Mgr. Tea Tesárková
    Karlovo náměstí 5, Praha 2 Nové Město, Praha

Objednávejte se přes web nebo přes sms na dané telefonní číslo. Děkuji, těším se na vás.

• Adresy (2)

Karlovo náměstí 5, Praha 2 Nové Město, Praha 2, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
    Hotovost, Bankovní převod

1) Po konzultaci proveďte převod na můj účet:
    2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.
    3). To je vše. Děkuji za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 200 Kč

Terapeutovna, Pasáž Charitas - vchod A, 2. mezipatro

Jsem psycholožka, krizová interventka, speciální pedagožka. Nabízím psychologickou podporu, stabilizaci a provázení v náročných životních situacích. P...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština,
    • Slovenština

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Terapeutovna, Pasáž Charitas - vchod A, 2. mezipatro Individuální konzultace/terapie

Byla jsem na první návštěvě a celkově na první terapii vůbec...
    Tea Tesárková na mě působila velice mile , empaticky a hlavně jsem odcházela s pocitem porozumění.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Tesárková je milá a empatická. Informace si zapisuje a používá je. Prostředí je naprosto účelné a komfortní. Také o tekutity a kapesníky není nouze Platba přes QR kód či hotově. Objednání v rámci dalšího týdne je možné. Na objednaný čas jsem šla vždy bez zpoždění. Vše prima.

Tea mi velice pomohla při ztrátě dítěte a celkově komplikované situaci. Ač nejsem vůbec extrovertní typ, tak komunikace s ní probíhala zcela nenuceně a přirozeně. Teo, děkuji, že jste byla můj průvodce na cestě ze tmy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Tesárková je velmi milá, empatická a hrozně dobře se s ní povídá... chodím k ní moc ráda :-)

Tea je moc milá a laskavá terapeutka. V její přítomnosti jsem se cítila bezpečně a příjemně. Již po prvním sezení jsem se cítila mnohem lépe

_
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tea je velmi sympaticka a empatická. Připadala jsem si příjemně a bezpečně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Děkuju, už po první návštěvě jsem cítila velkou úlevu.

Paní Tesárková mi opravdu výrazně pomohla se znovu postavit na nohy po těžké životní situaci. Je velice empatická, podpůrná a vždy mi poskytla užitečný pohled na jakýkoliv problém, se kterým jse přišla.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K Tee chodim uz nejaky ten patek a vzdy byla napomocna,vyslechla me a prisla s navrhem,jak by se dana vec/situace dala zlepsit,resit.Je mila a usmevava-cisi z ni pozitivni energie.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to zatím moje první návštěva, ale měl jsem z ní velice dobrý pocit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

píši, protože je mi 35 let a žádný vážný vztah mi zatím nevydržel déle, než zhruba půl roku. Jsem z toho poměrně zoufalá..Nevím, co dělám špatně, nebo možná tuším, ale nevím, jak to změnit. Mohli byste mi s tímto problémem prosím pomoci?

Dobrý den, díky za dotaz. Nepíšete zda vztah ukončíte vy nebo partner. Na skutečnost, že vztah nevydrží delší dobu, může mít vliv velmi mnoho důvodů, počínaje výběru vhodného partnera, co od vztahu oba očekáváte (jak to druhý pozná), případně ochotu riskovat otevřít se druhému od vás či partnera apod. Pokud byste se v sobě chtěla více vyznat, doporučuji psychoterapii. Držím moc palce na vaší cestě. Tea T.

Mgr. Tea Tesárková