KissDent, s.r.o.

Senovážné náměstí 23

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Konecne se uz nebojim k zubari.Dekuji! Jedinecny pristup. Naprosto jsem byl zbaven obav, vse mi bylo skvele vysvetleno a ukazano. Samotny zakrok pod umrtvenim byl rychly, presny. Skoro bych tam i usnul jak to bylo v klidu :D Neveril bych ze jednou budu odchazet ze zubni ordinace s usmevem.

Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Velice děkuji paní doktorce za její milý a profesionální přístup.V ordinaci jsem se cítila velice dobře a budu sem ráda chodit.

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Jako vždy perfektní péče. Ochota, vstřícnost a plno úsměvů od personálu. Ulomený kus zubu opraven na výbornou, velká spokojenost.

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

S paní doktorkou jsem spokojená, je velmi ochotná a milá, totéž platí o sestřičce. Její služby doporučuji.

Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Úžasná lékařka,profesionální přístup a velmi empaticka. Děkuji za její úžasný přístup k dětem. Vřele doporučuji

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Profesionální a současně vlídny přístup. Velmi dobře vybavená ordinace, nové metody a odborná zdatnost.

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Naprosto profesionální přístup, snaha vyjít vstříc, vždy pozitivně naladěná paní doktorka i sestra.

Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Byl jsem jen na kontrole, ale s přístupem jsem byl velmi spokojený. Paní Doktorka ly velmi příjemná. Díky Zdeněk Zajíček

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Příjemné zachazeni, se snahou vzdy pomoci! Pani doktorka je velmi tolerantni k ufňukanym pacientum,. Děkuji!

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Spokojenost, pí. MDDr. Bacová je usměvavá, rychlá a profesionálka, Oprava jedničky perfektní. Ceny jsou sice trochu vyšší, výsledek však stojí za to, pí. Bacovou doporučuji