Cord Thomas, psycholog Praha

Coaching • 1 500 Kč

Koučování • 1 500 Kč

Psychoterapie • 1 500 Kč

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 500 Kč

Koučování • 1 500 Kč

On-line konzultace • 2 200 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Číslo účtu je ***-*********/****. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení. Děkuji!

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha 10, Praha
Coaching - Praha 2

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Vítejte na mém profilu. Oblasti mé působnosti jsou: - Koučování a poradenství v osobním rozvoji - Sportovní a výkonností psychologie Pocházím ze ...

• Stres
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Anglo-Americká Univerzita v Praze - Mezinárodní vztahy a diplomacie (4 roky bakalářského studia)
  • Mindset Academy s.r.o. - Mindset koučování (10 měsíců akreditovaného výcviku, 121 výukových hodin)

• nutriční terapeut
  • tělovýchovné lékařství

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

2 200 Kč

Coaching - Praha 1

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Coaching Praha online konzultace konzultace online

Naše konzultace mi pomohly dozvědět se více o sobě a umět se zastavit a objektivně zhodnotit situaci a zvážit možná řešení. Moje práce mi teď dává větši smysl. Pan Cord je dobrý posluchač, který vždy přijde s účinným řešením.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Coaching - Praha 1 Jiný

Velmi doporučuji, příjemná, uvolněna atmosféra, vytváří pocit, ze se můžete svěřit s čímkoliv. Již po prvním coachingu mám lepší pocit a více jasno v tom, co chci dělat.

Velmi dobry pristup k problemum, flexibilni, rychle se prizpusobi dane situaci a snazi se hned pomoci. Obecne mam velmi dobry pocit a doufam v dlouhodobou spolupraci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Coaching - Praha 2

Empaticky couch, ktery se nebojí otevřené diskuze a řešení problému. Hledá rovnováhu mezi realitou a snem, tedy praktičnost života

Umístění: jiné místo Jiný

Moc děkuji za naší příjemnou spolupráci. Příjemný a odborný koučink. Naprosto splnilo má očekávání. Určitě doporučuji a pokud budu v budoucnu potřebovat, velmi rád se vrátím

Cord Thomas

Ahoj Jirko, děkuji za milé doporučení. Opravdu jsme spolu udělali velký kus práce za poměrně krátkou dobu, a to je díky tobě, že jsi to vzal vážně a soustředil ses na domácí úkoly a cíle. Spolupráce s tebou byla moc příjemná a těším se na další setkání. S pozdravem, Cord

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Coaching - Praha 2

Po konzultaci s panem Thomasem jsem se cítila daleko lépe. Zanalyzoval mou situaci a navrhl řešení, o kterém jsem předtím ani nepřemýšlela. Hodnotila bych jako velmi účinné a těším se na další spolupráci.

Cord Thomas

Dobrý den V.P., děkuji za recenzi a jsem moc rád, že se cítíte mnohem lépe. Přestože zatím máme krátkou spolupráci, jsem rád, že jsme spolu dokázali mít na váš život pozitivní vliv. Doufám, že se vám daří a taky se moc těším na další spolupráci s vámi. S pozdravem, Cord

Umístění: jiné místo Jiný

Cord je profesionalní kouč, který ví o čem mluví a trefí na jádro problému. Dokáže postupně pomoct a davá praktické rady/úkoly jak se člověk může zlepšit v dané oblasti. Je příjemný a plný energie a je to osoba, které se nebojíte svěřit. Čas strávený terapie s Cordem za to stojí!

Cord Thomas

Ahoj Niki, děkuji za milá slova. Jsem moc rád za naše společná sezení, a hlavně jak je krásně vidět tvůj pokrok. Je opravdu obdivuhodné, jak moc jsme spolu dokázali tvůj život změnit k lepšímu, a to je hlavně díky tobě a tvé ochotě na sobě tvrdě pracovat. Takže ještě jednou děkuju za hodnocení a těším se na naši další spolupráci. S pozdravem, Cord

Umístění: jiné místo Jiný

Cord je skvělý psycholog a kouč. Je velmi empatický. Je schopný vytvořit uvolněnou atmosféru a prostředí plné důvěry, kde se člověk nemusí bát otevřít. Je schopný nalézt reálnou příčinu "problému" a klade otázky tak, že si klient postupem času najde proveditelné řešení.
Cord mi pomohl nastavit hodnoty a utvrdit se v mém kariérním směřování. Spolupráci s Cordem vřele doporučuji .

Cord Thomas

Ahoj Honzo, moc děkuji za milá slova. Jsem rád za tu možnost s tebou pracovat a zkoumat různé možnosti ve tvém životě. Moc se mi líbí, jak jsi použil slova “proveditelné řešení“. To je základ všeho umět si nastavit cíle tak, aby byly motivující a ne naopak. Přeju hodně štěstí a úspěchu do budoucnosti, a hlavně abys byl spokojený a vděčný za všechno, co máš a čeho dosáhneš. Měj se krásně a brzy se uvidíme, Cord

• Stres
  • Nízké sebevědomí