Adresy (3)


Soukromý pacient (bez pojištění)


Psychologické poradenství • 2 500 Kč

Konzultace online • 2 500 Kč

Koučování • 2 500 Kč +1 Více

Studenti – individuální terapie • 2 000 Kč


Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platba předem, převodem na účet.

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).


Psycholog a kouč | Praha 1
Na Poříčí 12, Praha 1, Praha


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologické poradenství • 2 500 Kč

Konzultace online • 2 500 Kč

Koučování • 2 500 Kč +1 Více


Psycholog a kouč | Praha 10
Žitomírská 26, Praha 10, Praha


Soukromý pacient (bez pojištění)


Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Psychologické poradenství • 2 500 Kč


Zkušenosti

O mně

INFORMACE | Nemáte vážné deprese ani jiná psychická onemocnění, takže nechcete a nepotřebujete docházet za psychiatrem. Přesto byste ale rádi vyhledal...

Více

Léčené nemoci

 • Nízké sebevědomí
 • Stres
 • Obavy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Magisterský titul: Klinická psychologie a poradenství (Master of Arts in Clinical-Counseling Psychology), LaSalle University; Philadelphia, USA (2012 – 2014)
 • Dvouletý komplexní výcvik v systemickém koučování a supervizi, HERMÉS Institut (2013 – 2015)
 • Bakalářský titul: Komunikace a masmédia (Bachelor of Arts in Communication and Mass Media), Empire State College; New York City, USA (2008 – 2012)

Specializace

 • klinická psychologie


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Angličtina,
 • Slovenština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


2 500 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 1


Žitomírská 26, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 102 500 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 12 500 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 500 Kč

Psycholog a kouč | Praha 1

Ostatní služby


2 000 Kč

Psycholog a kouč | Online konzultace


Na Poříčí 12, Praha

2 000 Kč

Psycholog a kouč | Praha 1

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

K paní Lucii jsem chodila přes 3 roky a udělala jsem na sobě díky ní velký kus práce. Když jsem před třemi lety přišla, tak jsem trpěla na úzkosti a nevěděla jak správně komunikovat/pracovat se svým okolím. Potřebovala jsem zapracovat na mnoha oblastech a mohu říct, že jsem mnohem sebevědomější, klidnější a dokážu stresové situace zvládat o mnoho lépe než dřív. Moc se mi líbilo dostávat užitečné tipy, doporučení a úkoly na mezidobí. Děkuji za veškerou práci a celkový posun, který na sobě vidím! :-)

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Moniko, děkuji za pěkné hodnocení. Byla jste skvělým příkladem moudrého člověka, který nepřišel za pět minut dvanáct, ale včas. Nedělo se vám nic hrozného, ale tušila jste, že by se vám mohlo dařit i lépe - a měla jste pravdu. Mám velkou radost z posunu, který jsme společnými silami dokázaly. Intenzivnějši část spolupráce trvala cca rok, poté dva roky byla "udržovací" fáze o frekvenci sezení jednou za tři týdny. I zde se ukázala vaše moudrost - neskončila jste sezení příliš rychle, naopak jste si dala čas. Díky tomu se mohly věci ještě stabilizovat a měly jsme prostor na další dopilování a zaleštění. :-) Jste báječná dáma. Vzpomínám na vás v tom nejlepším a jsem s velkým pozdravem. Lucie

N
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

K Lucii jsem docházela rok a půl. Trápil mě nedostatek sebevědomí, sebedůvěry a také úzkosti z některých situací. Netušila jsem, co mám od sezení očekávat, ale byla jsem moc mile překvapena. Na sezení jsem se vždycky těšila - Lucie není jen úžasný psycholog, ale taky člověk. Nikdy jsem neměla pocit, že bych se s něčím nemohla svěřit. Během naší spolupráce jsem měla nespočet “aha” momentů, kdy jsem si uvědomila něco, co mi dlouhou dobu unikalo.
Když se podívám do svých starých poznámek, vidím na sobě velký posun k lepšímu.
Ještě jednou Vám, Lucie, za všechno moc děkuji! Jsem velice vděčná, že jsem měla možnost spolupracovat právě s Vámi. Pokud budu v budoucnu zase s něčím bojovat, moc ráda se vrátím.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Neli, děkuji pěkně za váš komentář. Líbí se mi, že zmiňujete délku spolupráce. Tato informace pomáhá druhým nastavit realistická očekávání. Jedna konzultace člověka nespasí, zato pravidelná terapeutická nebo koučinková sezení dokážou opravdu hodně. Vy jste toho perfektním příkladem. Ráda čtu o vašem milém překvapení. :-) I já jsem se na naše sezení vždy těšila. S mladou, inteligentní slečnou otevřenou novým pohledům a změnám, se pracovalo s radostí. Máte světu co nabídnout. Zůstaňte svá, ambiciózní, a nezapomeňte na pozitivní vztah k sobě. Mějte se krásně a opatrujte se. Lucie

N
Umístění: Psycholog a kouč | Online konzultace koučování

Koučink jsem dostala jako dárek k narozeninám a bylo to skvělé. Terapeutka Lucie byla vždy empatická, připravená. Otázky a úkoly, které jsem dostávala byly krásně promyšlené - donutilo mě to hodně přemýšlet, říct nahlas i hluboké pocity. Měla jsem 10 schůzek a moc mi to pomohlo. Čerpám z toho ještě nyní. Děkuji.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Niki, děkuji za pěkné hodnocení. Váš partner měl super nápad. :-) Správně zmiňujete otázky a různé úkoly - ano, obojí je nedílnou součástí úspěšné spolupráce. Někteří lidé se tolik bojí, že právě nějaké ty otázky a úkoly dostanou - přitom to je to, co výsledky sezení posune na další level. Kdybychom si jen kamarádsky povídaly, je potenciál sezení omezený. Moc ráda čtu, že ze schůzek čerpáte ještě teď. Jste báječná a já vám přeji, ať i v roce 2023 se váš život ubírá tím nejlepším směrem. S pozdravem Lucie

R
Umístění: Psycholog a kouč | Online konzultace psychologické poradenství

Lucii jsem vyhledala tento rok podruhe, po tom co mi v roce 2015 velice pomohla hlavne v seberozvoji a zivotnim pristupu. Tentokrat vsak hlavne kvuli pomoci s resenim slozite zivotni situace. Ve finale jsme vsak opet dospely k reseni v ramci seberozvoje, diky cemuz jsem mohla vyresit nejen aktualni situaci, ale nastavit si pristup k reseni podobnych problemu/situaci i do budoucna. Terapie mi otevrely oci a nastavila jsem si postupy, kterych se ted drzim. Take mi moc vyhovovala zpusob online sezeni, ktere jsou perfektni pro hodne zamestnane lidi. Pokud v budoucnu budu zase na rozcesti, urcite vim, kam se obratit :)

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Renato, děkuji za Váš čas, který jste si našla pro sepsání hodnocení naší spolupráce. Vždy ráda vidím klienty po nějaké době znovu, a zvlášť když je u nich vidět posun z předchozí spolupráce a řeší nyní něco trochu jiného. Hezky nastiňujete, že seberozvoj je na konci dne to správné řešení ve většině případů. Kdyby stačila jen rada nebo naslouchání, pak bychom si vystačili s rodinou a přáteli. Ale mnoho z nás zjistí, že to nestačí - a naši nejbližší nám se seberozvojem nemůžou vždy účinně pomoci. Pak přichází na řadu odborník - a ten ideálně nepomůže jen jednorázově, ale navede tak, abychom si s podobnými tématy poradili lépe i do budoucna. Velmi ráda čtu, že to takto vnímáte. Bylo mi potěšením s vámi pracovat a přeji vám do budoucna jen a jen to nejlepší. S přátelským pozdravem Lucie

K
Umístění: Psycholog a kouč | Online konzultace psychologické poradenství

Hledání vhodného terapeuta může být pro mnoho lidí stresující a zdlouhavý proces, já jsem ale uspěla hned napoprvé, a to s Lucií. Celou naši spolupráci bych ráda shrnula jedním slovem: eye-opening. :)
Musím přiznat, že jsem byla velmi příjemně překvapená tím, jak fungovala naše online komunikace, a že i po telefonu se dá mnoho témat efektivně prodiskutovat. Lucie je odborníkem na svém místě, je chápavá, milá a vždy reaguje zvídavými otázkami, které člověka nutí k zamyšlení. Nikdy jsem necítila, že by mě jakkoliv soudila, naopak, vnímala jsem její empatický přístup.
Moc se mi líbily aktivity, které má pro klienty připravené, stejně tak její knížka, kterou jsem již několikrát otevřela. Uvítala jsem také Luciin přístup k seberozvoji, k meditaci a obecně ke zdravému životnímu stylu, který jsme velmi často probíraly. :)
Opravdu nemám asi ani jedinou výtku, spolupráce mi dala mnoho pondětů k zamyšlení a k další práci na sobě samé, se kterou rozhodně nehodlám skončit. Je také příjemné vědět, že se na Lucii mohu v budoucnu znovu obrátit, pokud budu potřebovat. :)
Děkuji a velmi ji tímto doporučuji.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Milá Katko, děkuji vám, že jste si našla čas a sepsala své dojmy z naší spolupráce. Mám velkou radost, jaký posun se nám společnými silami povedl. Sedly jsme si, přistoupily jsme ke konzultacím s otevřeností a svědomitostí a to nastavilo krásný základ pro další terapeutické dění. Hlavní pochvala patří samozřejmě vám, neboť bez vaší upřímné snahy na bolestivých tématech zapracovat bychom se nikam neposunuly, i kdybych se jako psycholog snažila sebevíc. V průběhu spolupráce jste ukázala mnoho odvahy a odhodlání. Jste báječná a já mám radost, že jsem vám mohla před velkou cestou do zahraničí pomoci trochu zkalibrovat psychiku a vztahy. Věřím, že o to víc si všechno užijete a budete moct vstřebat bez zbytečné "koule u nohy". Mějte se krásně. S přátelským pozdravem Lucie

D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Online konzultace psychologické poradenství

Není jednoduché shrnout spolupráci s Lucií, ale určitě bych přála všem, aby taky měli tu možnost ji zažít. Osobně mi vyhovovalo, že na sobě člověk musí neustále pracovat, nejen na sezeních, ale i mezi jednotlivými sezeními. Chválící se "rituál" si i po skončení spolupráce stále držím a navíc tahle práce na sobě u mě vedla k pocitu empowermentu a zodpovědnosti za svůj život, která už ale není stresující, naopak se stala velmi posilující. Lucie říká věci opravdu otevřeně a klade otázky, které pro mě ne vždy bylo jednoduché zodpovědět, ale právě odpovědi na ně mě posunuly nejdále.
Mimoto, že Lucie je samozřejmě odbornice na svém místě a k tomu si zachovala lidský přístup, tak pro mě velkou přidanou hodnotou byla její open-mindedness, a to, že jsem s ní mohla náhodně používat anglická slova, která nejlépe vystihovala, co se snažím říct.
Lucii určitě doporučuji, hlavně těm, kteří si zatím nedovolili žít takový život, jaký chtějí.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Dominiko, děkuji za vaše hodnocení. Těžko nyní hledám slova, protože přesně to, o co se ve spolupráci s klienty snažím a doufám, že jim předávám - to jste popsala. Co víc si přát, než že to tak klient skutečně vnímá. Přiznám se, že mě naše spolupráce opravdu bavila. V dialogu jste byla znamenitým parťákem - rychle vám docházely souvislosti, nápady na zlepšení nenapadaly jen mě, ale i vás, ve využití domácích úkolů na max jste byla přebornice. Rituál pochval jste skutečně adoptovala a tak začátky našich sezení vždy stály za to. Líbí se mi vaše slova, že se pro vás seberozvoj stal spíše posilující, než stresující. Sama jsem tuto transformaci zažila a máloco se tomu vyrovná. Vážím si toho, že jste si na svoji cestu na chvíli přizvala právě mě. Přeji vám do dalšího života jen to nejlepší a jsem se srdečným pozdravem. Lucie

