Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Dentální hygiena • od 1 200 kč +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní lékařka Bacová byla hrozně milá, příjemná a ochotná pomoci. To samé platí i pro sestru. Ordinace je moc pěkná. Vřelé doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je velice šikovná , milá a ochotná vždy pomocí . Jsem velice spokojen a vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. dentální hygiena

Maximální spokojenost! Snad ještě nikdy jsem se u zubaře necítil tak příjemně a bez zbytečných obav.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Jiný

Ačkoliv se zubaře bojim, první návštěva byla profesionální a příjemná, na další návštěvu jdu s důvěrou.

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Příjemná čekárna, Možnost objednání na čas bez čekání. Sympatická paní doktorka i sestřička. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. ošetření zubního kazu

Paní doktorka je šikovná, profesionální a vstřícná, péči poskytuje kvalitní, ordinace je dobře vybavená. Velmi oceňuji snahu rychle pomoci od bolesti při akutním problému i ochotu veškerý postup vysvětlit a zodpovědět i zvídavé doplňující dotazy. Paní doktorka působí jako zubař, který rozhodně raději zuby zachraňuje než trhá. Ošetření u ní vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. ošetření zubního kazu

Velice vstřícný a profesionální přístup paní doktorky i personálu. Po prvním ošetření
spokojenost ! Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Moje mila zubarka, nepodstupuji sice zadne vetsi zakroky nez vymenu plomb, ale i tak musim rict, ze je to skvela zubarka, vzdy se tesim, kdyz neni duvodu zdrzovat se, rentgen rychle vyhodnoti a muzu letet domu. Rychla ale kvalitni prace s moc milym pristupem. Nikdo se nebojte a jestli hledate zubare tak uz nehledejte!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

1. prohlídka zoubků dcery. Vše OK, lékařka je sympatická a dětem se bude líbit. Obrázek jako dárek pro odchodu je příjemným pokusem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. zhotovení korunky - metalokeramika od

Paní doktorka byla skvělá, jako vždy. Podrobně vysvětlí, co dělá. Co k ní chodim, už se zubaře nebojím. Příjemná.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie