Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychoterapie • 1 700 Kč +2 Více

Párová konzultace • 2 000 Kč

Párová terapie • 2 000 Kč

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 700 Kč

Coaching • 1 700 Kč +3 Více

Psychoterapie • 1 700 Kč

Párová konzultace • 2 000 Kč

Párová terapie • 2 000 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platíte po online konzultaci.

Prosím o zaplacení sezení do 24 hodin po konzultaci. Číslo účtu je **********/****. Variabilní symbol vám bude poskytnut v rámci prvního sezení. Děkuji!

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Žitomírská 26 - Vinohrady, Praha 10, Praha

Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Coaching • 1 700 Kč

Psychoterapie • 1 700 Kč

Vítejte na mém profilu. Věnuji se oblastem:
– Koučování a poradenství v osobním rozvoji (spokojenost, stres/úzkost, sebevědomí, vztahy)
...

Ukončené školy

• Anglo-Americká Univerzita v Praze – Mezinárodní vztahy a diplomacie (4 roky bakalářského studia)
  • Mindset Academy s.r.o. – Mindset koučování (10 měsíců akreditovaného výcviku, 121 výukových hodin)
  • Rekvalifikační program instruktora fitness (150 výukových hodin)

• nutriční terapeut
  • tělovýchovné lékařství

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Slovenština

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

Příjemná atmosféra, težko hodnotit podrobněji, nechám si to až po více sezeních

Umístění: Coaching - Praha 1 coaching

Ke Cordovi jsem zašel se specifickým kariérním problémem, který mi přerůstal přes hlavu a zasahoval i do dalších částí života. V průběhu sezení jsme došli k tomu, že se jedná o komplexnější problém vnímání pocitů, nastavení hranic, cílů a zpracování emocí, který se se mnou vine již delší dobu. S naléhavější částí problému jsme pracovali přes rozšíření perspektivy a zahrnutí ostatních vlivů do mého způsobu uvažování. S pomocí Cordova přátelského přístupu jsem dokázal pohnout i se zpracováním emocí a citlivějším vnímáním pocitů. Přes úkoly k zamyšlení a skrze zpětnou vazbu jsem se dokázal dostat na zdravě sebevědomější úroveň a naučil se lépe přijímat své chyby. Terapie trvala 9 měsíců, stále je však na čem pracovat.

Umístění: Coaching - Praha 1 psychoterapie

Už nějakou dobu docházím a jsem velmi spokojená, hodně mě to posunulo vpřed a pochopila jsem více své emoce než kdykoliv předtím. Velmi doporučuji, neměnila bych

Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

Skvělý coach. Je velmi empaticky, dokáže poslechnout, ale zároveň hodiny nejsou o tom ze já mluvím 99% času, ale pan Thomas vždy řekne svůj pohled a přivede mě na to co by se s tím dalo dělat, popřípadě navrhne cvičení, kde si na to přijdu sama.

Jeho hodiny jsou velmi praktické a zaměřeny na to co zrovna potřebuji. At se jedna o cokoliv. Podařilo se mu vytvořit atmosféru, kde se člověk nebojí sdílet a byt upřímný.

A poslední věc, kterou bych vyzvedla je ta, ze se neboji říct názor/informaci, který možná nechcete slyšet, ale je to ten, ktery vás posune nejdale..

Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

Cord mě zaujal tím, že koučuje sportovce, kterým pomáhá nastavit správný mindset v nelehkých stresových situacích. Říkal jsem si, že takový člověk musí mít zkušenosti a výsedky, jinak by nešel do prostředí, kde jsou ihned vidět výsledky jeho práce. Moje osobní zkušenost to jen potvrzuje. Cord umí skvěle pochopit váš problém a pak vás dovést k jeho řešení. To co říká, dává hlavu a patu a člověk by sám o sobě na většinu věcí nepřišel. "Aha" momentů jsem měl během pohodových schůzek hned několik a některé věci by si zasloužily tesat do kamene. Rozhodně mně pomohl a určitě budeme pokračovat ve spolupráci.

Umístění: Coaching Praha online konzultace koučování

Velmi vstřícný, milý a profesionální přístup s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Moc děkuji za psychologickou pomoc, s konzultaci budu pokračovat.
Mohu jen doporučit.

Umístění: Coaching - Praha 1 coaching

Pro návštěvu Corda jsem se rozhodla, když jsem se ocitla v těžké situaci v osobním a pracovním životě a potřebovala jsem pomoct se posunout a nadnést se nad určitými situacemi. Bylo pro mě důležité najít někoho, kdo mi sedne lidsky a nebude pro mě problém se svěřit a Corda jsem si vybrala na základě recenzí. A už je to 10 měsíců, co ho navštěvuji. Určitě to splnilo s splňuje mé očekávání od koučingu a seberozvoji a vždy najdeme téma. Často se věnujeme také osobním cílům a různým cvičením, která jsou zajímavá a člověk o sobě muže zjistit věci, které si normálně ani neuvědomuje. Corda doporučuji, nejen, že má trpělivost, ale dost často jsou sezení i zábavné :)

Umístění: Coaching - Praha 1 koučování

S Cordem jsem absolvoval několik příjemných sezení, kdy jsem si alespoň utříl a vyjasnil své cíle a postoje. Doporučuji pro lidi, kteří se potýkají s běžnými organizačními starostmi. Pokud by mělo jít o hlubší psychologický problém doporučil bych, ale spíš pomoc odborného psychologa.

Umístění: Coaching Praha online konzultace Konzultace online

cele sezení si připadáte že mluvíte s kamarádem. Cena je vysoká, ale odůvodněná. Peníze neztrácíte na úkor svého problému. Tenhle člověk ví jak vám pomoct a podat to tak aby jste to pochopily. Už ho mám přes rok a hodně doporučuji ostatním

Umístění: Coaching - Praha 1 psychoterapie

S Cordem je to jednoduché. On neříká, co chcete slyšet. Naopak vám řekne přesně to, co slyšet potřebujete. :)
Chodím k němu pravidelně terpve 4 měsíce a udělala jsem pokrok, který bych přirovnala pravděpodobně tak ke dvoum rokům seberozvoje na vlastní pěst.
Když přeskočím samozřejmé věci jako je porozumění, nesouzení a efektivní komunikaci z jeho strany, je pro mě neuvěřitelné, že již po pár sezeních jsem měla pocit, že si ke mě našel tu správnou individuální cestu.

I když má témata nejsou zdaleka jednoduchá, na sezení se těším, protože v průběhu vždy objevím něco, co jsem i roky přehlížela. A pak se jen doma divím.
Dokáže mi srozumitelně vysvětlit pro mě složité věci, a každé další sezení nejen tím prokazuje svojí bdělost nad tím, co spolu řešíme.
Mám před sebou stále práci na sobě, ale jsem z nejhoršího venku, cítím se skvěle a věřím, že zvládnu vše, oč usiluji. Hlavně díky jeho cestám a podpoře.

Ze srdce děkuji Corde, zdali toto čtete, díky Vám vidím ve věcech smysl.

Vítejte na mém profilu. Věnuji se oblastem:
...

Ukončené školy

• Rekvalifikační program instruktora fitness (150 výukových hodin)

Ceny ZnamyLekar.cz

• nutriční terapeut