MDDr.

Tereza Bacová

Zubař přijímá nové pacienty

51 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 65 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie Odborné… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Korunka na implantát od od 11 000 kč

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: pravidelná návštěva

Paní doktorka je opravdu zkušená s dětmi to umí. Ví jak s nimi komunikovat aby se nebáli.
    I já jako dospělý pacient jsme s její prací spokojena. Odvádí kvaliltní práci. Nikdy jsem nemusela čekat déle jak 5 minut.

• V
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

K pani doktorce uz nejakou dobu chodim a rozhodne bych ji nemenila! Je to velmi pozitivni clovek, vzdy ma dobrou naladu, vse v klidu a srozumitelne vysvetli a zodpovi dotazy. Osetreni u ni probiha rychle a efektivne. Pokud je treba resit nejaky zubni problem, hleda vhodne reseni (neni to typ doktora, ktery se zene za maximalizaci platby). Za me dela vse pro to, aby osetreni bylo prijemne i pro pacienta. Je to zubarka, ke ktere budete chodit radi :-)

• S
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

byla to má první návštěva u této paní doktorky a dojem moc dobrý, tak snad už jsem konečně našla tu pravou

• P
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka Bacová je velmi pozitivní člověk ! Pracuje jemně s laskavým přístupem a smyslem pro humor :-). Je to zubařka jakou si všichni můžeme přát.
    Helena Pelikánová

• J
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Jsem spokojen. Objednání klape. Milý, příjemný přístup, žádný stres a zuby zůstávají v dobré kondici. Ideál.

• H
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka je moc šikovná,jsem ročník 49,absolvovala jsem už 2x trhání(naprosto bezbolestné),vyhotovené "klapáky" dobře sednou,naprostá spokojenost!!!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Vysetreni probehlo pomerne rychle, pecliva fyzicka prohlidka chrupu, jak jsem znala o jinych zubaru, se nekonala. Jen rychla kontrola, nasledny rentgen chrupu a detailni vysvetleni, co vse jde z rentgenu videt. Zrejme tedy jen jiny pristup, mam chrup v poradku, tak nedokazu posoudit, jak by osetreni probehlo v pripade kazu ci jinych problemu.

• D
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka je nejlepší kterou jsem za zivot poznala. Šikovná, pečlivá, mily pristup... Vše vysvětlí nez začne pracovat, pta se stale jestli to bolí. Opravdu jsem velmi spokojená... Diky

• A
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka jako vždy výborně naladěná, prohlídka proběhla bez rychle, včetně kontrolních rentgenů, taktéž sestřička byla milá. Kdybych měla doporučit, tak za mě rozhodně ano.

• J
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorko je velmi milá a vstřícná, vše podrobně vysvětlí. Byla jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mohu být její pacientka.
    J. Malinovská

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství
    Člen České stomatologické komory
    Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

Odborné semináře a kurzy:
    Kurz Vanniniho stratifikace
    Estetika v dentální implantologii 2010
    Pražské dentální dny 2010
    Competence in Esthetics Budapest 201057th IADS and YDW Annual World Dental Congress 2010
    International Dental Student Congress in Brno 2012
    International Dental Summer School in Jakarta – Voluntary work 20124. Endodontický kongres 2012
    Praktický kurz - práce s kofferdamem a apexlokátorem
    Adhezivní rekonstrukce z kompozit 2012
    Konference - Víme,jak na zubní kaz 2012
    European visiting programme of EDSA at Academic Centre of Dentistry in Amsterdam (ACTA) 20135. Endodontický kongres 2013
    Seminář celkové a částečné náhrady 2013
    Praktický kurz - nové trendy v endodoncii 2014