KissDent, s.r.o.

Senovážné náměstí 23

110 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 73...

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Jiný

Super komunikace. Dochvilnost. Doktorka je velmi svědomitá. Nesmim opomenout sestřičku, která nezůstává pozadu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Jsem se zubarkou pani Bacovou, velmi spokojena. Je to skvela zubarka. Rada k ni chodim na prevenci I dentalni hygienu.

• A
    Lékař: MDDr. Tereza Bacová definitivní čištění kanálku (1 kořen) od

Našla jsem paní doktorku Bácovou ve chvíli, kdy si se mnou předchozí zubní lékař nevěděl rady. Paní doktorka udělala vstupní vyšetření a vysvětlila mi další postup. Vše mi bylo předem jasné a hlavně, hned vyřešila bolest zubu, bezbolestné řešení problému je zde samozřejmostí. Umrtvení zubu, čistění a plnění kořenů s dostavbou zubu ( před nasazením korunky) mám opět bezbolestně za sebou. Jsem opravdu moc ráda, že mohu navštěvovat tuto paní doktorku, která spolu se sestřičkou tvoří profesionální tým, s milým a vstřícným přístupem k pacientovi.

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová Běžný termín

Paní doktorka je velmi milá, a snaží se o bezbolestné ošetření. Dohodnutý čas byl dodržen. Z celé ordinace jsem cítila klid a pohodu.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Veľmi pozitívna skúsenosť, pani doktorka aj sestrička sú veľmi milé a profesionálne, všetko mi bolo precízne vysvetlené a termín bol presne dodržaný, žiadne čakanie. Odporúčam :)

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová definitivní čištění kanálku (1 kořen) od

Dr. Tereza Bacová and her assistant are very nice, work well and efficiently and not too expensive. They pay attention to you, make sure you don’t feel pain during the treatments. The atmosphere is cheerful and relaxed and they can speak English. I recommend KissDent to everybody :)

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Přišla jsem jako nová pacientka , a jsem spokojená .
    Příjemný personál, hezká ordinace, rychlé vysvětlení a snaha pomoci .

Lékař: MDDr. Tereza Bacová Jiný

Super přístup, skvěle vysvětli problém, není problém s přehozením termínu, a vždy vás přivítá milým úsměvem.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Monika Koporová dentální hygiena

Syn byl na dentální hygieně a vše vysvětleno a příjemný přístup, cena dobrá a vše dle domluvy , spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MDDr. Tereza Bacová Běžný termín

Paní doktorka je velice pečlivá, šikovná, usměvavá a hodná s velmi milou sestřičkou. V ordinaci je příjemná a klidná atmosféra.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu