Blanická 25, 3.patro, Praha 2, Praha

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
774 21.....

Psychologická konzultace (1 000 Kč)

Pro stávající klienty platí původní ceny.

Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe ...

• nízké sebevědomí
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • vztahová krize

Ukončené školy

• magisterské studium Psychologie na Masarykově univerzitě

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Velice příjemná komunikace, a užitečné náhledy. Mám pocit, že cesta vede dál než si je schopen člověk sám uvědomit. Cítím že je užitečné získat náhled z druhé strany. Může to být způsob celkového lepšího postoje sám k sobě. Doporučuji!!!

Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Je to půl roku, co jsem ukončila sezení s Mgr. Klárou Peškovou a konečně se dostávám k psaní reference, kterou prostě napsat musím, ačkoliv to jinak nedělám. Po rozchodu po dlouholetém vztahu jsem se zasekla v začarovaném kruhu, navíc se začaly projevovat bolístky z dětství. Dlouho jsem s tím bojovala sama, ale po třech letech plácání v tom samém pořád dokola jsem si řekla "A dost! Je na čase s tím něco začít dělat", proto jsem se objednala u Mgr. Peškové. Teď vím, že to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat! Absolvovala jsem 12 sezení během cca 4 měsíců. Mgr. Pešková mi pomohla pochopit moje pocity, utišit svoje vnitřní raněné dítě, přejít těžký rozchod a vyrovnat se s mojí nelehkou rodinnou minulostí. Co mě překvapilo nejvíc, bylo to, že jsem hned na prvním sezení byla schopná komunikovat zcela otevřeně a bez studu, což připisuju velké empatii Mgr. Peškové. Od ukončení terapie se vše obrátilo k lepšímu, po třech letech jsem konečně našla partnera, vrátilo se mi sebevědomí, v práci i při studiu slavím úspěchy. Jsem prostě zase šťastná! Mgr. Peškovou určitě každému doporučím! M.Š.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za krásnou recenzi a za čas, který jste jí věnovala. Měla jsem opravdu velkou radost, že jsem si mohla přečíst o tom, jak se Vám vede, a hlavně o tom, že jste šťastná. S pozdravem. K. P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Nejkrásnější a nejlepší psycholožka v Praze a celém přilehlém vesmíru. Velmi mi pomohla s mými nočními můrami a ukázala mi cestu jak si vysvětlit své sny a pochopit je.Ve všech mých záležitostech mi vyšla vstříc a jak jsem potřeboval, nebo jsem měl pocit, že to tak bude v pořádku. Její pomoci si velmi vážím a jsem za ní vděčný. Za mě palec nahoru a velmi doporučuji pokud chcete poradit v oblasti lidské psychiky nebo psychologie.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za zpětnou vazbu. Jsem ráda, že Vám konzultace pomohly. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Na psychologické konzultace u paní Mgr. Peškové jsem začala docházet na základně doporučení psychiatra. Již po první návštěvě jsem se cítila znatelně lépe a během následujících 2-3 měsíců, kdy jsem k paní Mgr. Peškové docházela, se mi vrátila chuť do života a dobrá nálada, kterou jsem postrádala celý rok. Paní Mgr. Pešková byla vždy velmi milá, citlivá a pozorně mi naslouchala. Veškerá má trápení se mnou pak probrala, snažila se mi vše vysvětlit nebo ukázat jiný pohled na věc, nebo poradila, jakým způsobem se s tím vypořádat. Svým jednáním ve mně Mgr. Pešková od první chvíle vzbuzovala důvěru, takže jsem neměla problém se jí s čímkoli svěřit. Nyní se cítím již několik měsíců stále výborně, jakmile by se však moje nálada na delší dobu ocitla na bodu mrazu, bez váhaní se k paní Mgr. Peškové opět objednám.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milé hodnocení, potěšila jste mě. Jsem ráda, že se Vám daří dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Byla to moje první návštěva u psychologa vůbec. Až jsem byl překvapen, jak příjemné posezení to může být. Kupodivu jsem všechno s čím jsem měl problém ze sebe dostal a postupně jsem přicházel na správnou cestu. Těším se na příští návštěvu a vřele doporučuji! Opravdu skvělý přístup!

Moc děkuji za referenci a také se těším na další setkání. Hezký den

Paní Mgr. Pešková postupuje citlivě a s pochopením.
Snaží se pomoci a do ničeho vás netlačí.
Potřebujete-li něco probrat, určitě neváhejte, mně to pomáhá.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za recenzi a za povzbuzení pro další klienty. Jsem moc ráda, že Vám sezení na Vaší cestě pomáhají.

Moc milá a profesionální psycholožka s výborným přístupem. Snaží se do člověka vcítit a opravdu pomoct. Mohu jen doporučit. :)

Mgr. Klára Pešková

Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste spokojená :)

Jsem ráda, že moje volba padla na paní magistru Peškovou. Setkáte se u ní s lidským a profesionálním přístupem, pochopením a porozuměním. Snaží se člověku opravdu pomoci s jeho trápením, najít příčinu vašeho problému a dojít k vysvětlení vašich pocitů a řešení situace. Jeji empatie a nadhled mi v mých záležitostech opravdu pomáhají, po každém sezení odcházím s novými podněty k zamyšlení a kouskem energie, kterou jsem před první návštěvou dost postrádala. Rozhodně doporučuji!

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení ku prospěchu.

Klára Pešková je milá, citlivá a empatická. Prostě člověk na svém místě. Velmi mi pomohla v soukromém i pracovním životě. Její empatie a cit pro porozumění mi do života dodaly mnoho energie a především mi ho zásadně usnadnily. Dokáže skvěle naslouchat a její názory a rady jsou vždy velmi věcné a upřímné. Na naše společná sezení jsem se vždy těšila.Takže mohu jenom doporučit!

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milá slova. Přeji hodně štěstí v soukromém i pracovním životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý a lidský přístup, individuální a milá domluva. Musím říci, že jsem se návštěvy psychologa dosti obával, ale hned po prvním sezení obavy opadly. Mohu vřele doporučit jedincům i párům, kteří hledají vrbu, někoho, kdo jim otevře oči, či pomůže analyzovat, co je to vlastně trápí a proč. A především to překonat a naladit se opět na správnou vlnu.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, Vaše recenze mě potěšila. Jsme ráda, že jste s konzultacemi spokojený.

Psychologická konzultace

1 000 Kč

Blanická 25, 3.patro, Praha

1 000 Kč

Psychologie lidsky

Pro stávající klienty platí původní ceny.

Blanická 25, 3.patro, Praha

Cena není uvedená

Psychologie lidsky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologická konzultace

Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milé hodnocení, potěšila jste mě. Jsem ráda, že se Vám daří dobře.

Moc děkuji za referenci a také se těším na další setkání. Hezký den

Paní Mgr. Pešková postupuje citlivě a s pochopením.
Snaží se pomoci a do ničeho vás netlačí.
Potřebujete-li něco probrat, určitě neváhejte, mně to pomáhá.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste spokojená :)

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení ku prospěchu.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milá slova. Přeji hodně štěstí v soukromém i pracovním životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, Vaše recenze mě potěšila. Jsme ráda, že jste s konzultacemi spokojený.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
    Děkuji

Dobrý den,

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

Mgr. Klára Pešková

• Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Dobrý den,

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem

• nízké sebevědomí