Pavla Doláková, psychoterapeut Praha

Individuální psychoterapie (50 minut) • 800 Kč

Krizová intervence • 800 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hled...

• Rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • Úzkosti, deprese, panické ataky
  • Syndrom vyhoření

• psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 200 kč

1 200 Kč

Názory

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha individuální psychoterapie 50 min.

Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Skvělá očista psychiky. Velmi lidský a přátelský přístup. Doporučuji všem. Určitě se vrátím jako spokojený klient.

Má první návštěva u psycholožky a skvělá zkušenost s moc milou a příjemnou odbornicí, která mi pomohla vidět sama sebe jinak. Moc Vám děkuji.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha individuální psychoterapie 50 min.

Pavla je velmi přátelská, empatická a příjemná, jako terapeutka se o mne stará už skoro dva roky. Nejvíc na ní oceňuji, že je otevřená, dovede zvolit správná slova pro danou situaci, umí najít cestu ke zlepšení, když my ji často nevidíme. Velmi si cením hlavně laskavé a otevřené komunikace, pochopení a taky smyslu pro humor, kterým Pavla rozhodně nešetří. Pavla mi během terapií řekla spoustu myšlenek, ke kterým jsem se v daných obdobích často vracela a pomohlo mi to najít zpět svou sílu. Na terapiích bych nic neměnila - Pavla je jako terapeutka velmi dobrá, osobitá, má zájem a potřebný nadhled, kopu zkušeností a vždy radu, jak se posunout - byť jen o krůček - vpřed. Děkuji!!

Paní Doláková je velmi chápavá terapeutka. I přes mé, leckdy velmi zmatené, vyprávění o lecčem dokázala zaměřit svou (a posléze i mou) pozornost na to, co bylo důležité.
Rozhodně doporučuji komukoli, kdo má strach že se mu nedostane pochopení, podpory či přijetí.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha

Všem strašně moc doporučuji!
Paní Doláková je neskutečná
Už po první minutě u ní se cítíte lépe
Profesionální a lidský přístup

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha

Paní terapeutku rozhodně doporučuji. Docházel jsem za ní dlouhodobě kvůli panickým atakám, kterých jsem se díky práci paní terapeutky zbavil. Trpělivě a s pochopením mi pomohla ataky překonat. Díky!

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha deprese

Měla jsem velké obavy vyprávět někomu cizímu, co se mi děje. Paní Doláková je nesmírně lidská a chápavá. Už po první konzultaci jsem se cítila lépe.

Umístění: Poradna pro osobnostní rozvoj - Denisovo nábřeží 4, Plzeň Maniodeprese

Navštívila jsem paní psycholožku, abych pomohla sobě v době kdy se mi zhoršovaly hlavně deprese... měla jsem pocit, že mi nevěří, stále mi vnucovala názor že jsem jen přehnaný perfekcionalista.. tím pádem ztratila mou důvěru... řekla mi abych zvolnila tempo v něčem (u mě škola) a odpočinula si... na druhé návštěvě jsem řekla že jsem zvolnila, ale že už přemýšlím, kam vložit další aktivitu (příznak mánií).... stále to byl jen perfekcionalismus... byla jsem u ní dvakrát (první asi v lehké depresi, v druhé bych řekla že v lehké formě mánie) a potom mi řekla že už si nemáme co říct a že se mám ozvat až mi bude zase zle.... nevím, ale můj psycholog i když se cítím dobře, tak mě vždy pozve na další návštěvu, aby se mnou neztratil kontakt.. nemyslím si, že po dvou sezeních se dá ukončit "léčba," tak aby zafungovala... teď jsem se za pomocí prášků dostala z těžké deprese a čekám na oficiální zprávu že je to bipolární... každopádně si myslím že perfekcionalismus není to samé jako propad až do těžké deprese...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradna pro osobnostní rozvoj - Denisovo nábřeží 4, Plzeň Běžný termín

Poprvé u psychologa..neuvěřitelně lidský přístup...Děkuji...moc mi to dalo..Nejvic doporučuji za ten pristup

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohlo stresovat, ale pokaždé, když se vracím k rodičům, jsem celá vynervovaná a dělá se mi špatně od žaludku, protože tam mám špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili do vysoké školy, kvůli tomu začal všechen stres, dvakrát jsem byla hospitalizovaná na infekčním, kvůli zvracení, ale všechny výsledky a odběry byly v pořádku.
Dá se tohoto stresu z minulosti nějak zbavit, popř. jak?
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
kromě psychoterapie by Vám mohly pomoci i relaxační techniky a práce s tělem. Je dobře, že jste se rozhodla stresu se zbavit. Držím Vám palce!

Pavla Doláková

Dobry den mam 7 letou dcerku jmenuje se Jennifer mame velke problemy s usínáním a ze se ji ukazuje oblicej nejake pani a ale me vice dela starost ze se boji uplne vseho vetru a hlavne bourky vim ze deti maji strach ale toto je opravdu hrozne ne jen ze se crla klepa ale krici a dosahuje to az do hysterickeho place s tim ze nemuze dychat zvraci a schova se.nekam do kouta ci pod postel znamy uz rikaly at se nekam objedname at to rrsim a nenechavam jen tak prosim muzete mi nejak poradit dekuji

Dobrý den, doporučila bych Vám poradit se s Vaší dětskou lékařkou a požádat jí o doporučení dětského psychologa/psychoterapeuta.
Držím palce, ať se Jennifer brzy cítí lépe.

• Rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • Úzkosti, deprese, panické ataky