Osobní psychoterapie Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Služby paní Niny Šimůnkové velmi doporučuji! Mám za sebou už nějaké roky terapie a náturou jsem hodně "over-thinker", takže mám občas pocit, že jsem už všechno promyslela a předpověděla, a že mě tedy v mojí hlavě nemůže moc věcí překvapit. Nu a u paní psycholožky Šimůnkové jsem toto nastavení byla nucená opustit, protože vpodstatě každé sezení mám alespoň jednu aha-chvíli, pokaždé objevím něco nového, a hlavně mám díky tomu, že se cítím v naprostém bezpečí, odvahu vydávat se do děsivých, doteď skrytých zákoutí svého mozku. Jsem velmi vděčná, že jsem paní Šimůnkovou našla. Více

Budečská 9, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

Individuální psychoterapie (50 minut)

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

Psychologie Kotalová

od 1 000 kč

• „Paní Terezu můžu jenom doporučit. Velmi mi pomáhá na mojí cestě k uzdravení duše po prožité traumatické události v dětství. Škoda, že jsem na ni nenarazila již dříve, ale jak říká Tereza, vše má svůj čas. Ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale poprvé v životě cítím pevnou půdu pod nohama a věřím, že moje uzdravení je už jenom otázkou času. Díky! Více

Pernerova 293/11, Praha Mapa

PSYCHOLOG PRO DUŠI

od 1 100 kč

• „Velmi lidský přístup při řešení složitých životních situací. Podáváno s dostatečnou, a v každé situaci, patrnou odborností a evidentní snahou pomoci. Nevnímá člověka jako pacienta, ale osobnost s konkrétními problémy, do kterých se dokáže velmi empaticky vcítit a poradit lidsky a zároveň odborně. Velmi mi pomohla v obtížné situaci. Více

Opletalova 25, Praha Mapa

Harmonia psychoterapie

Coaching

od 1 000 kč

• „Paní Kolátorová mi pomohla najít útěchu a pohlížet na věci i z jiné perspektivy. Pokaždé jsme se určitý problém snažily vidět všelijak, abychom nalezly to nejlepší řešení. Musím říct že kreativní uchopení problému bylo vlastně i v celku zábavné. Pokaždé jsem odcházela s lepší náladou a doprovodila mě až ke šťastnému konci. Musím říct že jsem skoro smutná že se s paní Kolátorovou už nevídáme. Je moc milá, sympatická a hlavně empatická. Pokud hledáte někoho kdo by Vám pomohl, nebojte se oslovit paní Kolátorovou. Více

Saskova 1961, Kladno Mapa

Klára Kolátorová - Psychoterapie Kladno

800 Kč

• „Terapie u pana Kuty není povídání si jako u kamarádky na čaji. Je to první psycholog, co se mnou na mně doopravdy makal zcela aktivně, zajímal se, nebál se jít do hloubky a přímo, přitom velmi citlivě a vnímavě. Vyzkoušela jsem více různých psychologů ale až zde jsem narazila opravdu na někoho, kdo do toho šel se mnou a naplno. Dokázal si získat mou důvěru, dostat se k jádru problému a být mi tam pevnou oporou a průvodcem, který ví, co dělá. Mohu jen maximálně doporučit a přeji každému, kdo má odvahu se pohnout z místa. Více

Jaselská 32, Praha Mapa

Psycholog Igor Kuta

• Psychoterapeut, Psycholog, K… ouč Více

1 názor

„Pana Petráše absolutně doporučuji. Mám za sebou již několik sezení a svým profesionálním a vnímavým přístupem mi pomohl v řešení několika problémů. Nyní se cítím mnohem lépe. Je to člověk na správném místě a jsem rád, že mám tu možnost k panu Petrášovi docházet. Výhodou je i možnost online konzultací. Děkuji, MK. Více

Václavská 20, Praha Mapa

Martin Petráš

950 Kč

1 názor

„Velmi profesionální, ocenil jsem vnímavost a velikou podporu. Paní psycholožku velmi doporučuji a již několik lidí z mého okolí ji navštěvuje a chválí si ji. Děkuji. Více

Sokolovská 128/82, Praha Mapa

Mgr. Ivana Ballová, psycholog

od 1 200 kč

• „Velmi respektující přístup k člověku a jeho situaci, oceňujeme zkušenost, klid a naslouchání terapeutky. Zároveň velmi účelné byly konkrétní otázky na nás. Co jsme s partnerem objevili, byli jsme tam totiž oba, nám pomohlo objevit naše principy komunikace, pochopit je a změnit k lepšímu. A je nám teď v našem vztahu spokojeně! Díky!! Více

Anny Letenské 8, Praha Mapa

Centrum komunikace

500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

1 názor

„Všechna sezení s paní psycholožkou v útulné žižkovské ordinaci pro mě byla hodnotně strávenými chvílemi, které mi pomohly vyrovnat se s nelehkou životní situací a efektivně vyřešit i jiné, dlouhodobé osobní potíže, se kterými jsem se vypořádávala. Oceňuji citlivý a osobní přístup, se kterým mi paní Hackerová dokázala pomoci poodhalit kořeny mých potíží a najít cestu, jak se s nimi konečně rozloučit. Vřele doporučuji! Více

Ondříčkova 1, Praha Mapa

Psychologie Praha s.r.o.

• „Myslím, že panu Romanovi rozumím. Pamatuji si velmi dobře, jak těžké pro mě bylo rozhodnout se, v podstatě vložit svůj život do cizích rukou a jak dlouho mi to trvalo, a myšlenky přitom lítaly do extrémů. Jenže ať už u Dr. Roubala nebo někoho jiného, prostě nějaká pořádná léčba bez důvěry nejde. Jednoho dne jsem se rozhodla, že mu prostě věřit budu, a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala. Vytáhl mě z pomyslného bahna, pomohl mi se vnitřně sjednotit, dostat příšerný bezdětný vztah (který jsem v té době považovala za dobrý) do spokojeného manželství se dvěma dětmi a celkově kompaktní vyvážené rodiny, dřív jsem ani netušila, že něco takového je možné. Taky mě naučil se za sebe nestydět, ikdyž se občas nechovám“standardně” , což mě vnitřně osvobodilo...Tempo terapie uměl uregulovat velmi citlivě a vždycky mi dal na vše tolik času, kolik jsem potřebovala, a to s pocitem, že rozhodnutí, jestli s ním budu pokračovat, je jenom na mě. Působí na mě velmi empaticky, určitě má snahu pomoci a určitě se mu to daří velmi dobře. Pokud se chová nějak, jak mi to třeba není příjemné, tak jsem se naučila, že je to součástí terapie, a to právě díky důvěře, že mi chce pomoci. A výsledky to mělo a má skvělé, dlouhodobé. Po několika letech jsem teď opět vyhledala jeho odbornou pomoc a opět nezklamal. Ordinace je příjemná, útulná. Všem Dr. Roubala vřele doporučuji. Více

Umělecká 4, Praha Mapa

Ambulance Roubal s.r.o.

• „Člověk má občas plnou hlavu a neví co a kam dále. Situace se zdá bez řešení a přitom stačí najít odborníka jako je paní Jankovská. Profesionalita, empatie a vzácné rady. Děkuji za ní. Vřele doporučuji každému. Je jedno jestli máte malé nebo velké trápení, chápe vše. Více

Vlašimská 2189/4,, Praha Mapa

MH terapie

• Psychoterapeut

Čistovická 11, Praha Mapa

Psychoterapeutická praxe - Mgr. Michal Kyjonka

Individuální psychoterapie (50 minut)

600 Kč

• Psycholog