky a v ordinaci jsem víceméně byla vždy přijata načas, ale péče se tomuto opravdu říct nedá.
Praktická kontrola trvala přibližně 5 minut, déle jsem čekala v čekárně, než co jsem strávila na vyšetření. Na dentální hygieně jsem byla všehovšudy 15 minut. Ve srovnání s dentální hygienou v jiné ordinace, kde jsem za stejnou cenu strávila hodinu, bylo toto zhruba na úrovni pošimrání na zubech.
V ordinaci se prostě spěchá, pacienty je třeba rychle odbabovat a hlavně jich mít tedy hodně.
Chápu, že paní doktorka zde má pozitivní hodnocení, protože lidi se zubařů bojí, a tak pětiminutovou návštěvu ordinace i s pozdravem vítají jako plus, ale až bude pak třeba něco řešit, tak tady se nedočkají.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktroka jako vždy skvělá, milá je i sestřička. Profesně zcela bez chyby :-) docházím již několik let, nikdy žádné nedostatky. Jakýkoliv zákrok vysvětlí, zkonzultuje. Prostě úžasná :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Jiný

Výborná zubařka a sestřička taky. By l jsem na zákroku se zubem (odlomená fazeta) vypadalo to příšerně a paní Zubařka to dala do pořádku. Milá a skvělý přístup jak od doktorky tak od sestryčky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

K paní doktorce chodím ráda. Je příjemná, vždy se snaží vyjít vstříc s termínem a ošetření je bezbolestné. Pracuje rychle a efektivně. Zatím k ní chodím něco přes rok a jsem spokohená. Vše co mi ošetřila je bez problémů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Velmi mila a ochotna pani doktorka. Zubar nebyva prijemnym mistem pro mnoho z nas, damy mou zkusenost ovsem pozvedly na uplne jiny level :) Sestricka s doktorkou skvele, moc prijemna navsteva! Dekuji ;)

Umístění: KissDent, s.r.o. zhotovení korunky - metalokeramika od

Skvělá rychlá práce! Chodíme celá rodina od nejmenšího po nejstaršího a všichni jsme spokojeni( já, můj nezletilý syn... ). Když nekdy byla nějaká maličkost, vždy se s paní doktorkou dohodnout velmi rychle!

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog