Mgr.

Klára Pešková

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog přijímá nové pacienty

14 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 504 návštěv profilu během posledních 30 dní

Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe se orientovat v této situaci, hledat… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
14 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • M
  Umístění: Psychologie lidskySlužby: psychologické konzultace

  Je to půl roku, co jsem ukončila sezení s Mgr. Klárou Peškovou a konečně se dostávám k psaní reference, kterou prostě napsat musím, ačkoliv to jinak nedělám. Po rozchodu po dlouholetém vztahu jsem se zasekla v začarovaném kruhu, navíc se začaly projevovat bolístky z dětství. Dlouho jsem s tím bojovala sama, ale po třech letech plácání v tom samém pořád dokola jsem si řekla "A dost! Je na čase s tím něco začít dělat", proto jsem se objednala u Mgr. Peškové. Teď vím, že to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat! Absolvovala jsem 12 sezení během cca 4 měsíců. Mgr. Pešková mi pomohla pochopit moje pocity, utišit svoje vnitřní raněné dítě, přejít těžký rozchod a vyrovnat se s mojí nelehkou rodinnou minulostí. Co mě překvapilo nejvíc, bylo to, že jsem hned na prvním sezení byla schopná komunikovat zcela otevřeně a bez studu, což připisuju velké empatii Mgr. Peškové. Od ukončení terapie se vše obrátilo k lepšímu, po třech letech jsem konečně našla partnera, vrátilo se mi sebevědomí, v práci i při studiu slavím úspěchy. Jsem prostě zase šťastná! Mgr. Peškovou určitě každému doporučím! M.Š.

 • V
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologie lidskySlužby: psychologické konzultace

  Nejkrásnější a nejlepší psycholožka v Praze a celém přilehlém vesmíru. Velmi mi pomohla s mými nočními můrami a ukázala mi cestu jak si vysvětlit své sny a pochopit je.Ve všech mých záležitostech mi vyšla vstříc a jak jsem potřeboval, nebo jsem měl pocit, že to tak bude v pořádku. Její pomoci si velmi vážím a jsem za ní vděčný. Za mě palec nahoru a velmi doporučuji pokud chcete poradit v oblasti lidské psychiky nebo psychologie.

  Klára Pešková2018-02-11

  Moc děkuji za zpětnou vazbu. Jsem ráda, že Vám konzultace pomohly. Mějte se hezky.

 • L
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologie lidskySlužby: psychologické konzultace

  Na psychologické konzultace u paní Mgr. Peškové jsem začala docházet na základně doporučení psychiatra. Již po první návštěvě jsem se cítila znatelně lépe a během následujících 2-3 měsíců, kdy jsem k paní Mgr. Peškové docházela, se mi vrátila chuť do života a dobrá nálada, kterou jsem postrádala celý rok. Paní Mgr. Pešková byla vždy velmi milá, citlivá a pozorně mi naslouchala. Veškerá má trápení se mnou pak probrala, snažila se mi vše vysvětlit nebo ukázat jiný pohled na věc, nebo poradila, jakým způsobem se s tím vypořádat. Svým jednáním ve mně Mgr. Pešková od první chvíle vzbuzovala důvěru, takže jsem neměla problém se jí s čímkoli svěřit. Nyní se cítím již několik měsíců stále výborně, jakmile by se však moje nálada na delší dobu ocitla na bodu mrazu, bez váhaní se k paní Mgr. Peškové opět objednám.

  Klára Pešková2018-02-08

  Děkuji za milé hodnocení, potěšila jste mě. Jsem ráda, že se Vám daří dobře.

 • P
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologie lidskySlužby: psychologické konzultace

  Byla to moje první návštěva u psychologa vůbec. Až jsem byl překvapen, jak příjemné posezení to může být. Kupodivu jsem všechno s čím jsem měl problém ze sebe dostal a postupně jsem přicházel na správnou cestu. Těším se na příští návštěvu a vřele doporučuji! Opravdu skvělý přístup!

  Klára Pešková2017-10-30

  Moc děkuji za referenci a také se těším na další setkání. Hezký den

 • L

  Paní Mgr. Pešková postupuje citlivě a s pochopením.
  Snaží se pomoci a do ničeho vás netlačí.
  Potřebujete-li něco probrat, určitě neváhejte, mně to pomáhá.

  Klára Pešková2017-06-23

  Děkuji za recenzi a za povzbuzení pro další klienty. Jsem moc ráda, že Vám sezení na Vaší cestě pomáhají.

 • V

  Moc milá a profesionální psycholožka s výborným přístupem. Snaží se do člověka vcítit a opravdu pomoct. Mohu jen doporučit. :)

  Klára Pešková2017-05-16

  Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste spokojená :)

 • J

  Jsem ráda, že moje volba padla na paní magistru Peškovou. Setkáte se u ní s lidským a profesionálním přístupem, pochopením a porozuměním. Snaží se člověku opravdu pomoci s jeho trápením, najít příčinu vašeho problému a dojít k vysvětlení vašich pocitů a řešení situace. Jeji empatie a nadhled mi v mých záležitostech opravdu pomáhají, po každém sezení odcházím s novými podněty k zamyšlení a kouskem energie, kterou jsem před první návštěvou dost postrádala. Rozhodně doporučuji!

