Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Dentální hygiena • od 1 200 kč +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od • od 500 kč

Korunka na implantát od • od 11 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 000 kč

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

od 5 000 kč

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

od 7 000 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Paní doktorka je naprosto skvělá! Při každé preventivní návštěvě udělá rentgen, což jsem u svého předchozího lékaře nezažila. Společně se sestřičkou pracují velmi efektivně, chodím i na dentální hygienu a můžu jen doporučit. Dokonce mi vyšly vstříc s najitím dřívějšího termínu kvůli návratu do zahraničí. Jsem ráda, že jsem našla tak skvělou a pečlivou lékařku:)!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie dentální hygiena

Vše naprosto v pořádku, super přístup, podrobné vysvětlení atd.,nemám co vytknout. Pani doktorka jako vzdy empatická a příjemná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Jiný

Vždy příjemná lékařka i po přesídlení se nezměnila. I když jsem žena ve vyšším věku, vždy tam jdu bez obav, že by se na mě někdo škaredil. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Dneska jsem byla již na třetí prohlídce. Za tu dobu mohu říci, že paní doktorka pracuje svižně, bezbolestně, efektivně a vše vysvětlí. Za mě velká spokojenost jak s prací, tak i celkovým přístupem. Vřele doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Jiný

Paní doktorka je skvělá, zachránila moje zuby, byla moc příjemná a empaticka. Všechno mi vysvetlila a vždycky se ptála jestli jsem v komfortu. Měla jsem zubní kazy a dál s paní doktorkou budeme dělat korůnky.
Sestřička je taky super. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Prvni navsteva u pani doktorky byla velmi prijemna! Pani doktorka byla velmi mila a ochotna! Vse mi podrobne vysvetlila, na vsechny otazky odpovedela. Urcite doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Běžný termín

Ochotná a hodná slečna/paní doktorka.
Vysvětlila mi všechno co se týče každodenní hygieny. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie definitivní čištění kanálku (1 kořen) od

K paní doktorce chodím už několik let a vždy jsem byl maximálně spokojený. Úplný opak toho, na co jsem byl za posledních 30 zvyklý. Všechna ošetřením byla bezbolestná, paní doktorka mi vždy vše vysvětlila, preventivní prohlídky jsou rychlé a efektivní. Můj poslední urgentní případ se mnou vyřešila během chvíle a vyšla mi maximálně vstříc. Navíc je velmi příjemná, stejně tak i sestřička. Velká spokojenost.

Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie zhotovení korunky / fasety - celokeramika od

K paní doktorce už nějakou dobu chodím a i po změně pracoviště jsem si jí našla a chodím i nadále.Jsem naprosto spokojená,bezbolestně.Zachránila mi zuby před trháním,kde jiní zubaři chtěli trhat a dávat implantáty.Sympatická,šikovná...jsem spokojená.A to jsem vždy měla velký strach se zubařů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Kissdent s.r.o. stomatologie Jiný

K paní doktorce už chodím několik let a teď po porodu jsem ji potřebovala akutně kvůli zlomenému zubů. Nejen že mě vzala skoro okamžitě, ještě mi i zub zachránila a téměř bezbolestně. Byt to někdo jiný, nedal by si tu práci a zub vytrhl. Paní doktorka je opravdu kouzelnice a i já, která mám po špatně zkušenosti strach ze zubaru, k ní chodím moc ráda.

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie