KissDent, s.r.o.

Senovážné náměstí 23

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Všechno šlo dobře. Chodím sem už roky. Vždy včas, příjemná atmosféra, bezbolestnost, dostatečné vysvětlování. Není problém.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Pani zubárka velmi milá, pohotová, empatická a dobre naladená. Zatial som nemala žiadnu negatívnu skúsenost takže možem jedine doporučit.

O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Velmi příjemný lékař, vše podrobné vysvětlila.

Mně jako cizinci bylo vše velmi dobře vysvětleno

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová definitivní čištění kanálku (1 kořen) od

Od vstupu do ordinace optimistická atmosféra, evidentní souhra s asistentkou obėtavě se starající o vhodné termíny.Paní doktorka vysvětlí, při zákroku dotazuje pocity klienta.Profesionalitu můžu hodnotit bez odborných znalostí nejen z postupu ale i z následné spokojenosti bez potíží jako výbornou. Navíc mi byla s empatií nabídnuta v mé složité pečovatelské rodinné situaci pomoc termínově řešit další nutné zákroky jejich spojením.Prostě SPOKOJENOST.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Velmi sympatická / přes roušku / usměvavá zubařka i sestřička. Příjemné, čisté prostředí. Sice se jednalo o první návštěvu, ale už se těším na další… Doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Jsem moc ráda, že jsem po dlouhé době hledání zubaře narazila na skvělou paní doktorku Koporovou. Má opravdu mimořádně laskavý a respektující přístup. Podrobně mi vysvětlila řešení problému (včetně naprosto transparentní cenové kalkulace) a objednala mě na odvrtání velkého kazu ještě ten den odpoledne. Při zákroku byla velmi jemná, vše podrobně vysvětlovala a snažila se vytvářet příjemnou atmosféru. Měla jsem pocit, že je o mne postaráno na naprosto špičkové úrovni a hlavně, že je se mnou i na úrovni a lidsky jednáno, na což jsem u jiných zubařů nebyla zvyklá. Úžasně komunikativní, ochotná a profesionální byla též paní sestřička.
    Prostředí ordinace a čekárny je příjemné, časy objednání jsou naprosto přesně dodržovány.
    Opravdu bych si moc přála, aby každý lékař, se kterým se v budoucnu setkám, byl takový jako je paní Koporová. Jednoznačně doporučuji a moc děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Skvělé služby. Hezký přístup k dětem, bezbolestné ošetření kazu. Vzali nás na čas. Prevence na pojišťovnu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Nijak mě nesoudila za návštěvu po dvou letech. Zhodnotila situaci, udělala snímky a následně jsme se hned domluvili na řešení. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Parádní přístup, rychlost, bezbolestnost, vše velmi podrobně vysvětleno. Vstřícnost ohledně termínu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Skvělé a bezbolestné jako vždy. Paní doktorka milá usměvavá a velmi empatická, sestřička taktéž. Za mě naprostá spokojenost.