Hana Kyrianová, psycholog Praha

přijímá nové pacienty

Psycholog

55 návštěv profilu během 30 dní

Šlejnická

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Kariérové a pracovní poradenství • 1 500 Kč

Psychologické konzultace • 1 500 Kč

Relaxace a hypnóza • 1 500 Kč

Úspěšnou spolupráci jsem v minulosti navázala s klienty, kteří měli osobní problémy, např. ve vztazích, nutkavé myšlenky, žárlivost, paniku, úzkost, n...

Ukončené školy

Kariérové a pracovní poradenství

Psychologické konzultace

Relaxace a hypnóza

Umístění: jiné místo Jiný

Hanku mohu doporučit po všech stránkách. Velká odbornice s lidským přístupem. Jejího názoru si velmi vážím.

Umístění: Šlejnická psychologické konzultace

Mrs. Kyrianová was recommended to me by a friend and I couldn't be happier. I felt understood and supported during our sessions which made me feel much better after each session, even if there wasn't any breakthrough or progress from my side. Communication was done perfectly in English and everything was dealt with in a professional and kind manner. I highly recommend Mrs. Kyrianová's services.

Umístění: jiné místo Jiný

Měl jsem příležitost si v různých situacích ověřit, že spolupráce s Hankou Kyriánovou je mimořádně efektivní. Moje zkušenosti zahrnují jak školení a development centra pro mé podřízené, tak osobní konzultace. Má mimořádnou schopnost ve velmi krátkém čase identifikovat a popsat to, co je třeba řešit a spolehlivě umí řešení najít. Kdykoliv jsem měl možnost využít jejích schopností jak pro sebe, tak pro mé podřízené, vždy pro nás byla její práce výrazným přínosem. Do budoucna bude i nadále mojí první volbou jak v oblasti osobního, tak i karierního rozvoje.

Umístění: Šlejnická kariérové a pracovní poradenství

Paní Hanu Kyriánovou znám už dlouho, nárazově spolu konzultujeme kariérového poradenství. Konzultace perfektně fungují. Hana je odborníkem také na psychologické poradenství. V komunikaci je vždycky spolehlivá, dochvilná, co řekne, to platí. Paní Kyriánová je odborník na svém místě a mohu jí s čistým svědomím doporučit

Umístění: jiné místo Jiný

S Hankou Kyrianovou mám zkušenost ze školení, výběrového řízení (AC) a osobních konzultací.
Na spolupráci s Hankou mi naprosto vyhovuje její tah na branku, umění přesně pojmenovat, vysvětlit, shrnout nebo doptat se na konkrétní věc.
Pokud bych měla Hanku doporučit v jedné větě tak by to bylo pro její odbornost, profesionalitu a osobní přístup.

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Paní Hanka Kyrianová je člověk na svém místě s lidským přístupem a velkou dávkou empatie. Pro její profesionální a zároveň vstřícný a citlivý přístup jí mohu jedině doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Hanka Kyriánová je člověk na svém místě. Měla jsem osobní zkušenost, být účastníkem její psychologické praxe. Má osobní přístup ke klientům, umí dobře odhadnout, jaký druh problému je třeba řešit.
Kdykoliv spolu hovoříme, tak se vždy zajímá o to, jak se mi daří, co právě prožívám, zda mám nějaký problém. Umí vyslechnout a ukázat cestu k řešení problému. Její empatie a cit pro druhé je tak upřímný, že víte, že na světě je někdo, o koho se můžete kdykoliv „opřít“, kdo vám ukáže cestu, když budete právě „bloudit“.

Umístění: jiné místo Jiný

Hanka Kyrianová mě provází životem již mnoho let a jsem velice ráda, že jsem měla možnost ji poznat. Vždy si na mě našla čas, dokázala vystihnout podstatu problému a najít cestu, jak situaci vyřešit. Oceňuji na ní nejenom profesionální přístup ve kterém se odráží léta praxe a zkušeností, ale i lidskost a zdraví pohled na problém. Jsem ráda, že vím, že když mě bude zase ouvej, vím, na koho se můžu obrátit.

Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Kyrianová mi pomohla opakovaně, mám s ní zkušenosti profesní i soukromé. V řešení problému jde k cíli citlivě, přitom bez váhání, její podpora mi poskytla pocit klidu a většího sebevědomí. Už jen to, jak se umí zeptat, mě přimělo podívat se na obtížnou situaci z jiného úhlu. Děkuji.

Ukončené školy

• FF UK, Katedra psychologie