Hana Kyrianová, psycholog Praha

Psycholog Více

12 objednaných návštěv během 30 dní

Šlejnická 1, Praha
Dejvice

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Další služby: Kariérové poradenství 1 500,- Kč Párové poradenství 2 000,- Kč Obrací se na mě klienti, kteří mají problémy ve vztazích (rozchod, r...

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie

Fotografie

Filmy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Šlejnická 1, Praha

Dejvice

Umístění: Dejvice psychologické konzultace

U paní Kyriánové jsem byla na terapii několikrát. Pomohla mi dobře rozebrat situaci ve které se nacházím, ujasnit si priority a najít konkrétní řešení. Umí si udržet od problému odstup jako nezaujatý a objektivní pozorovatel a zároveň motivuje k aktivnímu přístupu a hledání východiska. Mohu jen doporučit.

Mgr. Hana Kyrianová

D., děkuji za hodnocení. Věřím, že i do budoucna se nám bude spolupráce dařit, a Vy se budete mít lépe. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová mi během pár návštěv velmi pomohla. Svými metodami mne naučila jak pracovat se stavy úzkosti a nejistotou, zvládat zátěž a stres, poradila mi se vztahovou komunikací. Je velmi empatická a soustředěná, neuvěřitelně naslouchá a porozumí. Opravdu odborná péče o vaši duši :)

Mgr. Hana Kyrianová

Michaelo, děkuji za hodnocení. Přeji, ať je to dál takhle dobré a vydrží to. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

100% doporučuji. Paní doktorka má skvělou schopnost analyzovat a doporučit konkrétní řešení situace nebo problému. Vždycky se k ni těším.

Mgr. Hana Kyrianová

T, děkuji za hodnocení. Držím palce, ať se Vám povede problém zvládnout, jak jste si předsevzala. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Spoluprace s pani magistrou mi moc vyhovovala. Umela pojmenovat veci uplne jinak, nez jsem o nich premyslela, a tim je postavila do jineho svetla. Pomohla mi tim porozumet situaci a duvodum pro moje pocity. Jiz v prubehu sezeni se u me dostavovala obrovska uleva a pocit, ze vse zvladnu, ktery pretrvava i po skonceni sezeni.

Mgr. Hana Kyrianová

H., děkuji za hodnocení. Jsem ráda, že se Vám ulevilo, a to, co přijde zvládnete. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová je vždy naprosto soustředěná na má témata. Vždy je v obraze a poskytuje skvělou zpětnou vazbu, pojmenovává situace a vede mě dál k porozumění a vyřešení problému. Jsem zatím na začátku, ale velmi spokojená.

Mgr. Hana Kyrianová

Aleno, moc děkuji za hodnocení. Je pro mě radost s Vámi pracovat. Díky za to. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Paní Kyrianová je profesionál s vysokou dávkou empatie. Už po prvním sezení mám náměty na práci na sobě a zároveň již opět vidím světélko na konci tunelu.

Mgr. Hana Kyrianová

J, moc děkuji za hodnocení. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Naprosto úžasná pomoc. Po jedné hodině s touto milou paní jsem se cítila jako vyměněná. Pokud Vás něco trápí a nevíte si rady, jak si pomoct sami, jste na správné adrese. Za mě 100% !!! a moc děkuji :-)

Mgr. Hana Kyrianová

Katko, díka moc za hodnocení. Vy si umíte pomoct sama, máte to v sobě a teď už Vám to určitě vždycky půjde!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Vyhledala jsem paní psycholožku kvůli velkému stresu při absolvování zkoušek na vysoké škole.
Zároveň jsem se během návštěv zaměřila i na soukromý život.

Paní Kyrianová mi velmi pomohla a moc ji za to děkuji!

Mgr. Hana Kyrianová

V., mám velkou radost, co jste dokázala. Udělala jste na tolik změn. Díky za Vaši práci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

První očividná pozitiva u paní Kyrianové jsou - rychlé objednávací termíny, dochvilnost (opravdu se věnuje 60 min), možnost setkání online (se stejným efektem jako při osobním setkání) a reakce obratem. Po mnoha schůzkách mohu dále vyzdvihnout trefnost jejích názorů, schopnost číst mezi řádky, odhadnout problém a ideálně ho pojmenovat... Dále si velmi vážím "normálního" přístupu, selského rozumu, skvělého udržení myšlenek a rozhovorů, optimismu, silné podpory... Můžete se na ni obrátit s jakoukoliv starostí, vše bere vážně, zamýšlí se nad situací jako celkem, skvěle si pamatuje souvislosti. Cením si také, že do diskuze vstupuje se svými zkušenostmi a příběhy, tím je komunikace postavena na rovnou úroveň. Po několika schůzkách máte pocit, že se vídáte s přítelkyní, na kterou se vždy těšíte a po skončení odcházíte vyrovnaní. Z mého pohledu dokáže člověka velmi podržet a pomoct mu. Tímto také za péči děkuji. :-)

Mgr. Hana Kyrianová

K., moc děkuji za hodnocení, až mě to zaskočilo. Jsem moc potěšená. Hanka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dejvice psychologické konzultace

Pokud hledáte psychologa, který vám poskytne systematické řešení vaší situace, rozhodně doporučuji navštívit paní Kyrianovou. Paní psycholožka je velice empatická a zároveň vám poskytne profesionální a individuální přístup.

Mgr. Hana Kyrianová

Sylvie, moc děkuji za hodnocení. Ať se Vám dobře daří v soukromí i v kariéře. Hanka Kyrianová

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den také bych prosím poprosila o kontakt na psychoterapii pro 18 letou dceru. Děkuji

Dobrý den, dcera si také myslí, že psychoterapii potřebuje? Jestli sama chce, můžete to nechat na ní, protože je z hlediska zákona dospělá. Co se týče výběru, i tady by bylo dobré to nechat na ní. Zrovna tady, na znamylekar.cz, je opravdu hodně terapeutů a psychologů. V mnoha případech je možné se objednat rovnou online. Záleží na tom, odkud jste, co by dcera potřebovala a chtěla, a také jestli si terapii bude platit, nebo jestli hledáte někoho na pojišťovnu. Přeji, ať je hledání úspěšné. Hanka Kyrianová

Mgr. Hana Kyrianová

Potřebuji pomoc, mně blízká osoba se trápí psychickými problémy, které pramení už z dětství (šikana), momentálně se jí rozchází rodiče, bodyshaming od útlého věku, není sebevědomá, ubližuje si sama sobě a přemýšlela o sebevraždě, odmítá si dojít za psychologem a já, protože ji mám ráda, už vůbec situaci nezvládám, jsem zoufalá a nevím si s tím rady...nevíte, na koho se obrátit a nebo poradit, co dělat...já sama už to nezvládám, jsem jediná komu se s tím svěřuje....

Dobrý den, je hezké, že se snažíte kamarádce pomoct. Někdy to může být ale moc těžké. Jestli kamarádka žádá radu nebo vyslechnutí jen od Vás, zvažte, jestli si nechat sama poradit od profesionála. Podle toho, co píšete, je to pro Vás velmi vyčerpávající a náročné. Pokud se Vám tedy kamarádku nedaří nasměrovat k psychologovi nebo terapeutovi, jděte tam Vy. S Vámi terapeut nebude řešit, co má dělat kamarádka, ale spíš to, jak se postavit k situaci mezi vámi tak, aby pro Vás byla zase zvladatelná. Držím palce, ať je Vám lépe Hanka Kyrianová

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie