Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

QUATTROMEDICA s.r.o.

Kounicova 688/26

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  M
  Lékař: Pavel Rotrekl Jiný

  Zbytečně nemluví. Konverzaci podrobně zaměřuje na potíže a zdravotní stav pacienta. Lék, který mi předepíše vždy zabere. Má velkou zásluhu na mých 91 let života..


  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lenka Soukalová

  K paní doktorce jsem chodila roky a než jsem otěhotněla neuvažovala jsem o změně. Když jsem ale otěhotněla začala jsem se více zajímat, jaké vyšetření mi dělá a proč a prostě jsem chtěla být více informovaná. Přístup paní doktorky mě velmi nepříjemně překvapil, sama mi neřekla nic a když jsem se zeptala, pohrdavě na mě vyštěkla, co mě to zajímá. Naprosto nerespektovala můj pohled na věc, nebyla ochotná se o ničem bavit a nic vysvětlit. Informace o vašem zdravotním stavu vyřvávají po celé ordinaci a čekárně, takže soukromí nula. Navíc jednala za mými zády, což už byla poslední kapka. Je to stará škola typu já jsem doktor a kdo je víc. Takže pokud chcete autoritativní přístup s despektem a ponižováním, je to ta pravá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  Došlo k chybě, zkuste to znovu