PhDr.

Renata Mimochodková

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

29 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 330 návštěv profilu během posledních 30 dní

Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení. CO NABÍZÍM: - krátké objednací lhůty - diskrétnost a bezpečný prostor -… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Ordinace

Ostrovského 253/3, Ženské domovy - tel
    150 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Služby

Individuální konzultace (60 min.) 800 Kč
    Relaxace 350 Kč
    Párové konzultace ( 120 min.) 1 500 Kč

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: OrdinaceSlužby: partnerský problém

Bylo to ulevující. Na terapie jsem se vyloženě těšila. paní doktorka Velmi empaticky vyslechla má trápení. Nechala mi prostor pro pochopení skutečného problému. Vnesla do chaotického chápání věci nadhled, uspořádání. Obratně mi pomohla najít podstatu a hlavně se s ní vypořádat. Naučila jsem se za její pomoci relaxační techniky a hlavně ujištění, že mám dveře kdykoliv otevřené. Cítila jsem se po dlouhé době chápána. Velmi mi pomohla. Lenka

• C
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: OrdinaceSlužby: Párové konzultace ( 120 min.)

Paní doktorka si vyslechla důvod naší návštěv a následně se cíleně ptala na otázky, abychom se dostali k jádru problému. Společně jsme nad vším popřemýšleli a otevřeli zajímavá témata.
    Nejen, že jsme hovořili s partnerem otevřeně, jako již dlouho ne, ale byli jsme k sobě upřímnější a vše šlo, díky paní doktorce, tak nějak snáz.

• V
    Umístění: OrdinaceSlužby: partnerská psychoterapie

Paní doktorku jsme navštívili spolu s partnerem. Působila profesionálně, nechala nás vypovídat a poskytla svůj pohled.

• F

Velmi oceňuji přístup a odbornost paní Renaty. Ve velmi těžké životní situaci mi dokázala pomoci, poradit a přenést na druhý břeh, kde jsem se opět cícil zdravěji a silnější. Velmi děkuji.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ordinace

Na paní doktorku jsem se obrátila kvůli úzkostným stavům, které přetrvávaly poměrně dlouhou dobu. Díky jejím relaxačním technikám začaly postupně mizet a já se cítím mnohem lépe. Rovněž velmi oceňuji krátké objednací lhůty a citlivý, milý a lidský přístup.

• L
    Umístění: Ordinace

Na paní doktorku jsem se obrátila už po druhé a i po druhé jsem velmi spokojena. Se vším. S přístupem, poradenstvími terapií. Je to člověk na správném místě. děkuji

• D

Pomoc odborníka jsem dlouho odkládala, až už návštěva byla nezbytná. Deprese, úzkosti, ztráta smyslu života s myšlenkou na smrt. Naštěstí mě paní doktorka Mimochodková vzala hned a již po prvním sezení jsem věděla, že na to nejsem sama. Díky jejímu citlivému a profesionálnímu přístupu začínám být opět vyrovnaná a věřím, že můj život má smysl. Moc si chválím i její relaxační cvičení. Mohu jen doporučit.

• S

Paní doktorka Mimochodková je zkušený psycholog, který má nestranný a odpovědný přístup k řešení komplikovaných životních situací. Problému se věnuje, umí ho vyslechnout, rozebrat a navrhnout řešení. Práci paní doktorky hodnotím velmi kladně a doporučuji.

• Během a po rozvodu mi byla paní Mimochodková oporou. Díky ní jsem našel nový směr. Pomohla mi vyrovnat se se ztrátou rodiny a s problémy, které s tím souvisely. Mohu jen doporučit, moc mi pomohla a pomáhá. Vždy jsem si říkal, že chlap vše ustojí a vyrovná se se vším sám, ale někdy je pomoc odborníka neocenitelná a paní doktorku Mimochodkovou mohu jen doporučit.

• V mém životě jsem prožila dost věcí se kterými jsem se nedokázala vyrovnat a nemohla jsem se přez ně přenést. Nikdy bych nevěřila, že mi pomůže psycholog. Paní Mimochodkova je výborná a mohu ji jen doporučit. Mám k ní plnou důvěru a děkuji za její pomoc ve všech směrech.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Psychologické služby nabízím formou poradenství a psychoterapie. Poskytuji individuální, párové a rodinné sezení.
    CO NABÍZÍM:
    - krátké objednací lhůty
    - diskrétnost a bezpečný prostor
    - odbornost a zkušenost
    - respekt k Vaší osobě
    - podporu
    - příjemné prostředí
    Zrušení termínu v daný den - storno poplatek v plné výši, 24 hodin předem -50% storno poplatek,48 hodin předem 25%,3 dny -10%.

Odborné vzdělání:

- 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
    - 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)
    - 2000 – 2004 - sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik SUR, dynamicko – hlubinně orientovaný ( Pražský psychoterapeutický institut)
    - 2004 – 2005 – výcvikový kurz v rodinné terapii – integrující přístup v RT
    - kurz metody a techniky práce s rodinou
    - kurz terapie pevným objetím
    - kurz tělesného kotvení – focusing
    - kurz relaxačních technik
    - seminář Manfred Vogt – Hillman, NIK Bremen – „ Tvořivé intervence v práci s dětmi a mladistvými“
    - kurz Elektra ( Centrum pomoci ženám zneužitým v dětství ) – „ problematika sexuálního zneužívání v dětství a specifické přístupy v práci s jeho oběťmi v dospělosti“
    - seminář – „ Týrané a zneužívané děti a práva jejich biolog. rodičů“
    kurz – „ Efektivní zvládání konfliktů“
    - seminář „ Psychologická a sociální pomoc pro pečující a pozůstalé“
    - kurz mediace - „dobrým rodičem i po rozvodu“
    - semináře o rodinných konstalacích
    - seminář „ Vina a odpuštění v psychoterapii“ ( Praha- Bohnice)
    - Individuální, skupinové a týmové supervize

Další pracovní aktivity:

- Člen Českomoravsko psychologické společnosti
    - Člen SOFTu ( Society of family terapits)
    - Člen AMRP ( Asociace manželských a rodinných poradců)
    - Externí spolupracovník Psychoporadny časopisu Vlasta

Odborná praxe :

- Pedagogicko – psychologická poradna, Hradec králové
    - Speciální základní škola – Praha 10, školní psycholog
    - Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy, Praha západ- východ, manželský poradce

• psychoterapie
  • psychoterapie

Ukončené školy

• 1985 – jednooborová psychologie FF UK , Praha
  • 1987- rigorózní zkouška FF UK Praha ( PhDr.)

Znalost jazyků

• čeština