T
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Terapii s Lucií jsem vyhledala kvůli neurčitým pocitům úzkosti, o kterých jsem toho sama moc nevěděla. Postupem času jsme společně odkrývaly jejich příčiny, hledaly jádro pudla a systematicky je začaly řešit. Nyní už dokážu přijít na zdroje nespokojenosti sama, což považuji za jeden z našich největších úspěchů. Naše spolupráce trvala okolo 10 měsíců, a za tu dobu bylo takovýchto úspěchů mnoho – jsem spokojenější sama se sebou, sebevědomější a asertivnější, dokážu se lépe slovně vyjádřit, mám méně zbytečného strachu, se strachem teď také umím pracovat mnoho a mnoho dalších skvělých věcí… Terapie probíhala kvůli pandemii z velké části telefonicky, to však nemělo na její efektivitu žádný dopad, není proto nutné ani v dnešní době nijak váhat nad vyhledáním pomoci. Velmi jsem také ocenila její doporučení knih, které mi padly jak ulité, a taky skvělou knihu, kterou sama napsala. Rozhodnutí objednat se právě k Lucii bylo jedno z nejmoudřejších, které jsem kdy udělala a velmi ji za poskytnutou pomoc a péči děkuji :)

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Dobrý den, Terezko, některá hodnocení klientů jsou pro mě skutečně dojemná a toto je jedním z nich. :-) Líbí se mi, jak jste vyjmenovala mnoho svých pokroků a já nemohu než souhlasit, že k nim skutečně došlo a co nejupřímněji vás za ně pochválit. Je také fajn, že zmiňujete, že telefon naši práci nijak neovlivnil. Bohužel spoustu lidí toto může odradit a přitom dovedu vyjmenovat několik důvodů, proč může být telefonické/online sezení i lepší než to naživo. Vše má zkrátka své pro a proti. Jedno je jasné - telefonická spolupráce bude vždy stonásobně lepší než žádná spolupráce. :-) Terezko, jste báječná dívka, jsem na vás pyšná a zalévají mě příjemné pocity z představy, co krásného vás v životě ještě čeká. Tím, jak jste na sobě zapracovala, budete ke všemu co přijde víc otevřená a připravená si to opravdu užít. Mějte se krásně a opatrujte se! S pozdravem Lucie

A
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

K Lucii jsem docházel 2 roky. Nyní, dva měsíce od ukončení naší spolupráce, upřímně nevím, kde mám s hodnocením začít. S Luciinou pomocí jsem se totiž změnil tak, že by mě snad mé staré já ani nepoznalo. Mimo jiné jsem si začal vážit svého zdraví, urovnal si vztahy v rodině, úzkosti a deprese dostal na minimum, zlepšil si svojí fyzickou kondici a vůbec se přestal bát života. S trochou odstupu si myslím, že tím nejdůležitějším, co jsem si z naší spolupráce odnesl, je porozumění sobě samému. To, že chápu svoje emoce, proč vznikají a jak s nimi pracovat. (Jak kdysi říkávala jedna moudrá psycholožka: "Emoce nejsou nemoce!") Lucie má při konzultacích velmi přátelský přístup a jistě vnese do života hezké počasí každému, kdo má pocit, že se nad ním stahují mračna.

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Dobrý den, Aloisi, děkuji za krásné, místy poetické hodnocení. :-) Pěkně jste shrnul tu dvouletou terapeutickou jízdu. Odvedli jsme spolu obrovský kus práce. Ty větší zásluhy však patří vám. Komu je rady, tomu je pomoci. :-) A hlavně, vy jste se od toho dna opravdu odrazit chtěl. To je to nejdůležitější. Bylo mi ctí pozorovat vaše pokroky. Jste šikovný a máte světu hodně co nabídnout. Věřím, že o vás ještě někde uslyším a nebude to od vás v poradně. :-) Jsem s velkým, upřímným pozdravem a přáním toho nejlepšího do roku 2021. Lucie

