Psycholog Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Andres je skvělý. Již po první hodině jsem cítila zlepšení. Během prvních pár sezení mi pomohl uvědomit si důvody mého chování v určitých situacích, na které jsem sama nedokázala celé roky přijít. Vyhovuje mi jeho klidný a empatický přístup, rozhodně doporučuji. Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Mgr. Jan Andres

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :) Více

Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha Mapa

Ortenovo náměstí 9, Praha

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

Donovalská 2222/31 Chodov, Praha 415 areál Domova pro seniory; parkoviště zdarma, MHD - Metro C - Háje (Opatov, Chodov) BUS 170,177,181,197 - st. Donovalská - odtud pěšky asi 3 min., Praha Mapa

Psychologická poradna a dispenzář - PhDr. Petr Beroušek; datová schránka: 7ddc3xu

• Psycholog, Psychoterapeut

„Dostal jsem se do složitější životní situace, se kterou jsem si sám nevěděl rady. Uvědomil jsem si ze se bez pomoci odborníka neobejdu. Na znamylekar.cz jsem našel Kateřinu Matouškovou a z komentářů nabyl dojmu, že poskytuje přesně ten typ terapie která by mohla fungovat. S terapií jsem neměl předchozí zkušenosti, jen povrchní představu se spoustou stereotypů. Jelikož jsem v té době žil v zahraničí a také kvůli komplikacím s COVIDovou pandemií proběhla větší část sezení online přes Skype. Rozhodně to nebylo na škodu a byl jsem sám velmi překvapen jak dobře může terapie fungovat online bez osobního kontaktu. Recenzi píšu zpětně po ukončení pravidelných sezení v průběhu něco málo přes rok. Paní Kateřina Matoušková mi moc pomohla a velice oceňuji její přímý přístup a otázky na které bylo často složité odpovědět ale právě hledání odpovědi pro mě byla cesta vyznat se sám v sobě. Poté co jsem se přestěhoval zpátky do Česka a situace to dovolila probíhaly sezení osobně a přišlo mi že se terapie stala intenzivnější. Rovněž velice oceňuji způsob jakým jsme terapii ukončovali. Společná rekapitulace mi teprve naplno odhalila jaký kus cesty jsme spolu prošli. A když se ohlédnu zpět na poslední rok jsem sám překvapený jakmile se můj život změnil. K lepšímu. Žiji spokojený vyrovnaný a plný život. Z části díky vědomí, že pokud bych se dostal do situace kterou sám nebudu zvládat můžu se kdykoliv obrátit na paní Kateřinu. Terapii bych doporučil každému. Jsem přesvědčen že duševní zdraví vyžaduje pravidelný trénink a dobrého trenéra. A tím paní Kateřina rozhodně je! Více

Palác Ymca, Na Poříčí 12, 2. patro, dveře 218, Praha Mapa

Soukromá psychologická a psychoterapeutická ordinace

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Opravdový zájem o pacienta a velmi vstřícný přístup paní magistry velmi oceňuji, pravděpodobně budu ve spolupráci s ní pokračovat Více

Národní 11, 3.patro, Praha Mapa

re:spektrum

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka je velice pozorná, milá a profesionální. Docházím k ní na terapii už několik měsíců a cítím se mnohem lépe. Moje úzkostné stavy se zmenšily natolik, že už nepotřebuji léky od psychiatra. Oceňuji rovněž velice milé a hezké prostředí. Mohu jenom vřelé doporučit. Více

Zenklova 340/22, Lékařský dům Palmovka, 5 patro, Praha Mapa

Psychologická ordinace

Běžný termín

1 200 Kč

• „První návštěva ve mě nechala pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Tedy po dvou dnech od setkání jsem si domluvil termín další návštěvy.Dle mé první zkušenosti je p.R.Rovena lékařka na svém místě a nebál bych se jí doporučit. Více

Žitná 49, Praha Mapa

Psycholog Praha a Manželská poradna

Konzultace pro páry

600 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní Matesová je velmi příjemná a chápavá terapeutka. V kontaktu s dítětem panuje klid a důvěra. A to i při online konzultacích, při kterých jsme vlastně v klidu domova. Více

V Jámě 8, Praha Mapa

Equita Therapy, z.s.

Konzultace 50 min

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka mi velmi pomohla. Byla empatická a neváhala přetáhnout domluvené trvání konzultace. Nemohu než doporučit. Více

Ostrovského 253/3, Ženské domovy - tel, Praha Mapa

Individuální konzultace (60 min.)

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

Máchova 21, Praha Mapa

Vladimír Jarošík - Máchova

od 1 000 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Červinka je velice empaticky a umí klást otázky, které jsou dobře mířené. Člověk se s ním cítí dobře a nebojí se mluvit o svých problémech. Více

Vyšehradská 43, Praha Mapa

DA psychoterapie

900 Kč

• „Služby paní Niny Šimůnkové velmi doporučuji! Mám za sebou už nějaké roky terapie a náturou jsem hodně "over-thinker", takže mám občas pocit, že jsem už všechno promyslela a předpověděla, a že mě tedy v mojí hlavě nemůže moc věcí překvapit. Nu a u paní psycholožky Šimůnkové jsem toto nastavení byla nucená opustit, protože vpodstatě každé sezení mám alespoň jednu aha-chvíli, pokaždé objevím něco nového, a hlavně mám díky tomu, že se cítím v naprostém bezpečí, odvahu vydávat se do děsivých, doteď skrytých zákoutí svého mozku. Jsem velmi vděčná, že jsem paní Šimůnkovou našla. Více

Budečská 9, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

1 000 Kč

• „Pana Jiřího jsem navštívila s panickou atakou. Nebyla jsem schopna vyjít mezi lidi. Téměř po roce terapie dokážu jít nakoupit ... opravdu ho vřele doporučuji. Jeho terapie a empatie mě dává velkou sílu žít nový život Více

Vyšehradská 49, Praha Mapa

Psychologista

• Psycholog, Psychoterapeut

„Velice příjemné a profesionální sezení. Těším se na další. Vřele doporučuji. Jemně a s citem mě, paní Erika Benická, dovedla kam jsem chtěla dojít. Více

Jana Želivského 18, Praha Mapa

"Psychologie u orloje s.r.o." - pobočky Praha (sídlo společnosti)

Individuální psychoterapie

od 1 000 kč

Individuální psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Equita a pan Dr.Kysilka předčili naše očekávání! Do Equity jsme šli po předchozí špatné zkušenosti jinde a jsme nadšeni, jakým způsobem terapie dceři pomáhají! Pan Dr.umí velmi citlivě prohlédnout do problému a velmi interaktivně, v našem případě zejména hrou, s dcerou pomáhá “řešit”, zmírňovat a vyrovnat se s jejím traumatizujicim zážitkem, kterým byla dopravní nehoda. Dcera chodí moc ráda, pana doktora si oblíbila a i ve 4 letech si vybudovala takovou důvěru,že sama už je schopna uvědomit si, co dalšího ji trápí a co by ráda svěřila a těší se o čem si příště bude “s Jirkou” povídat, či co chce “hrát”…. Moc dekuji zejména panu doktorovi za jeho citlivý přístup a také celému týmu Equity za skvělou komunikaci, flexibilitu a vstřícnost. Těšíme se na další sezení, PŽ Více

Předboř č.e. 18, Strančice Mapa

Equita Therapy, z.s.

Konzultace 50 min

1 500 Kč

• „Zažila jsem v životě konzultace s několika psychology, Jan Gruber rozhodně vyniká svou empatií, schopností naslouchat, porozumět problému a schopnosti pomoci Vám najít pro Vás tu nejlepší cestu a řešení. Jeho přístup je lidsky nesmírně příjemný, profesionální a flexibilní. Vřele doporučuji. Více

Šlejnická 2018/1, Praha Mapa

Psychologické služby

• Psycholog, Psychoterapeut

„Petr Háva je odborník na správném místě. Empatický, nikoho a nic nesoudí a nic nevnucuje. Prostředí jeho terapeutovny v Emauzách je také velmi příjemné. Doporučuji všema deseti :) Tímto děkuji za pomoc, Petře. Více

Vyšehradská 49 - Emauzy, Praha Mapa

Petr Háva

750 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„- príjemné stretnutia, - osobný prístup, - pomoc so spracovaním stresových situácií, - príjemná komunikácia i pre introverné osoby, Návštevu u pani psychologičky vrelo doporučujem Více

Oldřichova 49 Praha 2, Praha Mapa

Klinický psycholog Mgr. Miroslava Pešlová

• Psycholog, Psychoterapeut

„Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebála být otevřená. Více

Železná 18, Praha Mapa

Martin Heřman Frys - Praha

Psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„S Jirkou Macháčkem jsem ušel dlouho cestu. Bylo to několik let během kterých jsem se toho naučil spoustu o sobě, ale i obecně o životě, vztazích a dalších věcech. Líbilo se mi, že vytvářel prostor, kde jsem neměl obavy sdílet a mluvit o čemkoliv. Dostal jsem se díky němu ke spoustě knih a aktivit, ke kterým by jinak vedla mnohem delší cesta. Zároveň si velmi vážím flexibility a ochoty vyjít vstříc v situacích, kdy jsem to potřeboval. Je to už pár měsíců od konce terapie, ale často se mi stává, že si vybavím naše rozhovory a konkrétní věci, ke kterým jsem dospěl. Jsem moc rád, že jsem tehdy při hledání na internetu našel právě jeho profil. Děkuju. Více

Senovážné náměstí 1464/6, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe