Cord Thomas, psycholog Praha

11 objednaných návštěv během 30 dní

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 400 Kč

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 400 Kč

Psychoterapie • 1 400 Kč +1 Více

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Číslo účtu je **********/****. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení. Děkuji!

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha 10, Praha

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 400 Kč

Koučování • 1 400 Kč

Vítejte na mém profilu. Věnuji se oblastem: - Koučování a poradenství v osobním rozvoji (spokojenost, stres/úzkost, sebevědomí, vztahy) - Sportovní ...

• Stres
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Anglo-Americká Univerzita v Praze - Mezinárodní vztahy a diplomacie (4 roky bakalářského studia)
  • Mindset Academy s.r.o. - Mindset koučování (10 měsíců akreditovaného výcviku, 121 výukových hodin)
  • Rekvalifikační program instruktora fitness (150 výukových hodin)

• nutriční terapeut
  • tělovýchovné lékařství

Fotografie

Filmy

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština, Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Coaching - Praha 1 psychoterapie

K Thomasovi jsem začala chodit před rokem, po letech s úzkostma, sebepoškozovaním a zjištěním, že to sama po neúspěšných pokusech nezvládám. Překvapil mě jeho přátelský a pozitivní přístup, takže jsem hned z prvního sezení odcházela s dobrým pocitem. Říká všechno narovinu a pomalu mě naučil přemýšlet nad věcmi úplně jinak. Naučil mě umět si nastavit hranice, mít se ráda a neobviňovat sama sebe ze všech chyb a špatných věcí v životě. Moje vztahy a komunikace s přáteli a rodinou jsou teď mnohem lepší. Pomohl mi i v nejtěžších chvílích v nemocnici (umí být online všude :)), a dodnes se všichni diví, jak zvládám být pořád tak nad věcí. Ani já to nechápu :) Dříve jsem na terapie nevěřila, teď si říkám, že je to to nejlepší co jsem v životě udělala a Thomas byl nejlepší volba!

W
Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

S koučem pracuji poslední měsíc a vnímám postupný posun v tom, jak funguji. Pan Cord se snaží naslouchat, reflektovat a posouvat (poňouknout) k dalším krokům k seberealizaci, což mi velice vyhovuje. Mohu doporučit. :)

Cord Thomas

Dobrý den, W. Děkuji za doporučení. Také vnímám váš posun a očividné zlepšení za tak poměrně ještě krátkou dobu. Rozhodně bych řekl, že už dnes jste dospělejším a odpovědnějším člověkem, než před měsícem. Máme ještě kus práce před sebou, ale líbí se mi, že na to jdeme systematicky a doufám, že se vám brzy i díky mé podpoře vykrystalizuje plán a vize vaší budoucnosti, se kterou budete spokojená. Těším se na další spolupráci s vámi. S pozdravem Cord

U
Umístění: Coaching Praha online konzultace psychoterapie

Young smart professional, offers unique perspective. Recommend for native English speakers. Though it isn’t what he does this is not someone to go to for diagnostic reasons

Cord Thomas

Hi there, thank you for the kind words. It's always fun for me to switch between English and Czech, and I'm used to having sessions in both languages. You're correct in saying that I'm not someone that gives diagnoses, however I will openly give recommendations to someone if I believe that they would benefit more from seeing a psychiatrist. Thank you for the comment on the unique perspective, as that is something I pride myself on, being someone that can help a person take a look at their life from a different angle and move forward towards achieving their goals instead of being stuck with their thoughts or fears. Thank you for the session and the recommendation. Sincerely, Cord.

Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

Thomas má velmi otevřený, přátelský přístup, ze kterého je vždy cítit zájem o mojí osobu a snaha mi opravdu pomoci. Do témat, které přináším často vkládá i osobní zkušenost, což považuji za přínosné. Při své práci je velmi autentický, dokáže sdílet radost ze společných pokroků. Je to opravdový "parťák". Oceňuji také jeho schopnost zaměřit se na konkrétní cíl a namotivovat mě k jeho dosažení. Spolupráce s ním je velmi příjemná, obohacující a především efektivní. Pomoc a podporu jsem vyhledala primárně kvůli mému osobnímu rozvoji v oblasti partnerských vztahů (nalezení vhodného partnera atd.) a domnívám se, že moje zakázka byla splněna. Myslím si, že bez jeho podpory, doporučení, různých technik k poznání toho, co ve vztazích potřebuji apod. by můj rozvoj v této oblasti trval podstatně déle nebo bych neudělala takové pokroky, za což mu opravdu mockrát děkuji a těším se na naší další spolupráci. :)

Cord Thomas

Dobrý den, Janet, děkuji za krásnou a rozsáhlou recenzi. Vaše slova mi opravdu udělaly radost. Váš osobní vývoj během posledních 9 měsíců co spolu pracujeme je obdivuhodný. Věděla jste, že dokážete byt lepším člověkem, a dneska si myslím, že jím opravdu jste. Také jste si našla partnera. Byla jste ochotná zkusit randění přes seznamku, systematicky jste chodila na schůzky a díky tomu vás úspěch neminul. Taky věřím, že kdybyste se ocitla znovu sama z jakéhokoli důvodu, byla byste schopna se znovu postavit na nohy a jít do světa randění s jistotou, že někoho opět najdete. Když si vzpomínám na začátek naší spolupráce, na tu trošinku splašenou, nerozhodnou ženu, která často jednala z pozice strachu a bolesti - dnes ji ve vás nevidím. Vidím na sezeních někoho úplně jiného. Vidím před sebou sebevědomou ženu, která se o sobě stará a ví co chce, váží si sama sebe, stále ví že má na čem pracovat, ale jde s chutí do toho. Vždycky se na sezení s vámi těším. Přeji jenom to nejlepší do budoucna. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching Praha online konzultace psychoterapie

S panem Thomasem mám sezení zhruba půl roku a oceňuji, že mi pomohl rozklíčovat náročné životní situace, se kterými jsem si nevěděla rady. O proti klasickým psychoterapiím mi hodně vyhovovalo, že mě zároveň navedl na akční plán, jak svůj život posunout. Pomohl mi "přeprogramovat" některé vzorce mého chování a myšlení, což ve výsledku vedlo nejen k mojí psychické úlevě, ale i k úlevě mého nejbližšího okolí. Některými radami mě skutečně překvapil, vůbec mě předtím některé souvislosti nenapadly.