J
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Návštěvy u Lucie mi pomohly srovnat zmatek, který jsem sama v sobě měla. Pomohla mě nasměrovat ke zvyšování sebedůvěry,
naučila mě nepotlačovat své vlastnosti a přijmout sama sebe.
Díky úkolům, které jsem dostávala na každé sezení, jsem se zlepšila i v umění ocenit své schopnosti a i ty nejmenší úspěchy.
Lucie mi také doporučila knížku plnou spousty účinných cvičení a zajímavým pohledem na vnímání vlastních pocitů.
Vnímám v sobě také větší klid, se kterým jsem vždy celkem bojovala.
Děkuji.:)

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Julie, děkuji vám za pěkné hodnocení plné konkrétních věcí, co vám pomohly. Ještě sem za vás vložím lekci, kterou jste uvedla ve "věcech, co bych si ze spolupráce chtěla pamatovat i za 1 rok" a velmi mě to zaujalo. "Sebevědomí se má budovat činy, ne přemýšlením o něm". Tuto myšlenku se snažím klientům předávat často a vy jste to nejen pochopila, ale ještě z toho bravurně vytvořila jednoduchou formulku. Děkuji! Ráda si to od vás "půjčím". :-)
Přeji vám krásné léto a budu se těšit na nějakou fotku třeba ze semestru v zahraničí. Opatrujte se!

Ověřený profil
Umístění: Psycholog a kouč | Praha 1 psychologické poradenství

Dlouho jsem otálel a rozmýšlel jsem se jestli někam zajít a
nakonec jsem se rozhodl že zajdu právě k Lucii.

Celý život zápasím se sebedůvěrou a navíc jsem za sebou měl náročné období, což mě přimělo vyhledat odbornou pomoc.

Lucie mi pomohla porozumět sobě samému, získat sebedůvěru a hlavně poradit si v případě že budu mít opět těžké období.

Na setkání jsem se vždy těšil, až mi přišlo trochu líto když to skončilo. Snad to v budoucnu nebude potřeba, ale jestli ano tak se rád vrátím.

Mockrát děkuji

Mgr. Lucie Thomas, M.A.

Klientky jsou většinou sdílnější, co se týče psaní hodnocení po spolupráci. A tak vám mockrát děkuji, že jste se do toho pustil! :-) Co se týče naší společné práce.. Máme toho za sebou docela dost! A já jsem tak ráda, že jste k tomu přijít na sezení odhodlal, protože jsme vás mohli zbavit docela dosti zbytečných úzkostí. Pěkně jste za těch pár měsíců vykvetl. :-) Ke konci spolupráce jste se dokonce odhodlal ke kroku, na který bych si netroufla ani já, a to na úzkosti příliš netrpím. Myslím ten kurz, vy víte. :-) I proto máte můj obdiv. Jsem s velkým pozdravem a ještě jednou děkuji za spolupráci i za milé hodnocení. Opatrujte se!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

INFORMACE | Nemáte vážné deprese ani jiná psychická onemocnění, takže nechcete a nepotřebujete docházet za psychiatrem. Přesto byste ale rádi vyhledal...

Více

Léčené nemoci

 • Nízké sebevědomí
 • Stres
 • Obavy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • Magisterský titul: Klinická psychologie a poradenství (Master of Arts in Clinical-Counseling Psychology), LaSalle University; Philadelphia, USA (2012 – 2014)
 • Dvouletý komplexní výcvik v systemickém koučování a supervizi, HERMÉS Institut (2013 – 2015)
 • Bakalářský titul: Komunikace a masmédia (Bachelor of Arts in Communication and Mass Media), Empire State College; New York City, USA (2008 – 2012)

Ceny ZnamyLekar.cz


Specializace

 • klinická psychologie

Stáže

 • Hermés Group Praha (individuální a párová terapie, koučování); MUDr. František Matuška (2013)
 • U Apolináře (středisko pro psychoterapii, rodinnou a párovou terapii); Mgr. Jarmila Tolimatová (2013)
 • The City Practice Prague (poradenství a podpora pro nadnárodní organizace a jejich zaměstnance); PhDr. Craig McNulty (2013)Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Angličtina,
 • Slovenština

Ocenění

 • Certifikát Excelence 2022: Známý Lékař

Účty sociálních médií


Publikace a články

Publikace (3)

Články (4)

Související vyhledávání