Šlejnická 1, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

On-line konzultace • 1 400 Kč

Obrací se na mě klienti, kteří mají problémy ve vztazích (rozchod, rozvod, žárlivost, odcizení, zasahování rodinných příslušníků do vztahu, nevěra, ře...

Ukončené školy

• Angličtina

Nejčastěji hledané služby

2 000 Kč

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Spokojená a ráda chodím zase vše bylo v pořádku doporučuju je výborná komunikace

Mgr. Hana Kyrianová

Děkuji za pozitivní zpětnou vazbu. Hanka

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Návštěvy vnímám jako přínosné, paní Hanka má velmi konstruktivní a empatický přístup k pacientovi, je profesionální a lidská zároveň

Mgr. Hana Kyrianová

Moc děkuji za zpětnou vazbu. Jsem ráda, že to tak vnímáte.

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Spolupráce s paní Kyrianovou byla skvělá! Pomohla mi spoustu věcí si ujasnit a posunout se dál. Mohu jen doporučit.

Mgr. Hana Kyrianová

Moc děkuji za pozitivní hodnocení. Posun jste udělala rychlý a obrovský, gratuluji. Hanka

Umístění: Dejvice hypnóza

Cítila jsem se příjemně a dobrý pocit po návštěvě.

Martino, jsem ráda, že jste se dobře cítila. Těším se na Vás příště. Hanka

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová je prostě úžasná, milá a empatická bytost. Vždy se mi líbila její věcnost a nadhled a její "způsob léčby" mi maximálně vyhovoval. V minulosti jsem chodila k řadě psychologů, ale u nikoho z nich jsem nezaznamenala takový progres jako zde. Chodila jsem na individuální konzultace rok a čtvrt, také jsme na sezení chodili s partnerem (vztahová psychoterapie). Sice jsme se nakonec rozešli, ale já jsem díky úžasné metodě vizualizace (mysli na to, co si přeješ, aby se stalo) potkala nového partnera, se kterým jsem báječně šťastná. Za vždy laskavý a vnímavý přístup a podnětné rady Vám moc děkuji. Myslím, že to, kde jsem teď, je z velké části Vaše zásluha.

Katko, moc děkuji za krásné hodnocení. Ať Vám všechno vyjde. Hanka

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Empatie, profesionalita, lidský a zároveň odborný přístup.

Mgr. Hana Kyrianová

M, moc děkuji za hodnocení. Hanka

Umístění: Dejvice hypnóza

Vřele doporučuji. Byla jsem u paní psycholožky na hypnoze a velmi mi to pomohlo. Měla jsem problémy se spánkem a trauma spojena se spánkem. Líbila se mi empatie a jak velmi motivačne a příjemně jsme vše probrali. Dekuji za pomoc, mám před sebou ještě kus cesty, ale díky Vám věřím ze vše zvládnu.

Mgr. Hana Kyrianová

Karolino, moc děkuji za hodnocení, ale hlavně jsem ráda, že se při spolupráci cítíte příjemně. Těším se na Vás příště Hanka

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

K paní magistře jsem začala chodit po 5 letech léčení panické poruchy u psychiatra .Lituji, že jsem se k tomu neodhodlala dříve. Ušetřila bych si mnoho nepříjemného. Během několika měsíců podle jejích rad se vše obrací k lepšímu. Určitě na sobě vidím velké zlepšení, naučila jsem se pracovat se situacemi, které jsem nezvládala. Paní magistra hezky chválí každé mé zlepšení a zůstane mým opěrným bodem do budoucnosti.

Mgr. Hana Kyrianová

Š, moc děkuji za Vaše hodnocení. Mám opravdu velkou radost z Vašeho úspěchu. Bylo skvělé s Vámi spolupracovat. Hanka

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Chodím k paní psycholožce ve svém nelehkém období a někdy přijdu velmi vyčerpaná. Sdílím s ní své veškeré problémy a starosti, které teď v životě řeším. Její konzultace mi pomáhá srovnat si vše v hlavě a jak řešit aktuální stav. Po sezení díky i meditaci odcházím odpočinutá a připravená se vším bojovat a nevzdávat se.

Ester, moc děkuji za Vaše hodnocení. Mám radost, jak se Vám daří. Hanka

Umístění: Dejvice Jiný

Paní magistra mi pomohla vyřešit můj problém, s naprostou noblesou, sobě vlastní! Je velmi empatická, umí naslouchat a najít východisko ze situace, která se pro mne na začátku zdála být bezvýchodná! V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla její vstřícnost a ochotu pomoci! Děkuji Vám!

K., moc děkuji za hodnocení. Myslím na Vás, ať se Vám dobře daří. Hanka

Ukončené školy