Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
224 14.....
774 18.....

Běžný termín

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od • od 1 200 kč

Dentální hygiena • od 1 200 kč +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

Fotografie

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Kissdent s.r.o. stomatologie

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie prevence zubního kazu

Zkrátka fajn návštěva moji vždycky milé zubařky. Je to rychlé, ale rentgen se provedl, kazy nejsou, tak s čím se zdržovat. Zubař už není ta hrůza ze které člověk nespí, díky takovým jako je paní doktorka Bacová

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie trhani osmicky

Jako vzdy vse skvele a profesionalni. Pani doktorka je moc mila a sikovna. Poprve v zivote nechodim k zubari se strachem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie

Paní doktorka byla moc milá a pečlivá. Šla jsem k paní doktorce na doporučení a nelituji. Hned jsem se objednala na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie výplň

Paní doktorka je velice šetrná a empatická, působí profesionálně, odcházela jsem spokojená a doufám, že ta výplň vydrží.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Preventivní prohlídka

Milá, vlídná, empatická. Profesionální přístup. S pacientem při zákroku komunikuje, což je pro mě příjemné.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie

Velmi prijemna pani doktorka, ktera se pacientovi venuje a zamysli se nad jeho problemy. Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie

Vse na cas a bez bolesti! Paní doktorka Bacova je velmi pecliva, ochotna a vzdy se zjišťuje, zda je vse v poradku.

Umístění: jiné místo

K paní doktorce jsem se přihlásila na základě velmi kladného hodnocení na preventivní prohlídku. Má profesionální vystupování, vše se mi snažila vysvětlil, byla milá. Co ovšem hodnotím velmi negativně je fakt, že jsem měla přijít na vytržení osmičky a poté, co jsem dorazila, mi bylo sděleno, že mi nedoporučuje trhat zub teď, kdy je horko a špatně se hojí. Nejsem v tomto oboru znalá a dala jsem tedy na radu doktorky, jen jsem nepochopila, proč mi paní nezavolala a nesdělila tyto informace telefonicky, ale až na místě. Při další návštěve, kdy byl náhradní termín, jsem zjistila, že paní doktorka již nepracuje na Stomatologii Ječná a termín mi byl zrušen. Myslím, že v těchto případech je více nez vhodné vyřešit tyto změny či komplikace telefonicky, vzhledem k dnešním možnostem, aby pacient neztrácel čas svůj ani čas lékaře.
Paní doktorka mi zároveň opravovala několik kazů a vše bylo v pořádku. Negativně hodnotím pouze tento přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie hodne veci

Pani doktorka ma velmi citlivy pristup. Anestezie je normalitou. a PANI DOKTORKA SE VZDY PTA ZDA VAS TO NEBOLI. a to je u zubare NAPROSTO PODSTATNE. DEKUJI, PANI DOKTORKO. OPRAVDU Z CELEHO SRDCE.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Velice milá a ochotna paní doktorka i sestřička. Perfektní péče i komunikace. Naprostá spokojenost, doporucuji.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie