Blanická 25, 3.patro, Praha 2, Praha
Psychologie lidsky

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Psychologická konzultace • 1 000 Kč

V současné době je poradna z důvodů vládních nařízeních uzavřena. Na druhou stranu je rozšířen provoz on-line konzultace přes Skype. V případě, že by...

• Nízké sebevědomí

Blanická 25, 3.patro, Praha

1 000 Kč

Psychologie lidsky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Ke Klare jsem zasla po dlouhem premlouvani se. Hned na zacatku me ale ujistila, ze se nemusim bat probrat s ni i ty nejtemnejsi stranky sve psychiky. Moc dekuji za vsechnu dosavadni pomoc a tesim se na dalsi sezeni.

Mgr. Klára Pešková

Také se těším na další sezení a děkuji za recenzi.

Q
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Peškovou jsem si vybrala jednak kvůli pozitivním recenzím na této stránce, jednak kvůli financím. A opravdu nelituji - paní Pešková je naprosto úžasná. Již po prvním sezení se mi výrazně ulevilo a více jak 3 konzultace v mém případě nebyly potřeba.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji. Přeji Vám hodně štěstí ve všech životních oblastech.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Pešková je první psycholog, se kterým jsem měla odvahu vydat se ke svým nejbolavějším příběhům. Její metoda je jednoduchá, ale o to účinnější. K člověku přistupuje s velkým zájmem a empatií a díky tomu je snadné se otevřít a dotknout se svých zranění, člověk vycítí, že ona je tím správným průvodcem.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení k užitku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Sympaticka, empaticka, snazi se pomoci. Uz po prvnim sezeni mam velmi dobry pocit a verim, ze moje trable vyresime.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za recenzi a těším se na další setkání.

Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Pešková mi byla silnou oporou dlouhou dobu. Díky ní jsem chápala vznik mých problémů a jejich následků, dodávala mi motivaci řešit je a když mi bylo nejhůře, podpořila mě se nechat hospitalizovat, za což jsem ji moc vděčná.
Paní psycholožka je velmi empatická, což u psychologů nemusí být samozřejmostí (nyní docházím do denního stacionáře, kde přístup psychologů je spíše ignorantský), o to více si jejího přístupu vážím.
Paní Peškovou doporučuji!
Děkuji.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za Váš čas, který jste věnovala recenzi. Jsem moc ráda, že svůj seberozvoj nevzdáváte, a velice mě mrzí, že jste se na této cestě setkala i s málo empatickými psychology. Držte se, přeji Vám, ať se Vám ve všech oblastech daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Velmi milá a empatická psycholožka. Je mi příjemné, že “prožívá” vaše trápení s vámi a snaží se pochopit 100% to, co vás uvnitř trápí. Rady popisuje tak, aby laicky člověk pochopil a dokázal uchopit své problémy a začal s nimi efektivně pracovat. Jsem moc ráda, že jsem dala na recenze zde na portálu a k pí. Peškové zašla.
Těším se na další návštěvu.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za referenci a těším se na další setkání. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky

Paní psycholožka byla velmi milá, příjemná a lidská. Odcházela jsem od ní s úsměvem na tváři. Díky ní jsem dokázala pojmenovat svoje problémy a podívat se na vše z nadhledem. Děkuji.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milou recenzi. Přeji, ať se Vám daří.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Paní Peškovou jsem vyhledala v době své největší krize. Našla jsem přesně to, co jsem potřebovala. Empatického, hodného, inteligentního a solidního člověka. Byla jsem velmi spokojená se způsobem, jakým vedla naše sezení. Její otázky nebyly průhledné, opravdu obdivuji, jakou cestou je schopna vést rozhovor. Neříkám, že už nikdy nebudu potřebovat její pomoc, ale přesto jsem velmi vděčná za to, že jsem díky ní našla aspoň relativní stabilitu. Dřív jsem si myslela, že je klišé, že člověk musí nejdřív přijmout sám sebe, aby mohl mít dobré vztahy s okolím, ale paní Pešková mi nepřímo ukázala, že je to pravda. Jsem si jistá, že bez její pomoci bych promarnila příležitost seznámit se a být se svým nynějším přítelem. Nebojím se už dávat najevo svoje pocity a vím, že není nic lepšího než moct být ve svém životě autentická. Otevřela jsem se také rodině, což považuji za opravdu velký úspěch. I přesto, že mě se sebou ještě někdy v budoucnu čeká spousta práce, žije se mi lépe, a proto bych touto cestou chtěla poděkovat tím, že paní Peškovou všemi deseti doporučím:)

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, že jste si udělala čas a napsala mi recenzi. Potěšila mě a jsem moc ráda, že se Vám daří dobře.

Umístění: Psychologie lidsky

Paní magistra je velice příjemná, milá a empatická. Absolvovala jsem několik sezení a velmi mi v řešení mého problému pomohla. Jsem ráda, že jsem ji poznala. Určitě její služby využiji i v budoucnu.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji. Jsem ráda, že jste spokojená. Těším se na případné další setkání.

Umístění: Psychologie lidsky depresivni stavy

Sice se zpozdenim, ale o to uprimneji velmi dekuji. Donutila jste mne klast si ty spravne otazky a hledat na ne odpovedi. Vase schopnost naslouchat je uzasna. Stehujeme se do domu a plnim si sny. Uz vim, ze dulezita je i moje spokojenost. Dekuji

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za recenzi a jsem moc ráda, že se máte dobře a jdete si za svými sny. Přeji Vám ať se Vám vše daří.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
    Děkuji

Dobrý den,

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

Mgr. Klára Pešková

• Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Dobrý den,

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem

• Nízké sebevědomí