Zobrazit lékaře

V naší privátní poliklinice poskytujeme léčebnou a preventivní péči občanům v ambulancích praktických lékařů i ambulantních specialistů. Více

QUATTROMEDICA s.r.o.

Kounicova 688/26

60200 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• M
    Lékař: Pavel Rotrekl Jiný

Zbytečně nemluví. Konverzaci podrobně zaměřuje na potíže a zdravotní stav pacienta. Lék, který mi předepíše vždy zabere. Má velkou zásluhu na mých 91 let života..

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Lenka Soukalová

K paní doktorce jsem chodila roky a než jsem otěhotněla neuvažovala jsem o změně. Když jsem ale otěhotněla začala jsem se více zajímat, jaké vyšetření mi dělá a proč a prostě jsem chtěla být více informovaná. Přístup paní doktorky mě velmi nepříjemně překvapil, sama mi neřekla nic a když jsem se zeptala, pohrdavě na mě vyštěkla, co mě to zajímá. Naprosto nerespektovala můj pohled na věc, nebyla ochotná se o ničem bavit a nic vysvětlit. Informace o vašem zdravotním stavu vyřvávají po celé ordinaci a čekárně, takže soukromí nula. Navíc jednala za mými zády, což už byla poslední kapka. Je to stará škola typu já jsem doktor a kdo je víc. Takže pokud chcete autoritativní přístup s despektem a ponižováním, je to ta pravá.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu