Klára Pešková, psycholog Praha

Mgr.
Klára Pešková verifiedCreated with Sketch.

Psycholog přijímá nové pacienty

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost
774 21.....

Psychologická konzultace (1 000 Kč)

Pro stávající klienty platí původní ceny.

Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe ...

• nízké sebevědomí
  • poruchy v mezilidských vztazích
  • vztahová krize

Ukončené školy

• magisterské studium Psychologie na Masarykově univerzitě

Fotografie

Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Je to půl roku, co jsem ukončila sezení s Mgr. Klárou Peškovou a konečně se dostávám k psaní reference, kterou prostě napsat musím, ačkoliv to jinak nedělám. Po rozchodu po dlouholetém vztahu jsem se zasekla v začarovaném kruhu, navíc se začaly projevovat bolístky z dětství. Dlouho jsem s tím bojovala sama, ale po třech letech plácání v tom samém pořád dokola jsem si řekla "A dost! Je na čase s tím něco začít dělat", proto jsem se objednala u Mgr. Peškové. Teď vím, že to bylo to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat! Absolvovala jsem 12 sezení během cca 4 měsíců. Mgr. Pešková mi pomohla pochopit moje pocity, utišit svoje vnitřní raněné dítě, přejít těžký rozchod a vyrovnat se s mojí nelehkou rodinnou minulostí. Co mě překvapilo nejvíc, bylo to, že jsem hned na prvním sezení byla schopná komunikovat zcela otevřeně a bez studu, což připisuju velké empatii Mgr. Peškové. Od ukončení terapie se vše obrátilo k lepšímu, po třech letech jsem konečně našla partnera, vrátilo se mi sebevědomí, v práci i při studiu slavím úspěchy. Jsem prostě zase šťastná! Mgr. Peškovou určitě každému doporučím! M.Š.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za krásnou recenzi a za čas, který jste jí věnovala. Měla jsem opravdu velkou radost, že jsem si mohla přečíst o tom, jak se Vám vede, a hlavně o tom, že jste šťastná. S pozdravem. K. P.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Nejkrásnější a nejlepší psycholožka v Praze a celém přilehlém vesmíru. Velmi mi pomohla s mými nočními můrami a ukázala mi cestu jak si vysvětlit své sny a pochopit je.Ve všech mých záležitostech mi vyšla vstříc a jak jsem potřeboval, nebo jsem měl pocit, že to tak bude v pořádku. Její pomoci si velmi vážím a jsem za ní vděčný. Za mě palec nahoru a velmi doporučuji pokud chcete poradit v oblasti lidské psychiky nebo psychologie.

Mgr. Klára Pešková

Moc děkuji za zpětnou vazbu. Jsem ráda, že Vám konzultace pomohly. Mějte se hezky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Na psychologické konzultace u paní Mgr. Peškové jsem začala docházet na základně doporučení psychiatra. Již po první návštěvě jsem se cítila znatelně lépe a během následujících 2-3 měsíců, kdy jsem k paní Mgr. Peškové docházela, se mi vrátila chuť do života a dobrá nálada, kterou jsem postrádala celý rok. Paní Mgr. Pešková byla vždy velmi milá, citlivá a pozorně mi naslouchala. Veškerá má trápení se mnou pak probrala, snažila se mi vše vysvětlit nebo ukázat jiný pohled na věc, nebo poradila, jakým způsobem se s tím vypořádat. Svým jednáním ve mně Mgr. Pešková od první chvíle vzbuzovala důvěru, takže jsem neměla problém se jí s čímkoli svěřit. Nyní se cítím již několik měsíců stále výborně, jakmile by se však moje nálada na delší dobu ocitla na bodu mrazu, bez váhaní se k paní Mgr. Peškové opět objednám.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milé hodnocení, potěšila jste mě. Jsem ráda, že se Vám daří dobře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Byla to moje první návštěva u psychologa vůbec. Až jsem byl překvapen, jak příjemné posezení to může být. Kupodivu jsem všechno s čím jsem měl problém ze sebe dostal a postupně jsem přicházel na správnou cestu. Těším se na příští návštěvu a vřele doporučuji! Opravdu skvělý přístup!

Moc děkuji za referenci a také se těším na další setkání. Hezký den

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Mgr. Pešková postupuje citlivě a s pochopením.
Snaží se pomoci a do ničeho vás netlačí.
Potřebujete-li něco probrat, určitě neváhejte, mně to pomáhá.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za recenzi a za povzbuzení pro další klienty. Jsem moc ráda, že Vám sezení na Vaší cestě pomáhají.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Moc milá a profesionální psycholožka s výborným přístupem. Snaží se do člověka vcítit a opravdu pomoct. Mohu jen doporučit. :)

Mgr. Klára Pešková

Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste spokojená :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem ráda, že moje volba padla na paní magistru Peškovou. Setkáte se u ní s lidským a profesionálním přístupem, pochopením a porozuměním. Snaží se člověku opravdu pomoci s jeho trápením, najít příčinu vašeho problému a dojít k vysvětlení vašich pocitů a řešení situace. Jeji empatie a nadhled mi v mých záležitostech opravdu pomáhají, po každém sezení odcházím s novými podněty k zamyšlení a kouskem energie, kterou jsem před první návštěvou dost postrádala. Rozhodně doporučuji!

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení ku prospěchu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Klára Pešková je milá, citlivá a empatická. Prostě člověk na svém místě. Velmi mi pomohla v soukromém i pracovním životě. Její empatie a cit pro porozumění mi do života dodaly mnoho energie a především mi ho zásadně usnadnily. Dokáže skvěle naslouchat a její názory a rady jsou vždy velmi věcné a upřímné. Na naše společná sezení jsem se vždy těšila.Takže mohu jenom doporučit!

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milá slova. Přeji hodně štěstí v soukromém i pracovním životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý a lidský přístup, individuální a milá domluva. Musím říci, že jsem se návštěvy psychologa dosti obával, ale hned po prvním sezení obavy opadly. Mohu vřele doporučit jedincům i párům, kteří hledají vrbu, někoho, kdo jim otevře oči, či pomůže analyzovat, co je to vlastně trápí a proč. A především to překonat a naladit se opět na správnou vlnu.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, Vaše recenze mě potěšila. Jsme ráda, že jste s konzultacemi spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lidský přístup, pochopení a schopnost poradit a pomoci :-) Pokud hledáte pomoc ve složité životní situaci, mohu jen doporučit.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste s naší spoluprací spokojen :)

Psychologická konzultace

1 000 Kč

Blanická 25, 3.patro, Praha

Psychologie lidsky

1 000 Kč

Pro stávající klienty platí původní ceny.

Blanická 25, 3.patro, Praha

Psychologie lidsky

Cena není uvedená

Umístění: Psychologie lidsky psychologické konzultace

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milé hodnocení, potěšila jste mě. Jsem ráda, že se Vám daří dobře.

Moc děkuji za referenci a také se těším na další setkání. Hezký den

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní Mgr. Pešková postupuje citlivě a s pochopením.
Snaží se pomoci a do ničeho vás netlačí.
Potřebujete-li něco probrat, určitě neváhejte, mně to pomáhá.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste spokojená :)

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milou recenzi. Jsem ráda, že jsou Vám sezení ku prospěchu.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji za milá slova. Přeji hodně štěstí v soukromém i pracovním životě.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji, Vaše recenze mě potěšila. Jsme ráda, že jste s konzultacemi spokojený.

Mgr. Klára Pešková

Děkuji Vám za recenzi. Jsem ráda, že jste s naší spoluprací spokojen :)

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Dobrý den,

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
    Děkuji

Dobrý den,

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

• nízké sebevědomí