Mgr. Kateřina Vozáryová

Psychologické konzultace • 1 500 Kč

Konzultace online • 1 500 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platba za sezení je splatná 48hodin před sezením, převodem na účet č. *********/****. Do poznámky uveďte datum sezení, za které platíte. První sezení je splatné do 3 pracovních dnů od objednání.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Online konzultace

Kafkova 35, Praha

1 500 Kč

Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu

Jsem psycholožka a frekventantka výcviku v gestalt psychoterapii. Vystudovala jsem jednooborovou psychologii, absolvovala jsem řadu odborných kurzů a ...

Ukončené školy

• Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (2015)
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií (2017)

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Krizové centrum pro děti a rodinu
  • Intervenční centrum pro oběti domácího násilí
  • Psychiatrická léčebna Červený Dvůr

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Online konzultace Konzultace online

První dojem příjemná naslouchá po prvním sezení mám dobrý dojem

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu psychologické konzultace

Navštívil jsem více psychologů, ale nikdo mi nesedl tolik jako paní magistra Vozáryová.

Profesionální, empatická, milá.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Jsem zcela spokojená, setkání bylo moc příjemné. Oceňuji jasnou komunikaci a ujištění o tom, jestli je celý proces organizačně nastavený tak, aby mi vyhovoval. Atmosféra byla bezpečná, komfortní a chápavá, hodně to pro mě znamená. Uteklo to jako voda a už se těším na příště.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu psychologické konzultace

Hrozně se mi libí, jak umí paní psycholožka nachlouchat a pak podle toho klást trefné otázky, o kterých pak i po sezení přemýšlím a hodně se o sobě dozvídam. Je velmi milá, jen doporučuji

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Velmi příjemný přístup bez tlaku a zároveň opravdový pocit vcítění do témat mnou sdílených s následujícím zkoumáním situací.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní psycholožka je velice vnímavá, milá, umí zajistit bezpečné prostředí pro sdílení, velmi empatická a má neskutečný talent pokládat otázky nebo příměry, které mě dovedou k zajímavému přemyšlení nebo uvědomění. Díky tomu mám možnost, podívat se na věci z jiného úhlu pohledu. Také se mi líbí, jak po nacítění se, dokáže pěkně zformulovat myšlenky a pocity, a tím mi dát zpětnou vazbu, že jsem byla pochopena (eventuálně mohu dopřesnit) a potvrzena. Děkuji.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Naslouchani a mohla jsem byt sama sebou, pochopeni.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Když jsem poprvé zamířila k paní psycholožce, byla jsem velmi přehlcená, ciltila jsem se nedostatečně ohodnocena a neviděla jsem v tehdejší práci svou hodnotu, toužila jsem, aby mi ji davalo okoli, tak jsem si casto brala i ukoly navic a delala pres casy. Po spolupraci s ni jsem postupne vzala svuj zivot do vlastnich rukou, pochopila jsem, ze v zivote mohu zit doopravdy bohaty zivot bez potvrzovani od rodiny ci okoli. Katka je velmi empaticka, otevrena, ma skvele otazky a nuti to cloveka se do hloubky o vsem se zamyslet. Čeho si doopravdy velmi cením, že před ní mohu být sama sebou a také to, že po sezení se cítím lépe propojena se svým nitrem. Určitem doporučuji!