Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Nejčastěji hledané služby

1 300 Kč

1 300 Kč

Petr Háva

Vystudoval jsem Pražskou vysokou školu psychosociálních studií a absolvoval pětiletý sebezkušenostní výcvik v daseinsanalytickém směru. Mám zkušenosti...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií
  • University of British Columbia (Vancouver)

Ceny ZnamyLekar.cz

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Petr Háva Jiný

Děkujeme za příjemnou první zkušenost s párovou terapií a Váš lidský přístup. Do budoucna se na Vás s partnerem znovu rádi obrátíme.

Umístění: Petr Háva individuální psychoterapie

Pan Háva je dobrý naslouchač a pomohl mi z nejhoršího. Byl moje první zkušenost s terapií a můžu ho vřele doporučit.

Umístění: Petr Háva individuální psychoterapie

Petr Háva je odborník na správném místě. Empatický, nikoho a nic nesoudí a nic nevnucuje. Prostředí jeho terapeutovny v Emauzách je také velmi příjemné. Doporučuji všema deseti :) Tímto děkuji za pomoc, Petře.

Umístění: Petr Háva psychologické poradenství

Moc doporučuji! Pan Petr mi pomohl vidět spoustu věcí v jiném světle. Odnesla jsem si hodně uvědomění, se kterými budu pracovat i nadále. Byl to velmi příjemně strávený čas v krásném prostředí, které na mě působilo bezpečně a nebála jsem se říct vše, co jsem měla na srdci. Pokud si nebudu vědět rady v budoucnu, rozhodně nebudu váhat, komu zavolat.

Umístění: Petr Háva individuální psychoterapie

Skvělé. Pan magistr je velmi empatický a ohleduplný. Prostředí terapeutovny je krásné. Velmi doporučuju.

Umístění: Petr Háva

Pana Petra jsem již navštívila několikrát a budu navštěvovat pravidelně i v budoucnu. Oceňuji celistný přístup k terapii s ohledem i na východní filozofie. Již několikrát mi pan Petr pomohl vidět věci z úplně jiné perspektivy. Neváhám se na něj obrátit s jakýmkoliv problémem. Vždy mi byl schopen pomoci. Během terapie dojde k uvolnění od těžkých emocí a po terapii se vždy cítím motivovaná pracovat na dlouhodobých změnách.

Umístění: Petr Háva partnerská psychoterapie

ráda bych Vám touto formou poděkovala za úžasný lidský přístup, moc jste mi pomohl s tou celou mojí situací. Ještě jednou díky!

Veronika