Kreditní karta, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

Od 2 500 Kč

ProMag Dental

Jsem zubní lékařka v zubní klinice ProMag s.r.o, jedná se o moderně vybavenou ordinaci s velmi dobrou dopravní dostupností, nabízející komplexní stoma...

Ukončené školy

• Angličtina,
  • Němčina,
  • Čeština

Umístění: ProMag Dental ošetření zubního kazu

Zatím jsem u paní doktorky absolvoval 3 návštěvy s opravou zubního kazu. Bohužel se ukazuje, že moje předchozí doktorka nebyla tak pečlivá, jak jsem si myslel a hned po prvních RTG bylo jasné, že se budou opravovat některé chyby z minulosti.

Ordinace je fantasticky moderně vybavená, opravdu jsem zatím neviděl lepší přístup ke stomatologii. Paní doktorka je skvělá, velmi empatická, všechno podrobně vysvětluje a působí velmi důvěryhodně. Všechna ošetření byla bezbolestná. Líbí se mi i to, že zákrok vidíte po dokončení na fotkách i s komentářem paní doktorky.

Cena zákroků je relativně vysoká, ale tak to prostě v dnešní době je. Na druhou stranu na výplně je záruka a paní doktorce věřím, když říká, že se jedná o kvalitní materiály.

V neposlední řadě se mi moc líbí systém rezervací, kde vidíte všechny své termíny v aplikaci s možností exportu přímo do iOS kalendáře. Navíc Vám den předem přijde SMS a když náhodou zapomenete, sestřička Vám i zavolá.

Docela dobře se tu i parkuje.

MDDr. Hanka Nenálová

Děkuji Vám za tak rozsáhlou a hezkou recenzi. Vaše důvěra je nejen pro mě, ale i celý náš tým nesmírně důležitá. Budu se i dále snažit, aby každá Vaše návštěva byla tak příjemná a bezproblémová, jako Vaše dosavadní zkušenosti.
Těším se společně s celým týmem ProMag na Vaší další návštěvu! :-)