Senovážné náměstí 23, Praha 1
Kissdent s.r.o. stomatologie (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
224 14.....
774 18.....

Běžný termín

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • od 1 200 kč

Dentální hygiena • od 1 200 kč +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

Fotografie

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Umístění: jiné místo

K paní doktorce jsem se přihlásila na základě velmi kladného hodnocení na preventivní prohlídku. Má profesionální vystupování, vše se mi snažila vysvětlil, byla milá. Co ovšem hodnotím velmi negativně je fakt, že jsem měla přijít na vytržení osmičky a poté, co jsem dorazila, mi bylo sděleno, že mi nedoporučuje trhat zub teď, kdy je horko a špatně se hojí. Nejsem v tomto oboru znalá a dala jsem tedy na radu doktorky, jen jsem nepochopila, proč mi paní nezavolala a nesdělila tyto informace telefonicky, ale až na místě. Při další návštěve, kdy byl náhradní termín, jsem zjistila, že paní doktorka již nepracuje na Stomatologii Ječná a termín mi byl zrušen. Myslím, že v těchto případech je více nez vhodné vyřešit tyto změny či komplikace telefonicky, vzhledem k dnešním možnostem, aby pacient neztrácel čas svůj ani čas lékaře.
Paní doktorka mi zároveň opravovala několik kazů a vše bylo v pořádku. Negativně hodnotím pouze tento přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie hodne veci

Pani doktorka ma velmi citlivy pristup. Anestezie je normalitou. a PANI DOKTORKA SE VZDY PTA ZDA VAS TO NEBOLI. a to je u zubare NAPROSTO PODSTATNE. DEKUJI, PANI DOKTORKO. OPRAVDU Z CELEHO SRDCE.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Velice milá a ochotna paní doktorka i sestřička. Perfektní péče i komunikace. Naprostá spokojenost, doporucuji.

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie

Jak pani zubarka, tak i sestricka jsou skvele! Zakrok byl rychle a dobre proveden bez jakekoliv znamky bolesti; moderni ordinace.

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Preventivní prohlídka

Rychlé, ale podrobné vyšetření; paní doktorka mi vše vysvětlila a na rozdíl od kolegů z jiných ordinací se ani nesnažila vnutit mi nepotřebné zákroky. Ceny za ošetření jsou přijatelné i pro obyčejného člověka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Prevence, zubní ošetření

Hledala jsem zubní pomoc. Můj zubař měl až tříměsíční objednací lhůtu a tak dlouho jsem si nemohla čekat. Zubařka mi byla doporučena jiným zubařem, který měl již plno. Jsem maximálně spokojená, milá, vstřícná, vše mi vysvětlila. Za mne jednička s hvězdičkou. Teď už jenom vše přežít a pak chodit na pravidelné kontroly.

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Byla jsem u paní zubařky Bacové poprvé, zdála se mi milá a hodná. Nejdříve mi poměrně rychle prohlédla ústní dutinu (u jiných zubařů jsem byla zvyklá na delší prohlídky, ale asi to není potřeba), poté se mnou podrobně probrala rentgenový snímek mých zubů včetně mezizubních prostor. Naštěstí bylo vše v pořádku, takže nebylo třeba nic dalšího řešit. Celá návštěva trvala asi 15 minut.

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Odstranění kazu a dostavba zubu

Už jsem se po druhy navštívil Pani Doktorku, byl jsem překvapen tím že v průběhu léčení mě informovali skoro každý krok, pani doktorka a její asistenka.
Jinak anestezie jsem dostal a zub je hezký opraven.
Jsem spokojeny.
Marek

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie preventivní prohlídka

Paní doktorka je milá vstřícná, vždy při vstupu podá ruku. Jedná jako profesionál a když mám dotazy, vždy je ráda zodpoví a navrhne vhodné řešení, proto doporučuji.
Již v minulosti mi dělala zákrok, kde jsem se obávala výsledku, vše dopadlo dobře a vše drží na svém místě i po 3 letech.

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie pravidelna prohlidka

Pravidelna zubni prohlidka (vcetne rentgenu) probehla v poradku a na cas. Pani doktorka i sestra jsou prijemne a netrva to zbytecne dlouho. Spokojenost.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie