MDDr.

Tereza Bacová

Zubař přijímá nové pacienty

46 názorů +přidat

Objednat se 66 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie Odborné… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Implantologická konzultace 30 min od od 500 kč
    Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od od 7 000 kč
    Korunka na implantát od od 11 000 kč

Dotazy od pacientů (18)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství
    Člen České stomatologické komory
    Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie

Odborné semináře a kurzy:
    Kurz Vanniniho stratifikace
    Estetika v dentální implantologii 2010
    Pražské dentální dny 2010
    Competence in Esthetics Budapest 201057th IADS and YDW Annual World Dental Congress 2010
    International Dental Student Congress in Brno 2012
    International Dental Summer School in Jakarta – Voluntary work 20124. Endodontický kongres 2012
    Praktický kurz - práce s kofferdamem a apexlokátorem
    Adhezivní rekonstrukce z kompozit 2012
    Konference - Víme,jak na zubní kaz 2012
    European visiting programme of EDSA at Academic Centre of Dentistry in Amsterdam (ACTA) 20135. Endodontický kongres 2013
    Seminář celkové a částečné náhrady 2013

Fotografie

Hodnocení pacientů

• H
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka je moc šikovná,jsem ročník 49,absolvovala jsem už 2x trhání(naprosto bezbolestné),vyhotovené "klapáky" dobře sednou,naprostá spokojenost!!!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Vysetreni probehlo pomerne rychle, pecliva fyzicka prohlidka chrupu, jak jsem znala o jinych zubaru, se nekonala. Jen rychla kontrola, nasledny rentgen chrupu a detailni vysvetleni, co vse jde z rentgenu videt. Zrejme tedy jen jiny pristup, mam chrup v poradku, tak nedokazu posoudit, jak by osetreni probehlo v pripade kazu ci jinych problemu.

• D
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka je nejlepší kterou jsem za zivot poznala. Šikovná, pečlivá, mily pristup... Vše vysvětlí nez začne pracovat, pta se stale jestli to bolí. Opravdu jsem velmi spokojená... Diky

• A
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka jako vždy výborně naladěná, prohlídka proběhla bez rychle, včetně kontrolních rentgenů, taktéž sestřička byla milá. Kdybych měla doporučit, tak za mě rozhodně ano.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorko je velmi milá a vstřícná, vše podrobně vysvětlí. Byla jsem velmi spokojená a jsem ráda, že mohu být její pacientka.
    J. Malinovská

• L
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Paní doktorka je moc milá a šikovná. Vše vysvětlí, na preventivní prohlídce osnímkuje všechny zuby a je jasno.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: dentální hygiena

Velmi šikovná, sympatická a milá doktorka! Maximálně doporučuji. Vše krásně vysvětlí, ukáže a poradí.

Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Preventivní prohlídka

Paní doktorka Bacová je velice příjemná, stejně jako její sestřička (jejíž jméno bohužel nevím). Vše perfektně vysvětlí, poradí - ochota sama! Byl jsem objednaný na 8:30 a v 8:31 mi už byl dělán rentgen - doporučuji všem, kteří jsou pracovně vytížení. Výborná lokalita (parkování na oranžových zónách na Karláku), příjemné prostředí, skvělý a hlavně profesionální personál!

Jan Juránek

• S
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Čištění kanálků + zubní kaz

Paní doktorka je velmi precizní. Během práce se průběžně ptá, jestli je vše v pořádku, uklidňuje a vysvětluje, co právě dělá a co bude následovat. Měla se mnou docela trápení, ale byla trpělivá a můžu říct, že nic neodflákla. Ceny jsou sice poměrně vysoké, ale odpovídají kvalitě ošetření. V průběhu tohoto roku půjdu ještě na další zákroky a musím říct, že se skoro i těším. :-)

• S

Pani doktorka je moc mila a jeji pristup bych hodnotil 5*. Preventivni prohlidka je ale odbita a neodpovida tomu, jak by mela spravne vypadat. proto davam 3*.