Ortenovo náměstí 9, Praha 7, Praha 7, Praha

Individuální psychoterapie (50 minut) • 800 Kč

Krizová intervence • 800 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Terapie nemusí bolet. Vždy se snažím klientům vytvořit maximální pocit bezpečí, aby mohli bez obav vyjádřit své pocity a postoje. Společnou prací hled...

• Rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • Úzkosti, deprese, panické ataky
  • Syndrom vyhoření

• psychoterapie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

Online konzultace

1 200 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Doporučuji, a to jako spokojená pacientka, která Pavlu navštěvovala téměř dva roky a rozhodně se opět ráda obrátím v případě potřeby. Děkuji za vše.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha individuální psychoterapie 50 min.

Velmi srdečný přístup a milá atmosféra mi pomohla se svěřit se vším co mě trápí a budeme dále v terapii pokračovat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Příjemná ordinace i atmosféra. Necítila jsem se blbě mluvit o určitých věcech a nebála jsem se odsouzení nebo tak něco. Těším se na další setkání :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha rodinné poradenství 90 min.

Neoznačený zvonek
Žádný doklad o zaplacení
Z ordinace jsem neměla dobrý pocit
Toto bylo moje první sezení tohoto druhu nemám srovnání

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha individuální psychoterapie 50 min.

Pani je velmi zlatá a ochotná, buduci tyzden mam dalsie sedenie :) Velmi empaticka a ludska, na konci terapie ma objala, odchadzala som s dobrym pocitom :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha Běžný termín

Skvělá očista psychiky. Velmi lidský a přátelský přístup. Doporučuji všem. Určitě se vrátím jako spokojený klient.

Má první návštěva u psycholožky a skvělá zkušenost s moc milou a příjemnou odbornicí, která mi pomohla vidět sama sebe jinak. Moc Vám děkuji.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha individuální psychoterapie 50 min.

Pavla je velmi přátelská, empatická a příjemná, jako terapeutka se o mne stará už skoro dva roky. Nejvíc na ní oceňuji, že je otevřená, dovede zvolit správná slova pro danou situaci, umí najít cestu ke zlepšení, když my ji často nevidíme. Velmi si cením hlavně laskavé a otevřené komunikace, pochopení a taky smyslu pro humor, kterým Pavla rozhodně nešetří. Pavla mi během terapií řekla spoustu myšlenek, ke kterým jsem se v daných obdobích často vracela a pomohlo mi to najít zpět svou sílu. Na terapiích bych nic neměnila - Pavla je jako terapeutka velmi dobrá, osobitá, má zájem a potřebný nadhled, kopu zkušeností a vždy radu, jak se posunout - byť jen o krůček - vpřed. Děkuji!!

Paní Doláková je velmi chápavá terapeutka. I přes mé, leckdy velmi zmatené, vyprávění o lecčem dokázala zaměřit svou (a posléze i mou) pozornost na to, co bylo důležité.
Rozhodně doporučuji komukoli, kdo má strach že se mu nedostane pochopení, podpory či přijetí.

Umístění: Ortenovo náměstí 9, Praha

Všem strašně moc doporučuji!
Paní Doláková je neskutečná
Už po první minutě u ní se cítíte lépe
Profesionální a lidský přístup

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
už asi 3 roky mě trápí dlouhodobý stres, nyní jen z minulosti. Nemám nic, co by mě mohlo stresovat, ale pokaždé, když se vracím k rodičům, jsem celá vynervovaná a dělá se mi špatně od žaludku, protože tam mám špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili do vysoké školy, kvůli tomu začal všechen stres, dvakrát jsem byla hospitalizovaná na infekčním, kvůli zvracení, ale všechny výsledky a odběry byly v pořádku.
Dá se tohoto stresu z minulosti nějak zbavit, popř. jak?
Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,
kromě psychoterapie by Vám mohly pomoci i relaxační techniky a práce s tělem. Je dobře, že jste se rozhodla stresu se zbavit. Držím Vám palce!

Pavla Doláková

Dobry den mam 7 letou dcerku jmenuje se Jennifer mame velke problemy s usínáním a ze se ji ukazuje oblicej nejake pani a ale me vice dela starost ze se boji uplne vseho vetru a hlavne bourky vim ze deti maji strach ale toto je opravdu hrozne ne jen ze se crla klepa ale krici a dosahuje to az do hysterickeho place s tim ze nemuze dychat zvraci a schova se.nekam do kouta ci pod postel znamy uz rikaly at se nekam objedname at to rrsim a nenechavam jen tak prosim muzete mi nejak poradit dekuji

Dobrý den, doporučila bych Vám poradit se s Vaší dětskou lékařkou a požádat jí o doporučení dětského psychologa/psychoterapeuta.
Držím palce, ať se Jennifer brzy cítí lépe.

• Rozvod - zvládání průběhu a uspořádání si nového začátku
  • Úzkosti, deprese, panické ataky