O nás

Kvalitní služby za rozumné ceny v centru Prahy. Jsme tu pro Vás již více než 20 let. Přijímáme nové pacienty! Těšíme se na Vaší návštěvu.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (898)

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Nemám co vytknout, paní zubařka umí vytvořit super atmosféru.

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Bylo to skvele tesim se zas na dalsi navstevu. Bomba za skvelou cenu

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Velmi příjemné prostředí i paní sestřička a doktorka.

MDDr. Karolína Šichová Běžný termín

Velice příjemná paní doktorka. A nechtěla mi trhat preventivně zdravé osmičky jako doposud každý .

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Velice mladá a pečlivá paní zubařka, snaží se vysvětlit věci tak, aby je člověk pochopil a zbytečně se ničeho nebál. Určitě doporučuji.

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Doktorka Pechová byla moc milá. Mám z návštěvy velmi dobrý pocit.

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Paní doktorka je šikovná a snaží se, aby byl pacient maximálně klidný a v pohodě.

Jana Drbálková

Paní doktorka Drbálková je skvělá lékařka. Profesionální, empatická, milá. Totéž bych ráda řekla o sestřičce, která svým úsměvem dokáže zmírnit stres pacienta. Oběma moc děkuji za jejich přístup. Ordinace je skvěle dostupná MHD, čekací doby minimální. Jako pacientka oceňuji také přístup recepčních, které jsou vstřícné a velice hezky komunikují.

MDDr. Lucie Pechová vstupní vyšetření

Mladá paní zubařka jedná nepřiměřeně autoritativně až arogantně, nevede dialog, neinformuje o jednotlivých krocích svého postupu. Nechová se proklientsky natož empaticky a citlivě, jedná kvantitativně než kvalitativně. Smlouvá nadbytečné návštěvy a nadbytečné zákroky, o kterých nevede dialog, jestli je s takovým řešením pacient v souladu a jen určuje. Což z hlediska jejího mladého věku nevede k důvěře a svolné akceptaci, která by měla přijít na základě rozvahy, klidu, přirozené autority a zkušenosti. Již nebudu tuto lékařku navštěvovat, s tímto jejím přístupem bych ji svůj chrup do péče nesvěřila. Návštěva byla velmi krátká a nepříjemně rychlá na úkor pocitu péče, empatie i klidu.

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Jsem velmi spokojená, paní doktorka plus sestřička jedna báseň

Kontakt

Senovážné náměstí 23, Praha 110 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... AXA, Pojišťovna VZP, a.s.