KissDent, s.r.o.

Senovážné náměstí 23

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Byla jsem jen na preventivní prohlídce. Super! Paní doktorka udělala malý rentgen zubů, a následně mi vše ukázala a popsala. Přístup skvělý, vše do detailů vysvětleno a potažmo i ukázáno. Přijdu ráda zase. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Jiný

Paní doktorka je ironická a není schopna vyslyšet mé prosby. Paní sestra je velmi nepříjemná. Protéza je velká a vypadává při jídle. Je složité najít volný termín a po objednání mi bylo vyčteno, že jsem přišla s problémem pozdě... Z mých zkušeností tedy nemohu doporučit. Neprofesionální přístup i vystupování.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Paní zubařka i sestřička dokáží z návštěvy zubařské ordinace udělat příjemný zážitek, tj. nejen pomoci, pacienta zbavit strachu a také navrhnout řešení problému. Opravdu všechno super

Lékař: MDDr. Tereza Bacová zhotovení korunky - metalokeramika od

Skvělá rychlá práce! Chodíme celá rodina od nejmenšího po nejstaršího a všichni jsme spokojeni( já, můj nezletilý syn... ). Když nekdy byla nějaká maličkost, vždy se s paní doktorkou dohodnout velmi rychle!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Peventivní prohlídka včetně RTG proběhla dobře,bez jakýchkoliv problémů,vše mi bylo dostatečně vysvětleno.S návštěvou jsem byl spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Velmi doporučuji. Příjemné chování. Vylepšené prostředí čekárny i ordinace. Pacient nemá strach ze zákroku.

O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

S komplikovanou výměnou starého amalgámu si doktorka poradila úspěšně, a díky lokálnímu umrtvení byl zákrok i minimálně obtěžující.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Paní doktorka mě na první návštěvě mile překvapila - narozdíl od jiných zubařů mě hned netlačila do extrakce osmičky, která mi v puse vůbec nic nedělá. Vypíchla bych moc milou, klidnou a přátelskou atmosféru, kterou tam paní doktorka i s úžasnou sestřičkou navozují. S radostí se objednám za půl roku zase na prevenci. Děkuji za lidský přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Paní doktorka je naprosto úžasná ! Když jsem zde četl tolik pozitivních komentářů, tak se mi tomu ani nechtělo věřit, ale je to tak! Byla to má první návštěva po delší době, takže se toho našlo poměrně dost :). Tak vřelý a empatický přístup se jen tak nevidí. Pro všechny kteří mají strach ze zubaře je to ideální volba. Jestli jste se kvůli strachu zubařovi vyhýbali a chcete to změnit je paní doktorka ta správná volba ! I já jsem překonal svůj strach… vy můžete také !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Jsem velmi bojácná, ale vždy mi vše vysvětlí a je velmi ohleduplná. Doporučuji všem