Hana Kyrianová, psycholog Praha

přijímá nové pacienty

Psycholog Více

28 objednaných návštěv během 30 dní

Dejvice

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Konzultace online • 1 200 Kč

Psychologické konzultace • 1 200 Kč

Další služby: Kariérové poradenství 1 500,- Kč Párové poradenství 1 500,- Kč Obrací se na mě klienti, kteří mají problémy ve vztazích (rozchod, r...

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie

Fotografie

Filmy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 200 Kč

1 200 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová je vždy naprosto soustředěná na má témata. Vždy je v obraze a poskytuje skvělou zpětnou vazbu, pojmenovává situace a vede mě dál k porozumění a vyřešení problému. Jsem zatím na začátku, ale velmi spokojená.

Mgr. Hana Kyrianová

Aleno, moc děkuji za hodnocení. Je pro mě radost s Vámi pracovat. Díky za to. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová je profesionál s vysokou dávkou empatie. Už po prvním sezení mám náměty na práci na sobě a zároveň již opět vidím světélko na konci tunelu.

Mgr. Hana Kyrianová

J, moc děkuji za hodnocení. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Naprosto úžasná pomoc. Po jedné hodině s touto milou paní jsem se cítila jako vyměněná. Pokud Vás něco trápí a nevíte si rady, jak si pomoct sami, jste na správné adrese. Za mě 100% !!! a moc děkuji :-)

Mgr. Hana Kyrianová

Katko, díka moc za hodnocení. Vy si umíte pomoct sama, máte to v sobě a teď už Vám to určitě vždycky půjde!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Vyhledala jsem paní psycholožku kvůli velkému stresu při absolvování zkoušek na vysoké škole.
Zároveň jsem se během návštěv zaměřila i na soukromý život.

Paní Kyrianová mi velmi pomohla a moc ji za to děkuji!

Mgr. Hana Kyrianová

V., mám velkou radost, co jste dokázala. Udělala jste na tolik změn. Díky za Vaši práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

První očividná pozitiva u paní Kyrianové jsou - rychlé objednávací termíny, dochvilnost (opravdu se věnuje 60 min), možnost setkání online (se stejným efektem jako při osobním setkání) a reakce obratem. Po mnoha schůzkách mohu dále vyzdvihnout trefnost jejích názorů, schopnost číst mezi řádky, odhadnout problém a ideálně ho pojmenovat... Dále si velmi vážím "normálního" přístupu, selského rozumu, skvělého udržení myšlenek a rozhovorů, optimismu, silné podpory... Můžete se na ni obrátit s jakoukoliv starostí, vše bere vážně, zamýšlí se nad situací jako celkem, skvěle si pamatuje souvislosti. Cením si také, že do diskuze vstupuje se svými zkušenostmi a příběhy, tím je komunikace postavena na rovnou úroveň. Po několika schůzkách máte pocit, že se vídáte s přítelkyní, na kterou se vždy těšíte a po skončení odcházíte vyrovnaní. Z mého pohledu dokáže člověka velmi podržet a pomoct mu. Tímto také za péči děkuji. :-)

Mgr. Hana Kyrianová

K., moc děkuji za hodnocení, až mě to zaskočilo. Jsem moc potěšená. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Pokud hledáte psychologa, který vám poskytne systematické řešení vaší situace, rozhodně doporučuji navštívit paní Kyrianovou. Paní psycholožka je velice empatická a zároveň vám poskytne profesionální a individuální přístup.

Mgr. Hana Kyrianová

Sylvie, moc děkuji za hodnocení. Ať se Vám dobře daří v soukromí i v kariéře. Hanka Kyrianová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Občas člověk potřebuje vyhledat i profesionální pomoc, když pomoc kamarádů nestačí. Děkuji za profesionální přístup a postupné překonání a vyrovnání se s daným problémem.

Děkuji za hodnocení. Věřím, že teď už Vám bude jen lépe. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Dnes jsem na základě komentářů ostatních pacientů navštívil poprvé a paní doktorka naplnila očekávání. Oceňuji upřímný zájem o pacienta, aktivní naslouchání a především snahu pomoci. Po návštěvě se cítím lépe a myslím, že mi poznatky pomohou ulehčit mou současnou tíživou situaci. Těším se na další setkání.

Mgr. Hana Kyrianová

Děkuji za hodnocení. Jsem ráda, že se cítíte lépe a těším se na další návštěvu Hanka Kyrianová

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní psycholožka byla velice profesionální a moc mi pomohla hned při prvním sezení. Velice jsem ocenila její lidský přístup a pochopení. Mohu jen doporučit.

Mgr. Hana Kyrianová

B., moc děkuji za hodnocení. Jsem ráda, že jste to zvládla. Mějte se pěkně Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Behem terapie jsem se citila uvolnene.
Fakt, ze setkani probihalo online, vubec nepoznamenal jeho kvalitu
Tesim se na dalsi sezeni

Mgr. Hana Kyrianová

M, děkuji za hodnocení a také se těším na naše příští setkání. Hanka

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je to přiznak nemoci, když clovek sedi a polohlasne "hučí" takove hrdelni ci polohlasne AHA se uzavřenou pusou... Dělá to roky ale předtím to nebylo tak intenzivní... Predtim koncil větu ehmm aha ci ehm takže... Kazdy čekal pokračování ve větě a byl ticho.... Ted vetsinou u toho hučení nevnímá... A rekne coze co..m no neslyším ... A nejvice to dělá u práce jakekoliv... Denně to poslouchat x hodin uz leze na nervy a on si toho neni vědom děkuji za případnou odpověď

Dobrý den,
je těžké posoudit, jestli je to příznak nemoci, případně jaké, bez kontaktu s daným člověkem.
Dělá ještě něco, co je neobvyklé? Mluví o nějakých pocitech, nebo myšlenkách, které Vám přijdou zvláštní? Lze říct, že tohle hučení nepatří mezi běžné styly chování a ukazuje to, že něco nemusí být v pořádku. Jestli se to postupně zhoršuje, chápu, že si děláte starosti.
Dá se s tím samozřejmě pracovat, pokud by to danému člověku překáželo, a při té příležitosti se ujistit, že nemá žádné další "příznaky", které by ukazovaly na nemoc. Na druhou stranu, pokud to chování vadí jen Vám, mohla byste, s odborníkem nebo i bez něj, pracovat na tom, abyste i přes hučení byla v klidu a pohodě.

Mgr. Hana Kyrianová

Dobrý den, poslední dny se klepu, bolí mě břicho a trošku mě pobolívá v krku, většinou se to projeví až v noci. Také pořád skoro myslím na dýchání, jakmile žačnu dýchat podvědomě hned si zase na to vzpomenu.
Myslím si že je to že strachu, úzkosti nebo stresu ale chtěl bych odbornickou odpověď.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,
pro jistotu doporučuji nechat ověřit lékaře, že bolení břicha, v krku a bušení srdce nemá žádnou fyziologickou příčinu.
Po přečtení Vašeho dotazu to ale opravdu vypadá jako projev úzkosti, stresu. Psychické příznaky ovlivní tělo, a to pak může bolet, nebo jinak negativně reagovat.
Stojí za to s úzkostí pracovat tak, aby tělesné příznaky vymizely. Doporučuji jít k psychologovi.

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie