Kvalitní služby za rozumné ceny v centru Prahy. Jsme tu pro Vás již více než 20 let. Přijímáme nové pacienty! Těšíme se na Vaší návštěvu.

Názory o lékařích ze zařízení (491)

Lékař: MDDr. Ludmila Horčičková Běžný termín

Pani doktorka je velice přijemná, zákroky nejsou bolestivé, pečlivá. Spokojenost a doporučuji. Lokalita dobře dostupná.

Lékař: MDDr. Ludmila Horčičková Běžný termín

Paní doktorka i sestřička jsou milé, paní doktorka mi vše vysvětlila, jsem ráda, že jsem se odhodlala změnit zubaře.

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Pani doktorka je mila, vstricna, citliva a ochotna vzdy pomoci, stejne tak sestricka. V ordinaci panuje dobra nalada

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

příjemná lékařka, ochotná co nejlépe pomoci pacientovi, sestřička milá, ordinace působí velmi útulně

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Vždy profesionální a pozitivní paní doktorka i sestřička, díky nim jsem začala k zubaři chodit vlastně ráda. Skvělá komunikace a snaha pomoci. Nemám jedinou výhradu. Být takových lidí na světě víc..

Kontakt

Praha, Senovážné náměstí 23 Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR