Diagnostik Brno

• Diagnostik, Fyzioterapeut

„Paní magistra je vždy velice usměvavá, pohodová a trpělivá. Na skupinovém cvičení Zdravá záda dokáže vytvořit velice příjemnou atmosféru. S Fyzio Balance mám jen ty nejlepší zkušenosti, doporučuji! :) Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

• Diagnostik, Fyzioterapeut, D… ietolog Více

„Pan Zrubek je nejenom odborník, ale i talent a příjemný člověk. Odstranil můj dlouhodobý problém s natažením svalu mezi krkem a lopatkou a stačilo na to jít k němu pouze jednou na 90 minut. Problém do cca týdne zmizel úplně. Využití jeho zázračných služeb považuji za jednu ze svých nejlepších investic. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Fyzioterapie v praxi

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Plastický chirurg Více

Viniční 235, Brno Mapa

Medica Aesthetica - plastická chirurgie, korektivní dermatologie, laserová terapie

• Diagnostik, Fyzioterapeut

„V roce 2014 jsem ve 47 letech prodělala velmi těžkou mozkovou příhodu. Byla jsem ochrnutá na polovinu těla, špatně jsem chodila a měla velké problémy s orientací. Po měsíci v nemocnici a pobytu v lázních jsem začala ve velmi špatném stavu chodit k Mgr. Hřebíčkové na Vojtovu metodu pro dospělé. Od začátku se snažila napravit můj postoj a zbavit mne z toho plynoucích bolestí. Dlouho jsem k ní docházela i dojížděla na různá její pracoviště, protože jsem pochopila, že je odborník na svém místě a nejvíc mi pomáhá. Zbavila mne bolestí ramene, se kterými mají lidé po ochrnutí velké problémy a nemohou se jich zbavit. Je obětavá, snaží se pacientovi maximálně vyhovět a navíc je velmi milá a přívětivá. Více

Schodová 2, Brno Mapa

Fyzio Balance

• „Pan doktor je výborný a přesný diagnostik!! Velmi příjemný člověk, stejně tak jeho paní. Vyšetření je rychlé a pečlivé. Byla jsem opravdu spokojená. 1 hvězdičku strhávám kvůli opravdu dlouhému čekání. V čekárně strávíte celé dopoledne. Více

Smetanovo náměstí 323/1, Adamov Mapa

Ultrazvuková diagnostika

• Diagnostik, Psycholog, Dětsk… ý psycholog Více

„Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě pana doktora, velmi mi pomohl pro mne v těžkém období, díky jeho citlivému přístupu jsem to mohla vše ze sebe dostat a podívat se na potíže a hádky doma z jiného úhlu. Pan doktor je velmi lidský, empatický, získal si moji důvěru, a tak jsem konečně mohla všechny ty problémy, které se nám nahromadily ve vztahu s manželem povědět a poradit se co dál s námi a se synem, který má ADHD… Nasloucháním a přesně mířenými otázkami mi umožnil jinak vidět a zvládat pro mě těžké situace mezi námi doma. Rodiče a kamarádky byly daleko, v práci se s nikým tehdy mluvit nedalo…Dostala jsem u pana doktora podporu, která mi po přestěhování do Brna scházela, abych si mohla říci co potřebuju, že už takhle dál nemůžeme doma fungovat... Měla jsem velké úzkosti a nízké sebevědomí, ale při sezeních s panem doktorem jsem zkoušela postupně hledat v čem to vše pramení a jak se naučit relaxovat, myslela jsem, že už se nikdy do práce nevrátím, ale teď jsem zpátky a držím se. Jsem panu doktorovi velmi vděčná za jeho profesionální pomoc a také za jeho smysl pro humor, který byl často léčivý sám o sobě. I touto cestou děkujii. Ilona Více

Zelný trh 332/12, Brno-město Mapa

Klinický psycholog a psychoterapeut. Psychologické a psychoanalytické konzultace.

• Diagnostik, Psychoterapeut, … Ostatní Více

1 názor

„Skvělá odbornice s lidským přístupem. Cením si rychlosti dostupnosti služby a celkové vysoké kvality.

Václavská 12a, Brno Mapa

Zázemí - terapeutické centrum, z. s.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Spokojenost po všech stranách.

U pošty 14, Brno Mapa

4D medica s.r.o. - radiologie

Botanická, 53a, Brno Mapa

Fyzioterapie Fit and Tasty s.r.o.

• „Usměvavý velice ochotný pan doktor, všechno pečlivě vysvětlil a navrhl další postup. Krásná a moderní ordinace

Orlí 480/7, Brno Mapa

mySono, ultrazvuková ambulance

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• Diagnostik, Alergolog, Diabe… tolog, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Hematolog, Internista, Ortoped, Plastický chirurg, Proktolog, Fyzioterapeut, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Paní doktorka je výborná. Oceňuji zejména vstřícný přístup, vše vysvětlí, v průběhu vyšetření řekne co zjistila. Kdo k ní půjde na vyšetření má záruku kvalitní péče. Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• Diagnostik, Alergolog, Anest… eziolog, Chirurg, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice

• Diagnostik, Anesteziolog, Ch… irurg, Diabetolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Proktolog, Revmatolog, Pediatr Více

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• Diagnostik, Chirurg, Diabeto… log, Gynekolog, Internista, Logoped, Onkolog, Praktický lékař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• Diagnostik, Chirurg, Dentáln… í hygienistka, hygienista, Dermatolog, Diabetolog, Internista, Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

Nemocnice Blansko

• Diagnostik, Chirurg, Gynekol… og, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Kounicova 688/26, Brno Mapa

QUATTROMEDICA s.r.o.

• Diagnostik, Chirurg, Interni… sta, Kardiolog, Neurolog, Ortodontista, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského