Renata Mimochodková, psycholog Praha

přijímá nové pacienty

Psycholog, Psychoterapeut Více

152 návštěv profilu během 30 dní

Hotovost

Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení. CO NABÍZÍM: - krátké objednací lhů...

• Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Psychosomatická obtíže

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

1 800 Kč

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá! S její pomoci jsem si pochopila hodně věci o sobě a se naučila kontrolovat své pocty a slyšet sebe.
Děkuji moc krát za tu pomoc, kterou jsem obdržela!

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

U paní psycholožky jsem telrvé po druhé a vždy mi poradila a nabídla několik možnosti. S její pomoci jsem spokojena.

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Pani doktorka je skvela v tom co dela . Na první sezeni jsem jela se znacnou mirou skepse a z donuceni mych pratel . Postupne jsem ji zacala duverovat a ona mi moc pomohla. Je moc empatická, umí naslouchat a velice citlive situaci zhodnotit a poradit. Mohu jenom doporucit ..

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

schůzka několikrát posunutá ze strany paní psycholožky, při samotném sezení jsem si přišla souzená ve špatném slova smyslu, odešla jsem pouze s doporučením, ať si přečtu knihu

Umístění: Ordinace Individuální konzultace (60 min.)

Paní doktorka mi velmi pomohla. Byla empatická a neváhala přetáhnout domluvené trvání konzultace. Nemohu než doporučit.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka mi pomáhá v nelehké životní situaci. Je vnímavá a dokáže na situaci nadnést nový úhel pohledu.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka Mimochodková je velmi příjemná, empatická s profesionálním přístupem. Mohu vřele doporučit.

Umístění: Ordinace

Paní doktorku mohu vřele doporučit, pomohla mi srovnat si vnímání vlastního života a pokud budu ještě nekdy potrebovat pomoc, obrátím se právě na ni

Umístění: Ordinace

Paní doktorka má dar vyslechnout bez přerušování a současně jemně reagovat. Je velmi milá a ohleduplná, žádné kategorické soudy. Děkuji, paní doktorko :-)

Umístění: Ordinace psychologické konzultace

Mohu doporučit. Paní Miomochodková je velmi příjemná s profesionálním vystupováním. Zajímá se o problém se kterým za ní pacient/klient přichází. Pečlivě naslouchá a vede rozhovor tím správným směrem. Pomocí správně směřovaných otázek a doporučené literatury mi pomohla pochopit některé oblasti mojí osobnosti, ujasnit kam bych se měla dál posouvat, co jsou moje silné stránky a jak se o ně správně opřít.
Díky za Vaší energii a empatii.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
Je mi 19 let a trpím sociální fobií. Pořád jsem si myslela, že se to zlepší, ale spíš se to zhoršuje. Mám strach jenom třeba při čtení referátu, bojím se i jíst před lidma. Kvůli tomu problému moc kamarádů nemám, přitom mám lidi ráda. Chtěla bych být jako ostatní, příjde mi směšné mít z strach z takových běžných situací. Jsem v maturitním ročníku a bojím se, že neudělám maturitu, protože budu mít takový stres, že nebudu moc cokoliv říct. Už mě nebaví spíše život přežívat.
Děkuji moc za vaši odpověd.
Přeji,hezký den.

Dobrý den, vážím si Vaší otevřenosti. V mém doporučení se budu jen opakovat - domnívám se, že je na místě vyhledat odborníka (psychoterapeuta) a zahájit systematickou individuální terapii.Věřím, že s odborným doprovodem problém zvládnete. Chci Vás ujistit, že nejste sama - s takovými potížemi se klienti obracejí častokrát.
Přeji Vám hodně sil a držím palce. Renata Mimochodková

Dobrý den,
hledám v Praze, ideálně okolí Prahy 4., pomoc psychologa, ke kterému bych se dostala na invalidním vozíku tzn. potřebuji bezbarierový přístup bez schodů s minimální šířkou všech dveří 70 a více cm. Prosím o radu, kam bych se mohla dostat. Předem mockrát děkuji za rady! M.

Dobrý den,
sedím v Ženských domovech na Praze 5 (Ostrovského ul.) kde máte zajištěný bezbariérový vchod a výtah. Možnost parkování je na menším parkovišti v Radlické ulici.
Budu se těšit na případnou návštěvu.
S pozdravem Mimochodková Renata

• Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Psychosomatická obtíže

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Znalost jazyků

• Čeština,