MDDr.

Tereza Bacová

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

63 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 66 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie Odborné… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Korunka na implantát od od 11 000 kč

Hodnocení pacientů

• M
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka má profesionální a zároveň přátelský přístup, vše mi vysvětlila. Objednání proběhlo bez problémů. Velmi pěkné prostředí.

• S
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

byla to má první návštěva u této paní doktorky a dojem moc dobrý, tak snad už jsem konečně našla tu pravou

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Dobry den, pani doktorku neodporucam na zaklade 1. vstupnej prehliadky a 2. spracovanej plombe:
    1. Prehliadka mi prisla rychla / nedokladna, ak to porovnam s priehladkou u ineho zubara.
    2. Plomba nebola spravena uplne dokladne, zlomila sa po cca 9 mesiacoch.
    3. cakacie doby su dlhe (1+ mesiac), pani doktorka ma uz pravdepodobne vela pacientov.

K pozitivam musim povedat, ze ambulancia je dobra vybavena a dostupna, objednavanie cez znameholekara fungovalo bez problemov.

• V
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: preventivní prohlídka

Paní doktorka je velmi milá a empatická. Pořízené rentgenové snímky dopodrobna vysvětila a upozornila na případné možné problémy. A taky hodně chválí. To, že se může člověk objednat po své pracovní době je další benefit tohoto zařízení. Doporučuji.

• Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: náhrada protézy

Návštěva zubní ordinace mě mile překvapila. Přístup zdravotní sestry a zubní lékařky Mudr. Terezy Bacové byl příjemný, ohleduplný s čím se dnes málo kdy člověk setká. Lékařské zařízení je moderní, čisté a příjemné. Všem vřele doporučuji.
    S pozdravem Marie Vlachová

• J
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Pani zubárka je skvelá! Ako zubar aj ako človek, jedna na rovinu, rychlo a všetko pekne vysvetlí a ukáže. Objednávanie ani prehliadka u nej neni problém a odkedy som u nej, nemám strach chodiť k zubárovi.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Cekarna příjemná. Pitná voda, klimatizovana.
    Paní doktorka velmi milá, vesela, sympatická. Udělala prohlídku a i hygienu.
    Těším se na příště.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Ulomený zub

Výborné ošetření zlomené čtyřky s plombou, hodina a půl pečlivé práce na dvou kanálcích, rekonstrukce zubu. Naprosto bezbolestné, pod silnou lokální anestezií. Zub nebolel ani po jejím odeznění za pět hodin. Velmi sympatická, příjemná, mladá, hezká zubařka, a hlavně velmi schopná. Vše vysvětluje a komunikuje při zákroku. Byla jsem spokojená!

• P
    Umístění: Stomatologie Ječná 1

Skvělá paní doktorka i sestřička. Nikdy mne nenapadlo, že bych se k zubaři i těšila. Nikdy mne nic nebolí a odcházím s úsměvem.

• V
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

MDDr. Bacová je velice příjemná a profesionální, jsem s ní velice spokojená. Návštěva byla rychlá a důkladná. Mohu jedině doporučit !

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství
    Člen České stomatologické komory
    Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

Odborné semináře a kurzy:
    Kurz Vanniniho stratifikace
    Estetika v dentální implantologii 2010
    Pražské dentální dny 2010
    Competence in Esthetics Budapest 201057th IADS and YDW Annual World Dental Congress 2010
    International Dental Student Congress in Brno 2012
    International Dental Summer School in Jakarta – Voluntary work 20124. Endodontický kongres 2012
    Praktický kurz - práce s kofferdamem a apexlokátorem
    Adhezivní rekonstrukce z kompozit 2012
    Konference - Víme,jak na zubní kaz 2012
    European visiting programme of EDSA at Academic Centre of Dentistry in Amsterdam (ACTA) 20135. Endodontický kongres 2013
    Seminář celkové a částečné náhrady 2013
    Praktický kurz - nové trendy v endodoncii 2014