přijímá nové pacienty

Psychoterapeut Více

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:
    Na Poříčí 12, Praha

Návštěvu je možné zrušit nebo přesunout nejpozději 24 hodin předem. Jinak bude účtována.

• Adresy (2)

Konzultace online

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

První konzultaci klient platí předem převodem na účet proti vystavené faktuře zaslané e-mailem. Platba musí být na účet připsána nejpozději 24 h před konzultací.
    Další konzultace klient platí po sezení převodem na účet pomocí QR kódu.
    Číslo účtu: **********/****
    Do poznámky: jméno a příjmení klienta, datum konzultace

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Maximálně 10 minut před online konzultací dostane e-mailem zprávu s odkazem, na kterém se propojíme.

Na Poříčí 12, Praha 1, Praha

Bankovní převod

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Psychoterapie a kariérní poradenství | Zuzana Vyhnánková

Ačkoli teď prožíváte své téma jako tíživé, komplikované a zahlcující, je jisté, že jsou ve vašem životě také oblasti, které nezasahuje. Momenty, kdy j...

Ukončené školy

• Angličtina,
    • Čeština

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychoterapie a kariérní poradenství | Zuzana Vyhnánková individuální psychoterapie

Zuzana Vás svými otázkami přinutí přemýšlet. Možná si vzpomenete na dávno zapomenuté životní okamžiky, které ale v mnohém ovlivnily Váš současný život. Možná si "jen" utřídíte životní priority. Nečekejte, že to někdo udělá za Vás! Zuzana Vám na této cestě ale bude skvělým, spolehlivým průvodcem.

Umístění: Psychoterapie a kariérní poradenství | Zuzana Vyhnánková

Děkuji za rozhovor a možnost s odstupem probrat mou situaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychoterapie a kariérní poradenství | Zuzana Vyhnánková Individuální psychoterapie (50 minut)

Návštěvy u Zuzany jsou vždy velmi příjemné a přínosné. V místnosti je pokaždé příjemné atmosféra a člověk se rychle uvolní. Zuzana je empatická, má smysl pro humor (což je pro mě opravdu důležité), společně se i zasmějeme. Vždy od ní odcházím pohlazená na duši.

Bc. Zuzana Vyhnánková, DiS.

Dobrý den Adélo, velice děkuji za Vaši zpětnou vazbu a budu se těšit na Vaši další návštěvu. Zuzana

Zuzana je empatická, vždy pozorně naslouchá a vím, kam mě navést, když se cítím ve svých myšlenkách trochu ztracená.

Bc. Zuzana Vyhnánková, DiS.

Dobrý den Katko, děkuji za Vaši zpětnou vazbu a pozitivní hodnocení. Klienty se snažím vracet hlavně k jejich vlastnímu záměru tak, aby si z terapie odnášeli to, pro co si přicházejí.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Zuzka je profesionál s velkou empatií, máme za sebou sedm sezení. Děkuji!

Bc. Zuzana Vyhnánková, DiS.

Dobrý den Jano, děkuji za pozitivní zpětnou vazbu. Je pro mě důkazem, že i online forma setkávání dává v psychoterapii smysl. Hodně štěstí.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, řeším rozchod s přítelem. Budeme spolu skoro šest let, je nám 23. Poslední dva roky nám vztah nefunguje plně, je to spíše přátelská rovina, protože mi už není příjemný ani jeho dotek, není mi z toho dobře a jsem vůči němu odtažitá a necítím přitažlivost. Nevím úplně, jak to vzniklo, a kde a kdy se ten kořen toho objevil. Vím, že ho to trápí a navrhoval mi různé věci, jak by se pro mě stal atraktivnější, ale nějak to nefunguje, řešila jsem to i se svou gynekoložkou/sexuoložkou, protože se mi po styku s ním chtělo zvracet, nebo brečet a ta mi řekla, že se s ním mám rozejít, a že nemá význam v tomhle věku něco takového řešit. Máme spolu celkem silnou emoční vazbu, ale moc nevěřím tomu, že by se mělo něco změnit. On navrhoval, že bychom si zašli na párovou terapii, ale nevím, jestli by to v téhle fázi mělo význam, a jestli ještě něco řešit chci, spíše mám pocit, že bych to dělala kvůli němu. Nejsem si však definitivně jista, že chci vztah pustit, protože se bojím, abych pak nezjistila, že jsem neměla problém jen s ním, ale že mám problém nějak obecně v intimitě. Nevím, jak si to mám přebrat. Jsem otevřená jakýmkoli dalším názorům a radám, protože se to už hrozně dlouho neposouvá a je to celkem ubíjející.

Dobrý den, chci ocenit, že přestože nevíte, zda má v této fázi ještě smysl něco společně řešit, děláte krok k řešení – pokládáte dotaz. A v tom vidím naději, že situace skutečně může mít dobré řešení. Zároveň slyším, že byste si pro sebe představovala vztah fungující na všech úrovních. Sexualita a schopnost intimního kontaktu s partnerem je často indikátorem toho, jak funguje dynamika vztahu celkově. Nemusí se tedy vůbec jednat o problém v sexu jako takovém a proto na něj bývá sexuolog často krátký. Pokud vás problém trápí už tak dlouho, mohla by být párovka dobrou cestou, i kdyby měla sloužit jen jako bezpečné místo pro kultivovaný a uctivý rozchod. Ztrávili jste spolu s partnerem kus života a z Vašeho dotazu mám pocit, že vám na vztahu stále ještě alespoň trochu záleží. Pokud si kladete otázku, zda není problém pouze na Vaší straně a chcete si být jistá, že nepouštíte vztah, který sám o sobě má ještě potenciál, věnujte si pár hodin individuální terapie. Řekla bych, že nepotrvá dlouho a budete mít jasno. Držím Vám palce, ať najdete to nejlepší řešení pro sebe.

Bc. Zuzana Vyhnánková, DiS.

Před 7 týdny jsem poprvé (a naposledy) zkusila psychedelika (psylocibin). V kombinaci s alkoholem jsem prožila badtrip, ne ve formě děsivých halucinací ale ve formě strachu z odtržení od reality a ztráty kontroly. Navštívila jsem integrační psychoterapii, ale vlastně nebylo tak úplně co integrovat. Od té doby jsem si přečetla mnoho věcí o negativních efektech a hrozně se kontroluji, až si některé věci sama způsobuji. V momentech, kdy na to nemyslím se cítím naprosto normálně a ani neprožívám žádné symptomy duševního onemocnění. Dokázala jsem ovšem pocitem viny sama sebe přesvědčit o tom, že jsem si navždy zničila život a teď nevím, co s tím. Mohl by mi s tím někdo/něco pomoci?

Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, jak o tom píšete, zdá se, že zkušenost s psychadeliky u Vás spustila úzkosti – strach ze smrti, strach ze ztráty kontroly, přehnané pozorování příznaků, nutkavé myšlenky o vině. Jedná se o celkem častý dopad, který je řešitelný psychoterapií. Osobně bych s tím v psychoterapii pracovala jako s jakoukoli jinou podobou úzkostí. Chce to systematickou spolupráci s psychoterapeutem, při intenzitě omezující běžný život asi i konzultaci s psychiatrem. Neobviňujte se, že jste si to způsobila zbytečným experimentem. Témata jako ztráta kontroly nebo vina jste v sobě nejspíše latentně měla a je dost možné, že by se přihlásila o pozornost po jiném spouštěči. Držím Vám palce, ať se brzy uleví a ať tuto zkušenost dokážete využít ke svému prospěchu.