Cord Thomas, psycholog Praha

109 návštěv profilu během 30 dní

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Koučování • 1 400 Kč

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 400 Kč

Koučování • 1 400 Kč +1 Více

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Číslo účtu je **********/****. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení. Děkuji!

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha 10, Praha

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Koučování • 1 400 Kč

Vítejte na mém profilu. Věnuji se oblastem:
- Koučování a poradenství v osobním rozvoji (spokojenost, stres/úzkost, sebevědomí, vztahy)
...

• Stres
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Anglo-Americká Univerzita v Praze - Mezinárodní vztahy a diplomacie (4 roky bakalářského studia)
  • Mindset Academy s.r.o. - Mindset koučování (10 měsíců akreditovaného výcviku, 121 výukových hodin)
  • Rekvalifikační program instruktora fitness (150 výukových hodin)

• nutriční terapeut
  • tělovýchovné lékařství

Fotografie

Filmy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Slovenština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Umístění: Coaching - Praha 1 psychoterapie

I've been seeing Cord for over six months, and his sessions have been extremely beneficial; I was able to accomplish goals that I had been putting off for a long time. He provided me with the tools I needed to navigate stressful situations on my own. I'm very happy with how he's approached me; I definitely went through self-development and was always looking forward to our sessions.

Umístění: Coaching - Praha 1 coaching

I když jsem vrcholový sportovec, tak moje sebedůvěra byla ve špatné kondici. Cord mě navedl, jak o sobě nepochybovat. Ani na minutu. Na to, jak je mladý, dokáže člověka dostat na správnou cestu.

F
Umístění: Coaching - Praha 1 coaching

S Cordem jsem strávil několik příjemných hodin. Pomohl mi a doporučuji ho navštívit. Díky.

Umístění: Coaching - Praha 1 psychoterapie

Thomas je velice sympatický, chápavý a empatický člověk. Sice to bylo první sezení, ale jsem rád, že jsem si vybral člověka, který mi sedí.

Umístění: Coaching - Praha 1 psychoterapie

K Thomasovi jsem začala chodit před rokem, po letech s úzkostma, sebepoškozovaním a zjištěním, že to sama po neúspěšných pokusech nezvládám. Překvapil mě jeho přátelský a pozitivní přístup, takže jsem hned z prvního sezení odcházela s dobrým pocitem. Říká všechno narovinu a pomalu mě naučil přemýšlet nad věcmi úplně jinak. Naučil mě umět si nastavit hranice, mít se ráda a neobviňovat sama sebe ze všech chyb a špatných věcí v životě. Moje vztahy a komunikace s přáteli a rodinou jsou teď mnohem lepší. Pomohl mi i v nejtěžších chvílích v nemocnici (umí být online všude :)), a dodnes se všichni diví, jak zvládám být pořád tak nad věcí. Ani já to nechápu :) Dříve jsem na terapie nevěřila, teď si říkám, že je to to nejlepší co jsem v životě udělala a Thomas byl nejlepší volba!

W
Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

S koučem pracuji poslední měsíc a vnímám postupný posun v tom, jak funguji. Pan Cord se snaží naslouchat, reflektovat a posouvat (poňouknout) k dalším krokům k seberealizaci, což mi velice vyhovuje. Mohu doporučit. :)

Cord Thomas

Dobrý den, W. Děkuji za doporučení. Také vnímám váš posun a očividné zlepšení za tak poměrně ještě krátkou dobu. Rozhodně bych řekl, že už dnes jste dospělejším a odpovědnějším člověkem, než před měsícem. Máme ještě kus práce před sebou, ale líbí se mi, že na to jdeme systematicky a doufám, že se vám brzy i díky mé podpoře vykrystalizuje plán a vize vaší budoucnosti, se kterou budete spokojená. Těším se na další spolupráci s vámi. S pozdravem Cord

U
Umístění: Coaching Praha online konzultace psychoterapie

Young smart professional, offers unique perspective. Recommend for native English speakers. Though it isn’t what he does this is not someone to go to for diagnostic reasons

Cord Thomas

Hi there, thank you for the kind words. It's always fun for me to switch between English and Czech, and I'm used to having sessions in both languages. You're correct in saying that I'm not someone that gives diagnoses, however I will openly give recommendations to someone if I believe that they would benefit more from seeing a psychiatrist. Thank you for the comment on the unique perspective, as that is something I pride myself on, being someone that can help a person take a look at their life from a different angle and move forward towards achieving their goals instead of being stuck with their thoughts or fears. Thank you for the session and the recommendation. Sincerely, Cord.

Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

Thomas má velmi otevřený, přátelský přístup, ze kterého je vždy cítit zájem o mojí osobu a snaha mi opravdu pomoci. Do témat, které přináším často vkládá i osobní zkušenost, což považuji za přínosné. Při své práci je velmi autentický, dokáže sdílet radost ze společných pokroků. Je to opravdový "parťák". Oceňuji také jeho schopnost zaměřit se na konkrétní cíl a namotivovat mě k jeho dosažení. Spolupráce s ním je velmi příjemná, obohacující a především efektivní. Pomoc a podporu jsem vyhledala primárně kvůli mému osobnímu rozvoji v oblasti partnerských vztahů (nalezení vhodného partnera atd.) a domnívám se, že moje zakázka byla splněna. Myslím si, že bez jeho podpory, doporučení, různých technik k poznání toho, co ve vztazích potřebuji apod. by můj rozvoj v této oblasti trval podstatně déle nebo bych neudělala takové pokroky, za což mu opravdu mockrát děkuji a těším se na naší další spolupráci. :)

Cord Thomas

Dobrý den, Janet, děkuji za krásnou a rozsáhlou recenzi. Vaše slova mi opravdu udělaly radost. Váš osobní vývoj během posledních 9 měsíců co spolu pracujeme je obdivuhodný. Věděla jste, že dokážete byt lepším člověkem, a dneska si myslím, že jím opravdu jste. Také jste si našla partnera. Byla jste ochotná zkusit randění přes seznamku, systematicky jste chodila na schůzky a díky tomu vás úspěch neminul. Taky věřím, že kdybyste se ocitla znovu sama z jakéhokoli důvodu, byla byste schopna se znovu postavit na nohy a jít do světa randění s jistotou, že někoho opět najdete. Když si vzpomínám na začátek naší spolupráce, na tu trošinku splašenou, nerozhodnou ženu, která často jednala z pozice strachu a bolesti - dnes ji ve vás nevidím. Vidím na sezeních někoho úplně jiného. Vidím před sebou sebevědomou ženu, která se o sobě stará a ví co chce, váží si sama sebe, stále ví že má na čem pracovat, ale jde s chutí do toho. Vždycky se na sezení s vámi těším. Přeji jenom to nejlepší do budoucna. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching Praha online konzultace psychoterapie

S panem Thomasem mám sezení zhruba půl roku a oceňuji, že mi pomohl rozklíčovat náročné životní situace, se kterými jsem si nevěděla rady. O proti klasickým psychoterapiím mi hodně vyhovovalo, že mě zároveň navedl na akční plán, jak svůj život posunout. Pomohl mi "přeprogramovat" některé vzorce mého chování a myšlení, což ve výsledku vedlo nejen k mojí psychické úlevě, ale i k úlevě mého nejbližšího okolí. Některými radami mě skutečně překvapil, vůbec mě předtím některé souvislosti nenapadly.

Cord Thomas

Dobrý den, Soňo, děkuji za krásnou recenzi. Je zajímavé, že vaše hlavní téma bylo a stále je práce, ale naše sezení měla největší vliv na váš osobní život. Jsem rád, že jsem vám pomohl navést se na trošku jiné myšlení, a pomoci k několika „aha“ momentům, které jsme spolu měli. Je někdy až neskutečné, jak jsou všechny části našich životů propojené. Naše spolupráce je skvělá ukázka toho, že když se řeší jedna část, dost možná se zlepší nejen to, ale i několik dalších věci k tomu. Těším se na další sezení. Mějte se zatím krásně. S pozdravem Cord

Umístění: Coaching Praha online konzultace koučování

Cord je velmi pozitivní, pohodový a profesionální. Pomáhá mi porozumět sobě samé, ukazuje mi jinou perspektivu na život a motivuje mě se posouvat. Určitě bych Corda doporučovala všem co hledají popostrčit nebo najít směr v životě. Určitě nebudete litovat

Cord Thomas

Dobrý den Sabi, děkuji za pozitivní slova. Mám moc rád to co dělám, tak je fajn, že to ze mě trošku takhle září i skrz online sezení. Vnímám, že jste se dost posunula od začátku našich sezení, a to že znáte lépe samu sebe tomu určitě pomáhá. Děkuji za doporučení lidem, co potřebují najít v sobě motivaci nebo vymyslet nový směr v životě. To jsou asi moji nejoblíbenější klienti, protože je často rychle vidět, jak se s vizí a cíly v životě člověk totálně promění v někoho, kdo je sebevědomý, motivovaný, stará se o sebe a má pocit, že dělá to co má na tomto světě. Těším se na naši další spolupráci a na to, jaké další kroky uděláte do budoucna, aby se vám naplnilo vše o čem sníte. S pozdravem Cord

Vítejte na mém profilu. Věnuji se oblastem:
...

• Stres
  • Nízké sebevědomí
  • Obavy

Ukončené školy

• Rekvalifikační program instruktora fitness (150 výukových hodin)

• nutriční terapeut
  • tělovýchovné lékařství