Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více
601 22.....

Ošetření zubního kazu (od 1 000 kč)

Dentální hygiena (od 1 200 kč)

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od (od 1 200 kč) + 6 Více

Implantologická konzultace 30 min od (od 500 kč)

Zhotovení korunky - metalokeramika od (od 5 000 kč)

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od (od 7 000 kč)

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

Fotografie

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Cisteni korenu

Velice profesionalni pristupu pani doktorky i sestricky. Puvodne jsem prisel na cisteni kanalku, ale po vyvrtani vyplne bylo zjisteno, ze zub je v takovem stavu ze bude muset byt vytrzen. Zakrok byl proveden v lokalni anestezii a zcela bezpolesti. Behem zakroku se pani doktorka ujistovala jestli je vsechno v poradku. Po zakroku jsem byl radne poucen. Navstevu u pani doktorky mohu vsem bojacnym pacientum jenom doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Byla jsem na 1. návštěvě, stihly jsme jenom základní omrknutí chrupu, rentgen a společně se podívat na snímek. Doktorka moc sympatická. Jsem zvědavá na příští návštěvu, kdy už půjdeme na věc a bude se vrtat!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní doktorka je vždy velmi milá a profesionální. Paní doktorka vždycky, když dělá nějaký zákrok, tak přesně popisuje co bude dělat, kde a jak by to mohlo být trošku cítit a vždy se ptá, jestli je všechno v pořádku.
Musím říct, že díky paní doktorce se návštěvy zubaře už nebojím a ba naopak je to pro mě takový malý odpočinek :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Velmi ochotná doktorka, která opravdu při vstupní prohlídce věnuje péči pacientovi. Vše vysvětlí a ukáže. Nebyl to žádný horor. Zatím jen jedna návštěva.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

V květnu 2018 mi vypadla plomba. Volala jsem do ordinace, zda by mi mohli zub opravit (díra byla opravdu velká a zub křehký). Bylo mi od lékařky vzkázáno, že nechodím na preventivní prohlídky, objedná mě tedy někdy za měsíc a půl. Tento přístup mě šokoval nejen proto, že na poslední prevenci jsem byla (spolu se svým mužem) na podzim roku 2017, ale také proto, že takovéto chování ke klientovi je prostě krajně nevhodné. Nejsem lempl, na prohlídky chodím, většinou jednou za půl roku, někdy jednou za rok. Mé zuby se kazí minimálně, od dětství mám možná dvě plomby, o zuby se starám. Z telefonátu jsem pochopila, že někteří klienti mají právo na dřívější objednání a někteří ne. Toto lživé obvinění, že na prevenci nechodím, a nepříjemný přístup mě donutilo k výměně zubařky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Osobně si myslím, že návštěva zubaře se mnohdy stane skutečně kostlivcem ve skříni, o kterém se mnozí z nás velmi neradi baví a téma péče o chrup se může stát velmi intimní - to byl i můj případ. Dlouhé roky jsem se znovu odhodlávala si najít takového lékaře, kterému budu moci důvěřovat, nebudu se bát. U kterého pocítím profesionalitu a odbonost ihned a nebude mě stavět (byť nechtěně) do pro mě nepříjemných situací. Hledala jsem někoho, kdo odbourá můj stud, poradí mi, doporučí a pomůže se vším, co jsem svým strachem skrývala nebo za co jsem se styděla. Věřím, že paní Bacová je pro mě správnou volbou už jen díky tomu, že po první návštěvě se těším na další. A tomu bych nikdy nevěřila. Děkuji!

Umístění: Stomatologie Ječná 1 prevence zubního kazu

Profesionální a komfortní pristup k pacientovi. Od formy objednavani az po zpusob vysetreni a vyhodnoceni zjisteni. Vse skvělé!

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Zubní kazy

Je to profesionálka, zuby mi spravila perfektně, má moderní zařízení včetně dvou rentgenů, všechno vysvětlí a ukáže, používá umrtvení, je rychlá. Za mě naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 ošetření zubního kazu

Paní doktorka Bacová je skvělá. Profesionální a přátelská. Vše mi vysvětlila a ukázala na počítači. Z dětství jsem měla ze stomatologů trauma a Dr. Bacová tohle úplně odbourala. Za takové služby můžete očekávat i cenu. Rozhodně mohu doporučit.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 prevence, hygiena

Velká spokojenost. Měla jsem negativní zkušenost s bývalým stomatologem a roky se odhodlávala k další návštěvě. Díky recenzím paní doktorky Bacové jsem se k ní objednala.
Při vstupní prohlídce mi byl udělán rentgen, paní doktorka mi na PC vše ukázala, vysvětlila a navrhla řešení mých potíží, odpověděla na dotazy. Vše s úsměvem, s pocitem, že nepřekážím a nezdržuji.
Následně jsem se objednala na dentální hygienu. Proběhla naprosto bezbolestně, paní doktorka se neustále ptala, zda je vše v pořádku, příp. zda si přeji lokální anestezii.

Ošetření zubního kazu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 ošetření zubního kazu

Umístění: Stomatologie Ječná 1 prevence, hygiena

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie