Vyšehradská 49, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Nejčastěji hledané služby

3 000 Kč

Barbora Čeledová

Vystudovala jsem jedno­oborovou psychologii na Pražské vysoké škole psycho­sociálních studií (PVŠPS). V rámci studia jsem absolvovala pětiletý sebezku...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Stáže

• 2011 - 2013 - Člověk v tísni
  • 2014 - 2016 - Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Denní stacionář pro adolescenty
  • 2016 - 2017 - Sexuologická a psychoterapeutická ordinace MUDr. Hany Fifkové
Zobrazit více

Fotografie

Publikace a články

Publikace (3)

Umístění: Barbora Čeledová psychologické poradenství

Příjemná psycholožka, budu navštěvovat dále. Věřím, že to bude přínosné.

Umístění: Barbora Čeledová psychologické poradenství

K Mgr. Čeledové jsem se vrátila po roce, je velmi příjemná, empatická, snaží se pomoci

Umístění: Barbora Čeledová psychoterapie dětí a dospívajících

Byly jsme s dcerou poprvé, měly jsme příjemný pocit z přístupu a vystupování paní Čeledové, umocněný krásným prostředím.

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

K paní Čeledové jsem chodila asi rok a půl. Přišla jsem k ní plná úzkosti, nevěřila jsem sobě ani svým emocím, nerozuměla jsem si, cítila jsem se jako méněcenný člověk, který si nic nezaslouží.
Na sezení jsem chodila nejdříve jednou týdně, pak dvakrát za měsíc a jednou měsíčně, až to nebylo potřeba vůbec. Se vším, co mi paní Čeledová dala (od technik a vlastních zkušeností po obrovské pochopení), zvládám život a jsem tu ráda.

Na co ráda vzpomínám:
1. Na skvělou rovnováhu profesionality a vřelosti a jak bezpečně a cenně jsem se díky tomu cítila na sezení.
2. Na péči a čas, které mi paní Čeledová dala mimo čas sezení, když mi bylo nejhůř.
3. Na nabídky čaje .
4. Na upozornění a pochvalu za každý pokrok. Díky tomu jsem si více uvědomovala, že se to lepší.
5. Na závěrečné ujištění, že se nemusím bát kdykoliv napsat a vrátit se na terapie.

Mgr. Barbora Čeledová

Káťo moc Vám děkuji za milé hodnocení a shrnutí našich terapií. Moc ráda na Vás vzpomínám a když by cokoliv, jsem tu pro Vás. Pevně však věřím, že mou pomoc již nebudete potřebovat, udělala jste obrovský kus práce a jen tak dál!
S pozdravem,

Umístění: Barbora Čeledová psychologické poradenství

S paní doktorkou jsem udělala za necelý rok obrovský pokrok. Pomohla mi s vyřešením a pochopením určitých problémů se kterými jsem si sama nevěděla rady. Vždy byla empatická a chápavá díky čemuž jsem odcházela s klidnější myslí. Ještě jednou díky za pomoc! :)

Mgr. Barbora Čeledová

Moc děkuji za milé hodnocení a jsem velmi ráda, že terapie pomohly. Jsem Vám i nadále k dispozici, pokud bude třeba. S pozdravem, Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová Párová psychoterapie

Děkujeme za příjemnou první zkušenost s párovou terapií a Váš lidský přístup. Do budoucna se na Vás s partnerem znovu rádi obrátíme.

Mgr. Barbora Čeledová

Veroniko děkuji za projevenou důvěru i hodnocení našeho setkání. S pozdravem, Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Chtěla bych moc poděkovat paní magistře Čeledové. Po dnešní návštěvě se cítím o mnoho lépe. Na terapii jsem cítila empatii, snahu pomoci. Jsem vděčná, že jsem měla možnost se svěřit právě paní magistře Čeledové a těším se na další setkání!

Mgr. Barbora Čeledová

Verčo moc Vám děkuji za velmi milé hodnocení naší terapie, jsem moc ráda, že Vám terapie pomohla a budu se těšit na další setkání.
S pozdravem, Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová psychoterapie dětí a dospívajících

Velmi sympatická mladá žena, věřím, že mé dceři pomůže. Dcera je také spokojená a těší se na další návštěvu.

Mgr. Barbora Čeledová

Moc děkuji za krásnou zprávu s hodnocením naší návštěvy, budu se také těšit na příští setkání! :-) S pozdravem, Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Po první návštěvě musím ocenit především velmi milý, empatický a podporující přístup, rychlé pochopení mého rozpoložení, náhled a snahu nejen naslouchat, ale i hledat cesty k řešení. Děkuji!

Velice děkuji za milou zprávu . Těší mě, že jste se cítila dobře. Barbora

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Vystridala jsem hodne terapeutu a u pani Celedove konecne zakotvila :) Nabizi idealni mix pochopeni a zaroven ponoukani k tomu, aby clovek zacal ve svem zivote menit ruzne veci. Vzdycky se na nase sezeni tesim a odchazim s cistejsi hlavou.

Mgr. Barbora Čeledová

Ájo moc děkuji za milá slova a jsem moc ráda, že naše sezení pomáhají!
Bára