  Klára Pešková2017-05-04

  Děkuji za milou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení ku prospěchu.

 • L

  Klára Pešková je milá, citlivá a empatická. Prostě člověk na svém místě. Velmi mi pomohla v soukromém i pracovním životě. Její empatie a cit pro porozumění mi do života dodaly mnoho energie a především mi ho zásadně usnadnily. Dokáže skvěle naslouchat a její názory a rady jsou vždy velmi věcné a upřímné. Na naše společná sezení jsem se vždy těšila.Takže mohu jenom doporučit!

  Klára Pešková2016-10-24

  Děkuji za milá slova. Přeji hodně štěstí v soukromém i pracovním životě.

 • K
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Skvělý a lidský přístup, individuální a milá domluva. Musím říci, že jsem se návštěvy psychologa dosti obával, ale hned po prvním sezení obavy opadly. Mohu vřele doporučit jedincům i párům, kteří hledají vrbu, někoho, kdo jim otevře oči, či pomůže analyzovat, co je to vlastně trápí a proč. A především to překonat a naladit se opět na správnou vlnu.

  Klára Pešková2016-07-13

  Děkuji, Vaše recenze mě potěšila. Jsme ráda, že jste s konzultacemi spokojený.

 • B
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Lidský přístup, pochopení a schopnost poradit a pomoci :-) Pokud hledáte pomoc ve složité životní situaci, mohu jen doporučit.

  Klára Pešková2016-05-03

  Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste s naší spoluprací spokojen :)

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe se orientovat v této situaci, hledat nová řešení a způsoby, jak této situaci čelit, a emočně Vás podpořit tak, aby jste znovu našli svou životní sílu a rovnováhu.

  Psychologii jsem vystudovala na Masarykově Univerzitě v Brně, ale rozumět lidské psychice jsem se snažila odjakživa. Na začátku mojí cesty za poznáním jsem si myslela, že je to jednoduché: "člověk si musí zakázat dělat špatné věci a mít špatné vlastnosti". A bylo to! Můj první recept na zdravý a šťastný život byl na světě. Jistěže jsem ho zkoušela nejdříve na sobě, a ejhle, každý zákaz a hodnocení se obrátilo proti mě a vzalo mi na čas energii cokoliv zkoušet změnit. Od té doby už uplynulo mnoho let a já vymyslela, načetla a vyzkoušela spoustu teorií o tom, jak by mohla psychika a její části fungovat. Postupně jsem zjistila, že psychika funguje mnohem moudřejším způsobem, než bych si na začátku byla schopná představit. Tato cesta za poznáním mě po celou dobu neuvěřitelně fascinuje a překvapuje. A pořád se učím (myslím si že zabřednout v neměnných teoriích není pro psychologa dobré), ale nyní již jsou moji největší inspirací moji klienti. Když dokáži otevřeně naslouchat jejich příběhům, rostu i já.

  A co jsem se dozvěděla na své cestě?

  Psychika (vědomí a nevědomí) je mocnější a moudřejší než vědomá část a vůle, proto je pošetilé si myslet že vůlí proti svému nevědomí ovládneme celou svou psychiku. Jestliže chceme udávat směr svojí psychiky a být šťastní je důležité se naučit se svým nevědomím komunikovat. V opačném případě nás boj s nevědomím bude jen vysilovat.

  Psychika má spoustu částí, některé jsou velmi moudré, některé velmi ublížené...atd. Jestliže chceme udávat směr svojí psychiky je důležité svoje části znát a žádnou neodsuzovat. Ovšem to není jednoduché, ublížené části nám dokáží ze života dělat peklo. I tak není moudré se stavět proti těmto částem a snažit se je zničit. Protože to ve Vás může rozpoutat boj, který je dlouhodobě vysilující a nevede ke spokojenosti. Jedinou cestou je poznat své části, poznat za jakých okolností vznikly a co potřebují. Tato cesta může být velmi náročná, ale bývá také velmi léčivá.

  Chcete se dozvědět více? Nebo byste si to přáli vyzkoušet v praxi?

  Přijďte za mnou na konzultaci. Možná stejně jako já budete překvapeni jak mocné je rozumět své psychice.

Ukončené školy

 • magisterské studium Psychologie na Masarykově univerzitě

Publikace

 • To, v co věříme, má tendenci se uskutečnit (časopis LUI, 2016)

Stáže

 • Občanské sdružení Baobab
 • Manželská a rodinná poradna
 • Symposium on Positive psychology
 • Totum z.s.
 • Azylový dům SKP Horní Počernice
 • Psychiatrická léčebna Brno - Černovice
 • Psychiatrická léčebna Kroměříž
 • Psychiatrická léčebna Havlíčkův Brod
Více

Certifikáty

 • Klára Pešková, psycholog ve městě Praha - Certifikáty
 • Klára Pešková, psycholog - Certifikáty

Nemoci

Více

Fotografie

Články