Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 5 Více

Ošetření zubního kazu (od 1 000 kč)

Dentální hygiena (od 1 200 kč)

Definitivní čištění kanálku (1 kořen) od (od 1 200 kč) +6 Více

Implantologická konzultace 30 min od (od 500 kč)

Zhotovení korunky - metalokeramika od (od 5 000 kč)

Zhotovení korunky / fasety - celokeramika od (od 7 000 kč)

Absolvent Lékařské fakulty Masarykovy Univerzity v Brně obor Zubní lékařství Člen České stomatologické komory Zaměření záchovná stomatologie, endodo...

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

Fotografie

Š
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka je šikovná, rychlá a má empatický přístup k pacientovi. Jsem opravdu spokojená. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Moc dekuji za to, jaka je. Myslim, ze diky ni prekonam strach ze zubaru. Mila, rika, co dela, co se chysta delat, pta se, zda je vse v poradku...

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Moje mylná domněnka, že mi paní Bacová dělala kanálky. Byl to však jiný lékař

Navštívila jsem po letech paní Bacovou, protože jsem měla dojem, že mi dělala kanálky. Zjistily jsme však, že to nebyla její práce. Dělal to jiný lékař.
Přestože jsem byla celkem nepřijemná, paní Bacová i její asistentka se ke mě zachovaly více než laskavě a vtřícně. Tímto se velmi omlouvám a zároveň děkuji za laskavost a nabídnutou pomoc. Zároveň chci zdůraznit, že paní Bacová svou práci dělá výborně.
S úctou Marta Brabcová

Umístění: Stomatologie Ječná 1 cistenie kanalikov mrtveho zubu

Pani doktorka je pravdepodobne najlepsia zubarka aku som kedy mal. Chodim k nej uz asi rok a zatial sa mi ani raz nestalo, ze by ma nieco bolelo pri zakroku. Pri mojej panickej hroze zo zubarov je to fakt super pocit.
Par dni pred Vianocami som zavolal s akutnou citlivostou zuba na studene a na zakusnutie. Objednala ma hned na druhy den stym, ze kaz je prilis hlboko. Dala mi umrtvovaciu vlozku a dnes som bol na cistenie kanalikov, ktore prebehlo bezbolestne, rychlo a profesionalne. A k tomu pani zubarka este aj ochotne odpoveda na moje zvedave otazky, co je urcite pre mna velke +.
Dakujem pani doktorka, ze existuju tak mili a ustretovi zubari ako ste vy, pre tak bojazlivych pacientov ako som ja.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 keramická korunka

Nejlepší co jsem zažil, super přístup profesionalita, ochota. Mohu jen doporzčit. Bezbolesrný zákrok a nebyl první.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 konzultace protetiky

Při návštěvě mám hezký pocit z velice příjemného chování.Paní
doktorka vše podrobně vysvětlí. Mám k ní stoprocentní důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1

Paní doktorka je velmi příjemná, sympatická a profesionální. Vše hezky a stručně vysvětlila a naplánovala. Zákrok byl rychlý a zcela bezbolestný. Laboratoř moderně vybavená a komfortní

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Velka spokojnost. Profesionalny pristup pani zubarky. Vysetrenie bez cakania, v presne dohodnuty cas. Mozem len doporucit.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Cisteni korenu

Velice profesionalni pristupu pani doktorky i sestricky. Puvodne jsem prisel na cisteni kanalku, ale po vyvrtani vyplne bylo zjisteno, ze zub je v takovem stavu ze bude muset byt vytrzen. Zakrok byl proveden v lokalni anestezii a zcela bezpolesti. Behem zakroku se pani doktorka ujistovala jestli je vsechno v poradku. Po zakroku jsem byl radne poucen. Navstevu u pani doktorky mohu vsem bojacnym pacientum jenom doporucit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Byla jsem na 1. návštěvě, stihly jsme jenom základní omrknutí chrupu, rentgen a společně se podívat na snímek. Doktorka moc sympatická. Jsem zvědavá na příští návštěvu, kdy už půjdeme na věc a bude se vrtat!

Ošetření zubního kazu

Umístění: Stomatologie Ječná 1 cistenie kanalikov mrtveho zubu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 keramická korunka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 konzultace protetiky

Při návštěvě mám hezký pocit z velice příjemného chování.Paní
doktorka vše podrobně vysvětlí. Mám k ní stoprocentní důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1

Umístění: Stomatologie Ječná 1 Cisteni korenu

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chodila jsem k paní doktorce ještě, když byla na Hájích, Kosmická. Mohu se zeptat, zda je možné objednat se k paní doktorce nyní na Ječnou?
    Děkuji

Dobrý den, ano můžete se k objednat zde přes známého lékaře nebo na našich webových stránkách -stomatologie Ječná- najdete i tel číslo. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• Dobrý den,

máte smlouvu s OZP? Mohu se přihlásit tady přes formulář, když jsem ještě nebyl u paní doktorky? Děkuji za odpověď

S pozdravem
    Volf

Dobrý den, smlouvu s OZP nemáme, hradíte si vstupní prohlídku sám, ale přihlásit se můžete. Hezký den

MDDr. Tereza Bacová

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní

Ukončené školy

• Masarykova univerzita v Brně (abs. 2013)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie