Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Aktuálně jsem na mateřské dovolené.


Specializace

  • klinická psychologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


PrahaPrahaPraha

Od 800 Kč

Ostatní služby


PrahaPraha

Od 800 KčPrahaPrahaPrahaPraha

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: psychoterapie

Paní Pavelkovou moc doporučuji.
Vyhovuje mi její přístup jak k terapii jako celkově (převážně atmosféra), tak i ke konkrétním mým problémům. Na terapii se zde cítím bezpečně, pochopeně a všechny diskuze probíhají bez náznaku odsuzování.
Všechno, s čím jsem tam prozatím přišla, vyslechla tak, že jsem odcházela buď klidnější nebo s novým pohledem na věc, ke kterému jsem se dobraly.
Čas strávený s paní Pavelkovou zpětně hodnotím jako pro mě nezbytný a jsem za něj moc vděčná.

Mgr. Michaela Pavelková

Milá AK,

děkuji za hezká slova. Jsem ráda, že jste se na setkáních cítila dobře a odcházela s uklidněním a inspirací.
Prozatím moc zdravím a přeji, ať se máte fajn.
M. P.

H
Umístění: Jiný

S Michaelou mám velice pozitivní zkušenost. Je trpělivá, chápající, na sezeních jsem se vždy cítila bezpečně, což mi pomohlo se otevřít i v pro mě více nepříjemných oblastech, v nichž si běžně připadám zranitelná a zmatená. Možná ještě více něž útěchy si ale cením upřímnosti, zpětné vazby a podnětů k zamyšlení a další práci na sobě.
Paní terapeutku určitě doporučuji.

Mgr. Michaela Pavelková

Heleno, mockrát děkuji za konkrétní zpětnou vazbu a odvahu, se kterou jste se pouštěla do náročných témat. Přeji Vám všechno dobré a mnoho spokojenosti. Michaela P.

S
Umístění: Jiný

Za paní Pavelkovou jsem přišla, když jsem nevěděla co dál se svým bolavým trápením. Jelikož to byla má první zkušenost, trochu jsem se bála, ale po prvním setkání jsem poznala, jak moc příjemná a empatická terapeutka to je, navíc s úžasným lidským přístupem. Líbí se mi její profesionální přístup, pečlivě naslouchá, snaží se všemu přiblížit, porozumět, žádné odsouzení. Neřekne vám, co máte dělat, ale společně s vámi prozkoumá každý střípek vašeho trápení a máte tak možnost se s každým střípkem naučit pracovat. Každé setkání mi pomohlo a vždy se mi trochu ulevilo.
Mockrát děkuji za trpělivost a ochotu se mnou sdílet můj příběh.

Mgr. Michaela Pavelková

S.Š., děkuji za krásnou zpětnou vazbu a za důvěru, se kterou jste svůj život sdílela. Jsem moc ráda, že pro Vás zkušenost s psychoterapií byla taková a že se Vám ulevilo. Přeji, ať se dobře daří a máte se hezky.

V
Umístění: psychoterapie

Profesionální, ale velmi lidský a vstřícný přístup, efektivně využívaný čas sezení, zároveň velká svoboda ve vlastním průběhu a volbě témat. Upřímně paní Pavelkovou doporučuji každému, kdo v péči o své duševní zdraví stojí o nenucenou a spolehlivou podporu.

Mgr. Michaela Pavelková

V. F., mockrát děkuji za hezká slova a za aktivní a spolehlivý přístup k terapii. Přeji Vám mnoho úspěchů a radosti v životě.

E
Umístění: psychoterapie

Pozitivní zkušenost. Paní terapeutka je trpělivým průvodcem po hlubinách Vaší duše. Přirozene rozkrýváte pozadí vašich problémů a postupně je zpracováváte. Vede vás k práci se sebou samým, záleží pak na každém, co z toho získá. Já jsem se zde naučila naslouchat hlavně sama sobě a přijmout se. Jsem celkově klidnější a vyrovnanější. Děkuji.

Mgr. Michaela Pavelková

Milá ECH :-), já děkuji za milá a obohacující setkávání a přeji Vám, ať můžete čerpat ze vší té práce, kterou jste na sobě udělala a žije se Vám lehce a spokojeně.

M
Umístění: psychoterapie

Terapie měla negativni efekt. Muj stav se zhorsil. Jsem v dosti zátěžové situaci ale nedostalo se mi podpory. U jiné terapeutka ve stejném zařízení mám dobrou zkušenost.

Mgr. Michaela Pavelková

Dobrý den Markéto, mrzí mě, že to vnímáte takhle a dovolím si k tomu delší komentář. Já jsem závěr naší spolupráce vnímala tak, že jste po mně chtěla podporu, která nebyla v mých možnostech a ani to nebylo v souladu s cíli psychoterapie. Z toho důvodu jsem Vám opakovaně vysvětlovala limity psychoterapie a nabízela možnosti toho, čemu se naopak můžeme věnovat. Stojím si za tím, že terapie je tu nejen od toho, aby podporovala a ujišťovala, ale také, aby citlivě pomáhala rozvíjet větší porozumění sobě samému tak, abychom se nedostávali stále do stejných zátěžových situací. A to může být obtížné, bolavé a někdy i přechodně zhoršit to, jak se člověk cítí. Přeji Vám, ať najdete někoho, s kým se budete cítit dobře a s kým se zároveň můžete posouvat dál.

L
Umístění: psychoterapie

Pomohla mi dát hlavu dokupy. Je velmi milá, empatická a trpělivá. Nemusíte se před ní bát mluvit o kontroverzních tématech, nebo že se ztrapníte.
Doporučuji

Mgr. Michaela Pavelková

Milá L., moc děkuji za zpětnou vazbu a jsem ráda, že jste se na setkáních cítila bezpečně. Přeji, ať Vám vydrží hlava uspořádaná a máte se dobře.

J
Ověřený profil
Umístění: psychoterapie

Paní Pavelková je velmi empatická a příjemná terapeutka. Její nedirektivní terapie mi velmi pomohla. Vřele doporučuji. Vytváří armosféru důvěry.

Mgr. Michaela Pavelková

Jakube, mockrát děkuji za milé zhodnocení a jsem ráda, že Vám naše setkání byla ku prospěchu. Přeji, ať se Vám v životě daří a ať Vám slouží to, co jste se o sobě zejména díky svému úsilí naučil.

L
Ověřený profil
Umístění: psychoterapie

Vzhledem k prvním zkušenosti s terapií jsem byla velmi vděčná za milé vysvětlení a provedení celým procesem.
Přišla jsem s (pro mě těžkou) životní situací a trpělivost, porozumění a empatie paní doktorky mi neskutečně pomohly. Nikdy jsem se nebála říct co mě trápí, vždy se cítila v bezpečí a odcházela s příjemně vyčištěnou hlavou.

Mgr. Michaela Pavelková

Milá L., mockrát děkuji za pěkná slova. Jsem ráda, že jsem s Vámi kousek té Vaší cesty mohla jít a přeji, ať se daří i nadále. A kdyby bylo někdy třeba, máte tu dveře otevřené. M. P.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Aktuálně jsem na mateřské dovolené.


Specializace

  • klinická psychologie

Související vyhledávání