Cord Thomas

Dobrý den, Soňo, děkuji za krásnou recenzi. Je zajímavé, že vaše hlavní téma bylo a stále je práce, ale naše sezení měla největší vliv na váš osobní život. Jsem rád, že jsem vám pomohl navést se na trošku jiné myšlení, a pomoci k několika „aha“ momentům, které jsme spolu měli. Je někdy až neskutečné, jak jsou všechny části našich životů propojené. Naše spolupráce je skvělá ukázka toho, že když se řeší jedna část, dost možná se zlepší nejen to, ale i několik dalších věci k tomu. Těším se na další sezení. Mějte se zatím krásně. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching Praha online konzultace koučování

Cord je velmi pozitivní, pohodový a profesionální. Pomáhá mi porozumět sobě samé, ukazuje mi jinou perspektivu na život a motivuje mě se posouvat. Určitě bych Corda doporučovala všem co hledají popostrčit nebo najít směr v životě. Určitě nebudete litovat

Cord Thomas

Dobrý den Sabi, děkuji za pozitivní slova. Mám moc rád to co dělám, tak je fajn, že to ze mě trošku takhle září i skrz online sezení. Vnímám, že jste se dost posunula od začátku našich sezení, a to že znáte lépe samu sebe tomu určitě pomáhá. Děkuji za doporučení lidem, co potřebují najít v sobě motivaci nebo vymyslet nový směr v životě. To jsou asi moji nejoblíbenější klienti, protože je často rychle vidět, jak se s vizí a cíly v životě člověk totálně promění v někoho, kdo je sebevědomý, motivovaný, stará se o sebe a má pocit, že dělá to co má na tomto světě. Těším se na naši další spolupráci a na to, jaké další kroky uděláte do budoucna, aby se vám naplnilo vše o čem sníte. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching Praha online konzultace Jiný

Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost.

Cord Thomas

Dobrý den J.M., také moc děkují za super online spolupráci a za to, jak jste se položil do úkolů a zvládl udělat některé obrovské kroky ve svém životě. Opravdu tleskám. Jsem moc rád, že jsme dokázali vytvořit krásný terapeutický vztah, a že máte pocit, že jsem se s vámi trefil do středu problému. Samozřejmě se to vždycky nepovede ihned, ale když ano, potom je spolupráce o to lepší. Ještě jednou děkuji za hezká slova a za vyjádření vaší spokojeností takto veřejně. Samozřejmě kdykoliv byste chtěl cokoliv probrat, i na jedno sezení, jsem tomu otevřený a budu se na vás těšit. S pozdravem Cord

Umístění: jiné místo Jiný

Jeden rok jsem ke Cordovi chodil na konzultace. Pomohl mi najít novou perspektivu na svůj vlastní život a jak si vážit maličkostí a věcí, které beru za samozřejmost. Naučil jsem se respektovat sám sebe a jak si organizovat den. Pomohl mi objevit zálibu v programování a vytvořit si realistické cíle. Přišel jsem ke Cordovi jako rozbitá hračka, která se díky jeho pomoci a podpoře pomalu slepuje zase dohromady.

Cord Thomas

Jonáši, děkuji za ochotu a opravdovou snahu se zlepšovat jako člověk a žít kvalitnější život. Mám pocit, že jsem viděl obrovskou transformaci od kluka k muži v poměrně krátkém čase. Rozhodně jste jeden z klientů, na které nikdy nezapomenu. Z jedné strany kvůli délce spolupráce, ale také proto, že pro mě jste byl challenge a tak jsme krásně rostli spolu. Moc si přeji, abyste se držel na cestě kterou jsme spolu vytyčili, a abyste přesáhl složité situace a negativní sklony, a stal se tak ještě více člověkem, kterého dlouhodobě budete respektovat. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching Praha online konzultace Konzultace online

Naše konzultace mi pomohly dozvědět se více o sobě a umět se zastavit a objektivně zhodnotit situaci a zvážit možná řešení. Moje práce mi teď dává větši smysl. Pan Cord je dobrý posluchač, který vždy přijde s účinným řešením.

Cord Thomas

Dobrý den R.N., děkuji za milá slova. Jsem hrdý na naši spolupráci. Přišel jste ke mně s tím, že si nejste pomalu ničím jistý. Zakončili jsme spolupráci s tím, že máte vizi, plány do budoucna, víte co chcete od života, a dokážete zápasit se situacemi co přijdou a dělat rozhodnutí. To je velká změna. Vedla k ní vaše snaha dělat svědomitě domácí úkoly a být lepším člověkem. Přeji hodně štěstí do budoucna, a ať se vám daří život tak, jak si přejete. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching - Praha 1 Jiný

Velmi doporučuji, příjemná, uvolněna atmosféra, vytváří pocit, ze se můžete svěřit s čímkoliv. Již po prvním coachingu mám lepší pocit a více jasno v tom, co chci dělat.

• Stres
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Rekvalifikační program instruktora fitness (150 výukových hodin)

• nutriční terapeut
  • tělovýchovné lékařství