MDDr.

Tereza Bacová

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

69 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 76 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie Odborné… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Stomatologie Ječná 1

Ječná 1
    120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Korunka na implantát od od 11 000 kč

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Osobně si myslím, že návštěva zubaře se mnohdy stane skutečně kostlivcem ve skříni, o kterém se mnozí z nás velmi neradi baví a téma péče o chrup se může stát velmi intimní - to byl i můj případ. Dlouhé roky jsem se znovu odhodlávala si najít takového lékaře, kterému budu moci důvěřovat, nebudu se bát. U kterého pocítím profesionalitu a odbonost ihned a nebude mě stavět (byť nechtěně) do pro mě nepříjemných situací. Hledala jsem někoho, kdo odbourá můj stud, poradí mi, doporučí a pomůže se vším, co jsem svým strachem skrývala nebo za co jsem se styděla. Věřím, že paní Bacová je pro mě správnou volbou už jen díky tomu, že po první návštěvě se těším na další. A tomu bych nikdy nevěřila. Děkuji!

• Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: prevence zubního kazu

Profesionální a komfortní pristup k pacientovi. Od formy objednavani az po zpusob vysetreni a vyhodnoceni zjisteni. Vse skvělé!

• Z
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Zubní kazy

Je to profesionálka, zuby mi spravila perfektně, má moderní zařízení včetně dvou rentgenů, všechno vysvětlí a ukáže, používá umrtvení, je rychlá. Za mě naprostá spokojenost.

• T
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: ošetření zubního kazu

Paní doktorka Bacová je skvělá. Profesionální a přátelská. Vše mi vysvětlila a ukázala na počítači. Z dětství jsem měla ze stomatologů trauma a Dr. Bacová tohle úplně odbourala. Za takové služby můžete očekávat i cenu. Rozhodně mohu doporučit.

• J
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: prevence, hygiena

Velká spokojenost. Měla jsem negativní zkušenost s bývalým stomatologem a roky se odhodlávala k další návštěvě. Díky recenzím paní doktorky Bacové jsem se k ní objednala.
    Při vstupní prohlídce mi byl udělán rentgen, paní doktorka mi na PC vše ukázala, vysvětlila a navrhla řešení mých potíží, odpověděla na dotazy. Vše s úsměvem, s pocitem, že nepřekážím a nezdržuji.
    Následně jsem se objednala na dentální hygienu. Proběhla naprosto bezbolestně, paní doktorka se neustále ptala, zda je vše v pořádku, příp. zda si přeji lokální anestezii.

• F
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Příjemné a profesionální jednání, rychlá práce, moderní vybavení, bez čekání. Paní doktorka flexibilně nabídla nejbližší termíny na další návštěvu.

• M
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka má profesionální a zároveň přátelský přístup, vše mi vysvětlila. Objednání proběhlo bez problémů. Velmi pěkné prostředí.

• S
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

byla to má první návštěva u této paní doktorky a dojem moc dobrý, tak snad už jsem konečně našla tu pravou

• B
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Dobry den, pani doktorku neodporucam na zaklade 1. vstupnej prehliadky a 2. spracovanej plombe:
    1. Prehliadka mi prisla rychla / nedokladna, ak to porovnam s priehladkou u ineho zubara.
    2. Plomba nebola spravena uplne dokladne, zlomila sa po cca 9 mesiacoch.
    3. cakacie doby su dlhe (1+ mesiac), pani doktorka ma uz pravdepodobne vela pacientov.

K pozitivam musim povedat, ze ambulancia je dobra vybavena a dostupna, objednavanie cez znameholekara fungovalo bez problemov.

• V
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: preventivní prohlídka

Paní doktorka je velmi milá a empatická. Pořízené rentgenové snímky dopodrobna vysvětila a upozornila na případné možné problémy. A taky hodně chválí. To, že se může člověk objednat po své pracovní době je další benefit tohoto zařízení. Doporučuji.

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství
    Člen České stomatologické komory
    Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

Odborné semináře a kurzy:
    Kurz Vanniniho stratifikace
    Estetika v dentální implantologii 2010
    Pražské dentální dny 2010
    Competence in Esthetics Budapest 201057th IADS and YDW Annual World Dental Congress 2010
    International Dental Student Congress in Brno 2012
    International Dental Summer School in Jakarta – Voluntary work 20124. Endodontický kongres 2012
    Praktický kurz - práce s kofferdamem a apexlokátorem
    Adhezivní rekonstrukce z kompozit 2012
    Konference - Víme,jak na zubní kaz 2012
    European visiting programme of EDSA at Academic Centre of Dentistry in Amsterdam (ACTA) 20135. Endodontický kongres 2013
    Seminář celkové a částečné náhrady 2013
    Praktický kurz - nové trendy v endodoncii 2014