Blanická 25, 3.patro, Praha 2 , Praha

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
774 21.....

Pro stávající klienty platí původní ceny.

Psychologická konzultace • 1 000 Kč

Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe ...

• nízké sebevědomí
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • vztahová krize

Ukončené školy

• magisterské studium Psychologie na Masarykově univerzitě

Fotografie

Pro stávající klienty platí původní ceny.

Blanická 25, 3.patro, Praha

Dozvědět se více

Psychologie lidsky

Psychologická konzultace

Blanická 25, 3.patro, Praha

1 000 Kč

Psychologie lidsky

Umístění: Psychologie lidsky depresivni stavy

Sice se zpozdenim, ale o to uprimneji velmi dekuji. Donutila jste mne klast si ty spravne otazky a hledat na ne odpovedi. Vase schopnost naslouchat je uzasna. Stehujeme se do domu a plnim si sny. Uz vim, ze dulezita je i moje spokojenost. Dekuji

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za recenzi a jsem moc ráda, že se máte dobře a jdete si za svými sny. Přeji Vám ať se Vám vše daří.

Umístění: Psychologie lidsky

Za mne super, po předešlé špatné zkušenosti s psychologem zde pochopení problému. Těším se na delší sezení

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji, také se těším na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Pešková je skvělý odborník. Když o sobě sami přemýšlíte, kolikrát ani přesně nevíte, co vám vlastně schází, pouze cítíte, že potřebujete pomoct. Přesně takhle jsem se cítila já a paní Pešková si s mou zamotanou psychikou ohromně poradila, pomohla mi ji kousek po kousku rozmotat a „uklidit“ a naučila mě, jak pracovat se stránkami, které nade mnou měly převahu a s nimiž jsem do té doby pracovat neuměla. Přišla jsem jako dokonalostí posedlý člověk, který si sebe nedokázal vážit, po jedenácti sezeních odcházím jako člověk, který zná svou hodnotu a už se nestresuje kvůli nedůležitým věcem. Navíc je to psycholožka, která nesoudí, je ohleduplná, nemaže med kolem pusy a pomáhá nám podívat se pravdě do očí. Je dochvilná a po celou dobu sezení máte její plnou pozornost. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat pomoc psychologa, pak jedině u paní Peškové, takže návštěvu zde mohu jedině doporučit!

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, Vaše recenze mě moc potěšila. Jsem ráda, že Vám sezení pomohla. Přeji Vám hodně štěstí ve všech životních oblastech.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky

Už po prvním sezení se cítím lépe. Odcházela jsem s úsměvem a jakýmsi cílem, co ve svém životě změnit. Teď je práce na mně, ale určitě toto místo znovu navštívím. Paní Kláru Peškovou doporučuji.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, moc ráda Vás v poradně zase uvidím.

Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Setkání s paní Mgr.Peškovou bylo mé první návštěvou psychologa. Navzdory tomu, že je pro mě těžké otevřít se před cizími lidmi, komunikace s doktorkou byla snadná. Doktorka naváděcími otázkami a vysvětlením mých pocitů z psychologické stránky mi pomohla plně pochopit hloubku a kořeny problémů a jak se s ními vypořádat. Jsem doktorce Peškové velmi vděčná.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji. Jsem ráda, že jste spokojená. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Velice příjemná komunikace, a užitečné náhledy. Mám pocit, že cesta vede dál než si je schopen člověk sám uvědomit. Cítím že je užitečné získat náhled z druhé strany. Může to být způsob celkového lepšího postoje sám k sobě. Doporučuji!!!

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za hezkou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení k užitku.

Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Je to půl roku, co jsem ukončila sezení s Mgr. Klárou Peškovou a konečně se dostávám k psaní reference, kterou prostě napsat musím, ačkoliv to jinak nedělám. Po rozchodu po dlouholetém vztahu jsem se zasekla v začarovaném kruhu, navíc se začaly projevovat bolístky z dětství. Dlouho jsem s tím bojovala sama, ale po třech letech plácání v tom samém pořád dokola jsem si řekla "A dost! Je na čase s tím něco začít dělat", proto jsem se objednala u Mgr. Peškové. Teď vím, že to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat! Absolvovala jsem 12 sezení během cca 4 měsíců. Mgr. Pešková mi pomohla pochopit moje pocity, utišit svoje vnitřní raněné dítě, přejít těžký rozchod a vyrovnat se s mojí nelehkou rodinnou minulostí. Co mě překvapilo nejvíc, bylo to, že jsem hned na prvním sezení byla schopná komunikovat zcela otevřeně a bez studu, což připisuju velké empatii Mgr. Peškové. Od ukončení terapie se vše obrátilo k lepšímu, po třech letech jsem konečně našla partnera, vrátilo se mi sebevědomí, v práci i při studiu slavím úspěchy. Jsem prostě zase šťastná! Mgr. Peškovou určitě každému doporučím! M.Š.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za krásnou recenzi a za čas, který jste jí věnovala. Měla jsem opravdu velkou radost, že jsem si mohla přečíst o tom, jak se Vám vede, a hlavně o tom, že jste šťastná. S pozdravem. K. P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Nejkrásnější a nejlepší psycholožka v Praze a celém přilehlém vesmíru. Velmi mi pomohla s mými nočními můrami a ukázala mi cestu jak si vysvětlit své sny a pochopit je.Ve všech mých záležitostech mi vyšla vstříc a jak jsem potřeboval, nebo jsem měl pocit, že to tak bude v pořádku. Její pomoci si velmi vážím a jsem za ní vděčný. Za mě palec nahoru a velmi doporučuji pokud chcete poradit v oblasti lidské psychiky nebo psychologie.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za zpětnou vazbu. Jsem ráda, že Vám konzultace pomohly. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Na psychologické konzultace u paní Mgr. Peškové jsem začala docházet na základně doporučení psychiatra. Již po první návštěvě jsem se cítila znatelně lépe a během následujících 2-3 měsíců, kdy jsem k paní Mgr. Peškové docházela, se mi vrátila chuť do života a dobrá nálada, kterou jsem postrádala celý rok. Paní Mgr. Pešková byla vždy velmi milá, citlivá a pozorně mi naslouchala. Veškerá má trápení se mnou pak probrala, snažila se mi vše vysvětlit nebo ukázat jiný pohled na věc, nebo poradila, jakým způsobem se s tím vypořádat. Svým jednáním ve mně Mgr. Pešková od první chvíle vzbuzovala důvěru, takže jsem neměla problém se jí s čímkoli svěřit. Nyní se cítím již několik měsíců stále výborně, jakmile by se však moje nálada na delší dobu ocitla na bodu mrazu, bez váhaní se k paní Mgr. Peškové opět objednám.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milé hodnocení, potěšila jste mě. Jsem ráda, že se Vám daří dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Byla to moje první návštěva u psychologa vůbec. Až jsem byl překvapen, jak příjemné posezení to může být. Kupodivu jsem všechno s čím jsem měl problém ze sebe dostal a postupně jsem přicházel na správnou cestu. Těším se na příští návštěvu a vřele doporučuji! Opravdu skvělý přístup!

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za referenci a také se těším na další setkání. Hezký den

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
    Děkuji

Dobrý den,

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

Mgr. Klára Pešková

• Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Dobrý den,

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem

• nízké sebevědomí