Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 200 Kč

On-line konzultace • 1 500 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Číslo účtu je ***-*********/****. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení. Děkuji!

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha 10, Praha

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching 60 min. konzultace • 1 200 Kč

Coaching 90 min. konzultace • 1 500 Kč

Na Poříčí 12, Praha
Coaching - Praha 1

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 200 Kč

Vítejte na mém profilu. Oblasti mé působnosti jsou: - Koučování a poradenství v osobním rozvoji - Sportovní a výkonností psychologie Pocházím ze ...

• Stres
  • Obavy
  • Krize

Ukončené školy

• Anglo-Americká Univerzita v Praze - Mezinárodní vztahy a diplomacie (4 roky bakalářského studia)
  • Mindset Academy s.r.o. - Mindset koučování (10 měsíců akreditovaného výcviku, 121 výukových hodin)

• nutriční terapeut

Psychoterapie

Na Poříčí 12, Praha

Coaching - Praha 1

Umístění: jiné místo Jiný

Moc děkuji za naší příjemnou spolupráci. Příjemný a odborný koučink. Naprosto splnilo má očekávání. Určitě doporučuji a pokud budu v budoucnu potřebovat, velmi rád se vrátím

Cord Thomas

Ahoj Jirko, děkuji za milé doporučení. Opravdu jsme spolu udělali velký kus práce za poměrně krátkou dobu, a to je díky tobě, že jsi to vzal vážně a soustředil ses na domácí úkoly a cíle. Spolupráce s tebou byla moc příjemná a těším se na další setkání. S pozdravem, Cord

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Coaching - Praha 2 Coaching 60 min. konzultace

Po konzultaci s panem Thomasem jsem se cítila daleko lépe. Zanalyzoval mou situaci a navrhl řešení, o kterém jsem předtím ani nepřemýšlela. Hodnotila bych jako velmi účinné a těším se na další spolupráci.

Cord Thomas

Dobrý den V.P., děkuji za recenzi a jsem moc rád, že se cítíte mnohem lépe. Přestože zatím máme krátkou spolupráci, jsem rád, že jsme spolu dokázali mít na váš život pozitivní vliv. Doufám, že se vám daří a taky se moc těším na další spolupráci s vámi. S pozdravem, Cord

Umístění: jiné místo Jiný

Cord je profesionalní kouč, který ví o čem mluví a trefí na jádro problému. Dokáže postupně pomoct a davá praktické rady/úkoly jak se člověk může zlepšit v dané oblasti. Je příjemný a plný energie a je to osoba, které se nebojíte svěřit. Čas strávený terapie s Cordem za to stojí!

Cord Thomas

Ahoj Niki, děkuji za milá slova. Jsem moc rád za naše společná sezení, a hlavně jak je krásně vidět tvůj pokrok. Je opravdu obdivuhodné, jak moc jsme spolu dokázali tvůj život změnit k lepšímu, a to je hlavně díky tobě a tvé ochotě na sobě tvrdě pracovat. Takže ještě jednou děkuju za hodnocení a těším se na naši další spolupráci. S pozdravem, Cord

Umístění: jiné místo Jiný

Cord je skvělý psycholog a kouč. Je velmi empatický. Je schopný vytvořit uvolněnou atmosféru a prostředí plné důvěry, kde se člověk nemusí bát otevřít. Je schopný nalézt reálnou příčinu "problému" a klade otázky tak, že si klient postupem času najde proveditelné řešení.
Cord mi pomohl nastavit hodnoty a utvrdit se v mém kariérním směřování. Spolupráci s Cordem vřele doporučuji .

Cord Thomas

Ahoj Honzo, moc děkuji za milá slova. Jsem rád za tu možnost s tebou pracovat a zkoumat různé možnosti ve tvém životě. Moc se mi líbí, jak jsi použil slova “proveditelné řešení“. To je základ všeho umět si nastavit cíle tak, aby byly motivující a ne naopak. Přeju hodně štěstí a úspěchu do budoucnosti, a hlavně abys byl spokojený a vděčný za všechno, co máš a čeho dosáhneš. Měj se krásně a brzy se uvidíme, Cord

• Stres
  • Obavy