Zobrazit lékaře

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů. Více

QUATTROMEDICA s.r.o.

Kounicova 688/26, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Veronika Schmidtová

Chirurg, MUDr.

• K paní doktorce, která "rada reže", chodím s přestávkami už 3 roky se znamínky a její přístup si nemůžu vynachválit. Velmi příjemná, věcná, rychlá a vtipná. Se sestřičkou tvoří skvělý tandem.

• Jana Kalábová

Ortoped, MUDr.

• H

velmi špatný přístup k pacientům osoba velmi arogantní neochotná vyjít pacientům vstříc

• Eva Rutová

Praktický Lékař, MUDr.

• M

Paní doktorku MUDr Evu Rutovou znám již dlouhá léta .Vždy mě pomohla a poradila. Za její starostlivost o mě jako o pacienta ji upřimně děkuji. Pokud odejde do důchodu, nevím kde budu hledat takového vstřícného člověka jak je paní doktorka Eva Rutová.Kalivodová M

• H

Já mám s paní doktorkou jinou zkušenost. Protože si neví rady s mými specifickými problémy, snaží se to zjednodušit, že to nic není. Po pročtení jisté odborné literatury jsem paní doktorce navrhla, zda by to nemohl být onen problém, ale začala mi velmi hlasitě vysvětlovat, že to není možné, že nic takového neexistuje. Takže nedoporučuji, hledám jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Blanka Vrecníková

Praktický Lékař, MUDr.

• Velice vstřícná paní doktorka, citlivě přistupuje k pacientům s vysokou dávkou odpovědnosti. Nezbývá než chválit.
      JK

• K

Prvotně, snad snaha pomoci a pak docela slušná podpásovka. K pacientovi přistupuje s nedůvěrou. Nevyrovnaná osobnost.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Arnošt Mazal

Internista, Praktický Lékař,

• Z

Velmi pečlivý a důkladný při vyšetření, bez průtahů doporučí k odbornému lékaři na potřebná vyšetření, které nelze provádět v ordinaci praktického lékaře.

• Lenka Soukalová

Gynekolog, MUDr.

• Umístění: QUATTROMEDICA s.r.o.

K paní doktorce jsem chodila roky a než jsem otěhotněla neuvažovala jsem o změně. Když jsem ale otěhotněla začala jsem se více zajímat, jaké vyšetření mi dělá a proč a prostě jsem chtěla být více informovaná. Přístup paní doktorky mě velmi nepříjemně překvapil, sama mi neřekla nic a když jsem se zeptala, pohrdavě na mě vyštěkla, co mě to zajímá. Naprosto nerespektovala můj pohled na věc, nebyla ochotná se o ničem bavit a nic vysvětlit. Informace o vašem zdravotním stavu vyřvávají po celé ordinaci a čekárně, takže soukromí nula. Navíc jednala za mými zády, což už byla poslední kapka. Je to stará škola typu já jsem doktor a kdo je víc. Takže pokud chcete autoritativní přístup s despektem a ponižováním, je to ta pravá.

• Já s paní doktorkou (myslím chováním) spokojená nebyla, chybí jí empatie a někdy byla dost nepříjemná, že mě i nadávala, místo aby situaci se mnou probrala.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře