Martin Hányš, psycholog Praha

Domažlická 15, Praha 3, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Revolut, + 1 Více

Konzultace online • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Revolut

Nutná platba před uskutečněním konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Připojení přes Skype a Zoom. Dále přes platformu Známého lékaře.

Informace pro klienty: Pokud potřebujete jiný termín, než nabízí online kalendář, ozvěte se přímo mně na telefon: 608 429 261. Aktuálně nepřijímám nov...

• Vztahová krize
  • Sociální fobie
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• Univerzita Hradec Králové (UHK), speciální pedagogika - etopedie
  • Pětiletý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Domažlická 15, Praha

Ostatní služby

Domažlická 15, Praha

Psychologické poradenství a terapie - Poradna (nejen) pro rodiče

Umístění: Psychologické poradenství a terapie - Poradna (nejen) pro rodiče psychologické poradenství

Musím říci, že mám velké štěstí na tak skvělého Psychologa jako je pan Mgr. Hányš. Velmi mi pomohl nasměrovat svou cestu abych se někam posouval, pomáhá v rozhodování, je velmi pečlivý a dá si záležet na progresu svého pacienta. Jeho přístup se mi líbí, dokázal mi dát na mnoho věcí úplně jiný náhled.
Seriozní vystupování, pochopení, upřímnost, slušnost, opravdová pomoc. To vše a mnohem více můžete od pana Mgr. Hányše očekávat.
Velmi doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana Hányše mohu jen a jen doporučit. Konečně někdo u koho víte, a vidíte, že Vám chce opravdu pomoc a ne si jen s vámi odsedět sezení, s otráveným obličejem a neustálým koukání na hodiny.. Jako se mi už u jiných psychologů bohužel stalo. Proto jsem byla velmi nadšená, když jsem poznala Pana Hányše, který Vám nejen pomůže, ale ještě po sezení odcházíte s úsměvem na tváři. Pane Hányš Vám patří velké Díky, že děláte svoji práci srdcem a opravdu chcete pomoc lidem.

Návštěva byla v naprostém pořádku, pán Hányš, je empatický, komunikativní a je viditelná snaha o pomoc.

O
Umístění: Psychologické poradenství a terapie - Poradna (nejen) pro rodiče poradenství pro rodiče

Terapii u pana Mgr.Hányše jsme vyhledali pro 10 letého syna. Výsledky se dostavily velice rychle a syn je tak spokojený, že chce v sezeních sám dál pokračovat :-) To je výborný výsledek terapie.

Navštívila jsem několik jiných psychologů, takže mohu porovnat. U Martina H. se mi moc líbila upřímná snaha pomoci, kterou jsem jasně viděla. Překvapil mne pečlivostí, s jakou studoval podklad, který jsem dodala. Cítila jsem se v jeho péči jako hodnotný člověk a ne jako zdroj příjmu (jako u některých jiných). Děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Oslovili jsme pana psychologa Hányše na základě doporučení. Byl od začátku velmi vstřícný a ochotný pomoci a hlavně velmi empatický. U našeho syna (15) si získal důvěru a tím mu pomohl se otevřít a řešit problémy, které ho trápily, především v oblasti získání sebevědomí, zlepšení vztahů v rodině i ve škole. Sezení byla velmi přínosná, hodně mu pomohl. Děkujeme.

Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Hányš pomohl mé náctileté dceři. Oceňuji jeho um komunikovat s mladistvými.( a nejen s nimi) Přímo u sezení jsem nebyla, ale evidentně umí klást správné otázky a dokáže najít východisko, cestu. Vše probíhá nenuceně, přátelsky. Mohu jen doporučit.

• Vztahová krize
  • Sociální fobie