MDDr.

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 70 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická s... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Stomatologie Ječná 1 Combined ShapeCreated with Sketch.

Ječná 1
    120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od od 7 000 kč
    Korunka na implantát od od 11 000 kč

• pojišťovna, formulář

Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Tereza Bacová

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

• Může bývalý pacient?

Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Tereza Bacová

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství
    Člen České stomatologické komory
    Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

Odborné semináře a kurzy:
    Kurz Vanniniho stratifikace
    Estetika v dentální implantologii 2010
    Pražské dentální dny 2010
    Competence in Esthetics Budapest 201057th IADS and YDW Annual World Dental Congress 2010
    International Dental Student Congress in Brno 2012
    International Dental Summer School in Jakarta – Voluntary work 20124. Endodontický kongres 2012
    Praktický kurz - práce s kofferdamem a apexlokátorem
    Adhezivní rekonstrukce z kompozit 2012
    Konference - Víme,jak na zubní kaz 2012
    European visiting programme of EDSA at Academic Centre of Dentistry in Amsterdam (ACTA) 20135. Endodontický kongres 2013
    Seminář celkové a částečné náhrady 2013

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorko je velmi milá a vstřícná, vše podrobně vysvětlí. Byla jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mohu být její pacientka.
    J. Malinovská

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka je moc milá a šikovná. Vše vysvětlí, na preventivní prohlídce osnímkuje všechny zuby a je jasno.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: dentální hygiena

Velmi šikovná, sympatická a milá doktorka! Maximálně doporučuji. Vše krásně vysvětlí, ukáže a poradí.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Preventivní prohlídka

Paní doktorka Bacová je velice příjemná, stejně jako její sestřička (jejíž jméno bohužel nevím). Vše perfektně vysvětlí, poradí - ochota sama! Byl jsem objednaný na 8:30 a v 8:31 mi už byl dělán rentgen - doporučuji všem, kteří jsou pracovně vytížení. Výborná lokalita (parkování na oranžových zónách na Karláku), příjemné prostředí, skvělý a hlavně profesionální personál!

Jan Juránek

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Čištění kanálků + zubní kaz

Paní doktorka je velmi precizní. Během práce se průběžně ptá, jestli je vše v pořádku, uklidňuje a vysvětluje, co právě dělá a co bude následovat. Měla se mnou docela trápení, ale byla trpělivá a můžu říct, že nic neodflákla. Ceny jsou sice poměrně vysoké, ale odpovídají kvalitě ošetření. V průběhu tohoto roku půjdu ještě na další zákroky a musím říct, že se skoro i těším. :-)

• S

Pani doktorka je moc mila a jeji pristup bych hodnotil 5*. Preventivni prohlidka je ale odbita a neodpovida tomu, jak by mela spravne vypadat. proto davam 3*.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přibližně 2-3 roky jsem se neukázal u své paní doktorky, která mě pak vyškrtla se svého seznamu pacientů. Byl jsem proto nucen si najít náhradu. Dal jsem na kladná hodnocení paní doktorky Bacové a rozhodně jsem neudělal chybu. Jak paní doktorka, tak sestřička jsou velice milé, profesionální a v jejich péči se člověk nemusí ničeho bát. Vše je mu vysvětleno, dotazy zodpovězeny. Ordinace čistá, moderně vybavená. Bezbolestné zákroky se zdají být samozřejmostí. Za mne naprostá spokojenost. Všem vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost. V ordinaci Vás čeká vřelý přístup, ochotné jednání a samozřejmě kvalitní práce. Paní doktorka je navíc celkově dost rychlá, nikoli však na úkor kvality.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po dvou návštěvách u paní doktorky je můj panický strach ze zubařů ten tam. Pět hvězdiček je málo. K.B

• V

Mohu jen doporučit, velmi milá, mladá lékařka, příjemné chování, věnuje se Vám maximálně svému pacientovi, vše vysvětlí! Souhlasím s recenzemi od ostatních klientů!

Nejblížší termíny:

další dny