Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
778 01.....

Individuální konzultace (60 min.) (800 Kč)

Párové konzultace ( 120 min.) (1 500 Kč)

Relaxace (350 Kč)

Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení. CO NABÍZÍM: - krátké objednací lhů...

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy
  • psychosomatická obtíže

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Na paní doktorku jsem se obrátila s problémem, který mě trápil již půl roku a můj psychický stav se průběžně zhoršoval. Celou věc jsme společně rozebraly. Paní doktorka mě velmi empaticky a pozorně vyslechla. Do celé situace vnesla nadhled a jiný úhel pohledu, díky kterému se mi podařilo celou situaci pochopit a vyrovnat se s ní. Odcházela jsem s pocitem velké úlevy. Naučila jsem se dívat dopředu a netrápit se minulostí. Po dlouhé době jsem cítila, že mě někdo se zájmem poslouchá a nezaujatě se mi snaží pomoci.

Umístění: Ordinace partnerský problém

Bylo to ulevující. Na terapie jsem se vyloženě těšila. paní doktorka Velmi empaticky vyslechla má trápení. Nechala mi prostor pro pochopení skutečného problému. Vnesla do chaotického chápání věci nadhled, uspořádání. Obratně mi pomohla najít podstatu a hlavně se s ní vypořádat. Naučila jsem se za její pomoci relaxační techniky a hlavně ujištění, že mám dveře kdykoliv otevřené. Cítila jsem se po dlouhé době chápána. Velmi mi pomohla. Lenka

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Párové konzultace ( 120 min.)

Paní doktorka si vyslechla důvod naší návštěv a následně se cíleně ptala na otázky, abychom se dostali k jádru problému. Společně jsme nad vším popřemýšleli a otevřeli zajímavá témata.
Nejen, že jsme hovořili s partnerem otevřeně, jako již dlouho ne, ale byli jsme k sobě upřímnější a vše šlo, díky paní doktorce, tak nějak snáz.

Umístění: Ordinace partnerská psychoterapie

Paní doktorku jsme navštívili spolu s partnerem. Působila profesionálně, nechala nás vypovídat a poskytla svůj pohled.

F

Velmi oceňuji přístup a odbornost paní Renaty. Ve velmi těžké životní situaci mi dokázala pomoci, poradit a přenést na druhý břeh, kde jsem se opět cícil zdravěji a silnější. Velmi děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace

Na paní doktorku jsem se obrátila kvůli úzkostným stavům, které přetrvávaly poměrně dlouhou dobu. Díky jejím relaxačním technikám začaly postupně mizet a já se cítím mnohem lépe. Rovněž velmi oceňuji krátké objednací lhůty a citlivý, milý a lidský přístup.

Umístění: Ordinace

Na paní doktorku jsem se obrátila už po druhé a i po druhé jsem velmi spokojena. Se vším. S přístupem, poradenstvími terapií. Je to člověk na správném místě. děkuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pomoc odborníka jsem dlouho odkládala, až už návštěva byla nezbytná. Deprese, úzkosti, ztráta smyslu života s myšlenkou na smrt. Naštěstí mě paní doktorka Mimochodková vzala hned a již po prvním sezení jsem věděla, že na to nejsem sama. Díky jejímu citlivému a profesionálnímu přístupu začínám být opět vyrovnaná a věřím, že můj život má smysl. Moc si chválím i její relaxační cvičení. Mohu jen doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka Mimochodková je zkušený psycholog, který má nestranný a odpovědný přístup k řešení komplikovaných životních situací. Problému se věnuje, umí ho vyslechnout, rozebrat a navrhnout řešení. Práci paní doktorky hodnotím velmi kladně a doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Během a po rozvodu mi byla paní Mimochodková oporou. Díky ní jsem našel nový směr. Pomohla mi vyrovnat se se ztrátou rodiny a s problémy, které s tím souvisely. Mohu jen doporučit, moc mi pomohla a pomáhá. Vždy jsem si říkal, že chlap vše ustojí a vyrovná se se vším sám, ale někdy je pomoc odborníka neocenitelná a paní doktorku Mimochodkovou mohu jen doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Individuální konzultace (60 min.)

800 Kč

800 Kč

Párové konzultace ( 120 min.)

1 500 Kč

1 500 Kč

Relaxace

350 Kč

350 Kč

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Umístění: Ordinace partnerský problém

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace Párové konzultace ( 120 min.)

Umístění: Ordinace partnerská psychoterapie

F

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ordinace

Umístění: Ordinace

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    hledám v Praze, ideálně okolí Prahy 4., pomoc psychologa, ke kterému bych se dostala na invalidním vozíku tzn. potřebuji bezbarierový přístup bez schodů s minimální šířkou všech dveří 70 a více cm. Prosím o radu, kam bych se mohla dostat. Předem mockrát děkuji za rady! M.

Dobrý den,
    sedím v Ženských domovech na Praze 5 (Ostrovského ul.) kde máte zajištěný bezbariérový vchod a výtah. Možnost parkování je na menším parkovišti v Radlické ulici.
    Budu se těšit na případnou návštěvu.
    S pozdravem Mimochodková Renata

PhDr. Renata Mimochodková

• Dobrý den,
    Je mi 19 let a trpím sociální fobií. Pořád jsem si myslela, že se to zlepší, ale spíš se to zhoršuje. Mám strach jenom třeba při čtení referátu, bojím se i jíst před lidma. Kvůli tomu problému moc kamarádů nemám, přitom mám lidi ráda. Chtěla bych být jako ostatní, příjde mi směšné mít z strach z takových běžných situací. Jsem v maturitním ročníku a bojím se, že neudělám maturitu, protože budu mít takový stres, že nebudu moc cokoliv říct. Už mě nebaví spíše život přežívat.
    Děkuji moc za vaši odpověd.
    Přeji,hezký den.

Dobrý den, vážím si Vaší otevřenosti. V mém doporučení se budu jen opakovat - domnívám se, že je na místě vyhledat odborníka (psychoterapeuta) a zahájit systematickou individuální terapii.Věřím, že s odborným doprovodem problém zvládnete. Chci Vás ujistit, že nejste sama - s takovými potížemi se klienti obracejí častokrát.
    Přeji Vám hodně sil a držím palce. Renata Mimochodková

PhDr. Renata Mimochodková

• deprese
  • generalizované úzkostné poruchy
  • psychosomatická obtíže

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

• psychoterapie
  • psychoterapie