Zobrazit lékaře

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů. Více

O nás

Ordinace

QUATTROMEDICA s.r.o.

Kounicova 688/26

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Eva Rutová

  Praktický Lékař, MUDr.

  • M

   Paní doktorku MUDr Evu Rutovou znám již dlouhá léta .Vždy mě pomohla a poradila. Za její starostlivost o mě jako o pacienta ji upřimně děkuji. Pokud odejde do důchodu, nevím kde budu hledat takového vstřícného člověka jak je paní doktorka Eva Rutová.Kalivodová M

  • H

   Já mám s paní doktorkou jinou zkušenost. Protože si neví rady s mými specifickými problémy, snaží se to zjednodušit, že to nic není. Po pročtení jisté odborné literatury jsem paní doktorce navrhla, zda by to nemohl být onen problém, ale začala mi velmi hlasitě vysvětlovat, že to není možné, že nic takového neexistuje. Takže nedoporučuji, hledám jiného lékaře.

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře


 • Blanka Vrecníková

  Praktický Lékař, MUDr.

  • Velice vstřícná paní doktorka, citlivě přistupuje k pacientům s vysokou dávkou odpovědnosti. Nezbývá než chválit.
   JK

  • K

   Prvotně, snad snaha pomoci a pak docela slušná podpásovka. K pacientovi přistupuje s nedůvěrou. Nevyrovnaná osobnost.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Arnošt Mazal

  Internista, Praktický Lékař,

  • Z

   Velmi pečlivý a důkladný při vyšetření, bez průtahů doporučí k odbornému lékaři na potřebná vyšetření, které nelze provádět v ordinaci praktického lékaře.


 • Lenka Soukalová

  Gynekolog, MUDr.

  • Umístění: QUATTROMEDICA s.r.o.

   K paní doktorce jsem chodila roky a než jsem otěhotněla neuvažovala jsem o změně. Když jsem ale otěhotněla začala jsem se více zajímat, jaké vyšetření mi dělá a proč a prostě jsem chtěla být více informovaná. Přístup paní doktorky mě velmi nepříjemně překvapil, sama mi neřekla nic a když jsem se zeptala, pohrdavě na mě vyštěkla, co mě to zajímá. Naprosto nerespektovala můj pohled na věc, nebyla ochotná se o ničem bavit a nic vysvětlit. Informace o vašem zdravotním stavu vyřvávají po celé ordinaci a čekárně, takže soukromí nula. Navíc jednala za mými zády, což už byla poslední kapka. Je to stará škola typu já jsem doktor a kdo je víc. Takže pokud chcete autoritativní přístup s despektem a ponižováním, je to ta pravá.

  • Já s paní doktorkou (myslím chováním) spokojená nebyla, chybí jí empatie a někdy byla dost nepříjemná, že mě i nadávala, místo aby situaci se mnou probrala.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Veronika Schmidtová

  Chirurg, MUDr.

  • M
   Umístění: jiné místo

   Bohužel nemám zkušenosti s paní MUDr. Veronikou Schmidtovou v rámci chirurgického zákroku, ale pouze s osobní návštěvou této lékařky. Kvůli zdravotním komplikacím jsem od své praktické lékařky obdržela žádanku na vyšetření na chirurgii a chtěla jsem se objednat k paní Schmidtové. Sestřička mi sdělila, že ordinuje až za týden, a když jsem tedy přišla do ordinace, tak jsem se setkala s velmi nepříjemným jednáním. Paní doktorka začala osočením, proč chodím k ní, že toto snad není jediná chirurgická ordinace. Pokračovala sdělením, že neví, co se mnou má vlastně dělat a že na mě nemá čas, a že mám přijít jindy, během dopoledních ordinačních hodin (přišla jsem v odpoledních, nicméně paní doktorka nemá nikde uvedeno, že ve vypsaných odpoledních hodinách neordinuje, nebo přijímá jen vybrané pacienty).

   Když jsem přišla na druhý den dopoledne, sestřička postupně volala jednotlivé příchozí dovnitř. Po chvíli vyšla paní doktorka, prohlédla si mě, zavolala dovnitř jiného pacienta a při zavírání dveří začala opět nepříjemným hlasem sestřičce vykládat, že počkám, že jsem "ta ze včerejška", a že mi říkala, že mám přijít ráno.

   Pouze doplním, že paní doktorka má dopolední ordinační hodiny psané na dobu 7 až 11:30 a já přišla před devátou.

   Po tomto chování paní doktorky jsem již k ní do ordinace raději nešla. Přišla jsem dvakrát, ve vypsaných časech a setkala jsem se pouze s nepříjemným chováním a urážením.

   Nemohu posoudit schopnosti Mudr. Schmidtové z chirurgického hlediska, ale z lidského přístupu a chování lékaře k pacientovi, jsou moje zkušenosti naprosto negativní a tuto paní doktorku už z tohoto důvodu nemohu doporučit. Pokud jdete k lékaři, je důležitá vzájemná komunikace a lékařovo chování. V případě, že vám ihned po vstupu do ordinace začne nadávat, tak mu svou důvěru nevložíte.

  • K paní doktorce, která "rada reže", chodím s přestávkami už 3 roky se znamínky a její přístup si nemůžu vynachválit. Velmi příjemná, věcná, rychlá a vtipná. Se sestřičkou tvoří skvělý tandem.


 • Jana Kalábová

  Ortoped, MUDr.

  • D
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Velmi ochotna lekarka.
   Zvlada i komunikaci v anglictine.
   Odborne na vysi.
   Mohu jen doporucit.
   Vysetreni probehlo bez problemu a v pozitivnim duchu.

  • H

   velmi špatný přístup k pacientům osoba velmi arogantní neochotná vyjít pacientům vstříc


 • Pavel Rotrekl

  Internista,

  • M
   Umístění: QUATTROMEDICA s.r.o.Služby: Jiný

   Zbytečně nemluví. Konverzaci podrobně zaměřuje na potíže a zdravotní stav pacienta. Lék, který mi předepíše vždy zabere. Má velkou zásluhu na mých 91 let života..