Terapie Vojtěch Očenášek
Bartošova 3, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

1) Po konzultaci můžete platit hotově nebo proveďte převod na účet: **********/****
2) Do popisu převodu zadejte své jméno a datum konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Bartošova 3, Brno

1 000 Kč

Terapie Vojtěch Očenášek

Jako psycholog se věnuji terapii v přístupu zaměřeném na klienta. Pátým rokem se v tomto směru vzdělávám v akreditovaném výcviku Brněnského Institutu ...

Ukončené školy

• Masarykova univerzita
  • Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta (Český institut PCA Brno)

• psychoterapie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Umístění: Terapie Vojtěch Očenášek Individuální psychoterapie (50 minut)

Velká spokojenost. Vždy vstřícný, ale oproti předchozí zkušenosti jsem neměla pocit, že by mi mazal med kolem pusy. Za mě vše v pořádku, sezení mi velmi pomohla.

Umístění: Terapie Vojtěch Očenášek Individuální psychoterapie (50 minut)

Navštěvuji Vojtu něco málo přes rok. Díky jeho vedení a podpoře jsem se naučil lépe rozumět sám sobě a pracovat na svém osobním růstu. Jedním z největších přínosů terapie s Vojtou bylo to, že jsem se dokázal smířit s některými obtížnými situacemi a začal si uvědomovat své problémy.

Co mě na Vojtovi opravdu zaujalo, je jeho osobní přístup. Vždy je milý a pamatuje si všechny detaily z našich rozhovorů bez potřeby poznámek. To mi dává pocit, že nejsem jen "zákazník", ale že mu skutečně záleží na tom, aby mi pomohl. Jeho profesionalita a empatický přístup z něj dělají výborného terapeuta.

Pokud hledáte někoho, kdo vám opravdu naslouchá a pomůže Vám najít cestu k lepšímu já, Vojtu můžu vřele doporučit.

Umístění: Terapie Vojtěch Očenášek Individuální psychoterapie (50 minut)

Vojtěcha navštěvuji již delší dobu. Od prvního setkání jsem se cítil bezpečně a byl jsem až překvapený, jaký pocit důvěry ve mně Vojtěch dokázal tak rychle vytvořit. Kromě toho se mi neskutečně zamlouvá, že sezení je vždycky o mně. O čem se chci já bavit, co já potřebuji řešit, na čem chci pracovat a co jsem už připravený nebo naopak nepřipravený změnit. Díky terapii se mi daří mít větší nadhled, více chápu, co se ve mně odehrává a můžu se více rozhodovat, co v dané situaci udělám. Mám díky tomu ze sebe větší radost :)