Adresy (3)


Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychologické poradenství • 2 500 Kč

Konzultace online • 2 500 Kč

Koučování • 2 500 Kč +1 Více

Studenti – individuální terapie • 2 000 Kč


Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platba předem, převodem na účet.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).


Na Poříčí 12, Praha 1, Praha
Psycholog a kouč | Praha 1


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami


Žitomírská 26, Praha 10, Praha
Psycholog a kouč | Praha 10


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod


Zkušenosti

O mně

Nemáte vážné deprese ani jiná psychická onemocnění, takže nechcete a nepotřebujete docházet za psychiatrem. Přesto byste ale rádi vyhledali odborníka ...

Více

Léčené nemoci

 • Nízké sebevědomí
 • Stres
 • Obavy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Magisterský titul: Klinická psychologie a poradenství (Master of Arts in Clinical-Counseling Psychology), LaSalle University; Philadelphia, USA (2012 – 2014)
 • Dvouletý komplexní výcvik v systemickém koučování a supervizi, HERMÉS Institut (2013 – 2015)
 • Bakalářský titul: Komunikace a masmédia (Bachelor of Arts in Communication and Mass Media), Empire State College; New York City, USA (2008 – 2012)

Specializace

 • klinická psychologie


Znalost jazyků

 • Angličtina,
 • Čeština,
 • Slovenština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


2 500 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 1


Žitomírská 26, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 102 500 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 12 500 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 1


Žitomírská 26, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 10

Ostatní služby


2 000 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 000 Kč

Psycholog a kouč | Praha 1


Žitomírská 26, Praha

2 000 Kč

Psycholog a kouč | Praha 10

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Psycholog a kouč | Online konzultace psychologické poradenství

Hledání vhodného terapeuta může být pro mnoho lidí stresující a zdlouhavý proces, já jsem ale uspěla hned napoprvé, a to s Lucií. Celou naši spolupráci bych ráda shrnula jedním slovem: eye-opening. :)
Musím přiznat, že jsem byla velmi příjemně překvapená tím, jak fungovala naše online komunikace, a že i po telefonu se dá mnoho témat efektivně prodiskutovat. Lucie je odborníkem na svém místě, je chápavá, milá a vždy reaguje zvídavými otázkami, které člověka nutí k zamyšlení. Nikdy jsem necítila, že by mě jakkoliv soudila, naopak, vnímala jsem její empatický přístup.
Moc se mi líbily aktivity, které má pro klienty připravené, stejně tak její knížka, kterou jsem již několikrát otevřela. Uvítala jsem také Luciin přístup k seberozvoji, k meditaci a obecně ke zdravému životnímu stylu, který jsme velmi často probíraly. :)
Opravdu nemám asi ani jedinou výtku, spolupráce mi dala mnoho pondětů k zamyšlení a k další práci na sobě samé, se kterou rozhodně nehodlám skončit. Je také příjemné vědět, že se na Lucii mohu v budoucnu znovu obrátit, pokud budu potřebovat. :)
Děkuji a velmi ji tímto doporučuji.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Katko, děkuji vám, že jste si našla čas a sepsala své dojmy z naší spolupráce. Mám velkou radost, jaký posun se nám společnými silami povedl. Sedly jsme si, přistoupily jsme ke konzultacím s otevřeností a svědomitostí a to nastavilo krásný základ pro další terapeutické dění. Hlavní pochvala patří samozřejmě vám, neboť bez vaší upřímné snahy na bolestivých tématech zapracovat bychom se nikam neposunuly, i kdybych se jako psycholog snažila sebevíc. V průběhu spolupráce jste ukázala mnoho odvahy a odhodlání. Jste báječná a já mám radost, že jsem vám mohla před velkou cestou do zahraničí pomoci trochu zkalibrovat psychiku a vztahy. Věřím, že o to víc si všechno užijete a budete moct vstřebat bez zbytečné "koule u nohy". Mějte se krásně. S přátelským pozdravem Lucie


D
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Online konzultace psychologické poradenství

Není jednoduché shrnout spolupráci s Lucií, ale určitě bych přála všem, aby taky měli tu možnost ji zažít. Osobně mi vyhovovalo, že na sobě člověk musí neustále pracovat, nejen na sezeních, ale i mezi jednotlivými sezeními. Chválící se "rituál" si i po skončení spolupráce stále držím a navíc tahle práce na sobě u mě vedla k pocitu empowermentu a zodpovědnosti za svůj život, která už ale není stresující, naopak se stala velmi posilující. Lucie říká věci opravdu otevřeně a klade otázky, které pro mě ne vždy bylo jednoduché zodpovědět, ale právě odpovědi na ně mě posunuly nejdále.
Mimoto, že Lucie je samozřejmě odbornice na svém místě a k tomu si zachovala lidský přístup, tak pro mě velkou přidanou hodnotou byla její open-mindedness, a to, že jsem s ní mohla náhodně používat anglická slova, která nejlépe vystihovala, co se snažím říct.
Lucii určitě doporučuji, hlavně těm, kteří si zatím nedovolili žít takový život, jaký chtějí.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Dominiko, děkuji za vaše hodnocení. Těžko nyní hledám slova, protože přesně to, o co se ve spolupráci s klienty snažím a doufám, že jim předávám - to jste popsala. Co víc si přát, než že to tak klient skutečně vnímá. Přiznám se, že mě naše spolupráce opravdu bavila. V dialogu jste byla znamenitým parťákem - rychle vám docházely souvislosti, nápady na zlepšení nenapadaly jen mě, ale i vás, ve využití domácích úkolů na max jste byla přebornice. Rituál pochval jste skutečně adoptovala a tak začátky našich sezení vždy stály za to. Líbí se mi vaše slova, že se pro vás seberozvoj stal spíše posilující, než stresující. Sama jsem tuto transformaci zažila a máloco se tomu vyrovná. Vážím si toho, že jste si na svoji cestu na chvíli přizvala právě mě. Přeji vám do dalšího života jen to nejlepší a jsem se srdečným pozdravem. Lucie


T
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :)

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Dobrý den, Terezko, některá hodnocení klientů jsou pro mě skutečně dojemná a toto je jedním z nich. :-) Líbí se mi, jak jste vyjmenovala mnoho svých pokroků a já nemohu než souhlasit, že k nim skutečně došlo a co nejupřímněji vás za ně pochválit. Je také fajn, že zmiňujete, že telefon naši práci nijak neovlivnil. Bohužel spoustu lidí toto může odradit a přitom dovedu vyjmenovat několik důvodů, proč může být telefonické/online sezení i lepší než to naživo. Vše má zkrátka své pro a proti. Jedno je jasné - telefonická spolupráce bude vždy stonásobně lepší než žádná spolupráce. :-) Terezko, jste báječná dívka, jsem na vás pyšná a zalévají mě příjemné pocity z představy, co krásného vás v životě ještě čeká. Tím, jak jste na sobě zapracovala, budete ke všemu co přijde víc otevřená a připravená si to opravdu užít. Mějte se krásně a opatrujte se! S pozdravem Lucie


A
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

K Lucii jsem docházel 2 roky. Nyní, dva měsíce od ukončení naší spolupráce, upřímně nevím, kde mám s hodnocením začít. S Luciinou pomocí jsem se totiž změnil tak, že by mě snad mé staré já ani nepoznalo. Mimo jiné jsem si začal vážit svého zdraví, urovnal si vztahy v rodině, úzkosti a deprese dostal na minimum, zlepšil si svojí fyzickou kondici a vůbec se přestal bát života. S trochou odstupu si myslím, že tím nejdůležitějším, co jsem si z naší spolupráce odnesl, je porozumění sobě samému. To, že chápu svoje emoce, proč vznikají a jak s nimi pracovat. (Jak kdysi říkávala jedna moudrá psycholožka: "Emoce nejsou nemoce!") Lucie má při konzultacích velmi přátelský přístup a jistě vnese do života hezké počasí každému, kdo má pocit, že se nad ním stahují mračna.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Dobrý den, Aloisi, děkuji za krásné, místy poetické hodnocení. :-) Pěkně jste shrnul tu dvouletou terapeutickou jízdu. Odvedli jsme spolu obrovský kus práce. Ty větší zásluhy však patří vám. Komu je rady, tomu je pomoci. :-) A hlavně, vy jste se od toho dna opravdu odrazit chtěl. To je to nejdůležitější. Bylo mi ctí pozorovat vaše pokroky. Jste šikovný a máte světu hodně co nabídnout. Věřím, že o vás ještě někde uslyším a nebude to od vás v poradně. :-) Jsem s velkým, upřímným pozdravem a přáním toho nejlepšího do roku 2021. Lucie


J
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Návštěvy u Lucie mi pomohly srovnat zmatek, který jsem sama v sobě měla. Pomohla mě nasměrovat ke zvyšování sebedůvěry,
naučila mě nepotlačovat své vlastnosti a přijmout sama sebe.
Díky úkolům, které jsem dostávala na každé sezení, jsem se zlepšila i v umění ocenit své schopnosti a i ty nejmenší úspěchy.
Lucie mi také doporučila knížku plnou spousty účinných cvičení a zajímavým pohledem na vnímání vlastních pocitů.
Vnímám v sobě také větší klid, se kterým jsem vždy celkem bojovala.
Děkuji.:)

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Julie, děkuji vám za pěkné hodnocení plné konkrétních věcí, co vám pomohly. Ještě sem za vás vložím lekci, kterou jste uvedla ve "věcech, co bych si ze spolupráce chtěla pamatovat i za 1 rok" a velmi mě to zaujalo. "Sebevědomí se má budovat činy, ne přemýšlením o něm". Tuto myšlenku se snažím klientům předávat často a vy jste to nejen pochopila, ale ještě z toho bravurně vytvořila jednoduchou formulku. Děkuji! Ráda si to od vás "půjčím". :-)
Přeji vám krásné léto a budu se těšit na nějakou fotku třeba ze semestru v zahraničí. Opatrujte se!


Ověřeny pacient
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Dlouho jsem otálel a rozmýšlel jsem se jestli někam zajít a
nakonec jsem se rozhodl že zajdu právě k Lucii.

Celý život zápasím se sebedůvěrou a navíc jsem za sebou měl náročné období, což mě přimělo vyhledat odbornou pomoc.

Lucie mi pomohla porozumět sobě samému, získat sebedůvěru a hlavně poradit si v případě že budu mít opět těžké období.

Na setkání jsem se vždy těšil, až mi přišlo trochu líto když to skončilo. Snad to v budoucnu nebude potřeba, ale jestli ano tak se rád vrátím.

Mockrát děkuji

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Klientky jsou většinou sdílnější, co se týče psaní hodnocení po spolupráci. A tak vám mockrát děkuji, že jste se do toho pustil! :-) Co se týče naší společné práce.. Máme toho za sebou docela dost! A já jsem tak ráda, že jste k tomu přijít na sezení odhodlal, protože jsme vás mohli zbavit docela dosti zbytečných úzkostí. Pěkně jste za těch pár měsíců vykvetl. :-) Ke konci spolupráce jste se dokonce odhodlal ke kroku, na který bych si netroufla ani já, a to na úzkosti příliš netrpím. Myslím ten kurz, vy víte. :-) I proto máte můj obdiv. Jsem s velkým pozdravem a ještě jednou děkuji za spolupráci i za milé hodnocení. Opatrujte se!


A
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 koučování

Přijít za paní Lucií byl můj nejlepší krok v životě. Naučila jsem se mít radost ze života a ze všeho co přichází, zjistila jsem své hodnoty, podle kterých se rozvíjím a učím novým věcem.
Paní Lucii rozhodně doporučuji, vždy mě podpořila a dala pocit důvěry.

Děkuji Vám ????

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá A, děkuji za pěkný komentář! Určování hodnotového systému klienta patří k mým oblíbeným aktivitám při terapii i koučování a jsem nesmírně ráda, že to ve Vás zanechalo tak pozitivní otisk. A nejen to, podnikáte konkrétní kroky, abyste svými hodnotami více žila. Díky tomu jste odvážnější a Váš život probíhá více a více podle vašich představ. Já jsem prostě z vašeho postupu nadšená a jsem moc ráda, že (hlavně) Vy taky. Ať se nadále daří!


M
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Vyhledání odborné pomoci a k tomu ještě od Lucie, patří mezi to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat. Rozhodla jsem se pro návštěvu odborníka z důvodu složitých vztahů v rodině a s tím spojenou nedůvěru, obavy a strach z budoucnosti. Díky společné spolupráci jsem dokázala udělat významné pokroky v mém životě, poznala jsem blíže sebe samu a získala sebedůvěru. Těšila jsem se na každé naše setkání a po každém jsem odcházela s pocitem, že jsem se zase posunula o kus dopředu.

S Lucií jsem byla velice spokojena, považuji ji za odborníka ve svém oboru s profesionálním a lidským přístupem a mohu ji jen doporučit. Jsem přesvědčena, že poznatky a nástroje z terapie ještě využiji ve svém životě, abych mohla spokojeně žít.

Pokud bych v budoucnu potřebovala znovu navštěvovat terapeuta, rozhodně vím, že bych se obrátila opět na Lucii.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Martino, u některých spoluprací člověka opravdu zamrzí, když skončí. S Vámi to je přesně tak. V naší společné práci jsem viděla velký smysl. Bylo krásné sledovat, jak jste se stabilně posouvala, zbavovala se jedné obtíže za druhou a podnikala různé věci krok za krokem, den po dni. Vaše vytrvalost a záběr na cíl "spokojený život" byly skutečně obdivuhodné. Během našich sezení jste se osamostatnila, zažila mnoho nových věcí a hlavně lépe poznala samu sebe. Jste fantastická mladá žena a já jsem přesvědčená, že Vás čeká ještě mnoho dobrého. Jen je někdy třeba tomu štěstí jít trochu naproti, ale to Vy už teď víte. :-) Přeji Vám mnoho úspěchů ve studiu i ve všech Vašich dalších činnostech, a hlavně také v jedné konkrétní oblasti (Vy víte)! :-)


V
Ověřeny pacient
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1

Čas strávený s Lucií byl pro můj život v mnoha ohledech zásadním obohacením. Lucie mi pomohla dojít si k řadě zásadních zjištění a “aha momentů”, řadě nejasných věcí lépe porozumět a vyrovnat se s nimi. Díky tomu jsem nyní menší nervák, dokáži mít od věcí víc odstup a neztrácím energii tím, že bych se strachovala ze své budoucnosti. Naopak, mohu se zaměřit na konstruktivní a pozitivní využívání svého času a zdrojů, které mám k dispozici. Lucie mi pomohla také k získání odvahy učinit řadu důležitých životních rozhodnutí. Od našeho seznámení se můj život dost proměnil a já se nyní cítím víc pevně nohama na zemi.

Lucie je velmi inteligentní žena a své práci dobře rozumí, vždy jsem se u ní cítila v bezpečí a přirozeně se všemi svými pocity a rozpoloženími. K práci Lucie používá řadu nástrojů a úkolů, což jsem brala vždy jako výzvu, skrze kterou mohl člověk sám sebe zas o kousek lépe poznat. Nástroje jsou to praktické a lze se k nim vracet a aplikovat je samostatně kdykoliv.

Lucii doporučuji kudy chodím a pokud bude v budoucnosti potřeba, ráda se vrátím.

Lucie, děkuji Vám za vše a přeji jen to dobré!

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Viki, abych se tady za monitorem nezačala červenat.. Děkuji Vám za tak hezké hodnocení, vážím si času, který jste mu věnovala.
Když je někdo bystrý a vnímavý, jako Vy, tak se pracuje lehce a aha momenty přichází skoro samy. Také ráda čtu o Vašem lepším zacházení s energií. Zdraví a čas jsou dvě naše největší bohatství a energie je s nimi úzce spojena. Kdo s ní zachází moudře, žije dobře. :-)
Viki, mohla bych toho napsat ještě hodně, ale výsledkem by byl jednoduchý vhled - jste skvělá. Moc ráda jsem Vás poznala. Přeji Vám krásné svátky a magický start do nové dekády!


M
Ověřeny pacient
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 koučování

Nezvyknem pisat hodnotenia, ale pri pani Ublovej som musel urobit vynimku. Pohla vecami spravnym smerom, ktore som sam dlhé roky nevedel spravne nasmerovat. Velka profesionalita a opravdu ludsky pristup. Moj zivot dostal kvalitu, ktora mi velmi dlho chybala.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Děkuji za Vaše slova! Mám radost, že jsme si krásně sedli a zformovali úspěšný terapeutický vztah, který přináší výsledky. Někdy se opravdu zbytečně trápíme i několik let, než zkusíme vyhledat pomoc. A potom je nám třeba líto, že jsme to neudělali už dřív. :-) Ale vše má svůj čas. Mám radost i za Vás, že vstoupíte do nové dekády s fajn odborníkem, se kterým Vám to klape. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Nemáte vážné deprese ani jiná psychická onemocnění, takže nechcete a nepotřebujete docházet za psychiatrem. Přesto byste ale rádi vyhledali odborníka ...

Více

Léčené nemoci

 • Nízké sebevědomí
 • Stres
 • Obavy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Magisterský titul: Klinická psychologie a poradenství (Master of Arts in Clinical-Counseling Psychology), LaSalle University; Philadelphia, USA (2012 – 2014)
 • Dvouletý komplexní výcvik v systemickém koučování a supervizi, HERMÉS Institut (2013 – 2015)
 • Bakalářský titul: Komunikace a masmédia (Bachelor of Arts in Communication and Mass Media), Empire State College; New York City, USA (2008 – 2012)

Specializace

 • klinická psychologie

Stáže

 • Hermés Group Praha (individuální a párová terapie, koučování); MUDr. František Matuška (2013)
 • U Apolináře (středisko pro psychoterapii, rodinnou a párovou terapii); Mgr. Jarmila Tolimatová (2013)
 • The City Practice Prague (poradenství a podpora pro nadnárodní organizace a jejich zaměstnance); PhDr. Craig McNulty (2013)Znalost jazyků

 • Angličtina,
 • Čeština,
 • Slovenština

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (5)

Články (4)