Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Kvalitní služby za rozumné ceny v centru Prahy. Jsme tu pro Vás již více než 20 let. Přijímáme nové pacienty!
Těšíme se na Vaší návštěvu.

Senovážné náměstí 23, Praha 110 00
KissDent, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... AXA Všechna pojištění
Zobrazit více

Specialisté

Názory o lékařích (963)

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Byl jsem na pravidelné kontrole, spokojenost, zubařka byla příjemná a vstřícná.

Jana Drbálková

Příjemné prostředí, milý personál, profesionální přístup, empatie k pacientům, celkově skvělá péče

Jana Drbálková

Paní doktorka je skvělá příjemná a trpělivá . Asistentka taky velmi příjemná , ze začátku poprvé jsem se bála zubare ale už se nebojím chodím tam ráda

MDDr. Lucie Pechová vstupní vyšetření

Děkuji za mílé příjetí v ordinaci a za uzdravení zubu též děkuji sestře

Jana Drbálková

Zákrok byl prováděn s maximální ohleduplností a profesionalitu.

MDDr. Lucie Pechová vstupní vyšetření

Spokojenost, rentgen, návrh na vylepšení, vstřícný personál

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Nezkusenost.Nuceni plomby za kterou se plati a tvrzeni ze mi dala plombu amalgan za kterou se plati,ale dala ji zadarmo.Jednou rocne ma clovek narok na vypln zdarma!Plomba kterou mi udelala nezabrousila a citim ze neni rovna a prekazi mi!K tuhle lekarku nedoporucuji!

MDDr. Lucie Pechová Běžný termín

Velmi vstřícný přístup, profesionální péče jak paní doktorky tak sestřičky

MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Nejlepsi tandem doktorka-sestricka. Vse extra rychle odsypa, jsou mile, efektivni, zaroven vse vysvetli a pomohou. Radost tam chodit.

MDDr. Karolína Šichová Běžný termín

Paní doktorka je jedna z nejlepších zubařů, které jsem měla.

Před tím jsem bohužel neměla nejlepší zkušenosti a bála se zubařů. U paní doktorky vím, že se snaží nezpůsobovat bolest vůbec a nesnaží se pacienty rychle "odbavit".

Můj strach z návštěv je mnohem menší, téměř nulový. Ale pouze u paní doktorky Šíchové.