Dagmar Pechová - psychologické poradenství Praha 4

Koučování • 2 200 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba předem na účet.
1) Před konzultaci proveďte převod na můj účet: *********/**** vedený u Moneta Money Bank, a.s.
2) Do popisu převodu zadejte své jméno, datum a čas terapie.
3) Děkuji vám za důvěru.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Radlická 2487/99, Praha 5, Praha

Dagmar Pechová - On-line psychologické poradenství

Radlická 2487/99, Praha

2 200 Kč

Dagmar Pechová -psychologické poradenství Praha 5

Jsem terapeutkou, osobní průvodkyní, podporovatelkou svých klientů již přes 12 let a mám za sebou více než 1000+ hodin práce s klienty. Moje cesta zač...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• 2012 – 2024 Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Praha – obor psychologie – PPF CŽV
  • 2020 – 2024 Pětiletý Daseinsanalytický psychoterapeutický sebezkušenostní výcvik akreditovaný u České asociace pro psychoterapii – Pražská vysoká škola psychosociálních studií Praha (PVŠPS), pod vedením Mudr. Zuzana Pinďáková a Prof. Ing. Mgr. et Mgr. Peter Tavel, Ph.D. – (750 hod. teorie, 100 hod. individuální terapie, 150 hod. praxe, 150 hod. supervize). Aktuálně v procesu.
  • 2023 – 2024 Dvouletý Výcvik v daseinsanalytickém výkladu snů – DA psychoterapie pod vedením Mgr. Lukáš Králíček. Aktuálně v procesu.
Zobrazit více

• Slovenština,
  • Čeština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dagmar Pechová - On-line psychologické poradenství psychologické poradenství

Oceňuji profesionalitu a přívětivost paní Pechové. Domluva schůzky i platby byla také bezproblémová.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dagmar Pechová - On-line psychologické poradenství koučování

Měla jsem s p. Pechovou zatím jen jednu schůzku, ale naplnila moje očekávání:) Vytěžila jsem z ní maximum, bylo to velmi konstruktivní. A také sjednání schůzky bylo rychlé:)

Dagmar Pechová

Děkuji vám za milé hodnocení. Přeji vám jenom to nejlepší. Dagmar Pechová