Individuální psychoterapie Brno

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

od 800 kč

Psychoterapie

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychologické poradentsví a psychoterapie

600 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„U paní Kopečné jsem byla na vyšetření školní zralosti s dcerou. Paní magistra byla moc milá, ochotná, vysvětlila nám, jak bude vyšetření probíhat. S dětmi to opravdu umí, dcera z ní byla nadšená. Výsledky jsem použila jako podklad pro další trénink oblastí, které u dcery vyšly oslabené. Paní magistru mohu doporučit, její služby jsou odborné a její přístup zároveň velmi lidský a vstřícný. Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Psychologické poradenství a diagnostika

• Psychoterapeut, Psycholog

„Podstoupil jsem několik terapeutických sezení u pana Asadiho a vždy jsem byl nadšen. Po minulých zkušenostech s psychology jsem nečekal, že jedno terapeutické sezení mě může posunout o tolik. Při problému vím kam volat :) Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Sedenia u Petra boli mojou prvou skúsenosťou s psychoterapiou, a musím povedať, že toto rozhodnutie som nikdy neoľutovala. Na odporúčanie som k nemu začala chodiť na terapie po prvom covidovom lockdowne, kedy ma s náhlou zmenou životného štýlu dobehli nespracované veci z minulosti a životná neistota a nespokojnosť. Aj napriek tomu, že pre mňa nebolo jednoduché sa zo začiatku na sedeniach otvoriť, Peter dokázal vytvoriť bezpečnú atmosféru a počas našej 18 mesačnej spolupráce mi veľmi pomohol. Môžete sa mu zveriť s čímkoľvek a bude vám trpezlivým a láskavým sprievodcom. Za seba môžem skonštatovať, že za tú dobu, čo som k nemu chodila, sa mi výrazne zvýšila životná spokojnosť, zlepšili vzťahy s rodinou a podarilo sa mi spracovať traumu z bývalého vzťahu, takže som si našla nového partnera. Vrele odporúčam. Více

Soběšická 151, Brno Mapa

Psychologická terapie a poradenství - Poradna Brno

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra působila empaticky a se zájmem pomoci. Na terapiích jsem se cítil příjemně a uvolněně. Měl jsem pocit, že se můžu svěřit s čímkoliv. Více

Malinovského náměstí 4, Brno Mapa

Mgr. Klára Pitlachová

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka vytváří velmi příjemnou atmosféru. Nebere se děsně vážně, což jsem už v minulosti zažila u předchozího terapeuta. Zároveň profík – uvážlivá, vysvětlí. Přišla jsem za ní s náběhy na panické ataky, úplně jsem ztrácela půdu pod nohama. Paní psycholožka mi vysvětlila, co se při panice děje a velmi jemně a citlivě jsme během našich rozhovorů (zajímavé byly sny a hra na písku) probraly důležité souvislosti. Jaké mám vlastně pocity a neřeším je, jak jednám s lidmi, což bylo někdy nelehké si uvědomit, ale paní psycholožka byla klidná, stála u mě a mě nakonec mnohá sebepoznání dost osvobodila. Úzkosti jsem zvládla bez léků, za což jsem na sebe pyšná a paní psycholožce vděčná. Eva Více

Trávníky 31, Brno Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

800 Kč

• „Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

Konzultace online

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

„Paní psycholožka má nejen odborné znalosti, ale zároveň je také velice milá, empatická a sezení dokáže odlehčit svým smyslem pro humor. Už v krátkém čase jsme se dostali k jádru problému a po prvním sezení jsem si odnášela spoustu podnětů k přemýšlení. Určitě můžu doporučit a zároveň děkuji za pomoc. Více

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí – terapeutické centrum, z. s.

750 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana Mgr. Ženku jsem kontaktovat v situaci, kdy na mě velmi dolehla pandemie a i s tím spojené výrazné zhoršení vztahů v širší rodině. Byl jsem na tom psychicky velmi špatně, nic mě nebavilo, šel jsem od ničeho k ničemu, což hodně negativně ovlivňovalo i můj vztah se ženou a dítětem. Pravidelné konzultace s panem Ženkou, který byl velmi empatický, naslouchal, ale hlavně mě nakonec provedl tím "peklem" tak, že se cítím o mnoho lépe a mohu normálně existovat. Velmi mi pomohlo i to si uvědomit, že se člověk nemusí vždy cítit perfektně, že nemusí vše perfektně fungovat a také, že člověk sám nemusí být perfektní. Více

Zelný trh 11, Brno Mapa

TerapieProVas.cz

od 1 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Poprvé v životě jsem hledal odbornou pomoc kvůli problému s alkoholem. Dříve se mně samotnému nepodařilo s alkoholem přestat. Petra mi pomohla najít cestu a jak o tom přemýšlet. Povzbudit, když bylo třeba a najít vnitřní sílu i víru v sebe a to mi hodně pomohlo. Takže poslední rok byl jeden z nejlepších v životě. Je profesionálka a za to jí moc děkuji. Více

Hilleho 5, Brno Mapa

Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s

Štefánikova 63a, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe Mgr. Petra Fialová

800 Kč

Individuální psychoterapie (50 minut)

• Psychoterapeut, Psycholog

„Za svůj život jsem již pár psychologů navštívila a i když všichni byli fajn, paní Bardynová je ve srovnání s nimi opravdu skvělá. Je velmi empatická a lidská, žádná strojenost ani prazdné fráze. Mluví o věcech tak, jak jsou, vysvětlí, pojmenuje, co je potřeba pojmenovat, poradí jak s tím pracovat, podpoří, ale také ukáže i jiný úhel pohledu. Cítím se v bezpečí a v pořádku taková jaká jsem. Dostávám vhledy do mé situace, díky kterým se z vnitřního zmatku tvoří pořádek, nadhled, čím dál větší pohoda a síla jednat v životě tak, aby mi v něm bylo konečně dobře. A to mám za sebou zatím jen pár sezení a v dalších budu ráda pokračovat, protože už teď se ve mně dějí úžasné změny, které za to stojí a tak chci možnost pracovat na sobě s tak skvělou terapeutkou využít naplno a do hloubky. A už teď paní Bardynové s hlubokou vděčností moc děkuji. Více

Kounicova 10, Brno Mapa

psychologické poradenství a psychoterapie

Psychologické poradenství

• Psychoterapeut, Psycholog

„U pana doktora jsem absolvoval přibližně 8 sezení během posledních několika měsíců. Progres, který si od své první návštěvy postupně uvědomuji je opravdu markantní. K řešení problémů a témat, jaká jsem přinášel, jsme společně s panem Pokludou přistupovali s jistou systematičností a díky jeho rozvážnému, klidnému postoji i se správnou mírou nadhledu. Nejen toto jsem velmi oceňoval, pan doktor zároveň v průběhu diskusí přicházel se zajímavými, užitečnými vhledy, které velmi šikovně a citlivě nabízel k zamyšlení a které mi dopomohly k výraznému přerámování dřívějších zkušeností a zkostnatělých pohledů na moje starosti. Celkově mohu říct, že seznámení a práci s panem Pokludou vnímám jako výbornou zkušenost a něco, co mne ve stěžejním životním období hodně pomohlo a posunulo dál. Více

Palackého třída 8, Brno Mapa

Psychologické poradenství, Hypnoterapie

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní psycholožka Eliška je velmi empatická, naslouchající a dokáže podpořit. Z každého sezení odcházím nabitý a cítím úlevu. Je vidět, že ji práce baví. Moc ji děkuji za to, co pro mě udělala. Více

Brno Mapa

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Chtěla bych panu Netlikovi poděkovat za těch několik let, co jsem k němu chodila. Díky našim setkáním jsem si dokázala stanovit osobní hranice a naučila se tak udržovat zdravý osobní prostor. Brzy po první schůzce jsme si sedli a já mohl otevřeně mluvit o všem, co jsem měl na srdci. Pan Netlík mi velice pomohl a doufám, že se mu bude dařit jak v profesním, tak v soukromém životě, a mohu všem doporučit, aby se s ním setkali, protože schůzky byly velice příjemné a otevřené a uctivé. Koukám se na život jinýma očima a obklopuji se lidmi, u kterých necítím žádné napětí. Ještě jednou moc děkuji. Více

Údolní 5, Brno Mapa

Terapie pod Špilberkem

1 názor

„Paní Nečasová je velmi empatická, dává dobré otázky, přitom pozná rychle jádro problému, nebála se ani párové terapie v neobvyklé konstelaci. Pomohla mi i po návštěvě. Pokud bych se rozhodla pro dlouhodobější terapii, obrátím se na ni. Více

Gorkého 11, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

700 Kč

• „Má osobní zkušenost s paní Hoppovou je velmi pozitivní, určitě doporučuji. Terapie je vždy příjemná, vlídná, přátelská a profesionální. Každé naše setkání bylo a je přínosné. Jsem velmi vděčná, že jsem paní Jarmilu poznala a mohu s ní sdílet těžké okamžiky svého života a nalézat cestu k lepším zítřkům. Děkuji za veškerou Vaší podporu! Více

Příkop 2a, Brno Mapa

Mgr. Jarmila Hoppová