COVID-19: Dbejte o své zdraví.

ZnamyLekar

U tohoto specialisty můžete se objednat na:

Návštěvu v ordinaci

Pokud potřebujete ošetření, ke kterému je nezbytná schůzka se specialistou, nečekejte - objednejte si návštěvu v ordinaci.

Blanická 25, 3.patro, Praha 2, Praha
Psychologie lidsky

Přijímám: dospělí
Hotovost
774 21.....

Psychologická konzultace • 1 000 Kč

Vzhledem ke koronavirové situaci a též z důvodu rekonstrukce budovy je poradna dočasně uzavřena (do 30.6.). Místo toho jsou zprovozněny on-line konzul...

• nízké sebevědomí

Blanická 25, 3.patro, Praha

1 000 Kč

Psychologie lidsky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Velmi milá a empatická psycholožka. Je mi příjemné, že “prožívá” vaše trápení s vámi a snaží se pochopit 100% to, co vás uvnitř trápí. Rady popisuje tak, aby laicky člověk pochopil a dokázal uchopit své problémy a začal s nimi efektivně pracovat. Jsem moc ráda, že jsem dala na recenze zde na portálu a k pí. Peškové zašla.
Těším se na další návštěvu.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za referenci a těším se na další setkání. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky

Paní psycholožka byla velmi milá, příjemná a lidská. Odcházela jsem od ní s úsměvem na tváři. Díky ní jsem dokázala pojmenovat svoje problémy a podívat se na vše z nadhledem. Děkuji.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milou recenzi. Přeji, ať se Vám daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Peškovou jsem vyhledala v době své největší krize. Našla jsem přesně to, co jsem potřebovala. Empatického, hodného, inteligentního a solidního člověka. Byla jsem velmi spokojená se způsobem, jakým vedla naše sezení. Její otázky nebyly průhledné, opravdu obdivuji, jakou cestou je schopna vést rozhovor. Neříkám, že už nikdy nebudu potřebovat její pomoc, ale přesto jsem velmi vděčná za to, že jsem díky ní našla aspoň relativní stabilitu. Dřív jsem si myslela, že je klišé, že člověk musí nejdřív přijmout sám sebe, aby mohl mít dobré vztahy s okolím, ale paní Pešková mi nepřímo ukázala, že je to pravda. Jsem si jistá, že bez její pomoci bych promarnila příležitost seznámit se a být se svým nynějším přítelem. Nebojím se už dávat najevo svoje pocity a vím, že není nic lepšího než moct být ve svém životě autentická. Otevřela jsem se také rodině, což považuji za opravdu velký úspěch. I přesto, že mě se sebou ještě někdy v budoucnu čeká spousta práce, žije se mi lépe, a proto bych touto cestou chtěla poděkovat tím, že paní Peškovou všemi deseti doporučím:)

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, že jste si udělala čas a napsala mi recenzi. Potěšila mě a jsem moc ráda, že se Vám daří dobře.

Umístění: Psychologie lidsky

Paní magistra je velice příjemná, milá a empatická. Absolvovala jsem několik sezení a velmi mi v řešení mého problému pomohla. Jsem ráda, že jsem ji poznala. Určitě její služby využiji i v budoucnu.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji. Jsem ráda, že jste spokojená. Těším se na případné další setkání.

Umístění: Psychologie lidsky depresivni stavy

Sice se zpozdenim, ale o to uprimneji velmi dekuji. Donutila jste mne klast si ty spravne otazky a hledat na ne odpovedi. Vase schopnost naslouchat je uzasna. Stehujeme se do domu a plnim si sny. Uz vim, ze dulezita je i moje spokojenost. Dekuji

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za recenzi a jsem moc ráda, že se máte dobře a jdete si za svými sny. Přeji Vám ať se Vám vše daří.

Umístění: Psychologie lidsky

Za mne super, po předešlé špatné zkušenosti s psychologem zde pochopení problému. Těším se na delší sezení

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji, také se těším na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Pešková je skvělý odborník. Když o sobě sami přemýšlíte, kolikrát ani přesně nevíte, co vám vlastně schází, pouze cítíte, že potřebujete pomoct. Přesně takhle jsem se cítila já a paní Pešková si s mou zamotanou psychikou ohromně poradila, pomohla mi ji kousek po kousku rozmotat a „uklidit“ a naučila mě, jak pracovat se stránkami, které nade mnou měly převahu a s nimiž jsem do té doby pracovat neuměla. Přišla jsem jako dokonalostí posedlý člověk, který si sebe nedokázal vážit, po jedenácti sezeních odcházím jako člověk, který zná svou hodnotu a už se nestresuje kvůli nedůležitým věcem. Navíc je to psycholožka, která nesoudí, je ohleduplná, nemaže med kolem pusy a pomáhá nám podívat se pravdě do očí. Je dochvilná a po celou dobu sezení máte její plnou pozornost. Pokud budu v budoucnu opět potřebovat pomoc psychologa, pak jedině u paní Peškové, takže návštěvu zde mohu jedině doporučit!

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, Vaše recenze mě moc potěšila. Jsem ráda, že Vám sezení pomohla. Přeji Vám hodně štěstí ve všech životních oblastech.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky

Už po prvním sezení se cítím lépe. Odcházela jsem s úsměvem a jakýmsi cílem, co ve svém životě změnit. Teď je práce na mně, ale určitě toto místo znovu navštívím. Paní Kláru Peškovou doporučuji.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, moc ráda Vás v poradně zase uvidím.

Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Setkání s paní Mgr.Peškovou bylo mé první návštěvou psychologa. Navzdory tomu, že je pro mě těžké otevřít se před cizími lidmi, komunikace s doktorkou byla snadná. Doktorka naváděcími otázkami a vysvětlením mých pocitů z psychologické stránky mi pomohla plně pochopit hloubku a kořeny problémů a jak se s ními vypořádat. Jsem doktorce Peškové velmi vděčná.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji. Jsem ráda, že jste spokojená. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Velice příjemná komunikace, a užitečné náhledy. Mám pocit, že cesta vede dál než si je schopen člověk sám uvědomit. Cítím že je užitečné získat náhled z druhé strany. Může to být způsob celkového lepšího postoje sám k sobě. Doporučuji!!!

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za hezkou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení k užitku.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
    Děkuji

Dobrý den,

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

Mgr. Klára Pešková

• Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Dobrý den,

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem

• nízké sebevědomí