Barbora Čeledová

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost

Vystudovala jsem jedno­oborovou psychologii na Pražské vysoké škole psycho­sociálních studií (PVŠPS). V rámci studia jsem absolvovala pětiletý sebezku...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

Ostatní služby

3 000 Kč

Umístění: Barbora Čeledová psychologické poradenství

S paní doktorkou jsem udělala za necelý rok obrovský pokrok. Pomohla mi s vyřešením a pochopením určitých problémů se kterými jsem si sama nevěděla rady. Vždy byla empatická a chápavá díky čemuž jsem odcházela s klidnější myslí. Ještě jednou díky za pomoc! :)

Umístění: Barbora Čeledová Párová psychoterapie

Děkujeme za příjemnou první zkušenost s párovou terapií a Váš lidský přístup. Do budoucna se na Vás s partnerem znovu rádi obrátíme.

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Chtěla bych moc poděkovat paní magistře Čeledové. Po dnešní návštěvě se cítím o mnoho lépe. Na terapii jsem cítila empatii, snahu pomoci. Jsem vděčná, že jsem měla možnost se svěřit právě paní magistře Čeledové a těším se na další setkání!

Mgr. Barbora Čeledová

Verčo moc Vám děkuji za velmi milé hodnocení naší terapie, jsem moc ráda, že Vám terapie pomohla a budu se těšit na další setkání.
S pozdravem, Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová psychoterapie dětí a dospívajících

Velmi sympatická mladá žena, věřím, že mé dceři pomůže. Dcera je také spokojená a těší se na další návštěvu.

Mgr. Barbora Čeledová

Moc děkuji za krásnou zprávu s hodnocením naší návštěvy, budu se také těšit na příští setkání! :-) S pozdravem, Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Po první návštěvě musím ocenit především velmi milý, empatický a podporující přístup, rychlé pochopení mého rozpoložení, náhled a snahu nejen naslouchat, ale i hledat cesty k řešení. Děkuji!

Velice děkuji za milou zprávu . Těší mě, že jste se cítila dobře. Barbora

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Vystridala jsem hodne terapeutu a u pani Celedove konecne zakotvila :) Nabizi idealni mix pochopeni a zaroven ponoukani k tomu, aby clovek zacal ve svem zivote menit ruzne veci. Vzdycky se na nase sezeni tesim a odchazim s cistejsi hlavou.

Mgr. Barbora Čeledová

Ájo moc děkuji za milá slova a jsem moc ráda, že naše sezení pomáhají!
Bára

Umístění: Barbora Čeledová individuální psychoterapie

Paní psycholožka je moc hodná a chápající. Mluví se všemu otevřeně a žádný téma není tabu. Chodím k ní už delší dobu a dokáže člověku zvednout náladu a poradit mu jak se v daných situacích chovat.

Mgr. Barbora Čeledová

Děkuji za milá slova, jsem ráda, že terapie splňuje očekávání a zvedá náladu! Těším se na příští návštěvu. S pozdravem Barbora Čeledová

Umístění: Barbora Čeledová

Moc milá paní psycholožka s krásným vztahem k dětem. Dcera se k ní na druhé setkání velmi těšila!! Je vidět, že má svou práci opravdu ráda...

Mgr. Barbora Čeledová

Děkuji za milá slova. Budu se těšit na Vaší další návštěvu.
Krásný den,
B.Č.

O
Umístění: Barbora Čeledová rodinná psychoterapie

Paní Čeledová na mě působila mile a byla velice ochotná, s časem terapie nám vyšla velice vstříc. Velmi se mi líbil její lidský přístup, již během prvního sezení nám v mnoha věcech pomohla. Děkujeme
Opletalovi

Mgr. Barbora Čeledová

Paní Opletalová, moc děkuji za milé hodnocení naší terapie. Budu se těšit na Vaší další návštěvu.
Hezký den,

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Stáže

• 2011 - 2013 - Člověk v tísni
  • 2014 - 2016 - Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - Denní stacionář pro adolescenty
  • 2016 - 2017 - Sexuologická a psychoterapeutická ordinace MUDr. Hany Fifkové
Zobrazit více