Konzultace online • 850 Kč

Psychologické poradenství • 850 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platba probíhá prostřednictvím bankovního převodu, po konzultaci obdržíte fakturu se splatností 7 dnů, prosím o včasné uhrazení.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

Konzultace online • 850 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • 1 000 Kč +2 Více

Psychologické poradenství pro studenty / 50min - denní studium bakalářské či magisterské a střední školy • 1 000 Kč

Psychologické poradenství (50 min) • 1 000 Kč

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Online konzultace

Křivoklát č.p.241

Přeji hezký den a dovolím se Vám trochu představit.

Jmenuji se Jaroslava Vojtěchová, vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Jiho...

Ukončené školy

• Psychologie - Mgr. (Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.)
  • Psychologie - Bc. (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Účty sociálních médií

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jsem velmi spokojena s péčí, kterou mi poskytla paní psycholožka Jaroslava Vojtěchová. Její milý a empatický přístup mi opakovaně pomohl a ocenila jsem zejména schopnost přechodu od analýzy k praktickému řešení mé situace. Velice si vážím její práce a s radostí ji doporučuji ostatním. Děkuji!

Mgr. Jaroslava Vojtěchová

děkuji za milou recenzi, je mi potěšením s Vámi spolupracovat a jsem ráda, že Vás naše setkání posouvají žádoucím směrem. Těším se na další případnou spolupráci.
S pozdravem, Jaroslava

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní psycholožka je velmi milá,vstřícná a laskavá. Velmi mi pomohla. Byla a jsem velice spokojená a určitě budu pokračovat ve spolupráci s ní. Děkuji!

Umístění: Online konzultace psychologické poradenství

Mám za sebou 2 konzultace, po kterých jsem se cítil znatelně líp. Empatická paní, která umí poradit.